Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 15 1 2 11 12 13 14 15
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,142
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,142
Quote
Oryginalnie wysłał lejo:
[qb]Rubin - CSKA Moskwa 2-2
Dynamo Moskwa - Lokomotiw 2-1
Orgryte - Landskrona 2-0
AIK - Kalmar FF 2-1
Meksyk - Urugwaj 1-1
Argentyna - Ekwador 2-1
Allianssi - Haka 2-0
Orebro - IFK Goteborg 2-1

Nie wiem nawet czy zapozno czy nie i ktore mecze moge jeszcze podawac a ktore nie. Niesprawdzalem. Sam uznasz jakies a jak nie uznasz to GRATKI dla ANDREI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Widzę że mając pewny awans,olewasz typowanie i nie dajesz swoim konkurentom szans na nawiązanie walki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Dołączył: Feb 2003
Posty: 421
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 421
Lejo życzę ci tego samego, co ty łaskawie zrobiłeś teraz. Mogłeś zatypować za późno tydzień wcześniej to i ja bym sobie zapunktował. No ale spoko, twoja sprawa.
Co nie zmienia faktu że mam dla ciebie trzy słowa do ojca prowadzącego. Dopisz sobie jakie.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Takie zwycięstwo nie przynosi dużej satysfakcji ale jest zwycięstwem jak każde inne. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ale nie o tym chciałem napisać. Jeśli Blancorn się zgodzi to możemy ten mecz powtórzyć żeby wszystko było fair-play. Przecież to jest zabawa. Kto sądzi inaczej niech podniesie 2 palce lewej ręki i 3 prawej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 421
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 421
Zabawa zabawą, ale wiesz, skoro już mamy jakieś zasady i to jest zabawa, to warto żeby w tej zabawie zachowywać się fair, a nie jak dzieciaki z piłką na polu pszenicy.
Nie Twoja wina, że lejo nie zatypował więc ja jestem przeciw powtarzaniu mimo wszystko. W każdym razie chyba z Tobą zagram w ostatniej kolejce, a z tego co policzyłem, choć mogę się mylić to wygrałem jednym pkt i mam 3 pkt straty do Ciebie. Więc i tak awans jakoś tam się normalnie rozstrzygnie.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 507
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 507
Sluchajcie Panowie nie wiem o co wam chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Nie zdarzylo wam sie nigdy nie podac typow??
Niedosc ze sa wakacje to jeszcze w dodatku praca a w mnie posadzacie o oddawanie meczu???
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: mi sie chce na to co wy piszecie. Watpie czy ktos z was zastanowil sie nad tym co napisal, bo chyba raczej nie.
Wogule zapomnialem o typowaniu i nierzycze sobie takich tekstow o odpuszczaniu typowan.
Mowiac szczerze to wkurzyle mnie te POSTY napisane przez was <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> .
Sorki wszystkie z mojej GRUPY ze popsulem wam zabawa bo w sumie wszyscy mieliscie szansa wyjsc z grupy( nie wiem jak teraz).
TO ZE NIEPODALEM TYPOW TO CZYSTY PRZYPADEK, NIE ZROBIŁEM TEGO CELOWO ! ! !

A TY AKRATITOS NIE UNOŚ SIE TAK BO CI POMPA SIADZIE.TE TRZY SLOWA ZATRZYMAJ LEPIEJ PRZY SOBIE, WYLUZUJ TROCHE.WIEM ZE TO JEST WKURZAJACE ALE JUZ NIC NA TO NIE PORADZE. TAK WYSZLO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Sorki jeszcze raz chlopaki i zycze udanego wyjscia z GRUPY. :rolleyes:

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
O żadnej powtórce meczu nie może być mowy - mamy jasno określony regulamin i panują w tym konkursie pewne zasady których przestrzegać będziemy!! Bo sami pomyślcie jaki by się tu burdel zrobił gdyby każdy chciał powtarzać mecz z kimś kto się spóźnił z typami!! No a jeśli chodzi o całą tą sytuację to owszem trochę to było nie fair że lejo za późno zatypował, ale przecież każdemu się czadem zdarzy że zapomni zatypować albo nie ma takiej możliwości, lejo miał taką sytuację teraz i nie ma co się nad tym rozwodzić! każdemu się zdarza! Chłopaki grajcie i walczcie dalej - mam nadzieję że teraz wszystko już będzie OK! pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
Poprawne wyniki:

Rubin - CSKA Moskwa 2-1
Dynamo Moskwa - Lokomotiw 2-4
Orgryte - Landskrona 1-1
AIK - Kalmar FF 1-1
Meksyk - Urugwaj 2-2
Argentyna - Ekwador 6-1
Allianssi - Haka 0-0
Orebro - IFK Goteborg 0-0

Dołączył: Feb 2003
Posty: 421
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 421
Zobaczymy lejo jak Tobie się coś takiego stanie. Czy wtedy to nie Tobie będzie pompa siadać.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
Wyniki i tabele po 5 kolejce II fazy grupowej Mistrzostw:

[qb]Grupa A[/qb]

wesul - viva 14-11
Da Bartek - raq82 19-9
Code
1. raq82        5  4 0 1  70-62  [+ 8] 12 pkt
2. Da Bartek    5  3 0 2  58-53  [+ 5]  9 pkt
3. wesul        5  2 1 2  62-62  [  0]  7 pkt
4. viva         5  0 1 4  66-79  [-13]  1 pkt
[qb]Grupa B[/qb]

owee20 - meyde9 16-6
Lysy75 - Tomczak7 14-12
Code
1. Lysy75       5  3 0 2  59-61  [- 2]  9 pkt
2. owee20       5  3 0 2  49-52  [- 3]  9 pkt
3. meyde9       5  2 0 3  58-46  [+12]  6 pkt
4. Tomczak7     5  2 0 3  54-61  [ -7]  6 pkt
[qb]Grupa C[/qb]

Bulka - SOLO 7-0
[g]um[p] - _Goldi_ 13-8
Code
1. [g]um[p]     5  4 0 1  67-55  [+12] 12 pkt
2. _Goldi_      5  3 0 2  66-45  [+21]  9 pkt
3. Bulka        5  3 0 2  57-54  [+ 3]  9 pkt
4. SOLO         5  0 0 5  23-59  [-36]  0 pkt
[qb]Grupa D[/qb]

Dani1927 - kenner 4-10
Stich - Gopi 9-1
Code
1. Stich        5  4 0 1  64-32  [+32] 12 pkt
2. Gopi         5  3 0 2  55-53  [+ 2]  9 pkt
3. kenner       5  2 0 3  29-57  [-28]  6 pkt
4. Dani1927     5  1 0 3  52-58  [- 6]  3 pkt
[qb]Grupa E[/qb]

Meister - sirlukas 14-7
Defliedor - rodrigo 9-0
Code
1. defliedor    5  5 0 0  68-36  [+32] 15 pkt
2. sirlukas     5  3 0 2  56-43  [+13]  9 pkt
3. Meister      5  1 1 3  50-61  [-11]  4 pkt
4. rodrigo      5  0 1 4  29-63  [-34]  1 pkt
[qb]Grupa F[/qb]

marlon - Akratitos 9-11
Andrei - lejo 5-1
Code
1. lejo         5  4 0 1  63-47  [+16]  12 pkt
2. Andrei       5  3 0 2  56-62  [- 6]  9 pkt
3. Akratitos    5  2 0 3  62-63  [- 1]  6 pkt
4. marlon       5  1 0 4  63-72  [-11]  3 pkt
[qb]Grupa G[/qb]

SOUDAL - takizwykły 8-10
pill - Jakobsiu 12-10
Code
1. takizwykły   5  4 0 1  71-67  [+ 4] 12 pkt
2. pill         5  4 0 1  68-56  [+12] 12 pkt
3. Jakobsiu     5  2 0 3  74-66  [+ 8]  6 pkt
4. SOUDAL       5  0 0 5  48-74  [-26]  0 pkt
[qb]Grupa H[/qb]

Emilio - hysio 0-11
oset - bruno 11-8
Code
1. hysio        5  4 1 0  68-40  [+28] 13 pkt
2. oset         5  3 0 2  68-48  [+20]  9 pkt
3. Emilio       5  2 1 2  37-63  [-26]  7 pkt
4. bruno        5  0 0 5  41-63  [-22]  0 pkt

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
Oto pary na 6 - ostatnią kolejkę II fazy grupowej Mistrzzostw:

[qb]Grupa A[/qb]
raq82 - wesul
viva - Da Bartek

[qb]Grupa B[/qb]
Tomczak7 - owee20
meyde9 - Lysy75

[qb]Grupa C[/qb]
_Goldi_ - Bulka
Solo - [g]um[p]

[qb]Grupa D[/qb]
Gopi - Dani1927
kenner - Stich

[qb]Grupa E[/qb]
rodrigo - Meister
sirlukas - Defliedor

[qb]Grupa F[/qb]
lejo - marlon
Akratitos - Andrei

[qb]Grupa G[/qb]
Jakobsiu - SOUDAL
takizwykły - pill

[qb]Grupa H[/qb]
bruno - Emilio
hysio - oset

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
I meczyki do typowania:

11.07.2004 07:00 Serbia Czarn.- Slowacja [mecz towarzyski na terenie neutralnym]
11.07.2004 17:00 Thun (SUI) - Wolfsburg (GER) [Puchar Intertoto]
11.07.2004 17:30 KooTeePee - Jazz [Finlandia 1 liga]
11.07.2004 18:00 Hodd - Sandefjord [Norwegia 2 liga]
11.07.2004 18:00 Stromsgodset - Honefoss [Norwegia 2 liga]
11.07.2004 17:00 Halmstad - Orgryte [Szwecja 1 liga]
11.07.2004 19:30 Hacken - Brommapojkarna [Szwecja 2 liga]
11.07.2004 23:55 Chicago - New England [USA MLS]

I formacik:

Serbia - Slowacja 0-0
Thun - Wolfsburg 0-0
KooTeePee - Jazz 0-0
Hodd - Sandefjord 0-0
Stromsgodset - Honefoss 0-0
Halmstad - Orgryte 0-0
Hacken - Brommapojkarna 0-0
Chicago - New England 0-0

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Serbia - Slowacja 1-1
Thun - Wolfsburg 0-1
KooTeePee - Jazz 2-1
Hodd - Sandefjord 2-1
Stromsgodset - Honefoss 2-1
Halmstad - Orgryte 2-1
Hacken - Brommapojkarna 2-1
Chicago - New England 2-1

Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
Serbia - Slowacja 2-1
Thun - Wolfsburg 1-1
KooTeePee - Jazz 2-1
Hodd - Sandefjord 1-0
Stromsgodset - Honefoss 3-1
Halmstad - Orgryte 1-0
Hacken - Brommapojkarna 2-1
Chicago - New England 2-1

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Serbia - Slowacja 2-1
Thun - Wolfsburg 1-1
KooTeePee - Jazz 1-1
Hodd - Sandefjord 2-2
Stromsgodset - Honefoss 2-2
Halmstad - Orgryte 2-1
Hacken - Brommapojkarna 2-1
Chicago - New England 2-1

Dołączył: Feb 2003
Posty: 421
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 421
Serbia - Slowacja 3-1
Thun - Wolfsburg 1-1
KooTeePee - Jazz 2-0
Hodd - Sandefjord 3-1
Stromsgodset - Honefoss 2-1
Halmstad - Orgryte 2-0
Hacken - Brommapojkarna 1-0
Chicago - New England 2-1

Dołączył: May 2003
Posty: 896
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 896
Witam !!!

Serbia - Slowacja 1-0
Thun - Wolfsburg 0-1
KooTeePee - Jazz 1-0
Hodd - Sandefjord 0-1
Stromsgodset - Honefoss 1-0
Halmstad - Orgryte 1-0
Hacken - Brommapojkarna 1-0
Chicago - New England 1-0

Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
Serbia - Slowacja 2-1
Thun - Wolfsburg 1-1
KooTeePee - Jazz 2-1
Hodd - Sandefjord 1-2
Stromsgodset - Honefoss 2-1
Halmstad - Orgryte 2-1
Hacken - Brommapojkarna 2-1
Chicago - New England 2-1

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Serbia - Slowacja 2-0
Thun - Wolfsburg 1-1
KooTeePee - Jazz 2-1
Hodd - Sandefjord 1-1
Stromsgodset - Honefoss 2-1
Halmstad - Orgryte 2-1
Hacken - Brommapojkarna 2-0
Chicago - New England 2-1

Dołączył: Nov 2003
Posty: 507
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 507
Quote
Oryginalnie wysłał Akratitos:
[qb]Zobaczymy lejo jak Tobie się coś takiego stanie. Czy wtedy to nie Tobie będzie pompa siadać.[/qb]
Po pierwsze jak mi sie tak stanie to napewno nie bede plakal jak male dziecko, tylko zrozumie to ze ktos zapomnial albo nie mogl poadac z innych przyczy TYPOW. A nawet jak to ktos zrobi specjalnie to juz jego sprawa. Ja napewno nie bede sie unosil tak jak to Ty robisz.

Uwazam temat za zamkniety bo juz mnie to nudzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Serbia - Slowacja 2-1
Thun - Wolfsburg 0-2
KooTeePee - Jazz 1-1
Hodd - Sandefjord 1-0
Stromsgodset - Honefoss 2-1
Halmstad - Orgryte 1-1
Hacken - Brommapojkarna 1-0
Chicago - New England 2-0

Strona 13 z 15 1 2 11 12 13 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, aker, burbon, alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Lukasz111, betowiec, bukma, 11kera11, forty), 3,246 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,619
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1