|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831 |
K'laut.-M'gladb. -2-1 Manch.C.-Newcastle -1-2 Stavanger-Molde -2-1 Odense-FC Kopenh. -1-1 Derby-Millwall -2-1 Le Mans-Auxerre -0-2 Charleroi-Mouscron -1-1 La Coruna-Real M. -2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624 |
K'laut.-M'gladb. -1-1 Manch.C.-Newcastle -2-1 Stavanger-Molde -1-1 Odense-FC Kopenh. -1-1 Derby-Millwall -2-1 Le Mans-Auxerre -1-1 Charleroi-Mouscron -2-1 La Coruna-Real M. -2-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000 |
K'laut.-M'gladb. -2-1 Manch.C.-Newcastle -2-2 Stavanger-Molde -2-1 Odense-FC Kopenh. -1-2 Derby-Millwall -2-1 Le Mans-Auxerre -1-2 Charleroi-Mouscron -2-2 La Coruna-Real M. -1-3
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
K'laut.-M'gladb. -1-1 Manch.C.-Newcastle -1-1 Stavanger-Molde -1-1 Odense-FC Kopenh. -1-1 Derby-Millwall -1-1 Le Mans-Auxerre -0-1 Charleroi-Mouscron -1-1 La Coruna-Real M. -1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
K'laut.-M'gladb. -2-2 Manch.C.-Newcastle -1-1 Stavanger-Molde -2-1 Odense-FC Kopenh. -2-2 Derby-Millwall -0-0 Le Mans-Auxerre -0-1 Charleroi-Mouscron -1-2 La Coruna-Real M. -1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639 |
K'laut.-M'gladb. -2-1 Manch.C.-Newcastle -1-1 Stavanger-Molde -1-0 Odense-FC Kopenh. -1-1 Le Mans-Auxerre -0-1 Charleroi-Mouscron -1-1 La Coruna-Real M. -1-1 Derby-Millwall -1-0
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,606 |
K'laut.-M'gladb. -2-2 Manch.C.-Newcastle -1-1 Stavanger-Molde -2-2 Odense-FC Kopenh. -1-2 Derby-Millwall -2-1 Le Mans-Auxerre -1-1 Charleroi-Mouscron -1-1 La Coruna-Real M. -1-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
K'laut.-M'gladb. -2-1 Manch.C.-Newcastle -1-2 Stavanger-Molde -2-0 Odense-FC Kopenh. -1-1 Derby-Millwall -1-0 Le Mans-Auxerre -1-2 Charleroi-Mouscron -1-3 La Coruna-Real M. -2-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 85
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 85 |
K'laut.-M'gladb. - 2-0 Manch.C.-Newcastle - 1-1 Stavanger-Molde - 3-1 Odense-FC Kopenh. - 0-2 Derby-Millwall - 2-0 Le Mans-Auxerre - 1-1 Charleroi-Mouscron - 1-2 La Coruna-Real M. - 2-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372 |
TYPY ZA DEBESZT K'laut.-M'gladb. -1-0 Manch.C.-Newcastle -1-1 Stavanger-Molde -1-0 Odense-FC Kopenh. -2-2 Derby-Millwall -2-1 Le Mans-Auxerre -0-1 Charleroi-Mouscron -1-1 La Coruna-Real M. -1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 421
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 421 |
K'laut.-M'gladb. -0-2 Manch.C.-Newcastle -0-1 Stavanger-Molde -2-1 Odense-FC Kopenh. -1-2 Derby-Millwall -2-1 Le Mans-Auxerre -1-0 Charleroi-Mouscron -2-1 La Coruna-Real M. -4-2
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 565
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 565 |
K'laut.-M'gladb. -1-0 Manch.C.-Newcastle -0-2 Stavanger-Molde -1-1 Odense-FC Kopenh. -1-2 Derby-Millwall -2-0 Le Mans-Auxerre -0-0 Charleroi-Mouscron -2-2 La Coruna-Real M. -1-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
K'laut.-M'gladb. -1-0 Manch.C.-Newcastle -1-2 Stavanger-Molde -1-0 Odense-FC Kopenh. -0-1 Derby-Millwall -1-0 Le Mans-Auxerre -0-1 Charleroi-Mouscron -1-0 La Coruna-Real M. -2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2003
Posty: 50 |
K'laut.-M'gladb. -1-1 Manch.C.-Newcastle -0-0 Stavanger-Molde -1-1 Odense-FC Kopenh. -1-2 Derby-Millwall -1-0 Le Mans-Auxerre -1-2 Charleroi-Mouscron -1-1 La Coruna-Real M. -0-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Wyniki meczy:
K'laut.-M'gladb. -2-2 Manch.C.-Newcastle -1-0 Stavanger-Molde -1-1 Odense-FC Kopenh. -0-4 Derby-Millwall -2-0 Le Mans-Auxerre -2-1 Charleroi-Mouscron -1-0 La Coruna-Real M. -2-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Wyniki spotkań:
debeszt - WayeThe 7-12 Pitersson - DaBartek 10-7 hysio - wujaniek 10-14 pepsino - Picia 0*-16 Blancorn - _Goldi_ 10-14 Kenner - Pinez 4-16 twist - Sł@wek 17-7 Vira - cigar 0*-19 M_a_r_i_o - Samoś 11-8 Stich - Akratitos 11-16
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Tabela po 17 kolejkach:
1. Pitersson 34 247-194 [+53] 2. debeszt 31 251-170 [+81] 3. hysio 30 267-250 [+17] 4. pepsino 28 245-173 [+72]* ------------------------------ 5. twist 27 239-214 [+25] 6. M_a_r_i_o 27 223-251 [-28] 7. Wayethe 27 183-233 [-50] * 8. Blancorn 26 231-198 [+33] 9. kenner 25 237-199 [+38]* 10. wujaniek 25 218-207 [+11] * 11. Vira 24 214-201 [+13]* 12. Stich 24 207-200 [+7] * 13. Picia 23 254-218 [+36] 14. _Goldi_ 23 197-200 [-3] 15. Da Bartek 22 239-232 [+7] 16. Pinez 21 216-103 [+13] ------------------------------- 17. Cigar 20 212-239 [-27] 18. Sł@wek 18 199-223 [-24] 19. Samoś 15 196-225 [-29] 20. Akratitos 9 212-275 [-63] <small>[ 02-05-2004, 09:24: Wiadomość edytowana przez: [T]-error ]</small>
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 421
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 421 |
wow pierwsze zwycięstwo od jakiś 20 kolejek
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Pary na 18 kolejkę:
Pitersson - Vira debeszt - Stich hysio - Picia pepsino - _Goldi_ twist - DaBartek M_a_r_i_o - Pinez WayeThe - cigar Blancorn - Sł@wek kenner - Samoś wujaniek - Akratitos
Od 21 kolejki zmieniamy system doboru par. Obowiązujący będzie system 1-2, 3-4, 5-6 ... Ma to na celu wykluczenie oddawania "darmowych" punktów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Oryginalnie wysłał Akratitos: [qb]wow pierwsze zwycięstwo od jakiś 20 kolejek[/qb] to skad te 9 pkt? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka