Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 14 1 2 8 9 10 11 12 13 14
Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Originally Posted by Vader
A Ty jaszur piszesz, że nikt nie chce Ci pomóc. Pomyśl zanim napiszesz coś...
Co mam pomyslec ? Prosiłem o pomoc w tlumaczeniu mojej wygranej a teraz wątek spadł na jakiś kurnik, jakies insutuacje ...

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Originally Posted by micha$
Originally Posted by jaszur
A co to jest to taboretum ?

To takie miejsce, gdzie wszyscy siedzą na taboretach. Chyba, bo nie byłem tam.

Taboretum to z niemieckiego praca na siedząco...

czyli arbeit na taboretach ale chyba Twojej pannie to nie grozi

bo ona ma chyba pracę głównie leżącą (w tym kurniku)... laugh

"jaszur"- a czy ona nie sepleni przypadkiem?

Bo może chce Ci powiedzieć ,że pracuje w pierdolniku???

Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Originally Posted by loipop
wszystko wam mozna wkrecic.

No wkręcają mi jakieś bzdety , eccchh ludzie są normalnie żałości i głupi, bez obrazy ..

Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Originally Posted by tv[/b
"jaszur"- a czy ona nie sepleni przypadkiem?

Bo może chce Ci powiedzieć ,że pracuje w [b
pierdolniku???

Nie miałą raz jedynki to sempleniła - ale kupiliśmy proteze szybko i nie obrqżaj mnie na tym forum kolego.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Originally Posted by jaszur
Originally Posted by loipop
wszystko wam mozna wkrecic.

No wkręcają mi jakieś bzdety , eccchh ludzie są normalnie żałości i głupi, bez obrazy ..


no mnie akurat nie podkrecisz. zenua.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
jaszur daj jej fotkę uzębienia najlepiej laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Originally Posted by Vader
jaszur daj jej fotkę uzębienia najlepiej laugh

ma profil na fotka.pl , zadzwonie w nocy to sie jej spytam czy pozwoli wkleic na forum link to dam. A uzebienie teraz ma idealne, pije dużo mleka codziennie.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by jaszur
Originally Posted by Vader
jaszur daj jej fotkę uzębienia najlepiej laugh

ma profil na fotka.pl , zadzwonie w nocy to sie jej spytam czy pozwoli wkleic na forum link to dam. A uzebienie teraz ma idealne, pije dużo mleka codziennie.

No to na bank w kurniku

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by jaszur
A uzebienie teraz ma idealne,pije dużo mleka codziennie.
Wszyscy się domyślają, że pije sporo "mleka"...

Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Originally Posted by loipop
Originally Posted by jaszur
Originally Posted by loipop
wszystko wam mozna wkrecic.

No wkręcają mi jakieś bzdety , eccchh ludzie są normalnie żałości i głupi, bez obrazy ..


no mnie akurat nie podkrecisz. zenua.

No mnie wkrecają na maksa... Ecchh. loipop piwo Ty mnie rozumiesz

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
as na drugim serwisie laugh laugh laugh

czy znowu błąd na live?

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
kurfa nie tu

Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Eccchh koncze temat, bo nic nie wskóram polemiką. A wiecie co ? Pojade dzisiaj do Hannoweru co mi tam, szwagier pozyczy, wygraną już MB na konto przelałem wiec na dniach mu oddam.
Daleko nie jest , więc pojade i zobaczycie ze wszystko jest OK !

Pozdrawiam i spadam już, nie bede odpowiadał na jakieś zaczepki.
Pozdro i tak dla mnie jest dziisajeszy dzien szczesliwym na maksa. papapaa


Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by Vader
Originally Posted by jaszur
A uzebienie teraz ma idealne,pije dużo mleka codziennie.
Wszyscy się domyślają, że pije sporo "mleka"...

laugh laugh laugh
Długo tam pracuje? I czemu kazała Ci wysłać tylko jedną gumkę? Czyżby w Niemczech zabrakło?

Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Originally Posted by micha$
Originally Posted by Vader
Originally Posted by jaszur
A uzebienie teraz ma idealne,pije dużo mleka codziennie.
Wszyscy się domyślają, że pije sporo "mleka"...

laugh laugh laugh
Długo tam pracuje? I czemu kazała Ci wysłać tylko jedną gumkę? Czyżby w Niemczech zabrakło?
Nic mi nie kazała wysyłać już się odczep ode mnie, po co mnie demorolizujesz ? He ?

Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by jaszur
Originally Posted by Vader
jaszur daj jej fotkę uzębienia najlepiej laugh

ma profil na fotka.pl , zadzwonie w nocy to sie jej spytam czy pozwoli wkleic na forum link to dam. A uzebienie teraz ma idealne, pije dużo mleka codziennie.

No to na bank w kurniku

Pewno takiego ptasiego-z dużych ptasiorów... laugh laugh

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by loipop
Originally Posted by jaszur
Originally Posted by loipop
wszystko wam mozna wkrecic.

No wkręcają mi jakieś bzdety , eccchh ludzie są normalnie żałości i głupi, bez obrazy ..


no mnie akurat nie podkrecisz. zenua.
Ty myślisz, że reszta uczestników dyskusji bierze to wszystko na poważnie ? laugh

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by Szewa
Ty myślisz, że reszta uczestników dyskusji bierze to wszystko na poważnie ? laugh
No pewnie, że wszyscy to biorą na poważnie! Przecież to jak najbardziej poważny dział!

Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Zgłosiłem się z poważnym problem i wielu poważnie odpowiedziało.
Dziękuję za pomoc, wiedziałem ze na takim powaznym miejscu mogę znaleźć posluch i uszanowanie, a wszystkim tym co nie wierzą ze w kilk miesięcy można u buków zarobić sporo kaski to mowie stawnoczo i jednoznacznie : HIENOM na forum mowimy NIE.
Koniec tematu, juz jest prawie 200 odpwoedzi czas zalozyc Potrzebujesz pomocy? pomożemy [12]

Pozdro 4alll

Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
"jaszur"-

a czy nie możesz w najprostszy sposób poprosić ją o zrobienie

fotki lub filmu z cyfry w komórce abys zobaczył te jej koguty

lub warunki socjalne w jakich mieszka..bo zapewniam Cię,że

zupełnie inne stwarza autentyczny bauer a inne burdel-mama...

Bo sam na spoko pomyśl i zastanów się nad jej reakcją na Twój

widok i nad swoją możliwą reakcją w zależności

od możliwych scenariuszy:

a/ kurnik (ona:sprawdzasz mnie...)

b/ burdel (Ty:robisz burdel w burdelu...)

Pzdr.

Strona 10 z 14 1 2 8 9 10 11 12 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, forty, Sensei, burbon, Akhu, bukma, latajaca_holenderka), 1,290 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,694
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1