|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
przeczytalem temat i ktos odradza grania we freerolach... o jakie glupie przyzwyczajenia chodzi??
ma ktos jakie ebooki do pokera?? od ponad roku gram z wirtualna kase i nie powiem idzie mi dosc dobrze... i planuje zaczac z prawdziwa kase
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565 |
Dziabor można grać i wcale żadnych przyzwyczajeń nie będziesz miał. Tylko, że gra freerols to strata czasu. Na stolikach NL5 wygrasz kilkakrotnie więcej kasy w tym samym czasie, tak samo ugrasz więcej w S&G albo HU i to tych najmniejszych o 5 i 10$. Nie wspominając o tym, że jak Ci kasy przyrośnie i będziesz grał na NL100 to w "chwilkę" ugrasz tyle kto ktoś przy wielkim farcie wygra po kilku godzinach w jakimś darmowym turku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971 |
Wez pod uwage ze moze byc tez i odwrotnie a wtedy tracisz, czego nie zycze, ale to wlasnie jest poker.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
w takich freerollach co jest po 3000 osob do 25€ to nie gram bo mija sie z celem, ale gdy juz sa jakies z haslami, gdzie max jest 300 ludzi a nagroda dla top 25, mozna probowac moim zdaniem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565 |
Tak, takie jak najbardziej, mi właśnie chodziło o te z cyklu dużo ludzi mało kasy. Sam musisz stwierdzić i tak co Ci bardziej leży - stoliki czy turnieje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
zna ktos dobre freerole tzn z wysoka polą i mala iloscia graczy, gdzie wygrana jest dopisywana do stanu konta z mozliwoscia jej wyplacenia bez spelniania kolejnych warunków?
gdzie mozna sprobowac swoich sil oraz podpatrzenia jak graja ludzie z mecz.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 202
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 202 |
zna ktos dobre freerole tzn z wysoka polą i mala iloscia graczy, gdzie wygrana jest dopisywana do stanu konta z mozliwoscia jej wyplacenia bez spelniania kolejnych warunków? takie rzeczy to tylko w Erze A tak serio to przeglądaj dział z freerollami bo czasami ktoś poda informacje o fajny turnieju na hasło gdzie gra mało osób a pula jest całkiem całkiem
|
|
|
Link skopiowany do schowka