|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 313
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 313 |
Nasza strona jest w tej chwili wylaczona z powodu prac konserwacyjnych. Przepraszamy za wszelki niedogodnosci z tym zwiazane. Unibet w środku dnia ale i tam Unibet lubie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2007
Posty: 147 |
Czy każda kolejna wypłata w miesiącu z Unibetu jest obciążona jakąś prowizją?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Czy każda kolejna wypłata w miesiącu z Unibetu jest obciążona jakąś prowizją? Unibet pobiera prowizje od wyplat tylko jezeli ktos wyplaca 2 lub wiecej razy w ciagu 24h. A tak 31/30 wyplat jest darmowych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 992
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2007
Posty: 992 |
Komuś jeszcze wiszą w historii zakładów nierozliczone mecze z udziałem Murraya i Federera?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Komuś jeszcze wiszą w historii zakładów nierozliczone mecze z udziałem Murraya i Federera? mi wisi curling z wczoraj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 992
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2007
Posty: 992 |
No to nie tylko ja mam z nimi problem. Choć teraz zauważyłem że oba spotkania są jeszcze na "live" - tylko, że wygaszone (w trakcie). Po tym przejściu na nową szatę graficzną więcej jest z nimi problemów niż pożytku. Choć mimo wszystko nie myślę jeszcze o przeprowadzce.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 992
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2007
Posty: 992 |
Tenis w tej chwili "rozliczyly" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573 |
No to nie tylko ja mam z nimi problem. Choć teraz zauważyłem że oba spotkania są jeszcze na "live" - tylko, że wygaszone (w trakcie). Po tym przejściu na nową szatę graficzną więcej jest z nimi problemów niż pożytku. Choć mimo wszystko nie myślę jeszcze o przeprowadzce..  nic dodac nic ujac, szata zmieniona niby porzadek w dyscyplinach itp a dluzej to trwa z wejsciem w konkretny przedzial anizeli za starych czasow
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 313
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 313 |
i tak jest wg mnie w ścisłej czołówce buków i kursy ma bardzo przyzwoite. A co do wypłat ktoś pisał... nie pobierają opłat, jeżeli ktoś robił wypłatę w ciągu 2 godzin ostatnio to nastepną mu po prostu nie przyjmą. Tak mi powiedziało w sumie 2 konsulatantów jak dzwoniłem na info 0-800. Ta infolinia to też duuuuży plus kolejny dla nich 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 313
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 313 |
oczywiście nie w ciągu 2 godzin tylko w ciągu 24 godzin... patrzą ponoć na moment zlecenia wypłaty, a nie realizacji, więc w weekend można tak samo wypłacać codziennie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka