Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
przeczytalem temat i ktos odradza grania we freerolach... o jakie glupie przyzwyczajenia chodzi??

ma ktos jakie ebooki do pokera?? od ponad roku gram z wirtualna kase i nie powiem idzie mi dosc dobrze... i planuje zaczac z prawdziwa kase

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082

Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Dziabor można grać i wcale żadnych przyzwyczajeń nie będziesz miał. Tylko, że gra freerols to strata czasu. Na stolikach NL5 wygrasz kilkakrotnie więcej kasy w tym samym czasie, tak samo ugrasz więcej w S&G albo HU i to tych najmniejszych o 5 i 10$.
Nie wspominając o tym, że jak Ci kasy przyrośnie i będziesz grał na NL100 to w "chwilkę" ugrasz tyle kto ktoś przy wielkim farcie wygra po kilku godzinach w jakimś darmowym turku.

chris #2210218 29/03/2008 22:33
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971
Wez pod uwage ze moze byc tez i odwrotnie a wtedy tracisz, czego nie zycze, ale to wlasnie jest poker.

cromag #2217689 31/03/2008 20:37
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
w takich freerollach co jest po 3000 osob do 25€ to nie gram bo mija sie z celem, ale gdy juz sa jakies z haslami, gdzie max jest 300 ludzi a nagroda dla top 25, mozna probowac moim zdaniem

Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Tak, takie jak najbardziej, mi właśnie chodziło o te z cyklu dużo ludzi mało kasy. Sam musisz stwierdzić i tak co Ci bardziej leży - stoliki czy turnieje.

chris #2220405 01/04/2008 18:15
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
zna ktos dobre freerole tzn z wysoka polą i mala iloscia graczy, gdzie wygrana jest dopisywana do stanu konta z mozliwoscia jej wyplacenia bez spelniania kolejnych warunków?

gdzie mozna sprobowac swoich sil oraz podpatrzenia jak graja ludzie z mecz.pl

Dołączył: Sep 2007
Posty: 202
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 202
Originally Posted by dominix
zna ktos dobre freerole tzn z wysoka polą i mala iloscia graczy, gdzie wygrana jest dopisywana do stanu konta z mozliwoscia jej wyplacenia bez spelniania kolejnych warunków?

takie rzeczy to tylko w Erze
A tak serio to przeglądaj dział z freerollami bo czasami ktoś poda informacje o fajny turnieju na hasło gdzie gra mało osób a pula jest całkiem całkiem

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1