|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Wisła - Polkowice - 3-1 Sochaux - Lyon - 1-1 Empoli - Lecce - 1-1 PSV - Feyenoord - 2-1 Chalkidona - Iraklis - 2-1 Mallorca - Deportivo - 1-1 Bochum - Borussia M. - 2-0 Juventus - Milan - 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
Wisła - Polkowice - 2-0 Sochaux - Lyon - 1-0 Empoli - Lecce - 1-0 PSV - Feyenoord - 1-0 Chalkidona - Iraklis - 1-1 Mallorca - Deportivo - 2-1 Bochum - Borussia M. - 2-1 Juventus - Milan - 1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639 |
Wyniki
Wisła - Polkowice - 2-1 Sochaux - Lyon - 1-2 Empoli - Lecce - 0-0 PSV - Feyenoord - 0-1 Chalkidona - Iraklis - 1-0 Mallorca - Deportivo - 4-2 Bochum - Borussia M. - 1-0 Juventus - Milan - 1-3
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639 |
Wyniki 3 kolejki
grzesiek2 - Sł@wek 13-10 Meister - cigar 20-7 WayeThe - Stich 12-13 Vira - gopi 16-17 FRO_LECH - Pawel K 14-11 _Goldi_ - kolus3d 13-9 Woj68 - maggie 16-19 hysio - Vodzior 14-18 Andrei - twist 14-12 Pitersson - SheTee 10-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639 |
Tabela
1. FRO_LECH 9 36-29 [+7] 2. _Goldi_ 7 26-18 [+8] 3. Vira 6 39-33 [+6] 4. WayeThe 6 38-35 [+3] 5. Andrei 6 38-37 [+1] 6. Pitersson 6 32-25 [+7] 7. Stich 6 30-21 [+9] 8. gopi 6 26-33 [-7]* 9. RAMBO33 5 46-24 [+22] 10. M_a_r_i_o 5 39-30 [+9] 11. Woj68 3 42-44 [-2] 12. maggie 3 40-42 [-2] 13. hysio 3 38-39 [-1] 14. Vodzior 3 38-43 [-5] 15. Sł@wek 3 31-35 [-4] 16. cigar 3 26-44 [+18] 17. Picia 2 43-38 [+5] 18. Pawel K 1 30-34 [-4] 19. kolus3d 0 30-39 [-9] 20. twist 0 28-42 [-14]
rezygnacja SheTee
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
łoł ale nisko upadlem :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
4 kolejka 17.03.2004
Istanbul.-Trabzon. 17.03 13.00 [Puch.Turcji-PF] Nantes.-Rennes. 17.03 17.00 [Puch.Francji-CF] Admira-Rapid 17.03 18.00 [Austria 1 liga] FC Zurych-Basel 17.03 19.30 [Szwajcaria 1 liga] Braga.-FC Porto 17.03 20.00 [Puch.Portug.PF] Mouscr.-FC Bruggy. 17.03 20.30 [Puch.Belgii] Nottingham-Burnley 17.03 20.45 [Anglia 2 liga] Lazio-Juventus 17.03 21.00 [Puch.Francji-CF]
No i format:
Istanbul.-Trabzon.-0-0 Nantes.-Rennes.-0-0 Admira-Rapid-0-0 FC Zurych-Basel-0-0 Braga.-FC Porto-0-0 Mouscr.-FC Bruggy.-0-0 Nottingham-Burnley-0-0 Lazio-Juventus-0-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
typy RAMBO33 wyslal je w 3 lidze
Istanbul.-Trabzon.-0-2 Nantes.-Rennes.-1-0 Admira-Rapid-0-0 FC Zurych-Basel-1-1 Braga.-FC Porto-1-2 Mouscr.-FC Bruggy.-1-1 Nottingham-Burnley-2-0 Lazio-Juventus-2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455 |
Istanbul.-Trabzon.-1-2 Nantes.-Rennes.-2-1 Admira-Rapid-1-2 FC Zurych-Basel-1-2 Braga.-FC Porto-0-2 Mouscr.-FC Bruggy.-1-2 Nottingham-Burnley-2-1 Lazio-Juventus-1-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
W 4 kolejce zagrają:
FRO_LECH - Woj68 _Goldi_ - maggie Vira - hysio WayeThe - Vodzior Andrei - Sł@wek Pitersson - cigar Stich - Picia gopi - Pawel K RAMBO33 - kolus3d M_a_r_i_o - twist
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831 |
Istanbul.-Trabzon.-1-0 Nantes.-Rennes.-2-0 Admira-Rapid-1-1 FC Zurych-Basel-0-2 Braga.-FC Porto-1-3 Mouscr.-FC Bruggy.-1-1 Nottingham-Burnley-2-1 Lazio-Juventus-2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
derby Rzeszowa - bic czarnucha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Istanbul.-Trabzon. -1-0 Nantes.-Rennes. -1-0 Admira-Rapid -1-2 FC Zurych-Basel -1-2 Braga.-FC Porto -1-2 Mouscr.-FC Bruggy. -0-2 Nottingham-Burnley -1-1 Lazio-Juventus -0-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,708 |
Istanbul.-Trabzon.-1-2 Nantes.-Rennes.-2-1 Admira-Rapid-1-1 FC Zurych-Basel-0-2 Braga.-FC Porto-0-1 Mouscr.-FC Bruggy.-2-1 Nottingham-Burnley-1-1 Lazio-Juventus-1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
Istanbul.-Trabzon.-1-2 Nantes.-Rennes.-2-1 Admira-Rapid-2-1 FC Zurych-Basel-1-3 Braga.-FC Porto-1-2 Mouscr.-FC Bruggy.-1-2 Nottingham-Burnley-1-1 Lazio-Juventus-1-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2003
Posty: 50 |
Istanbul.-Trabzon.-0-2 Nantes.-Rennes.-2-0 Admira-Rapid-0-0 FC Zurych-Basel-1-2 Braga.-FC Porto-1-2 Mouscr.-FC Bruggy.-1-2 Nottingham-Burnley-2-0 Lazio-Juventus-1-1
lol twist nie wiedzialem że lazio juve grajo o puchar francji;) pozdro i gl wszystkiim;];];]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382 |
Istanbul.-Trabzon.-0-2 Nantes.-Rennes.-2-0 Admira-Rapid-1-2 FC Zurych-Basel-1-2 Braga.-FC Porto-1-2 Mouscr.-FC Bruggy.-1-1 Nottingham-Burnley-2-1 Lazio-Juventus-0-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,627
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,627 |
Istanbul.-Trabzon.-1-2 Nantes.-Rennes.-2-0 Admira-Rapid-1-1 FC Zurych-Basel-1-1 Braga.-FC Porto-1-1 Mouscr.-FC Bruggy.-1-1 Nottingham-Burnley-2-0 Lazio-Juventus-1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761 |
Istanbul.-Trabzon. -0-1 Nantes.-Rennes. -1-0 Admira-Rapid -0-2 FC Zurych-Basel -0-2 Braga.-FC Porto -1-2 Mouscr.-FC Bruggy. -1-2 Nottingham-Burnley -1-1 Lazio-Juventus -2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761 |
Prosze o przeniesienie moich typów,bo nie wiedzialem ze tak szybko awansuje :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Oryginalnie wysłał Meister: [qb]Prosze o przeniesienie moich typów,bo nie wiedzialem ze tak szybko awansuje :eek: [/qb] a sam nie mozesz ich wyslac w 1 lidze? o_O
|
|
|
Link skopiowany do schowka