|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 247
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 247 |
L'Aquila - Acireale - 0-0 Triestina - Fiorentina - 0-2 Manch.C.-Birmingh. - 2-0 Iraklis-Aigaleo - 2-0 Kallithea-Chalkid. - 1-0 Espanyol-Valladol. - 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047 |
Witam !!!
L'Aquila - Acireale - 0-1 Triestina - Fiorentina - 1-1 Manch.C.-Birmingh. - 2-1 Iraklis-Aigaleo - 2-1 Kallithea-Chalkid. - 1-1 Espanyol-Valladol. - 1-1
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 565
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 565 |
L'Aquila - Acireale - 1-1 Triestina - Fiorentina - 1-2 Manch.C.-Birmingh. - 1-0 Iraklis-Aigaleo - 2-0 Kallithea-Chalkid. - 2-2 Espanyol-Valladol. - 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
L'Aquila - Acireale - 2-1 Triestina - Fiorentina - 0-2 Manch.C.-Birmingh. - 2-1 Iraklis-Aigaleo - 2-0 Kallithea-Chalkid. - 1-1 Espanyol-Valladol. - 1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209 |
witam i niech sie dzieje wola nieba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
L'Aquila - Acireale - 0-1 Triestina - Fiorentina - 0-0 Manch.C.-Birmingh. - 2-0 Iraklis-Aigaleo - 1-0 Kallithea-Chalkid. - 1-0 Espanyol-Valladol. - 2-1
Pozdrawiam wszystkich uczestników PLK. Gratulacje dla zwycięzcy ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
L'Aquila - Acireale - 0-1 Triestina - Fiorentina - 1-2 Manch.C.-Birmingh. - 1-0 Iraklis-Aigaleo - 1-0 Kallithea-Chalkid. - 1-0 Espanyol-Valladol. - 1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
XX kolejka
L'Aquila - Acireale - 3-1 Triestina - Fiorentina - 2-1 Manch.C.-Birmingh. - 0-0 Iraklis-Aigaleo - 2-1 Kallithea-Chalkid. - 2-3 Espanyol-Valladol. - 2-0
Wyniki:
gump - Verbatimek 5-7 Dymeczek - Terror 8-4 Vonseb - Ða Bartek 7-12 Akratitos - Pinez 10-1 DANI1927 - A.S. Romek 12-0* Wesul - retoox 6-6 Perla - Woj68 8-0* allieu - Samoś 7-7 pill - markus 12-8 cigar - WayeThe 7-9
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Tabela po XX kolejce
1. Verbatimek 40 193-176 [+17] 2. Dymeczek 39 220-157 [+63]* 3. gump 39 218-166 [+52] 4. Ða Bartek 36 204-183 [+21] ( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ) 5. Akratitos 35 229-169 [+60] 6. Terror 35 190-171 [+19] 7. DANI1927 34 171-179 [-8] 8. Vonseb 33 210-173 [+33] 9. Pinez 31 184-145 [+39] 10. Perla 31 183-154 [+29]* 11. Wesul 31 172-193 [-21] 12. A.S. Romek 30 182-185 [-3]* 13. retoox 29 211-164 [+50] 14. pill 28 188-193 [-5]* 15. allieu 27 216-173 [+43] 16. Samoś 27 194-161 [+33] (fuksiarz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) ---------------------------------- 17. Woj68 27 174-157 [+17]* 18. WayeThe 26 152-170 [-18]* 19. markus 25 158-175 [-17] 20. cigar 24 181-198 [-17]
wiadomo juz kto wygral wiec, myslcie juz co chcecie i musicie mi do wtorku napisac jakie chcecie nagrody. 1 miejsce 500 zlotych 2 350 3 150 tabele po spadkach i awansach pozniej.
Gratuluje zwyciezcom i pokonanym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Gratulacje Verbatimek szczerze wydawało mi sie to kilka kolejki temu niemożliwe !!!!
Gratki równiez dla rodaka Akratitos tyle lig przebyć i wylądować na 5 miejscu to nie lada wyczyn tak trzymać !!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Gratulacje dla zwycięzcy (Verbatimek) jak i dla pozostałych na podium (Dymeczek;gump) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,606 |
Gratki dla mistrza - Verbatimek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: (co za finisz), także dla Dymeczka i gumpa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: .
Dziękówa dla organizatorów. Dobra robota. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639 |
Gratuluje Verbatimek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Sobie tez gratuluje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> I wogole wszystkim wam gratuluje wkoncu to 1 liga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Tabela po spadkach i awansach
1. Verbatimek 40 193-176 [+17] 2. Dymeczek 39 220-157 [+63]* 3. gump 39 218-166 [+52] 4. Ða Bartek 36 204-183 [+21] 5. Akratitos 35 229-169 [+60] 6. Terror 35 190-171 [+19] 7. DANI1927 34 171-179 [-8] 8. Vonseb 33 210-173 [+33] 9. kotletoss 33 181-147 [+34] 10. Pinez 31 184-145 [+39] 11. Perla 31 183-154 [+29]* 12. Wesul 31 172-193 [-21] 13. A.S. Romek 30 182-185 [-3]* 14. retoox 29 211-164 [+50] 15. Feher 29 192-142 [+50] 16. RDK 28 218-168 [+50] 17. pill 28 188-193 [-5]* 18. allieu 27 216-173 [+43] 19. Samoś 27 194-161 [+33] 20. pawel_27 26 195-173 [+22]*
Gratuluje, Dziekuje za gre wszystkim i licze, ze za 3 tygodnie spotkamy sie w tym samym skladzie w Pilkarskiej Lidze Kibica <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Do zobaczenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047 |
Dziekuję i pozdrawiam wszystkich uczestników PLK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Szczególne gratulacje dla Dymeczka i Gumpa, którzy dzielnie walczyli do samego końca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka