Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 15 1 2 8 9 10 11 12 14 15
#218386 26/03/2004 15:48
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Bochum-Schalke -2-2
Southam.-Tottenham -1-0
Coventry-Reading -2-1
Port V.-Bristol C. -2-2
W.Plock-Lech Pozn -2-1
Nice-Lyon -1-2
Arnhem-Waalwijk -2-1
Espanyol-Bilbao -1-1

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#218387 26/03/2004 15:58
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Bochum-Schalke -2-1
Southam.-Tottenham -2-1
Coventry-Reading -1-1
Port V.-Bristol C. -2-1
W.Plock-Lech Pozn -0-0
Nice-Lyon -1-1
Arnhem-Waalwijk -2-2
Espanyol-Bilbao -1-1

#218388 26/03/2004 18:08
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
Bochum-Schalke -2-1
Southam.-Tottenham -1-2
Coventry-Reading -2-1
Port V.-Bristol C. -1-1
W.Plock-Lech Pozn -1-2
Nice-Lyon -1-2
Arnhem-Waalwijk -1-2
Espanyol-Bilbao -1-2

#218389 26/03/2004 19:11
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
Bochum-Schalke -1-0
Southam.-Tottenham -1-0
Coventry-Reading -2-1
Port V.-Bristol C. -1-0
W.Plock-Lech Pozn -0-0
Nice-Lyon -0-1
Arnhem-Waalwijk -1-1
Espanyol-Bilbao -1-1

#218390 26/03/2004 19:12
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
sorry to wyzej to nie moje

TYPY ZA PICIA

Bochum-Schalke -1-0
Southam.-Tottenham -1-0
Coventry-Reading -2-1
Port V.-Bristol C. -1-0
W.Plock-Lech Pozn -0-0
Nice-Lyon -0-1
Arnhem-Waalwijk -1-1
Espanyol-Bilbao -1-1

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#218391 26/03/2004 19:51
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
Bochum-Schalke -0-0
Southam.-Tottenham -1-1
Coventry-Reading -2-0
Port V.-Bristol C. -1-0
W.Plock-Lech Pozn -1-1
Nice-Lyon -0-1
Arnhem-Waalwijk -1-1
Espanyol-Bilbao -2-2

#218392 26/03/2004 21:15
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Bochum-Schalke -2-1
Southam.-Tottenham -2-1
Coventry-Reading -2-1
Port V.-Bristol C. -2-1
W.Plock-Lech Pozn -1-1
Nice-Lyon -0-1
Arnhem-Waalwijk -2-1
Espanyol-Bilbao -2-1

#218393 26/03/2004 23:22
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
Bochum-Schalke -1-2
Southam.-Tottenham -2-2
Coventry-Reading -1-2
Port V.-Bristol C. -1-2
W.Plock-Lech Pozn -1-2
Nice-Lyon -1-2
Arnhem-Waalwijk -1-1
Espanyol-Bilbao -0-2

#218394 26/03/2004 23:24
Dołączył: Oct 2003
Posty: 318
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 318
Bochum-Schalke -2-2
Southam.-Tottenham -3-1
Coventry-Reading -2-1
Port V.-Bristol C. -1-0
W.Plock-Lech Pozn -0-0
Nice-Lyon -1-2
Arnhem-Waalwijk -0-0
Espanyol-Bilbao -0-1

#218395 27/03/2004 01:16
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
Bochum-Schalke -1-1
Southam.-Tottenham -2-1
Coventry-Reading -2-1
Port V.-Bristol C. -1-1
W.Plock-Lech Pozn -1-1
Nice-Lyon -1-1
Arnhem-Waalwijk -2-1
Espanyol-Bilbao -1-1

#218396 27/03/2004 03:40
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Bochum-Schalke -2-1
Southam.-Tottenham -2-1
Coventry-Reading -1-0
Port V.-Bristol C. -1-0
W.Plock-Lech Pozn -1-1
Nice-Lyon -0-1
Arnhem-Waalwijk -2-1
Espanyol-Bilbao -2-2

#218397 27/03/2004 19:11
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Bochum-Schalke -0-1
Southam.-Tottenham -1-0
Coventry-Reading -2-1
Port V.-Bristol C. -1-0
W.Plock-Lech Pozn -0-1
Nice-Lyon -0-1
Arnhem-Waalwijk -1-2
Espanyol-Bilbao -0-1

#218398 28/03/2004 14:02
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Bochum-Schalke -1-2
Southam.-Tottenham -1-0
Coventry-Reading -1-2
Port V.-Bristol C. -2-1
W.Plock-Lech Pozn -4-4
Nice-Lyon -0-1
Arnhem-Waalwijk -3-3
Espanyol-Bilbao -2-1

Andrei - Stich 16-12
gopi- FRO_LECH 10-0*
_Goldi_ - Picia 18-21
Woj68 - cigar 11-11
Vira - WayeThe 16-0*
Pitersson - Pawel K 17-17
M_a_r_i_o - hysio 5-16
RAMBO33 - maggie 16-12
wujaniek - twist 18-17
Sł@wek - kolus3d 11-16

#218399 28/03/2004 14:12
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
FRO_LECH 9 49-76 [-27]*** [wykluczony]

#218400 28/03/2004 14:41
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Tabela po awansie:

1. Andrei 18 98-79 [+19]
2. gopi 18 82-68 [+14]*
3. Vira 15 105-72 [+33]
4. _Goldi_ 14 73-60 [+13]
5. Woj68 13 107-73 [+34]
6. Pitersson 13 102-82 [+20]
7. RAMBO33 12 107-76 [+31]
8. wujaniek 12 91-57 [+34]
9. apofis 11 111-73 [+38]
10. M_a_r_i_o 11 85-83 [+2]
11. Picia 11 104-94 [+10]
12. Sł@wek 9 75-72 [+3]
13. Stich 9 74-84 [-10]*
14. cigar 7 78-106 [-28]
15. hysio 6 89-95 [-6]
16. kolus3d 6 79-98 [-19]
17. WayeThe 6 52-98 [-46]*
18. Pawel K 5 93-83 [+10]
19. twist 3 84-100 [-16]
20. maggie 3 81-99 [-18]

<small>[ 28-03-2004, 15:04: Wiadomość edytowana przez: [T]-error ]</small>

#218401 28/03/2004 15:25
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
W VIII kolejce zagrają:

Andrei - Picia
gopi - Sł@wek
Vira - Stich
_Goldi_ - cigar
Woj68 - hysio
Pitersson - kolus3d
RAMBO33 - WayeThe
wujaniek - Pawel K
apofis - twist
M_a_r_i_o - maggie

#218402 28/03/2004 19:11
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
nadal bez porazki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#218403 28/03/2004 21:22
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
goldi chyba jednak z porażką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

picia - _goldi_ 21 - 16

goldi postawil dwa mecze tak samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#218404 29/03/2004 01:20
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
po 1. niewidzilem postu Picia
niezauwazylem ze ktos podal jego typy
po 2. Rambo ostatnio zemna zremisowal, tez mial taki sam wynik,a zareagowalem przed meczem i do Terrora i PW do Rambo, bez odzewu, remis został przyznany.

Widzisz moglbym sie klucic,bo moge awansowac do 1 ligi, jednak tego nierobie bo niewiem czy ma to sens.
Jezeli ta kolejka zostałą zweryfikowana ,to w takim razie chce za przedostatnia kolejke, jak mam byc fer!
Pozdro!

#218405 29/03/2004 01:27
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Quote
Oryginalnie wysłał _Goldi_:
[qb]po 1. niewidzilem postu Picia
niezauwazylem ze ktos podal jego typy
po 2. 1 kolejka Pawel gral ze mna mia;em remis a tez mial taki sam wynik jak ja jeden,weic powinnem wygrac
po 3. Rambo ostatnio zemna zremisowal, tez mial taki sam wynik,a zareagowalem przed meczem i do Terrora i PW do Rambo, bez odzewu, remis został przyznany.

Widzisz moglbym sie klucic,bo moge awansowac do 1 ligi, jednak tego nierobie bo niewiem czy ma to sens.
Jezeli ta kolejka zostałą zweryfikowana ,to w takim razie chce zwycizestwo za 1 kolejke i przedostatnia, jak mamy grac fer to fer.
Pozdro[/qb]
Po 1 skoro nie zauwazyles to twoja sprawa, idz do lekarza od oczu.
po 2. trza bylo sie obejrzec w pore bo teraz z 1 kolejka to se mozesz, reklamacje przyjmujemy w 2 dni po zrobieniu tabeli.
3. Rambo ostatnio zremisowal, ale gdybym policzyl mu wynik arsenalu to by wygral z toba, wiec najpierw policz prawidlowo punkty a potem gadaj.

twoja klotnia na pewno nie mialaby sensu bo powodu tez nie ma.

bez podrowien

Strona 10 z 15 1 2 8 9 10 11 12 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, alfa, Lukasz111, burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker), 1,930 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,750
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1