|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 222 |
A Ty jaszur piszesz, że nikt nie chce Ci pomóc. Pomyśl zanim napiszesz coś... Co mam pomyslec ? Prosiłem o pomoc w tlumaczeniu mojej wygranej a teraz wątek spadł na jakiś kurnik, jakies insutuacje ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675 |
A co to jest to taboretum ? To takie miejsce, gdzie wszyscy siedzą na taboretach. Chyba, bo nie byłem tam. Taboretum to z niemieckiego praca na siedząco... czyli arbeit na taboretach ale chyba Twojej pannie to nie grozi bo ona ma chyba pracę głównie leżącą (w tym kurniku)...  "jaszur"- a czy ona nie sepleni przypadkiem? Bo może chce Ci powiedzieć ,że pracuje w pierdolniku???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 222 |
wszystko wam mozna wkrecic. No wkręcają mi jakieś bzdety , eccchh ludzie są normalnie żałości i głupi, bez obrazy ..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 222 |
Nie miałą raz jedynki to sempleniła - ale kupiliśmy proteze szybko i nie obrqżaj mnie na tym forum kolego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
wszystko wam mozna wkrecic. No wkręcają mi jakieś bzdety , eccchh ludzie są normalnie żałości i głupi, bez obrazy .. no mnie akurat nie podkrecisz. zenua.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
jaszur daj jej fotkę uzębienia najlepiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 222 |
jaszur daj jej fotkę uzębienia najlepiej  ma profil na fotka.pl , zadzwonie w nocy to sie jej spytam czy pozwoli wkleic na forum link to dam. A uzebienie teraz ma idealne, pije dużo mleka codziennie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
jaszur daj jej fotkę uzębienia najlepiej  ma profil na fotka.pl , zadzwonie w nocy to sie jej spytam czy pozwoli wkleic na forum link to dam. A uzebienie teraz ma idealne, pije dużo mleka codziennie. No to na bank w kurniku
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
A uzebienie teraz ma idealne,pije dużo mleka codziennie. Wszyscy się domyślają, że pije sporo "mleka"...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 222 |
wszystko wam mozna wkrecic. No wkręcają mi jakieś bzdety , eccchh ludzie są normalnie żałości i głupi, bez obrazy .. no mnie akurat nie podkrecisz. zenua. No mnie wkrecają na maksa... Ecchh. loipop  Ty mnie rozumiesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
as na drugim serwisie czy znowu błąd na live?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 222 |
Eccchh koncze temat, bo nic nie wskóram polemiką. A wiecie co ? Pojade dzisiaj do Hannoweru co mi tam, szwagier pozyczy, wygraną już MB na konto przelałem wiec na dniach mu oddam. Daleko nie jest , więc pojade i zobaczycie ze wszystko jest OK !
Pozdrawiam i spadam już, nie bede odpowiadał na jakieś zaczepki. Pozdro i tak dla mnie jest dziisajeszy dzien szczesliwym na maksa. papapaa
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
A uzebienie teraz ma idealne,pije dużo mleka codziennie. Wszyscy się domyślają, że pije sporo "mleka"...  Długo tam pracuje? I czemu kazała Ci wysłać tylko jedną gumkę? Czyżby w Niemczech zabrakło?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 222 |
A uzebienie teraz ma idealne,pije dużo mleka codziennie. Wszyscy się domyślają, że pije sporo "mleka"...  Długo tam pracuje? I czemu kazała Ci wysłać tylko jedną gumkę? Czyżby w Niemczech zabrakło? Nic mi nie kazała wysyłać już się odczep ode mnie, po co mnie demorolizujesz ? He ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675 |
jaszur daj jej fotkę uzębienia najlepiej  ma profil na fotka.pl , zadzwonie w nocy to sie jej spytam czy pozwoli wkleic na forum link to dam. A uzebienie teraz ma idealne, pije dużo mleka codziennie. No to na bank w kurniku Pewno takiego ptasiego-z dużych ptasiorów... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
wszystko wam mozna wkrecic. No wkręcają mi jakieś bzdety , eccchh ludzie są normalnie żałości i głupi, bez obrazy .. no mnie akurat nie podkrecisz. zenua. Ty myślisz, że reszta uczestników dyskusji bierze to wszystko na poważnie ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Ty myślisz, że reszta uczestników dyskusji bierze to wszystko na poważnie ?  No pewnie, że wszyscy to biorą na poważnie! Przecież to jak najbardziej poważny dział!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 222 |
Zgłosiłem się z poważnym problem i wielu poważnie odpowiedziało. Dziękuję za pomoc, wiedziałem ze na takim powaznym miejscu mogę znaleźć posluch i uszanowanie, a wszystkim tym co nie wierzą ze w kilk miesięcy można u buków zarobić sporo kaski to mowie stawnoczo i jednoznacznie : HIENOM na forum mowimy NIE. Koniec tematu, juz jest prawie 200 odpwoedzi czas zalozyc Potrzebujesz pomocy? pomożemy [12]
Pozdro 4alll
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675 |
"jaszur"-
a czy nie możesz w najprostszy sposób poprosić ją o zrobienie
fotki lub filmu z cyfry w komórce abys zobaczył te jej koguty
lub warunki socjalne w jakich mieszka..bo zapewniam Cię,że
zupełnie inne stwarza autentyczny bauer a inne burdel-mama...
Bo sam na spoko pomyśl i zastanów się nad jej reakcją na Twój
widok i nad swoją możliwą reakcją w zależności
od możliwych scenariuszy:
a/ kurnik (ona:sprawdzasz mnie...)
b/ burdel (Ty:robisz burdel w burdelu...)
Pzdr.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|