Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Oby dziś było lepiej wink kosz

[Linked Image]

Last edited by Platini; 12/03/2008 23:06.
Bonus: Unibet
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Z racji, iż na NBA znam sie przecietnie chciałbym poradzic sie expertow ;-) Dzis chciałbym zagrac jakies handi na Houston. W Bet Gun maja rożne opcje. Co sadzicie dzisiaj o Houston ostatnio idą jak burza..Nie znam skaldów i nie wiem czy beda jacyś nieobecni grajkowie ale mysle ze Houston to wygra w Atlancie.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
@crova

Wielu bukmacherów proponuje różne handicapy w jednym spotkaniu (np. Sportingbet, bet365)
Houston stoi przed olbrzymią szansą na zrównanie się z Bucks serią 20 W.
W tej chwili mają ich 19, dziś mecz z Atlantą, następnie z Bobcats.
Szansa duża na drugie miejsce w historii pod względem serii i gonienie świetnego wyniku Lakers (33W)

Atlanta w obecnym sezonie spisuje się dobrze, dobrze prezentuje się na własnym parkiecie.
Obecnie zajmują 8 miejsce i na pewno marzy im sie gra w play-off.
Dziś nie ma co liczyć na pogrom, o zwycięstwo Rakietom będzie bardzo cięzko.
Jednak myśle, ze podtrzymanie serii bardzo mocno ich motywuje i dziś odniosą skromne zwycięstwo.
Zespoły zagrają składami zbliżonymi do tych ostatnich meczy.
Wiadomo o absencji Yao, ale to już od dłuższego czasu wink
Sam zagram pewnie handi -3.5 na Rakiety smile

Last edited by Platini; 12/03/2008 23:00.
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Atlanta Hawks-Houston Rockets NBA 2 1,53 13.03.2008 00:05

Miami Heat-NY Knicks NBA 1 2,20 13.03.2008 00:35

Houston śrubuje liczbę zwycięstw, jest w dobrej dyspozycji, zayem z Atlantą też powinni sobie pordzić (mecz już za kilka min. zatem nie ma celu by pisać więcej).

Miami, outsider NBA, po kontuzji Wade, nie ma możliwości by wygrywać, wygrywać z lepszymi ekpiami, 11 zwycięstw w sezonie na pewno nie napawa optymizmem, ale zskoczyli mnie w spotkaniu z Clippersami, owszem poczatek koszmarny, wydawało się, że LAC be problemów wygrają, a wygrali, owszem, ale dzięki ogromnemu szcżęściu (piłka rzucona w ostatniej sek. przez o ile się nie mylę Davisa, zatańczyła na obręczy, i Miami przegrało 1 pkt., dzisiaj własny parkiet i przeciwnik może nawet nie aż tak wymagający jak LAC, NY to jedna z bardzo nielicznych ekip, z którymi Miami w obecnym składzie może wygrać, a wygrać w końcu musi, trybuny świecące pustkami, to nic fajnego, a aby je zapełnić trzeba wygrywać, nawet, a może przede wszystkim teraz, na tablicach jakoś sobie radzą, w ofensywie również, źle jest w defensywie, a chyba jedynie w koszykówce zasada: "najlepszą obroną jest atak" jest odwrócona, i najlepszym atakiem staje się obrona, mam nadzieję, że pokażą zaangażowanie jak w III kwarcie spotkania z Clippersami, 51 porażek Miami to stanowczo za dużo, ogromne rozczarowanie zarówno kibiców, jak i samych zawodników, Shawn musi dzisiaj pokazać się z dobrej strony, również przy zdobyczy pkt., Davis, Cook powinni zająć się rzucaniem koszy, coś dorzuci Williams i Blount, na ławkę nie ma za bardzo co liczyć, bo tej ławki praktycznie nie ma, Quinn i Alexander Johnson, ale to właśnie teraz Ci stojący w cieniu zawodnicy mają szansę się pokazać, może nie tyle umiejętnościami, ale wolą walki i chęcią zwycięstwa (i zwyciężania). W NY Crawford i Randolph, do tego Curry (który potrafi zaskakiwać), Robinson dorzucający kilka oczek, nazwiska straszą, ale spotkanie wyjazdowe, 7 porażek z rzędu, i młode, głodne zwycięstwa Miami na przeciw. Kurs zachęcający, szanse teoretyczne oceniałbym 50/50, sportsline- identycznie, ale ostatnie spotkanie z LAC, które oglądałem z zapartym tchem, a szczególnie III kwarta przekonuje mnie do Miami, 17 zbiórek Mariona robi wrażenie, tu jest mały problem, bo poza Nim, ciężko by ktoś w tym elemencie znacząco pomagał, ale Blount też potrafi coś złapać.

Miami po zwycięstwo!

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
kosz 13/03 kosz

8:00 PM gwizdek Cleveland @ Washington

10:00 PM gwizdek Portland @ Sacramento

10:30 PM gwizdek Golden State @ Phoenix

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Panowie do dzieła...:) 2 bardzo ciekawe mecze dziś...

1) PHO/GSW
oraz
2) WAS/CLE

1) W Phoenix coraz lepiej się dzieje...jakoś się powoli z Szakiem zgrywają, z tym że dziś Gruby, który już wcale taki gruby nie jest, będzie poza grą - gdyż przyjeżdżają utraszybkie grajki z ekipy Wojowników. Czy można grać równoczesnie wolno (z Shaqiem) i zarazem szybko (bez niego)? Moja odp. to NIE, a przynajmniej nie w NBA, może w innych sportach wystepują takie hybrydy. GSW jest w gazie, zwyciężając w 8 z ostatnich 10, w tym na wyjazdach 3 z 4 (wojaże po wschodzie). Jedyny możliwy problem to back-to-back, ale przed wczorajszą wygraną z Toronto 117-106 mieli aż 3 dni wolnego, więc luz. PHO ATS w domu 13-19-1 - słabo.
H2H 3 ostatnie dla GSW, ale L10 to 6-4 dla dzisiejszych gospodarzy.
Generalny bilans obu ekip bardzo 'bliski'...42-22 vs 40-23; 7p handi...WTF? Dlaczego linia leci w dół na 'korzyść' gospodarzy, z -5 na -7.5 = też nie wiem. Gram więc Golden State (+7.5) @1.96 albo i więcej (może jeszcze podskaczy), dla ryzykantów ML po 3.86.


Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
to prawda ze bardzo ciekawy mecz , gs ma szanse na zlapanie suns w tabeli , wczoraj w analogicznej sytuacji byl noh i swietnie to wykorzystali ze spurs , jedyny problem z gs to kto zatrzyma amare skoro biedrins bedzie sie chowal za shaqiem
bardzo wysoko jest ustawiona linia 235,5 i wlasnie chcialem zapytac tych co lubia grac u/o co o niej myslicie ,obecnosc shaqa w zespole sprzyja generalnie underom ( marion gral szybciej , rzucal 3 ) , ja chyba skusze sie na under ,,,

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
@thunder7

Wiesz chyba jak to jest z punktami w meczach Pho i GS wink
Dziś linia nawet 238,5 do złapania.
Mnie w ciągu tygodnia GS dwa razy wykiwali dwoma punktami.
Dziś zagram na under.
Jakoś za bardzo nie chce mi się wierzyć, że linia zostanie przekroczona choć wszystko w tym meczu możliwe ..

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Bruce Bowen wczoraj "uczcił" swój 500-setny występ w lidze kopiąc w jajka najlepszego gracza Szerszeni - Chrisa Paula

filmik:



a nejśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że Paul za to dostał offence'a !!! laugh

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Goldeni smile smile smile

Krotko bo czas gaoni niestety..

Popieram Skippera, warto dzis zagrac Golden State za zachecajacy kurs 3.8 smile W tym sezonie Wojownicy juz dwa razy pokonali Słonca i to Słonca grajace bez Shaqa. Jesli dzis Phoenix bedzie chcialo opierac gre na O`neal `u to bedzie moim zdaniem klucz do zwyciestwa dla zespolu z Golden State.

Chcac podjac wlake z zespolem z Golden State Phoenix musi zdecydowac sie na gre najlepsza obrona jest atak, bo wg mnie nie posiadaja oni defensa na tyle dobrego aby zatrzymac Warriors.

Uwazam ze kluczem do dzisiejszego zwyciestwa bedzie po prostu atak, atak i jeszcze raz atak a tak naprawde jego skutecznosc smile
Sam ryzykuje i wydaje mi sie to warte za kurs 3.8 smile

polecam, pozdrawiam i powodzenia:)

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Kurcze jakoś nie czuję dziś wygranej Warriors confused

Bilans 2-0 na ich korzyść z tego sezonu działa ostrzegawczo na moje patrzenie na to spotkanie.

Mam jakieś dziwne przeczucie...sam mecz jak i linie punktowe dla mnie NO BET .

Za to zdecydowałbym się na granie Wizards (choć kursy ~1,65 nie są atrakcyjne (u ziemniaków można było złapać ponad 2)).

Bilans z tego sezonu 2-1 na korzyść Cavs.

Sporo kontuzji w obydwu ekipach - Arenas, Butler, Thomas -> constans.

Ponadto:
"Antawn Jamison (back) and Antonio Daniels (thumb) both sat out Wednesday's practice but are probable for Thursday's game"

Czyli powinni zagrać.

Braki w Cavs: Pavlović, Gibson, Ilgauskas, Big Ben (?), Snow

Źródło -> http://rotoworld.com/content/injuries.aspx?sport=NBA

Świetna postawa graczy podkoszowych gospodarzy - Haywood, Blatche- w ostatnich meczach. Może być szczególnie przydatna wobec osłabień Cleveland w tej właśnie strefie.

Nie schodzący poniżej pewnego poziomu Jamison i nieźle rozgrywający Stevenson.

Z ławki: młody Young (powtórzenie językowe wink ) daje kapitalne wręcz zmiany.

Ale ten kurs smirk

To chyba tyle bełkotu smile

ooo

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Sacramento Kings - Portland Trail Blazers

Gram dziś na Sacramento. Typ na wyczucie w głównej mierze smile . Patrząc na ich wyniki można "strzelić karpia". Potrafią wygrać u siebie z Utah, NO, Dallas by następnego dnia ulec Minnesocie czy też Seattle smile . I to samo na wyjeździe. Przykład ostatnie 2 mecze. Najpierw baty od Clippers by 4 dni po tym wygrać z samymi Lakers smile . Chore nieprawdaż smile ?

Jednak co warto zauważyć to istotnym faktem jest że zarówno w meczu przeciw Clippers jak i w meczu z Minnesotą nie grał Artest. To prawdziwy lider. Już nawet nie musi rzucać jak LeBron po 50 pkt ale sama jego obecność wpływa motywująca na całą drużynę.

Oba teamy zagrają niemal żelaznymi 6stkami. W Portland jedynie Przybilla jest "questionable" (jakiś problem ze stopą) ale ma zagrać. W tym sezonie oba zespoły spotkały się dwukrotnie. Oba mecze rozegrane zostały w Portland gdzie Blazers czują się zdecydowanie pewniej niż na wyjazdach (12-22). W pierwszym meczu minimalnie wygrali Blazers jednak przez cały mecz to Sacramento utrzymywało kilku-punktową przewagę. Drugi mecz który było dane mi obejrzeć wygrali już gracze Sacramento zdecydowanie. W obu meczach grał Artest co też jest godne odnotowania. Jednak co zauważyłem podczas tego drugiego meczu to to, że lider Portland Roy kompletnie nie radził sobie z obroną czy to Artesta czy też Mikkiego Moora który przecież nominalnie jest centrem. Ok bo się rozgadałem hehe. W każdym razie dziś powinno być podobnie i lider POR powinien być wyłączony z gry.

Typ: SAC -1.5
Kurs: 1.75
Stawka: 5/10

Powodzonka

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by Big Ben
Sporo kontuzji w obydwu ekipach - Arenas, Butler, Thomas -> constans.

no właśnie nie constans bo Caron Butler dziś wraca do gry

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
"Caron Butler (hip), Antawn Jamison (back) and Antonio Daniels (thumb) all participated in the Wizards' shoot-around and are expected to start on Thursday. This is obviously great news and we're guessing that Butler is good to go for the rest of the season. It's doubtful the team would bring him back too early from a hip injury a second time, so feel free to get him back in your lineup"

Nie chce być inaczej.

Dzięki za poprawienie cool

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
[Linked Image]

Dzis sporo ciekawych meczy kosz

Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Dzisiaj jest mecz na ktory praktycznie czekam caly tydzien laugh
Jest to spotkanie Detroit - San Antonio Spurs w dodatku bedzie na Canal + : ))

Moim typem w tym meczu jest under 178,5 punktow. Spotykaja sie jedne z najlepszych defensyw w lidze, mysle, ze bedzie duzo walki pod koszami i wynik bedzie oscylowal w granicach 170-175 punktow. Drugim typem w tym spotkaniu jest handi na Detroit(-3,5)
Mysle, ze leciutko mozna zagrac. Ja jednak wiecej kasy przeznacze na under. Powodzenia...

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Kiss Cam w NBA ( dość popularny w szczególności w Chicago )







tu Longoria zdradziła chłopaka frown... z psem !

NBA... where kiss happens:


pozdr,

Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Ja dzisiaj gram to:

Charlotte +10,5

Wiadomo,że każda seria musi się skończcyć,i dzisiaj jest okazja:
Charlotte ostatnio przegrało z Dallas,co nie powinno nikogo dziwić,ale wcześniej wygrali 5 meczy pod rząd między innymi z Golden State,czy na ostatnio cięzkim terenie w Waszyngtonie.Wiadomo T-Mac szaleje ale czy bedzie dzisiaj,mając na przeciw siebie jednego z najlepszych obrońców ligi (Gerald Wallace).Poza tym na tym etapie druzyna ktora pokona Houston bedzie na ustach wszystkich,i Charlotte wydaje mi sie to wykorzysta na pewno na tyle,ze nie przegra wiecej jak 10 punktami.Po cichu licze na wygrana za kurs 6.00

P.S.

Charlotte juz raz wygralo z bedacym na fali Bostonem u nich 12 punktami!

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
panowie a jak tam dzisiaj sytuacja kadrowa w Toronto? kusi zagranie na denver

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
dzieki temu że fani Toronto są wszędzie o informacje nietrudno:

Bosh ciągle OUT, Jamario Moon gra

nadal nierozwiązana pozostaje sytuacja na rozgrywaniu pomiędzy TJ Fordem i Calderonem

Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, forty, rafal08, Lukasz111, $-man, alfa, burbon, aker), 2,868 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,560
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1