Oryginalnie wysłał Pitersson:
[qb]
Oryginalnie wysłał SheTee:
[qb]Witam
Chiałem powiedzieć że z powodu braku czasu rezygnuję z udziału w PLK, jak i również z prowadzenia tego konkursu. Jest już nowa solidna ekipa prowadząca która świetnie sobie radzi. Dziękuje wszystkim za wspaniałe 3 sezony i życze powodzenia w dalszej grze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Szkoda, bo niezły był z ciebie herbatnik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Czyli chyba mecz już wygrałem walkowerem, ale podam typy, żeby nie było.
Wisła - Polkowice - 3-0
Sochaux - Lyon - 1-1
Empoli - Lecce - 1-1
PSV - Feyenoord - 1-1
Chalkidona - Iraklis - 0-1
Mallorca - Deportivo - 0-1
Bochum - Borussia M. - 2-2
Juventus - Milan - 1-2[/qb]