Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 15 1 2 11 12 13 14 15
#219678 12/05/2004 13:23
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Viking-Lillestrom - 1-1
Dundee-Livingston- 1-1
Motherwell-Celtic- 1-2
Southam.-Newcastle- 1-3
Ajaccio-Sochaux- 0-0
Strasbourg-Monaco- 1-2
Juventus-Lazio- 2-1
ABCopenhagen-OBOdense - 1-2

#219679 12/05/2004 14:23
Dołączył: May 2003
Posty: 1,606
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,606
Viking-Lillestrom-1-1
Dundee-Livingston-2-1
Motherwell-Celtic-1-3
Southam.-Newcastle-1-2
Ajaccio-Sochaux-1-1
Strasbourg-Monaco-0-1
Juventus-Lazio-1-1
ABCopenhagen-OBOdense-1-2

#219680 12/05/2004 21:18
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Viking-Lillestrom-2-1
Dundee-Livingston-1-1
Motherwell-Celtic-1-2
Southam.-Newcastle-1-2
Ajaccio-Sochaux-2-1
Strasbourg-Monaco-1-2
Juventus-Lazio-1-1
ABCopenhagen-OBOdense-2-1

#219681 14/05/2004 01:08
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
[qb]Wyniki:[/qb]
Viking-Lillestrom-1-1
Dundee-Livingston-2-0
Motherwell-Celtic-1-1
Southam.-Newcastle-3-3
Ajaccio-Sochaux-1-0
Strasbourg-Monaco-0-0
Juventus-Lazio-2-2
ABCopenhagen-OBOdense-0-3

[qb]Wyniki XIX kolejki:[/qb]

wujaniek - Pitersson 7-12
Stich - debeszt 9-18
Vira - pepsino 0-12 *
Cigar - hysio 19-12
_Goldi_ - twist 10-4
DaBartek - M_a_r_i_o 11-6
Pinez - WayeThe 18-0 *
Sławek - Picia 7-8
Samoś - kenner 7-13
Akratitos - Blancorn 12-18

<small>[ 19-05-2004, 15:29: Wiadomość edytowana przez: [T]-error ]</small>

#219682 14/05/2004 01:43
Dołączył: Feb 2004
Posty: 601
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 601
WayeThe odpuscil sobie typowanie, a to juz 3 raz, wiec pewnie zostanie zdyskwalifikowany. Walcze o awans pozostala jeszcze jedna kolejka, jak wskoczy ktoś na jego miejsce z 3 ligi to wtedy szanse zupelnie strace, bo tam sa slabsi zawodnicy i glownie walkowery przez co zawodnicy nabili sobie punktow. Apeluje o to, zeby z 3 ligi awansowalo 5 ekip, ale w 20 kolejce, bo w tym przypadku gdyu ktos wskakuje na miejsce zdyskwalifikowanego, przeskoczy po nastepnej kolejce do 1 ligi, a to nie fer.

#219683 14/05/2004 02:01
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
1. Pitersson 40 267-201 [+66]
2. debeszt 35 280-190 [+90]
3. pepsino 34 273-184 [+89]*
4. hysio 30 286-280 [+6]
5. twist 30 255-231 [+24]
6. M_a_r_i_o 30 237-264 [-27]
7. kenner 29 260-216 [+44]*
8. Blancorn 29 257-221 [+36]
9. Picia 27 273-234 [+39]
10. Cigar 26 240-251 [-11
11. _Goldi_ 26 218-220 [-2]
12. Da Bartek 25 257-250 [+7]
13. wujaniek 25 231-235 [-4] *
14. Stich 25 227-229 [-2] *
15. Pinez 24 236-211 [+25]
16. Sł@wek 22 219-240 [-21]
17. Samoś 16 213-248 [-35]
18. Akratitos 12 240-299 [-59]

Wayethe 27 183-242 [-59] *** [wykluczony]
Vira 24 214-209 [+5]*** [wykluczony]

sorrrrrrry za bledy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#219684 14/05/2004 03:07
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Quote
Oryginalnie wysłał kenner:
[qb]WayeThe odpuscil sobie typowanie, a to juz 3 raz, wiec pewnie zostanie zdyskwalifikowany. Walcze o awans pozostala jeszcze jedna kolejka, jak wskoczy ktoś na jego miejsce z 3 ligi to wtedy szanse zupelnie strace, bo tam sa slabsi zawodnicy i glownie walkowery przez co zawodnicy nabili sobie punktow. Apeluje o to, zeby z 3 ligi awansowalo 5 ekip, ale w 20 kolejce, bo w tym przypadku gdyu ktos wskakuje na miejsce zdyskwalifikowanego, przeskoczy po nastepnej kolejce do 1 ligi, a to nie fer.[/qb]
Połowicznie się zgadzam...ale w 3 lidze nie grają wcale słabsze osoby...w wiekszosci są to osoby które awansowały z 4 ligi (a grały tam gdyż graja w tym turnieju po raz pierwszy).

#219685 14/05/2004 12:06
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
1. timek 41 262-203 [+59]
2. Pitersson 40 267-201 [+66]
3. tomczak7 37 275-189 [+86]
4. debeszt 35 280-190 [+90]
---------------------------------
5. pepsino 34 273-184 [+89]*
6. hysio 30 286-280 [+6]
7. twist 30 255-231 [+24]
8. M_a_r_i_o 30 237-264 [-27]
9. kenner 29 260-216 [+44]*
10. Blancorn 29 257-221 [+36]
11. Picia 29 272-232 [+40]
12. Cigar 26 240-251 [-11
13. _Goldi_ 26 218-220 [-2]
14. Da Bartek 25 257-250 [+7]
15. wujaniek 25 231-235 [-4] *
16. Stich 25 227-229 [-2] *
--------------------------------
17. Pinez 24 236-211 [+25]
18. Sł@wek 21 217-239 [-22]
19. Samoś 16 213-248 [-35]
20. Akratitos 12 240-299 [-59]

<small>[ 19-05-2004, 15:31: Wiadomość edytowana przez: [T]-error ]</small>

#219686 14/05/2004 12:28
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Pary XX kolejki :

timek - Picia
Pitersson - cigar
tomczak7 - _Goldi_
debeszt - DaBartek
pepsino - wujaniek
hysio - Stich
twist - Pinez
M_a_r_i_o - Sł@wek
kenner - Samoś
Blancorn - Akrtitos

#219687 14/05/2004 12:54
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
15.05 15.30 Mun.1860-Hertha [1 liga Niemcy]
15.05 16.00 Liverpool-Newcast. [1 liga Anglia]
15.05 16.00 Swindon-Brighton [3 liga Anglia - baraż 1m.]
15.05 16.00 Lincoln-Huddersf. [4 liga Anglia - baraż 1m.]
15.05 19.00 Wronki-Widzew Lodz [1 liga Polska]
15.05 20.00 Sochaux-Le Mans [1 liga Francja]
15.05 20.00 La Coruna-Vigo C. [1 liga Hiszpania]
15.05 20.00 Heusden-Genk [1 liga Belgia]

I format:

Mun.1860-Hertha -9-9
Liverpool-Newcast. -9-9
Swindon-Brighton -9-9
Lincoln-Huddersf. -9-9
Wronki-Widzew Lodz -9-9
Sochaux-Le Mans -9-9
La Coruna-Vigo C. -9-9
Heusden-Genk -9-9

Od 21 kolejki zmieniamy system doboru par. Obowiązujący będzie system 1-2, 3-4, 5-6 ...
Ma to na celu wykluczenie oddawania "darmowych" punktów.

#219688 16/05/2004 06:08
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
Fajnie ze ktos zdazyl zagrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#219689 16/05/2004 14:39
Dołączył: Feb 2003
Posty: 421
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 421
Fajnie że typy były ale się zmyły, widać teraz tak się to robi żeby nie wkurzać uczestników.

#219690 17/05/2004 14:23
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Pary XX kolejki :

timek - Picia
Pitersson - cigar
tomczak7 - _Goldi_
debeszt - DaBartek
pepsino - wujaniek
hysio - Stich
twist - Pinez
M_a_r_i_o - Sł@wek
kenner - Samoś
Blancorn - Akrtitos

#219691 17/05/2004 14:23
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Od 21 kolejki zmieniamy system doboru par. Obowiązujący będzie system 1-2, 3-4, 5-6 ...
Ma to na celu wykluczenie oddawania "darmowych" punktów.


Mecze do typowania w XX kolejce:

18.05 16.00 D.Kijow-Zaporoze [1liga Ukraina]
18.05 18.00 Trencin-Puchov [1 liga Słowacja]
18.05 19.00 Djurgar.-IFK Got. [1 liga Szwecja]
18.05 20.45 W.H.U.-Ipswich [ liga Anglia baraże 2m.]
19.05 16.00 Rostow-Sp.Moskwa [1 liga Rosja]
19.05 16.00 L.Moskwa-S.Peter. [1 liga Rosja]
19.05 16.00 Wladyk.-D.Moskwa [1 liga Rosja]
19.05 16.00 CSKA M.-Jaroslaw [1 liga Rosja]

I format:

D.Kijow-Zaporoze -9-9
Trencin-Puchov -9-9
Djurgar.-IFK Got. -9-9
W.H.U.-Ipswich -9-9
Rostow-Sp.Moskwa -9-9
L.Moskwa-S.Peter. -9-9
Wladyk.-D.Moskwa -9-9
CSKA M.-Jaroslaw -9-9

#219692 17/05/2004 16:15
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
D.Kijow-Zaporoze -2-1
Trencin-Puchov -2-1
Djurgar.-IFK Got. -0-1
W.H.U.-Ipswich -1-0
Rostow-Sp.Moskwa -0-1
L.Moskwa-S.Peter. -2-1
Wladyk.-D.Moskwa -2-1
CSKA M.-Jaroslaw -2-1

#219693 17/05/2004 16:56
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
D.Kijow-Zaporoze -3-0
Trencin-Puchov -2-1
Djurgar.-IFK Got. -1-1
W.H.U.-Ipswich -2-1
Rostow-Sp.Moskwa -1-1
L.Moskwa-S.Peter. -2-1
Wladyk.-D.Moskwa -1-1
CSKA M.-Jaroslaw -3-1

#219694 17/05/2004 18:09
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
D.Kijow-Zaporoze -2-1
Trencin-Puchov -2-1
Djurgar.-IFK Got. -1-1
W.H.U.-Ipswich -2-1
Rostow-Sp.Moskwa -1-1
L.Moskwa-S.Peter. -2-1
Wladyk.-D.Moskwa -2-1
CSKA M.-Jaroslaw -2-1

#219695 17/05/2004 19:48
Dołączył: Feb 2004
Posty: 601
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 601
D.Kijow-Zaporoze -1-0
Trencin-Puchov -1-1
Djurgar.-IFK Got. -0-0
W.H.U.-Ipswich -1-0
Rostow-Sp.Moskwa -0-1
L.Moskwa-S.Peter. -1-0
Wladyk.-D.Moskwa -1-0
CSKA M.-Jaroslaw -1-0

#219696 17/05/2004 22:43
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
D.Kijow-Zaporoze -2-0
Trencin-Puchov -2-1
Djurgar.-IFK Got. -1-1
W.H.U.-Ipswich -2-1
Rostow-Sp.Moskwa -1-2
L.Moskwa-S.Peter. -2-0
Wladyk.-D.Moskwa -1-1
CSKA M.-Jaroslaw -2-1

#219697 17/05/2004 22:47
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
D.Kijow-Zaporoze -3-1
Trencin-Puchov -3-1
Djurgar.-IFK Got. -2-1
W.H.U.-Ipswich -1-1
Rostow-Sp.Moskwa -1-2
L.Moskwa-S.Peter. -2-0
Wladyk.-D.Moskwa -0-0
CSKA M.-Jaroslaw -2-1

Strona 13 z 15 1 2 11 12 13 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Lukasz111, rafal08, Sensei, poozon, latajaca_holenderka), 2,992 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,397
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1