Oryginalnie wysłał Ufo:
[qb]Trener S.G Eriksson powiedzial, ze gdyby Dudek byl Anglikiem juz gralby w jego reprezentacji. Ale co on moze wiedziec wiedziec o pilce...
PS. Mimo wszystko Dudek - przyjaciel 1,36 w p2p poszlo jak swieze buleczki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
No prosze sa tacy co potrafia wykorzystac taka okazje zeby zarobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
A tak na powaznie - czego wy checie od Dudka..? Widzialem skrot tego meczu - Liverpool panowal na boisku, mial od cholery sytuacji, sam Milan Baros mial dwa slupki, Risse trafil dwa razy w poprzeczke - nie wspomne juz o zmarnowanych sytuacjach Cisse, Owena i Heskeya. Zagrali nieskutecznie i tylko dlatego nie wygrali, stworzyli mase dogodnych sutuacji, zagrali niezly mecz, ale niestety tak to w sporcie bywa, ze nie zawsze sie udaje.
Nie pojmuje jak mozna tak jechac po rodaku, ktory swoja gra, talentem i praca zasluzyl na szacunek i szanują go wszedzie...szkoda, ze nie w Polsce. Jurek grywal lepiej to fakt, moze i puszcza "dziwne" bramki, ale ile on wybronil dla Liverpoolu - Houlier to docenia - wy nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />