|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
Viking-Lillestrom - 1-1 Dundee-Livingston- 1-1 Motherwell-Celtic- 1-2 Southam.-Newcastle- 1-3 Ajaccio-Sochaux- 0-0 Strasbourg-Monaco- 1-2 Juventus-Lazio- 2-1 ABCopenhagen-OBOdense - 1-2
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,606 |
Viking-Lillestrom-1-1 Dundee-Livingston-2-1 Motherwell-Celtic-1-3 Southam.-Newcastle-1-2 Ajaccio-Sochaux-1-1 Strasbourg-Monaco-0-1 Juventus-Lazio-1-1 ABCopenhagen-OBOdense-1-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
Viking-Lillestrom-2-1 Dundee-Livingston-1-1 Motherwell-Celtic-1-2 Southam.-Newcastle-1-2 Ajaccio-Sochaux-2-1 Strasbourg-Monaco-1-2 Juventus-Lazio-1-1 ABCopenhagen-OBOdense-2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127 |
[qb]Wyniki:[/qb] Viking-Lillestrom-1-1 Dundee-Livingston-2-0 Motherwell-Celtic-1-1 Southam.-Newcastle-3-3 Ajaccio-Sochaux-1-0 Strasbourg-Monaco-0-0 Juventus-Lazio-2-2 ABCopenhagen-OBOdense-0-3
[qb]Wyniki XIX kolejki:[/qb]
wujaniek - Pitersson 7-12 Stich - debeszt 9-18 Vira - pepsino 0-12 * Cigar - hysio 19-12 _Goldi_ - twist 10-4 DaBartek - M_a_r_i_o 11-6 Pinez - WayeThe 18-0 * Sławek - Picia 7-8 Samoś - kenner 7-13 Akratitos - Blancorn 12-18 <small>[ 19-05-2004, 15:29: Wiadomość edytowana przez: [T]-error ]</small>
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 601 |
WayeThe odpuscil sobie typowanie, a to juz 3 raz, wiec pewnie zostanie zdyskwalifikowany. Walcze o awans pozostala jeszcze jedna kolejka, jak wskoczy ktoś na jego miejsce z 3 ligi to wtedy szanse zupelnie strace, bo tam sa slabsi zawodnicy i glownie walkowery przez co zawodnicy nabili sobie punktow. Apeluje o to, zeby z 3 ligi awansowalo 5 ekip, ale w 20 kolejce, bo w tym przypadku gdyu ktos wskakuje na miejsce zdyskwalifikowanego, przeskoczy po nastepnej kolejce do 1 ligi, a to nie fer.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
1. Pitersson 40 267-201 [+66] 2. debeszt 35 280-190 [+90] 3. pepsino 34 273-184 [+89]* 4. hysio 30 286-280 [+6] 5. twist 30 255-231 [+24] 6. M_a_r_i_o 30 237-264 [-27] 7. kenner 29 260-216 [+44]* 8. Blancorn 29 257-221 [+36] 9. Picia 27 273-234 [+39] 10. Cigar 26 240-251 [-11 11. _Goldi_ 26 218-220 [-2] 12. Da Bartek 25 257-250 [+7] 13. wujaniek 25 231-235 [-4] * 14. Stich 25 227-229 [-2] * 15. Pinez 24 236-211 [+25] 16. Sł@wek 22 219-240 [-21] 17. Samoś 16 213-248 [-35] 18. Akratitos 12 240-299 [-59]
Wayethe 27 183-242 [-59] *** [wykluczony] Vira 24 214-209 [+5]*** [wykluczony]
sorrrrrrry za bledy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Oryginalnie wysłał kenner: [qb]WayeThe odpuscil sobie typowanie, a to juz 3 raz, wiec pewnie zostanie zdyskwalifikowany. Walcze o awans pozostala jeszcze jedna kolejka, jak wskoczy ktoś na jego miejsce z 3 ligi to wtedy szanse zupelnie strace, bo tam sa slabsi zawodnicy i glownie walkowery przez co zawodnicy nabili sobie punktow. Apeluje o to, zeby z 3 ligi awansowalo 5 ekip, ale w 20 kolejce, bo w tym przypadku gdyu ktos wskakuje na miejsce zdyskwalifikowanego, przeskoczy po nastepnej kolejce do 1 ligi, a to nie fer.[/qb] Połowicznie się zgadzam...ale w 3 lidze nie grają wcale słabsze osoby...w wiekszosci są to osoby które awansowały z 4 ligi (a grały tam gdyż graja w tym turnieju po raz pierwszy).
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
1. timek 41 262-203 [+59] 2. Pitersson 40 267-201 [+66] 3. tomczak7 37 275-189 [+86] 4. debeszt 35 280-190 [+90] --------------------------------- 5. pepsino 34 273-184 [+89]* 6. hysio 30 286-280 [+6] 7. twist 30 255-231 [+24] 8. M_a_r_i_o 30 237-264 [-27] 9. kenner 29 260-216 [+44]* 10. Blancorn 29 257-221 [+36] 11. Picia 29 272-232 [+40] 12. Cigar 26 240-251 [-11 13. _Goldi_ 26 218-220 [-2] 14. Da Bartek 25 257-250 [+7] 15. wujaniek 25 231-235 [-4] * 16. Stich 25 227-229 [-2] * -------------------------------- 17. Pinez 24 236-211 [+25] 18. Sł@wek 21 217-239 [-22] 19. Samoś 16 213-248 [-35] 20. Akratitos 12 240-299 [-59] <small>[ 19-05-2004, 15:31: Wiadomość edytowana przez: [T]-error ]</small>
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Pary XX kolejki :
timek - Picia Pitersson - cigar tomczak7 - _Goldi_ debeszt - DaBartek pepsino - wujaniek hysio - Stich twist - Pinez M_a_r_i_o - Sł@wek kenner - Samoś Blancorn - Akrtitos
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
15.05 15.30 Mun.1860-Hertha [1 liga Niemcy] 15.05 16.00 Liverpool-Newcast. [1 liga Anglia] 15.05 16.00 Swindon-Brighton [3 liga Anglia - baraż 1m.] 15.05 16.00 Lincoln-Huddersf. [4 liga Anglia - baraż 1m.] 15.05 19.00 Wronki-Widzew Lodz [1 liga Polska] 15.05 20.00 Sochaux-Le Mans [1 liga Francja] 15.05 20.00 La Coruna-Vigo C. [1 liga Hiszpania] 15.05 20.00 Heusden-Genk [1 liga Belgia]
I format:
Mun.1860-Hertha -9-9 Liverpool-Newcast. -9-9 Swindon-Brighton -9-9 Lincoln-Huddersf. -9-9 Wronki-Widzew Lodz -9-9 Sochaux-Le Mans -9-9 La Coruna-Vigo C. -9-9 Heusden-Genk -9-9
Od 21 kolejki zmieniamy system doboru par. Obowiązujący będzie system 1-2, 3-4, 5-6 ... Ma to na celu wykluczenie oddawania "darmowych" punktów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455 |
Fajnie ze ktos zdazyl zagrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 421
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 421 |
Fajnie że typy były ale się zmyły, widać teraz tak się to robi żeby nie wkurzać uczestników.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Pary XX kolejki :
timek - Picia Pitersson - cigar tomczak7 - _Goldi_ debeszt - DaBartek pepsino - wujaniek hysio - Stich twist - Pinez M_a_r_i_o - Sł@wek kenner - Samoś Blancorn - Akrtitos
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Od 21 kolejki zmieniamy system doboru par. Obowiązujący będzie system 1-2, 3-4, 5-6 ... Ma to na celu wykluczenie oddawania "darmowych" punktów.
Mecze do typowania w XX kolejce:
18.05 16.00 D.Kijow-Zaporoze [1liga Ukraina] 18.05 18.00 Trencin-Puchov [1 liga Słowacja] 18.05 19.00 Djurgar.-IFK Got. [1 liga Szwecja] 18.05 20.45 W.H.U.-Ipswich [ liga Anglia baraże 2m.] 19.05 16.00 Rostow-Sp.Moskwa [1 liga Rosja] 19.05 16.00 L.Moskwa-S.Peter. [1 liga Rosja] 19.05 16.00 Wladyk.-D.Moskwa [1 liga Rosja] 19.05 16.00 CSKA M.-Jaroslaw [1 liga Rosja]
I format:
D.Kijow-Zaporoze -9-9 Trencin-Puchov -9-9 Djurgar.-IFK Got. -9-9 W.H.U.-Ipswich -9-9 Rostow-Sp.Moskwa -9-9 L.Moskwa-S.Peter. -9-9 Wladyk.-D.Moskwa -9-9 CSKA M.-Jaroslaw -9-9
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
D.Kijow-Zaporoze -2-1 Trencin-Puchov -2-1 Djurgar.-IFK Got. -0-1 W.H.U.-Ipswich -1-0 Rostow-Sp.Moskwa -0-1 L.Moskwa-S.Peter. -2-1 Wladyk.-D.Moskwa -2-1 CSKA M.-Jaroslaw -2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831 |
D.Kijow-Zaporoze -3-0 Trencin-Puchov -2-1 Djurgar.-IFK Got. -1-1 W.H.U.-Ipswich -2-1 Rostow-Sp.Moskwa -1-1 L.Moskwa-S.Peter. -2-1 Wladyk.-D.Moskwa -1-1 CSKA M.-Jaroslaw -3-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639 |
D.Kijow-Zaporoze -2-1 Trencin-Puchov -2-1 Djurgar.-IFK Got. -1-1 W.H.U.-Ipswich -2-1 Rostow-Sp.Moskwa -1-1 L.Moskwa-S.Peter. -2-1 Wladyk.-D.Moskwa -2-1 CSKA M.-Jaroslaw -2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 601 |
D.Kijow-Zaporoze -1-0 Trencin-Puchov -1-1 Djurgar.-IFK Got. -0-0 W.H.U.-Ipswich -1-0 Rostow-Sp.Moskwa -0-1 L.Moskwa-S.Peter. -1-0 Wladyk.-D.Moskwa -1-0 CSKA M.-Jaroslaw -1-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624 |
D.Kijow-Zaporoze -2-0 Trencin-Puchov -2-1 Djurgar.-IFK Got. -1-1 W.H.U.-Ipswich -2-1 Rostow-Sp.Moskwa -1-2 L.Moskwa-S.Peter. -2-0 Wladyk.-D.Moskwa -1-1 CSKA M.-Jaroslaw -2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
D.Kijow-Zaporoze -3-1 Trencin-Puchov -3-1 Djurgar.-IFK Got. -2-1 W.H.U.-Ipswich -1-1 Rostow-Sp.Moskwa -1-2 L.Moskwa-S.Peter. -2-0 Wladyk.-D.Moskwa -0-0 CSKA M.-Jaroslaw -2-1
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|