uke: Jokerit"> uke: Jokerit">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
#21823 24/09/2002 00:35
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
****c <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Jokerit

Bonus: Unibet
#21824 24/09/2002 03:11
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
pier*****y jokerit. z 3-0 na 3-3 w ciagu 2,5 minuty. niezle sie tydzien zaczal.

#21825 25/09/2002 19:15
Dołączył: Sep 2002
Posty: 84
N
journeyman
journeyman
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 84
Bayern za to że nie wygrał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: i ten olimpakos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#21826 25/09/2002 23:11
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
cała piłka nożna i DOkic za to ze jest ****ą nie z tej ziemi nie zapomne ciego pipo wyzerowałas mnie totalnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Dokic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#21827 26/09/2002 00:43
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
Ja już dawno temu doszedłem do wniosku, że Dokić to głupia cipa i nigdy nie należy na nią grać. Dziwię się, że dopiero teraz to skapowałeś.
Pozdrawiam

#21828 26/09/2002 02:14
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
WITAM
Powoli zaczynają mnie w****iać liverpool i inter i nie zapowiada się żeby przez ostatnie 20 min. coś się zmieniło.

#21829 26/09/2002 02:28
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
liverpol mnie wkur_wia i chyba przez ostatnie 7 min nic sie nie zmieni. kuuuuuurwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#21830 26/09/2002 02:35
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
WITAM
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: liverpool skur_wiałe barany niedługo u siebie zremisują z ODLEWNIKIEM MOCZODOŁY

#21831 26/09/2002 02:44
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
****Ć LIVERPOOL, ****Ć DUDKA , ****Ć CAŁE TO STADO BARANÓW I CIENIASÓW. U SIEBIE, DZIESIĄTKI TYS. KIBICÓW, I CO? JAJCO ****A JEGO ****NA W DUPĘ MAĆ!!!!
PS. PRZEPRASZAM WSZYSTKICH URAŻONYCH TYM WULGARNYM SŁOWNICTWEM, ALE SAMI ROZUMIECIE, BLAĆ!

#21832 26/09/2002 02:52
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
ech jakich urażonych moze wszyscy zrozumieja ze Dudek jest słaby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))))))))) ech Dudek trzymaj forme ponad norme i wracaj do 2 bramek na mecz bo sie opuszczasz kolego. Tylko szkoda mi Liverpoolu no ale cóz nie długo tam miedzy słupkami postoisz mam nadzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wracaj do Polski Radomsko czeka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i sie okaże że Matysek nie był taki słaby tylko każdy by w Radomsku puszczał bramy no to by było na tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a wszystkim co dali na Liverpool wspołczuje

#21833 26/09/2002 02:58
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Ancona ....nie ma to jak strzelać do własnej bramki

#21834 26/09/2002 04:46
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
****ny Liverpool. Wtopil 8 baniek. I c*** im w dupe za ich gre.*******ic L. M.!!!!!

#21835 26/09/2002 16:19
Dołączył: Aug 2002
Posty: 474
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 474
Dudek ty złodzieju oddawaj moje 3oo zetów , miałeś jedną sytuację do wybronienia i i dałeś dupy .

#21836 26/09/2002 18:12
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Quote
Oryginalnie wysłał tyler:
[qb]****Ć LIVERPOOL, ****Ć DUDKA , ****Ć CAŁE TO STADO BARANÓW I CIENIASÓW. U SIEBIE, DZIESIĄTKI TYS. KIBICÓW, I CO? JAJCO ****A JEGO ****NA W DUPĘ MAĆ!!!!
PS. PRZEPRASZAM WSZYSTKICH URAŻONYCH TYM WULGARNYM SŁOWNICTWEM, ALE SAMI ROZUMIECIE, BLAĆ![/qb]
no no, widzę, że cenzura na forum dopracowana do perfekcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#21837 26/09/2002 19:06
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
WITAM
Mniemam że liverpol i dudek stracili nieco fanów.
Ja ich fanem nie byłem, ale napewno stałem się anty-fanem

#21838 26/09/2002 19:32
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
*******ony liverpool i *******ony dudek, oddajcie mi moja kase c***e <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#21839 26/09/2002 19:36
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Liverpoll je... jest.Kur... zremisowac z bassel. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#21840 26/09/2002 19:44
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Trener S.G Eriksson powiedzial, ze gdyby Dudek byl Anglikiem juz gralby w jego reprezentacji. Ale co on moze wiedziec wiedziec o pilce...

PS. Mimo wszystko Dudek - przyjaciel 1,36 w p2p poszlo jak swieze buleczki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#21841 26/09/2002 21:30
Dołączył: Dec 2001
Posty: 147
C
member
member
C Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 147
Trochę spóźnione ale soczyste <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na Olimpiakos Pizdeus

#21842 26/09/2002 23:16
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Quote
Oryginalnie wysłał Ufo:
[qb]Trener S.G Eriksson powiedzial, ze gdyby Dudek byl Anglikiem juz gralby w jego reprezentacji. Ale co on moze wiedziec wiedziec o pilce...

PS. Mimo wszystko Dudek - przyjaciel 1,36 w p2p poszlo jak swieze buleczki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
No prosze sa tacy co potrafia wykorzystac taka okazje zeby zarobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
A tak na powaznie - czego wy checie od Dudka..? Widzialem skrot tego meczu - Liverpool panowal na boisku, mial od cholery sytuacji, sam Milan Baros mial dwa slupki, Risse trafil dwa razy w poprzeczke - nie wspomne juz o zmarnowanych sytuacjach Cisse, Owena i Heskeya. Zagrali nieskutecznie i tylko dlatego nie wygrali, stworzyli mase dogodnych sutuacji, zagrali niezly mecz, ale niestety tak to w sporcie bywa, ze nie zawsze sie udaje.
Nie pojmuje jak mozna tak jechac po rodaku, ktory swoja gra, talentem i praca zasluzyl na szacunek i szanują go wszedzie...szkoda, ze nie w Polsce. Jurek grywal lepiej to fakt, moze i puszcza "dziwne" bramki, ale ile on wybronil dla Liverpoolu - Houlier to docenia - wy nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, ANZELMO, aker, Sensei, bukma, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka), 2,010 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,386
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1