Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14
Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Spoko, wyslalem swoje dokumenty i czekam na odpowiedx co i jak. Postraszylem telefonem do SBR.
Muszą wyplacić bo mija dziewczyna w niemczech u bauera pracuje i obiecalem jej ze za te wygrana kupie jakiś wypasiony samochód.
Tak czy siak, dzieki koledzy za pomoc w tlumaczeniu, zaraz powinni napisac mi co i jak po otrzymaniu moich skanow ( juz wlasciwych ), pozdro

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Postraszylem telefonem do SBR - laugh laugh

chlopie kombinujesz, krecisz i liczysz, ze Ci wyplaca? powodzenia zycze!

Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Originally Posted by jaszur
Jak nie dostane kasy ? To już w pokera nie mozna grac ze szwagrem ? A ta firma jeszcze sponsoryje mecz.pl, no skandal, ale wyslalem skany swoje i na pewno wypłacom.

A Ty tv nie bądz taki hojrak bo sam pewnie pijesz może piwa i cfaniakuj bo ja mogę w każdej chwili pokazać ze z bukmacherki można żyć !

Słuchaj kolego:ja to Ci życzę abyś żył z bukmacherki do samej

śmierci ale jak będziesz takie błędy popełniał jak ten ze ]

skanami szwagra to ta śmierć dośc szybko (z głodu)nastąpi.

Pzdr.

Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Słuchajcie dostałem odpowiedź po wysłaniu swoich skanów :

Dear Bonifacy,

Thank you for the cooperation and complying with our request for your
documents.
Your account "panjapawbutach" was closed due to a suspected misuse of an instant
signup bonus. We have found multiple accounts
that used a signup bonus which were created from your Country.
Please note that all your accounts have been closed due to a serious
violation of our rules.

Our Management's decision is that all connected accounts will stay closed
and your winnings 5500 Euro have been refunded back to you via MoneyBookers.

Our decision is that your account will stay closed.
This decision is final and is indisputable.

Best Regards


Czyli co znaczy ? wypłacą w końcu ? Konto pozostanie zamkniete tyle zrozumiałem. A to 5500 E ? "your winnings 5500 Euro have been refunded back to you via MoneyBookers" -- ze jak ?
Pomożcie panowie w tłumaczeniu bo nie kaman o co chodzi.

Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Originally Posted by tv
Originally Posted by jaszur
Jak nie dostane kasy ? To już w pokera nie mozna grac ze szwagrem ? A ta firma jeszcze sponsoryje mecz.pl, no skandal, ale wyslalem skany swoje i na pewno wypłacom.

A Ty tv nie bądz taki hojrak bo sam pewnie pijesz może piwa i cfaniakuj bo ja mogę w każdej chwili pokazać ze z bukmacherki można żyć !

Słuchaj kolego:ja to Ci życzę abyś żył z bukmacherki do samej

śmierci ale jak będziesz takie błędy popełniał jak ten ze ]

skanami szwagra to ta śmierć dośc szybko (z głodu)nastąpi.

Pzdr.
Nie bądź taki halo. Dla mnie buki to chleb powszedni, swój majątek zbiłem na remisach i dla mnie to pewna kasa. 70% remisów mi wchodzi za gruby szmal czy po miastowemu siano...


Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
laugh laugh laugh laugh laugh

piszą, że kase ja dostane

Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Siema Bonifacy!!!

Czy to picie to nie u Was rodzinne bo chyba Twój starszy nie był

zbyt trrzeżwy jak Cię kurdę chrzcił czy rejestrował w Urzędach..

No bo jak można dziecku taką krzywdę zrobić?

Poczytaj wpisy usera Eski to będziesz wiedział,że brzydcy nie

powinni mieć dzieci "bo one są już na starcie przegrane" - czy

jakoś tak on tu na forum pisał chyba...i imion pewno też to musi

dotyczyć jeżeli ta jego teoria jest słuszna.

Pzdr.

Sorry!

Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
O jejku teraz to juz mam to wszystko gdzieś. Tak czy siak dzięki za pomoc.

=============================================================
Pozdrowienia od moneybookers.com!! Pragniemy poinformować, że otrzymali Państwo płatność od Poker Operation Limited ([email protected]).


Szczegóły płatności

Kwota: EUR 5500.00
Temat: Moneybookers Withdrawal Request
Uwagi: Dear Dariusz Gonski, Kindly note that we have transferred EUR 5500.00 to your Moneybookers account XXXXXX. If you have any questions, please do not hesitate to contact us and we will be more than happy to assist you. Kind regards

Pani/Pana pieniądze oczekują na Pani/Pana koncie Moneybookers – www.moneybookers.com. [moneybookers.com.]

Życzymy miłego korzystania z gotówki!.
==============================================================


Zatem dzieki za pomoc, kaska na koncie Mb juz jest smile
Pozdro Panowie, zatem wszystko bylo uczciwie zrobione i jest wygrana na koncie..

Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Tv co sie śmiejesz z mojego imienia. To że brzydcy nie moga mieć dzieci to Eska może nie lubi Grazynki Łobaszewskiej , tutaj link niech sobie wszystcy posłuchają :

http://www.wrzuta.pl/audio/2Q5K13HfNk/grazyna_lobaszewska_-_brzydcy

Papaa, ide pograc troche w pokera na innych kontach oraz poobstawiac mecze, dziisaj pewne remisy sie szykuje, trza kolejne 5,5 kloca zrobic, pozdro

Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Originally Posted by jaszur
Spoko, wyslalem swoje dokumenty i czekam na odpowiedx co i jak. Postraszylem telefonem do SBR.
Muszą wyplacić bo mija dziewczyna w niemczech u bauera pracuje i obiecalem jej ze za te wygrana kupie jakiś wypasiony samochód.
Tak czy siak, dzieki koledzy za pomoc w tlumaczeniu, zaraz powinni napisac mi co i jak po otrzymaniu moich skanow ( juz wlasciwych ), pozdro

A poza tym, zaraz pisze ememesa do dziewuchy zeby bauerowi w Hanowwerze w ryja napluła, że ją troche po tyłku klepał, niech wraca do Polski bo jestem ostro już zarobiony.


Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
"jaszur"-

Więc jak to jest:jesteś Darek a szwagier to Bonifacy?

Bo już mi się te wszystkie wątki poplątały na cacy...

Ty mieszkasz w Koziej Wólce czy to szwagra jest adres?

Bo nie wiem czy wygrana jest i czy starczy Ci na dres...

Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Originally Posted by HAGIi
Postraszylem telefonem do SBR - laugh laugh

chlopie kombinujesz, krecisz i liczysz, ze Ci wyplaca? powodzenia zycze!

A jednak postraszenie telefonem poskutkowało laugh laugh

HAGii piwo peaceee laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Originally Posted by tv
"jaszur"-



Ty mieszkasz w Koziej Wólce czy to szwagra jest adres?

Bo nie wiem czy wygrana jest i czy starczy Ci na dres...

Heee? Po co te zaczepki. Uczciwy jestem rolnikk, nie chodze w dresach, tylko w kufajce. No i już nie chodze od kilku dni w pewnym szaliku klubowym co by od Poliscji po ryju nie dostać .


Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by jaszur
A poza tym, zaraz pisze ememesa do dziewuchy zeby bauerowi w Hanowwerze w ryja napluła, że ją troche po tyłku klepał, niech wraca do Polski bo jestem ostro już zarobiony.
laugh laugh laugh

Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Originally Posted by jaszur
Originally Posted by jaszur
Spoko, wyslalem swoje dokumenty i czekam na odpowiedx co i jak. Postraszylem telefonem do SBR.
Muszą wyplacić bo mija dziewczyna w niemczech u bauera pracuje i obiecalem jej ze za te wygrana kupie jakiś wypasiony samochód.
Tak czy siak, dzieki koledzy za pomoc w tlumaczeniu, zaraz powinni napisac mi co i jak po otrzymaniu moich skanow ( juz wlasciwych ), pozdro

A poza tym, zaraz pisze ememesa do dziewuchy zeby bauerowi w Hanowwerze w ryja napluła, że ją troche po tyłku klepał, niech wraca do Polski bo jestem ostro już zarobiony.

"jaszur"-

poruszyłeś bardzo poważną sprawę:skoro ten Niemiec ją molestuje

bo klepie ją po tyłku to musisz coś z tym zrobić jeśli to Twoja

panna(nawet z dzieckiem-jak mi między wierszami napisałeś) jest.

Ja rozumiem,że zależy jej na pracy (być może "na czarno")ale

wszystko ma swoje granice pomimo,że jesteśmy we wspólnej Europie

to chyba Twoja dziewczyna nie jest z tym bauerem wasza wspólna!

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
ona jest poprostu na wypozyczeniu grin

Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Jaka wspólna ? Tv nie szukaj dziury. On ją tylko raz po tyłku klepnoł. Raz wysyłałem prezerwatywy bo pisała w liście żebym wysłał - bo potrzebiwali do kur czy czegoś tam przy pracy. Jak się spytałem konkretniej to mi sie przynała ze bauer raz ją tylko po tyłku klepnoł i nic nie było. Więc jej wierzę i nie sugeruj tutaj TV ze jest ona wspolnba czy cos takiego.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
"jaszur"-

sprawa jest krótka:jesteś chłop honorowy to zasuwaj do Niemiec i

sądzę ,że widłami robić potrafisz-więc jak mu przystawisz je do

fizjonomii to "aluzju pajmio" choć to Niemiec...a nie Ruski.

Wtredy możesz też dobrą cenę za jego wózek (Audi?)wynegocjować..

gdy te widły blisko będziesz trzymał i Ci grosz z tej wygranej

zostanie a i samochód lepszy i taniej "nabędziesz"!

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by jaszur
Tv nie szukaj dziury.
TV nie szuka. Ktoś inny już znalazł... laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Originally Posted by tv
"jaszur"-

sprawa jest krótka:jesteś chłop honorowy to zasuwaj do Niemiec i

sądzę ,że widłami robić potrafisz-więc jak mu przystawisz je do

fizjonomii to "aluzju pajmio" choć to Niemiec...a nie Ruski.

Wtredy możesz też dobrą cenę za jego wózek (Audi?)wynegocjować..

gdy te widły blisko będziesz trzymał i Ci grosz z tej wygranej

zostanie a i samochód lepszy i taniej "nabędziesz"!

Ano wezme wygrana 5,5 kloca euro i pojqade po jego audi hehehhehehehe
A widłami to zasuwam jak stary - wóz siana w 20 minut obrobie.



Originally Posted by Vader
Originally Posted by jaszur
Tv nie szukaj dziury.
TV nie szuka. Ktoś inny już znalazł... laugh

Nie znalazł, nie znalazł.

Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, Lukasz111, alfa, burbon, latajaca_holenderka, aker, Sensei), 1,962 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,749
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1