|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
po prostu musze...... JUŻNYJ TY PICZO RUSKA NADZIEWANA GOWNEM!!!!!!!!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
A ja musze wspomniec o "zielonej koniczynce" - czyli Celtic. ahhh 2-1 do tylu. nie pamietam kiedy ostatnio oddali jakie kolwiek punkty w lidze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
Dlaczego tu niema jeszcze "normalnej" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ligi angielskiej. To co wyprawiają w tym sezonie to niezłe przekręty. Jak zobaczyłem wyniki to spadłem z fotela. A dziś przerośli sami siebie doublem - wiadomo które wyniki + np. jeszcze WHU itp. Naprawdę prostsze wyniki padają w "nienormalnych" ligach skandynawskich. Wyniki w MLB to pikuś a tenis to super sport. Nie się ...one ...syny udławią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 400 |
Oryginalnie wysłał Janusz: [qb]Dlaczego tu niema jeszcze "normalnej" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ligi angielskiej. [/qb] Coz,dobrym podsumowaniem moze tu sluzyc przyklad 2 tipsterow EPL z Betting Advice wystepujacych pod pseudonimiem Jo/Ke,ktorzy nie trafili zadnego z 6 typowanych przez siebie spotkan w tym sezonie :eek: ,a ze do "cieniasow" nie naleza potwierdzili swymi wczesniejszymi osiagnieciami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
:eek: MU za porazke z Boltonem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2002
Posty: 50 |
MU i Liverpool <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
*******ony MU <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Schalken <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195 |
****ne leverkusen i sturm graz, za****li mi 600zl, s****iele ****ne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Oryginalnie wysłał master_thief: [qb]****ne leverkusen i sturm graz, za****li mi 600zl, s****iele ****ne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb] Leverkusen byl do przewidzenia... Ubolewam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264 |
Oryginalnie wysłał master_thief: [qb]****ne leverkusen i sturm graz, za****li mi 600zl, s****iele ****ne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb] doklanie, pie****ony bayer, a taki ladny kursik byl ;(
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: dla calej PILKI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> tego WEEKENDU <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> czyli 13-15 oby takie dni sie juz nie powtorzyly :zobacz: pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 474 |
Dzisiaj to jestem niezle w****iony na Vitesse zeby w 90 minucie meczu stracic bramke i pozbawic mnie pieknej wygranej .
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2002
Posty: 18 |
viktoria zizko - glasgow rangers 2:0 sic
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
PAOK Saloniki - co za pofajtańcy -przegrać z trzecioligowcami z Portugali, brak słów i kolejny odpływ gotówki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
*******ony zespol z holandii ****a ****ne Vitesse zeby w 90 min dac sobie strzelic bramke u siebie ****a zycze im zeby odpadli kutasy ****ne
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 157 |
****ć Rangers!!!!!!!!!!!!!!!! ****a co za popaprańcy *******eni!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
Właściwie to żadko mam pretensję do jakiś tam jededenastu panów na boisku. W końcu to tylko sport <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tym razem jednak Hull City i spółka w Lidze Angielskiej dość mocno mnie nadszarpnęła. Aż sie zastanawiam nad sensem siedzenia nad analizami na sobotę. To był jakiś horror.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
dokladnie hpc.. nie tylko Ciebie..tzn, mi sie udalo wybrnac bo zarowno Hull jak i Hartlepool mialem na systemie, ale to co obie te druzyny wczoraj odgrywaly to byla ciezka proba dla mnie..Hull zagralo slabiutko, sadzac po statystykach, a szkoda bo bylaby piekna kasa, a tak jest tez niezle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240 |
HPC Swietnie cie rozumiem.Przeczytalem wszytko na temat Hull stracilem 2 godziny. I to bylo zenujace czasami nachodza mnie mysli ze 2 i 3 angielska bede gral na chybil trafil
|
|
|
Link skopiowany do schowka