Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
#21783 12/09/2002 01:18
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
po prostu musze......
JUŻNYJ TY PICZO RUSKA NADZIEWANA GOWNEM!!!!!!!!!!!!!!!!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#21784 12/09/2002 01:34
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
A ja musze wspomniec o "zielonej koniczynce" - czyli Celtic. ahhh 2-1 do tylu. nie pamietam kiedy ostatnio oddali jakie kolwiek punkty w lidze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#21785 12/09/2002 03:41
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
Dlaczego tu niema jeszcze "normalnej" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ligi angielskiej. To co wyprawiają w tym sezonie to niezłe przekręty. Jak zobaczyłem wyniki to spadłem z fotela. A dziś przerośli sami siebie doublem - wiadomo które wyniki + np. jeszcze WHU itp. Naprawdę prostsze wyniki padają w "nienormalnych" ligach skandynawskich. Wyniki w MLB to pikuś a tenis to super sport. Nie się ...one ...syny udławią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#21786 12/09/2002 04:58
Dołączył: May 2002
Posty: 400
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 400
Quote
Oryginalnie wysłał Janusz:
[qb]Dlaczego tu niema jeszcze "normalnej" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ligi angielskiej. [/qb]
Coz,dobrym podsumowaniem moze tu sluzyc przyklad 2 tipsterow EPL z Betting Advice wystepujacych pod pseudonimiem Jo/Ke,ktorzy nie trafili zadnego z 6 typowanych przez siebie spotkan w tym sezonie :eek: ,a ze do "cieniasow" nie naleza potwierdzili swymi wczesniejszymi osiagnieciami.

#21787 12/09/2002 12:33
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
:eek: MU za porazke z Boltonem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#21788 12/09/2002 14:34
Dołączył: Jul 2002
Posty: 50
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 50
MU i Liverpool <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#21789 12/09/2002 17:13
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
*******ony MU <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#21790 12/09/2002 21:48
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Schalken <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#21791 14/09/2002 23:32
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
****ne leverkusen i sturm graz, za****li mi 600zl, s****iele ****ne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#21792 14/09/2002 23:44
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Quote
Oryginalnie wysłał master_thief:
[qb]****ne leverkusen i sturm graz, za****li mi 600zl, s****iele ****ne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb]
Leverkusen byl do przewidzenia...

Ubolewam.

#21793 14/09/2002 23:45
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
Quote
Oryginalnie wysłał master_thief:
[qb]****ne leverkusen i sturm graz, za****li mi 600zl, s****iele ****ne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb]
doklanie, pie****ony bayer, a taki ladny kursik byl ;(

#21794 16/09/2002 03:57
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: dla calej PILKI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> tego WEEKENDU <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> czyli 13-15 oby takie dni sie juz nie powtorzyly :zobacz:
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#21795 17/09/2002 23:52
Dołączył: Aug 2002
Posty: 474
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 474
Dzisiaj to jestem niezle w****iony na Vitesse zeby w 90 minucie meczu stracic bramke i pozbawic mnie pieknej wygranej .

#21796 18/09/2002 00:03
Dołączył: Sep 2002
Posty: 18
X
stranger
stranger
X Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 18
viktoria zizko - glasgow rangers 2:0 sic

#21797 18/09/2002 00:10
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
PAOK Saloniki - co za pofajtańcy -przegrać z trzecioligowcami z Portugali, brak słów i kolejny odpływ gotówki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#21798 18/09/2002 03:42
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
*******ony zespol z holandii ****a ****ne Vitesse zeby w 90 min dac sobie strzelic bramke u siebie ****a zycze im zeby odpadli kutasy ****ne

#21799 18/09/2002 12:54
Dołączył: Feb 2002
Posty: 157
J
member
member
J Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 157
****ć Rangers!!!!!!!!!!!!!!!!
****a co za popaprańcy *******eni!!!!!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#21800 18/09/2002 13:10
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
Właściwie to żadko mam pretensję do jakiś tam jededenastu panów na boisku. W końcu to tylko sport <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tym razem jednak Hull City i spółka w Lidze Angielskiej dość mocno mnie nadszarpnęła.
Aż sie zastanawiam nad sensem siedzenia nad analizami na sobotę.
To był jakiś horror.

#21801 18/09/2002 14:28
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
dokladnie hpc..
nie tylko Ciebie..tzn, mi sie udalo wybrnac bo zarowno Hull jak i Hartlepool mialem na systemie, ale to co obie te druzyny wczoraj odgrywaly to byla ciezka proba dla mnie..Hull zagralo slabiutko, sadzac po statystykach, a szkoda bo bylaby piekna kasa, a tak jest tez niezle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#21802 18/09/2002 14:34
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
HPC
Swietnie cie rozumiem.Przeczytalem wszytko na temat Hull stracilem 2 godziny. I to bylo zenujace czasami nachodza mnie mysli ze 2 i 3 angielska bede gral na chybil trafil

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,370 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,098
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1