Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 12 1 2 10 11 12
erty #2206588 28/03/2008 21:59
Dołączył: May 2005
Posty: 313
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 313
Nasza strona jest w tej chwili wylaczona z powodu prac konserwacyjnych.
Przepraszamy za wszelki niedogodnosci z tym zwiazane.
Unibet
w środku dnia tongue

ale i tam Unibet lubie ooo

Bonus: Unibet
erty #2206628 28/03/2008 22:12
Dołączył: Dec 2007
Posty: 147
member
member
Dołączył: Dec 2007
Posty: 147
Czy każda kolejna wypłata w miesiącu z Unibetu jest obciążona jakąś prowizją?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by robertocarlos
Czy każda kolejna wypłata w miesiącu z Unibetu jest obciążona jakąś prowizją?
Unibet pobiera prowizje od wyplat tylko jezeli ktos wyplaca 2 lub wiecej razy w ciagu 24h. A tak 31/30 wyplat jest darmowych smile

Ojro #2213250 30/03/2008 18:08
Dołączył: Feb 2007
Posty: 992
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2007
Posty: 992
Komuś jeszcze wiszą w historii zakładów nierozliczone mecze z udziałem Murraya i Federera?

venom #2213255 30/03/2008 18:10
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by venom
Komuś jeszcze wiszą w historii zakładów nierozliczone mecze z udziałem Murraya i Federera?

mi wisi curling z wczoraj.

Dołączył: Feb 2007
Posty: 992
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2007
Posty: 992
No to nie tylko ja mam z nimi problem. Choć teraz zauważyłem że oba spotkania są jeszcze na "live" - tylko, że wygaszone (w trakcie).

Po tym przejściu na nową szatę graficzną więcej jest z nimi problemów niż pożytku. Choć mimo wszystko nie myślę jeszcze o przeprowadzce.. smirk

venom #2213382 30/03/2008 19:00
Dołączył: Feb 2007
Posty: 992
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2007
Posty: 992
Tenis w tej chwili "rozliczyly" tongue

venom #2219794 01/04/2008 06:57
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
Originally Posted by venom
No to nie tylko ja mam z nimi problem. Choć teraz zauważyłem że oba spotkania są jeszcze na "live" - tylko, że wygaszone (w trakcie).

Po tym przejściu na nową szatę graficzną więcej jest z nimi problemów niż pożytku. Choć mimo wszystko nie myślę jeszcze o przeprowadzce.. smirk

nic dodac nic ujac, szata zmieniona niby porzadek w dyscyplinach itp a dluzej to trwa z wejsciem w konkretny przedzial anizeli za starych czasow

RiKi #2219968 01/04/2008 08:28
Dołączył: May 2005
Posty: 313
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 313
i tak jest wg mnie w ścisłej czołówce buków i kursy ma bardzo przyzwoite. A co do wypłat ktoś pisał... nie pobierają opłat, jeżeli ktoś robił wypłatę w ciągu 2 godzin ostatnio to nastepną mu po prostu nie przyjmą. Tak mi powiedziało w sumie 2 konsulatantów jak dzwoniłem na info 0-800. Ta infolinia to też duuuuży plus kolejny dla nich smile

Dołączył: May 2005
Posty: 313
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 313
oczywiście nie w ciągu 2 godzin tylko w ciągu 24 godzin... patrzą ponoć na moment zlecenia wypłaty, a nie realizacji, więc w weekend można tak samo wypłacać codziennie smile

Strona 12 z 12 1 2 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, rafal08), 3,109 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,783
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1