Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
pierwszy raz mam taką sytuacje ,wczoraj dostałem przelew spoko zgadza sie dzisiaj patrze nie ma kasy dodatkowo nie zgadza sie w historii transakcji,nie zgadza sie to jaka ostatnia kacja byla wykonana,to tak jakby 1-2 dni wycięło w bazie danych smile ciekawe tylko co z moim prawdziwym saldem ktore nie wynoi 3zł :()

Bonus: Unibet
comp #1644543 04/10/2007 06:26
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
drugi raz sie zalogowałem i juz jest wporządku.

comp #1857134 15/12/2007 04:23
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Ueażajcie znów ktoś rozsyła maile coś w stylu wiadomości od MB w celu wyłudzenia danych

taki oto mail:

Wprowadzenie nowych zabezpieczeń dla usług online.

Informujemy, że Twoje konto przechodzi proces aktywacji nowych zabezpieczeń.
W celu jego ukończenia prosimy o jak najszybsze zalogowanie klikając w link poniżej.
Następnie podążaj za instrukcjami, które otrzymasz po zalogowaniu.
Do tego czasu wszystkie opcje w Twoim koncie będą zablokowane.
(Cała procedura trwa kilka minut)



wywalilem link, bo moze ktos kliknie smile / yaaho

Last edited by yaaho; 15/12/2007 04:32.
Mr Joke #1955946 17/01/2008 00:49
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
co zrobic by dostac od nich chociaz debet w wysokosci 1 zł.
ile bym nie mial hajsu na koncie to nigdy nie mam zdolnosci kredytowej do powiekszenia debetu czy jakos tak.

rozmus #1955968 17/01/2008 00:57
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
jeden przelew przychodzacy za umowe o prace / umowe zlecenie / lub inne tego typu umowy i juz bedziesz mogl wziasc debet

yaaho #1956056 17/01/2008 01:26
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
aha, dzieki : )
czyli z bukmacherstwa to kredytu nie wezme laugh

yaaho #1961184 17/01/2008 23:58
Dołączył: Apr 2002
Posty: 118
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 118

Witam,

Aby otrzymać debet, przelew wynagrodzenia musi pochodzić z konta fiirmowego pracodawcy lub zleceniodawcy czy też wyznacznikiem wynagrodzenia może być sam tytuł przelewu z konta osobistego? Dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

MICHAŁ

MICHAL #2029934 06/02/2008 06:05
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
czy macie tez teraz problem z realizacja jakiegokolwiek przelewu z PKO Inteligo ?? wyskakuje mi ze przelew nie może być zrealizowany - "OK" lub "Ponów" confused

a chciałem zrobić jak zwykle na przelewy24 confused

Cholo #2167479 16/03/2008 15:20
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Wiatam,chce sie wląsnie zalogowac w inteligo...i zonk wyskakuje mi zeby wpisac 5 nieuzywanych kodów z katry kodow jednorazowych...polaczenie niby bezpieczne,klodka jest a mysle ze to jakies wyludzenie.... mial ktos cos podobnego,bo nie wiem co robic?

jackm #2167482 16/03/2008 15:22
Dołączył: Jan 2008
Posty: 444
addict
addict
Dołączył: Jan 2008
Posty: 444
NIE PODAWAJ KODOW !!!!!!!!!!!!!!

Piernik #2167483 16/03/2008 15:26
Dołączył: Jan 2008
Posty: 444
addict
addict
Dołączył: Jan 2008
Posty: 444
Nie ma takiej opcji żeby bank żądał podania kodów jednorazowych przy logowaniu, a już na pewno pięciu kolejnych. Wstrzymaj się z logowaniem i kliknij na kłódeczkę i zobacz przez kogo podpisany jest certyfikat bezpieczeństwa. Inaczej kasa ci może wypłynąć :/

Piernik #2167520 16/03/2008 16:19
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Wiem ze takiej opcji nie ma...dletego odrazu wydalo mi sie to podejrzane i napisalem meila do inteligo... Teraz logowalem sie przez Mozille i zero problemu a na IE dalej to samo wyskakuje

jackm #2169478 17/03/2008 00:33
Dołączył: Jan 2008
Posty: 444
addict
addict
Dołączył: Jan 2008
Posty: 444
Koniec marki PKO Inteligo, uwaga na oszustów!

http://gospodarka.gazeta.pl/pieniadze/1,29577,5027546.htm

Skoro problem masz pod IE to polecam wyczyścić sobie cache przeglądarki, ciacha itp.

Piernik #2169484 17/03/2008 00:34
Dołączył: Jan 2008
Posty: 444
addict
addict
Dołączył: Jan 2008
Posty: 444
jeszcze raz link: http://gospodarka.gazeta.pl/pieniadze/1,29577,5027546.html

Piernik #2188452 22/03/2008 19:50
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Czy w inteligo sa juz hasla SMS? I jak sa to ile sie za nie placi?

Eska #2189847 23/03/2008 00:38
Dołączył: May 2001
Posty: 24,135
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,135
Likes: 9
Eska, po co komu hasla sms? Kazdy ma karte kodow bez ktorych nic sie nie da zrobic na rachunku i moim zdaniem jest to najlepsze, najbezpieczniejsze rozwiazanie jakie moze byc wink

Dołączył: Nov 2007
Posty: 331
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 331
czy karta kodów jest takim najlepszym rozwiązaniem to bym polemizował. Dla mnie hasła sms są lepsze bo wygodniejsze. Komórkę mam zawsze przy sobie a z kolei pamiętać by dźwigać ze sobą jakąś kartę kodów to rozwiązanie nieco przedpotopowe.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
A jak Ci się telefon rozładuje ?? grin

Dołączył: May 2001
Posty: 24,135
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,135
Likes: 9
Wydaje mi sie ze latwiej jest zlamac takie zabezpieczenie jak haslo sms niz kod z karty kodow. Pozatym, no wlasnie, co jak ci telefon padnie? smile

Dołączył: Nov 2007
Posty: 331
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 331
Jak nie wiesz to po co piszesz bzdury? Na przykładzie mbanku - hasło z karty kodów ma tylko 4 znaki a z SMSa 8, więc które łatwiej złamać?
A jak mi się rozładuje telefon to chyba proste że go trzeba naładować, czyż nie?
Poza tym zawsze istnieje możliwość powrotu na hasła z katy kodów, jak ją masz oczywiście przy sobie.

Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, rafal08, Akhu, 11kera11, rymoholik, aker, forty, alfa, Sensei, bukma), 2,670 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,029
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1