|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
hamsko a 2 mecze juz bym tafil
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
szefostwo powinno uwzględnić bonifikatę, a jeżeli tego nie zrobi, to tylko jeden mecz nie będzie się tobie liczył, ten z którym się minimalnie spóźniłeś
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
jesli mi uznają to 3 mecze bede mial na 100% trafione !! <Roll Eyes>
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
PG2 W Białymstoku ruleZzZzZzZ !!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Oryginalnie wysłał andrel: [qb]PG2 W Białymstoku ruleZzZzZzZ !!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] chlopcze uspokoj sie knp? o_O
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Newcast.-Liverpool - 1-1 Brema-Bayern - 1-1 Frankfurt-Hannover - 2-2 Genk-Anderlecht - 0-1 Lazio-Juventus - 2-0 Barcelona-Real M. - 1-2
pobik - żyła 10-13 Gabriel - swieka 13-4 crew-ati - Slawek 007 3-0* warmi - saymon 6-15 buca - zsunai 0*-6 leo83 - M_a_r_i_o 0*-8 chuligan - timek 8-10 Picia - kamtek 10-0* Lofix - andrel 9-11
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
ktora to juz kolejka tego sezonu byla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
tabela:
1. żyła 9 36-17 [+19] 2. pobik 8 41-35 [+6] 3. Gabriel 6 29-5 [+24] 4. crew-ati 6 12-0 [+12] 5. swieka 3 20-15 [+5] 6. saymon 3 16-22 [-6] 7. andrel 3 11-9 [+2] 8. Picia 3 10-0 [+10] 9. timek 3 10-8 [+2] 10. M_a_r_i_o 3 8-0 [+8] 11. zsunai 3 6-5 [+1] 12. Slawek 007 1 0-3 [-3]* 13. Lofix 0 9-11 [-2] 14. chuligan 0 8-10 [-2] 15. warmi 0 8-31 [-23] 16. buca 0 0-6 [-6]** 17. kamtek 0 0-10 [-10]* 18. leo83 0 0-17 [-17]**
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
XII kolejka
żyła - pobik Gabriel - crew-ati swieka - saymon andrel - Picia timek - M_a_r_i_o zsunai - Slawek 007 Lofix - chuligan warmi - buca kamtek - leo83
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
dobrze ze mi przynajmniej reszte zaliczyli meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Oryginalnie wysłał andrel: [qb]dobrze ze mi przynajmniej reszte zaliczyli meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :>[/qb] Jak nie przestaniesz pisac glupich postow to zaliczysz cos innego ~~ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
W tym tygodniu Terror zapytal mnie, czy moze podwac mecze. Zgodzilem sie. I pisze zeby nikt sie nei czepial <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> cya
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Mecze do typowania na ligowy weekend.
Macclesfield - Huddersfield Maasmechelen - Geel Rayo Vallecano - Alaves Berwick - Morton Aves - Estoril Piacenza - Torino
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
To tak żeby nudno nie było ... mi osobiście te Menczestery, Bajerny i Celtiki znudziły trochę ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Aha i nie zapomnijcie o formacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Macclesfield - Huddersfield - 9-9 Maasmechelen - Geel - 9-9 Rayo Vallecano - Alaves - 9-9 Berwick - Morton - 9-9 Aves - Estoril - 9-9 Piacenza - Torino - 9-9
Pozdrawiam i ... powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369 |
w sumie nawet nie wiem jakie to ligi w niekturych ale jest spoko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Macclesfield - Huddersfield - 1-1 Maasmechelen - Geel - 2-3 Rayo Vallecano - Alaves - 2-1 Berwick - Morton - 2-2 Aves - Estoril - 1-0 Piacenza - Torino - 0-2
Tak a propo co to za liga te 2 pierwszse mecze ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
3 Anglia 2 Belgia 2 Hiszpania 3 Szkocja 2 Portugalia 2 Włochy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2003
Posty: 50 |
Macclesfield - Huddersfield - 1-1 Maasmechelen - Geel - 1-2 Rayo Vallecano - Alaves - 1-1 Berwick - Morton - 1-2 Aves - Estoril - 1-3 Piacenza - Torino - 1-0
hehe a co do meczy to gratuluje wybory:D przybajmniej sie troche dowiemy o nizszych ligach zagranicznych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 268 |
Macclesfield - Huddersfield - 1-1 Maasmechelen - Geel - 1-1 Rayo Vallecano - Alaves - 1-1 Berwick - Morton - 2-2 Aves - Estoril - 1-1 Piacenza - Torino - 1-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369 |
Macclesfield - Huddersfield - 1-1 Maasmechelen - Geel - 1-1 Rayo Vallecano - Alaves - 1-1 Berwick - Morton - 0-2 Aves - Estoril - 0-1 Piacenza - Torino - 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553 |
Macclesfield - Huddersfield - 2-1 Maasmechelen - Geel - 1-2 Rayo Vallecano - Alaves - 2-0 Berwick - Morton - 2-0 Aves - Estoril - 0-1 Piacenza - Torino - 1-1
|
|
|
Link skopiowany do schowka