|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
zapytam jeszcze raz.. czy jego Microsoft Word rownież jest chory?
przez wiele lat kszałcenia sie w ośodkach pod patronatem Ministerstwa Edukacji poznałem wiele osób z dysfunkcjami. Każda z nich natomiast szanowała innych użytkowników internetu (for, komunikatorów, czaterii, serwisów itd) i pomagała sobie pisząc za pomocą pomocnych w takich wypadkach programów. ile czasu zajmuje napisanie tekstu w jakimś edytorze z funkcją korekty bledów i użycie klawiszy "ctrl + c" -> "ctrl + v"? dokładnie o przekopiowanie i wklejenie wiecęj niż pisanie nieskładnych wypocin bezpośrednio do "ramki" na forum..
Zatem jeśli szanujesz innych użytkowników możesz korzystać z edytora z funkcją korekty błędów od zaraz.
Mam nadzieje, że teraz zrozumiesz moje aluzje.. bez odbioru.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444 |
Ojej. Nie chodzi tutaj o polskie znaki.. polskie znaki (a raczej ich nie uzywanie) nie jest zadnym wykroczeniem poza szeroko rozumiana netykiete..
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka