Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#2112234 29/02/2008 03:45
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
rozpoczeły sie przedsezonowe gry zwane Spring Training .... jak wiadomo jest to poligon doswiadczalny dla wszytskich druzyn....
juz w preseason chce sie rozgrzac i pograc za małe stawki .... grac bede zaklady na ml (u/o nie ma w ofertach) .. testujac progresje (mozliwe ze skusze sie na taki rodzaj gry mlb)


1 etap win LA Angels
TEX Rangers v LA Angels [ 2 ] @1.75 # 1,5j


jezeli ktos probuje gre progresja w preseason moze dołaczyc i wpisywac swoje przemyslenia w temacie
papa

Last edited by Platini; 29/02/2008 05:20.
Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
"probuje" ale bład smirk

1 etap win Miliwaukee
OAK Athletics v MIL Brewers [ 2 ] @1.75 #1.5j

Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
Fajnie, ze juz niedlugo ruszy MLB. Kolejny sezon, kolejne mecze, kolejne siwe wlosy na glowie... ale i tak bedzie fajnie wink Heh, na live Covers jest mecz CHW @ COL a dalej COL @ ARI laugh Colorado na dwa sklady jedzie? wink

Ja na Spring Training raczej nie bede stawial, mozna sie pobawic w progresje, ale ja swojego systemu jeszcze nie obmyslilem na ten sezon, raczej wykorzystam swoj z NBA. Progresja w MLB jest slisssska smile Juz wielu plakalo, w tym i ja laugh

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
W SP zazwydzaj graja 2 sklady , a Ci lepsi sa oszcedzani - trener piczerom daje porzucac 1-2 IP i koniec.

Trenowanie RP glownie i mlodych zdolnych batterow , wczoraj zlapalem cudenko - ERE 162 po 0.1 IP smile hehe - porzucalby jeszce to by spadla.

Choiaz sa druzyny co graja pelnymi skladami a daja porzucac RP nieco np Tigers , Phillis czy Red Sox

Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
A tak na marginesie to pozwole sobie odkopac pewien temat, ktory przypomnial mi sie w zwiazku z systemem. Chodzi tu o Kelly Formula, ktora przez przypadek "odkryl" kiedys donic. Jest to skuteczne, pod warunkiem, ze na dluzsza mete zarabiamy a nie tracimy wink Pewnie kto jest w "temacie" to tego uzywa (albo oodmiany), ale w przypadku nieprzewidywalnosci MLB warto jest wziac to pod uwage wink

KLIK

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Dzisiaj w Mets debiutuje Johan Santana, brakujące ogniwo do zdobycia przez ten klub tytułu mistrzowskiego wink Zagra pewnie tylko 1-2 inningi.

Granie Spring Training to wesoła sprawa, ciężko znaleźć jakieś prawidłowości. Niektóre kiepskie teamy (jak Royals) jednak robią dobre wyniki w ST. Tylko trzeba trafić które smile


Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293


TEX Rangers v LA Angels [ 2 ] @1.75 # 1,5j WYNIK 3:3 zwrot
OAK Athletics v MIL Brewers [ 2 ] @1.75 #1.5j WYNIK 1:7 +3.75



no to jedziemy dalej

1 etap win LA Angels (replay)
TEX Rangers v LA Angels [ 2 ] @1.91 # 1,5j

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
wynik

1 etap win LA Angels (replay)
TEX Rangers v LA Angels [ 2 ] @1.91 # 5e W: 2:3 +4.55

RAZEM
2/2 +8.3e


1 etap zaczynam od stawki 5 e ... dalsze stawkowanie zalezy od kursu oraz tak aby zysk wahał sie w granicach 3-6 e

####
1 etap Win Seattle
San Diego Padres vs Seattle Mariners [2] @1.885 #5e

licze ze w ciagu 4 spotkan zdołaja wygrac jeden mecz (3H / 1A)


Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Ghost
Dzisiaj w Mets debiutuje Johan Santana, brakujące ogniwo do zdobycia przez ten klub tytułu mistrzowskiego wink

Mistrzem bedzie ekipa z AL, i nie beda to yankess.

Mets w PO powinni byc, ale w dywizji mamy tez grozna Philly wink

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
zakończono
1 etap Win Seattle
San Diego Padres vs Seattle Mariners [2] @1.885 #5e W: 2:6 +4.27

3/3 +12,57

+++++++++++++

1 etap win Kansas
Chicago White Sox vs Kansas City Royals [ 2 ] @1.87 x 5e[/color]

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
zakończono
1 etap win Kansas
Chicago White Sox vs Kansas City Royals [ 2 ] @1.87 x 5e W: 6:7 +4.35

4/4 +16,92


+++++++++++++++++++

1 etap lose Tampa
Minnesota Twins vs Tampa Bay Devil Rays [ 1 ] @2.11 x 5e


wszystkie typy oraz statystyki na moim blogu

blog mlbkewin [mlbkewin.blogspot.com]


Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
wczoraj w 4 innie został przerwany mecz Min-Tam przy stanie 3:0 dla Twins ... szkoda bo była szansa na wygranie meczu

na dzis

1 etap / lose Tampa
Houston Astros vs Tampa Bay Devil Rays [ 1 ] @2.17 x 5e

1 etap / lose New York Y
Minnesota Twins vs New York Yankees [ 1 ] @2.6 x4e

dorzucam druga druzyne ... jak narazie Yankees seria 3:0/1 .. jak uczy ST serwie zwyciestw nie trwaja zbyt dlugo wink

wszystkie typy oraz statystyki na moim blogu

mlbkewin [mlbkewin.blogspot.com]

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
dzis mało czasu zeby sie rozpisywac

1etap na wygrana Boston @1.704 x 5e (Los Angeles Dodgers vs Boston Red Sox)
1etap na wygrana St.louis @1.833 x 5e (Florida Marlins vs St Louis Cardinals)
1etap na przegrana Detroit @2.14 x 5e (Atlanta Braves vs Detroit Tigers)

wiecej na moim blogu : http://mlbkewin.blogspot.com/


Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
1etap przegrana St.louis [5 e] (St Louis Cardinals vs Los Angeles Dodgers)
1etap przegrana Kansas City [5e] (Colorado Rockies vs Kansas City Royals)

wiecej na moim blogu: http://mlbkewin.blogspot.com/

Dołączył: Mar 2005
Posty: 64
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 64
no, no gratuluje bloga smile i typow, moze jakis specjalny temat na forum? smile

pzdr

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
wink dzieki
Spring okazał sie dość przyjemny .. oby tak ładnie szło w sezonie zasadniczym ... bede chcial dorzucic pare opcji (under/over duble)

co do tematu to na forum na pewno bedzie ... postaram starał sie cos pisac (jak bedzie czas) ..licze tez na pozostałych userów ktorzy interesuja sie MLB .. moze w tym sezonie temat o beju bedzie ciekawszy niz rok temu...
no ale na pewno wszystkie typki beda na blogu ... papa
open day zbliza sie wielkimi krokami grin

Dołączył: Mar 2005
Posty: 64
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 64
co do open to jak wiadomo gramy w japonii i na pewno matsuzaka bedzie chcial sie pokaz z dobrej strony bo raczej on bedzie rozpoczynal i chybs Red Soxi beda faworytami smile

ps: skad taka dobra passa w typach? gdzies mozna znalezc pitcherow jacy beda grac itp? albo jakies strony?

bo ja wiem ze jest strona "covers" i tam obliczone jakies %, np: na dzisiaj jedna druzyna ma 300 pkt a druga 670 i procentowa ma wygrac ta 2 smile i jeszcze sa typy userow tez z % ale nie wszystko wchodzi tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Briseur
gdzies mozna znalezc pitcherow jacy beda grac itp?

Na KAŻDEJ stronie gdzie znajduje sie rozbudowany dział sport, od popularnych yahoo, czy tv poprzez strony typowo sportowe.
Poczawszy od yahoo, a na Coversie, Espn, sporstline skonczywszy etc

Ludzkie lenistwo nie zna granic.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Originally Posted by Briseur
co do open to jak wiadomo gramy w japonii i na pewno matsuzaka bedzie chcial sie pokaz z dobrej strony bo raczej on bedzie rozpoczynal i chybs Red Soxi beda faworytami smile

ps: skad taka dobra passa w typach? gdzies mozna znalezc pitcherow jacy beda grac itp? albo jakies strony?

bo ja wiem ze jest strona "covers" i tam obliczone jakies %, np: na dzisiaj jedna druzyna ma 300 pkt a druga 670 i procentowa ma wygrac ta 2 smile i jeszcze sa typy userow tez z % ale nie wszystko wchodzi tongue

po prostu wybierałem odpowiednie druzyny tongue ... przy graniu progresja potrzebne jest szczescie tongue czasami sama wiedza nie wystarczy .... tzw sztuka wyboru

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
W pierwszym meczu rzuca Dice-K
w drugim Lester w Soxach.

W A'S jacys cienase mahaja , ale dla przypomnienia NYM - STL rok temu , wiec lepiej uwazac

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, forty, ElNinho[mmdea]), 2,921 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1