|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,142
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,142 |
Oryginalnie wysłał lejo: [qb]Rubin - CSKA Moskwa 2-2 Dynamo Moskwa - Lokomotiw 2-1 Orgryte - Landskrona 2-0 AIK - Kalmar FF 2-1 Meksyk - Urugwaj 1-1 Argentyna - Ekwador 2-1 Allianssi - Haka 2-0 Orebro - IFK Goteborg 2-1
Nie wiem nawet czy zapozno czy nie i ktore mecze moge jeszcze podawac a ktore nie. Niesprawdzalem. Sam uznasz jakies a jak nie uznasz to GRATKI dla ANDREI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Widzę że mając pewny awans,olewasz typowanie i nie dajesz swoim konkurentom szans na nawiązanie walki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 421
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 421 |
Lejo życzę ci tego samego, co ty łaskawie zrobiłeś teraz. Mogłeś zatypować za późno tydzień wcześniej to i ja bym sobie zapunktował. No ale spoko, twoja sprawa. Co nie zmienia faktu że mam dla ciebie trzy słowa do ojca prowadzącego. Dopisz sobie jakie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Takie zwycięstwo nie przynosi dużej satysfakcji ale jest zwycięstwem jak każde inne. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale nie o tym chciałem napisać. Jeśli Blancorn się zgodzi to możemy ten mecz powtórzyć żeby wszystko było fair-play. Przecież to jest zabawa. Kto sądzi inaczej niech podniesie 2 palce lewej ręki i 3 prawej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 421
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 421 |
Zabawa zabawą, ale wiesz, skoro już mamy jakieś zasady i to jest zabawa, to warto żeby w tej zabawie zachowywać się fair, a nie jak dzieciaki z piłką na polu pszenicy. Nie Twoja wina, że lejo nie zatypował więc ja jestem przeciw powtarzaniu mimo wszystko. W każdym razie chyba z Tobą zagram w ostatniej kolejce, a z tego co policzyłem, choć mogę się mylić to wygrałem jednym pkt i mam 3 pkt straty do Ciebie. Więc i tak awans jakoś tam się normalnie rozstrzygnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 507 |
Sluchajcie Panowie nie wiem o co wam chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Nie zdarzylo wam sie nigdy nie podac typow?? Niedosc ze sa wakacje to jeszcze w dodatku praca a w mnie posadzacie o oddawanie meczu??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: mi sie chce na to co wy piszecie. Watpie czy ktos z was zastanowil sie nad tym co napisal, bo chyba raczej nie. Wogule zapomnialem o typowaniu i nierzycze sobie takich tekstow o odpuszczaniu typowan. Mowiac szczerze to wkurzyle mnie te POSTY napisane przez was <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> . Sorki wszystkie z mojej GRUPY ze popsulem wam zabawa bo w sumie wszyscy mieliscie szansa wyjsc z grupy( nie wiem jak teraz). TO ZE NIEPODALEM TYPOW TO CZYSTY PRZYPADEK, NIE ZROBIŁEM TEGO CELOWO ! ! !
A TY AKRATITOS NIE UNOŚ SIE TAK BO CI POMPA SIADZIE.TE TRZY SLOWA ZATRZYMAJ LEPIEJ PRZY SOBIE, WYLUZUJ TROCHE.WIEM ZE TO JEST WKURZAJACE ALE JUZ NIC NA TO NIE PORADZE. TAK WYSZLO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Sorki jeszcze raz chlopaki i zycze udanego wyjscia z GRUPY. :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127 |
O żadnej powtórce meczu nie może być mowy - mamy jasno określony regulamin i panują w tym konkursie pewne zasady których przestrzegać będziemy!! Bo sami pomyślcie jaki by się tu burdel zrobił gdyby każdy chciał powtarzać mecz z kimś kto się spóźnił z typami!! No a jeśli chodzi o całą tą sytuację to owszem trochę to było nie fair że lejo za późno zatypował, ale przecież każdemu się czadem zdarzy że zapomni zatypować albo nie ma takiej możliwości, lejo miał taką sytuację teraz i nie ma co się nad tym rozwodzić! każdemu się zdarza! Chłopaki grajcie i walczcie dalej - mam nadzieję że teraz wszystko już będzie OK! pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127 |
Poprawne wyniki:
Rubin - CSKA Moskwa 2-1 Dynamo Moskwa - Lokomotiw 2-4 Orgryte - Landskrona 1-1 AIK - Kalmar FF 1-1 Meksyk - Urugwaj 2-2 Argentyna - Ekwador 6-1 Allianssi - Haka 0-0 Orebro - IFK Goteborg 0-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 421
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 421 |
Zobaczymy lejo jak Tobie się coś takiego stanie. Czy wtedy to nie Tobie będzie pompa siadać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127 |
Wyniki i tabele po 5 kolejce II fazy grupowej Mistrzostw: [qb]Grupa A[/qb] wesul - viva 14-11 Da Bartek - raq82 19-9 1. raq82 5 4 0 1 70-62 [+ 8] 12 pkt
2. Da Bartek 5 3 0 2 58-53 [+ 5] 9 pkt
3. wesul 5 2 1 2 62-62 [ 0] 7 pkt
4. viva 5 0 1 4 66-79 [-13] 1 pkt [qb]Grupa B[/qb] owee20 - meyde9 16-6 Lysy75 - Tomczak7 14-12 1. Lysy75 5 3 0 2 59-61 [- 2] 9 pkt
2. owee20 5 3 0 2 49-52 [- 3] 9 pkt
3. meyde9 5 2 0 3 58-46 [+12] 6 pkt
4. Tomczak7 5 2 0 3 54-61 [ -7] 6 pkt [qb]Grupa C[/qb] Bulka - SOLO 7-0 [g]um[p] - _Goldi_ 13-8 1. [g]um[p] 5 4 0 1 67-55 [+12] 12 pkt
2. _Goldi_ 5 3 0 2 66-45 [+21] 9 pkt
3. Bulka 5 3 0 2 57-54 [+ 3] 9 pkt
4. SOLO 5 0 0 5 23-59 [-36] 0 pkt [qb]Grupa D[/qb] Dani1927 - kenner 4-10 Stich - Gopi 9-1 1. Stich 5 4 0 1 64-32 [+32] 12 pkt
2. Gopi 5 3 0 2 55-53 [+ 2] 9 pkt
3. kenner 5 2 0 3 29-57 [-28] 6 pkt
4. Dani1927 5 1 0 3 52-58 [- 6] 3 pkt [qb]Grupa E[/qb] Meister - sirlukas 14-7 Defliedor - rodrigo 9-0 1. defliedor 5 5 0 0 68-36 [+32] 15 pkt
2. sirlukas 5 3 0 2 56-43 [+13] 9 pkt
3. Meister 5 1 1 3 50-61 [-11] 4 pkt
4. rodrigo 5 0 1 4 29-63 [-34] 1 pkt [qb]Grupa F[/qb] marlon - Akratitos 9-11 Andrei - lejo 5-1 1. lejo 5 4 0 1 63-47 [+16] 12 pkt
2. Andrei 5 3 0 2 56-62 [- 6] 9 pkt
3. Akratitos 5 2 0 3 62-63 [- 1] 6 pkt
4. marlon 5 1 0 4 63-72 [-11] 3 pkt [qb]Grupa G[/qb] SOUDAL - takizwykły 8-10 pill - Jakobsiu 12-10 1. takizwykły 5 4 0 1 71-67 [+ 4] 12 pkt
2. pill 5 4 0 1 68-56 [+12] 12 pkt
3. Jakobsiu 5 2 0 3 74-66 [+ 8] 6 pkt
4. SOUDAL 5 0 0 5 48-74 [-26] 0 pkt [qb]Grupa H[/qb] Emilio - hysio 0-11 oset - bruno 11-8 1. hysio 5 4 1 0 68-40 [+28] 13 pkt
2. oset 5 3 0 2 68-48 [+20] 9 pkt
3. Emilio 5 2 1 2 37-63 [-26] 7 pkt
4. bruno 5 0 0 5 41-63 [-22] 0 pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127 |
Oto pary na 6 - ostatnią kolejkę II fazy grupowej Mistrzzostw:
[qb]Grupa A[/qb] raq82 - wesul viva - Da Bartek
[qb]Grupa B[/qb] Tomczak7 - owee20 meyde9 - Lysy75
[qb]Grupa C[/qb] _Goldi_ - Bulka Solo - [g]um[p]
[qb]Grupa D[/qb] Gopi - Dani1927 kenner - Stich
[qb]Grupa E[/qb] rodrigo - Meister sirlukas - Defliedor
[qb]Grupa F[/qb] lejo - marlon Akratitos - Andrei
[qb]Grupa G[/qb] Jakobsiu - SOUDAL takizwykły - pill
[qb]Grupa H[/qb] bruno - Emilio hysio - oset
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127 |
I meczyki do typowania:
11.07.2004 07:00 Serbia Czarn.- Slowacja [mecz towarzyski na terenie neutralnym] 11.07.2004 17:00 Thun (SUI) - Wolfsburg (GER) [Puchar Intertoto] 11.07.2004 17:30 KooTeePee - Jazz [Finlandia 1 liga] 11.07.2004 18:00 Hodd - Sandefjord [Norwegia 2 liga] 11.07.2004 18:00 Stromsgodset - Honefoss [Norwegia 2 liga] 11.07.2004 17:00 Halmstad - Orgryte [Szwecja 1 liga] 11.07.2004 19:30 Hacken - Brommapojkarna [Szwecja 2 liga] 11.07.2004 23:55 Chicago - New England [USA MLS]
I formacik:
Serbia - Slowacja 0-0 Thun - Wolfsburg 0-0 KooTeePee - Jazz 0-0 Hodd - Sandefjord 0-0 Stromsgodset - Honefoss 0-0 Halmstad - Orgryte 0-0 Hacken - Brommapojkarna 0-0 Chicago - New England 0-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Serbia - Slowacja 1-1 Thun - Wolfsburg 0-1 KooTeePee - Jazz 2-1 Hodd - Sandefjord 2-1 Stromsgodset - Honefoss 2-1 Halmstad - Orgryte 2-1 Hacken - Brommapojkarna 2-1 Chicago - New England 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632 |
Serbia - Slowacja 2-1 Thun - Wolfsburg 1-1 KooTeePee - Jazz 2-1 Hodd - Sandefjord 1-0 Stromsgodset - Honefoss 3-1 Halmstad - Orgryte 1-0 Hacken - Brommapojkarna 2-1 Chicago - New England 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
Serbia - Slowacja 2-1 Thun - Wolfsburg 1-1 KooTeePee - Jazz 1-1 Hodd - Sandefjord 2-2 Stromsgodset - Honefoss 2-2 Halmstad - Orgryte 2-1 Hacken - Brommapojkarna 2-1 Chicago - New England 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 421
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 421 |
Serbia - Slowacja 3-1 Thun - Wolfsburg 1-1 KooTeePee - Jazz 2-0 Hodd - Sandefjord 3-1 Stromsgodset - Honefoss 2-1 Halmstad - Orgryte 2-0 Hacken - Brommapojkarna 1-0 Chicago - New England 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 896
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 896 |
Witam !!!
Serbia - Slowacja 1-0 Thun - Wolfsburg 0-1 KooTeePee - Jazz 1-0 Hodd - Sandefjord 0-1 Stromsgodset - Honefoss 1-0 Halmstad - Orgryte 1-0 Hacken - Brommapojkarna 1-0 Chicago - New England 1-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831 |
Serbia - Slowacja 2-1 Thun - Wolfsburg 1-1 KooTeePee - Jazz 2-1 Hodd - Sandefjord 1-2 Stromsgodset - Honefoss 2-1 Halmstad - Orgryte 2-1 Hacken - Brommapojkarna 2-1 Chicago - New England 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Serbia - Slowacja 2-0 Thun - Wolfsburg 1-1 KooTeePee - Jazz 2-1 Hodd - Sandefjord 1-1 Stromsgodset - Honefoss 2-1 Halmstad - Orgryte 2-1 Hacken - Brommapojkarna 2-0 Chicago - New England 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2003
Posty: 507 |
Oryginalnie wysłał Akratitos: [qb]Zobaczymy lejo jak Tobie się coś takiego stanie. Czy wtedy to nie Tobie będzie pompa siadać.[/qb] Po pierwsze jak mi sie tak stanie to napewno nie bede plakal jak male dziecko, tylko zrozumie to ze ktos zapomnial albo nie mogl poadac z innych przyczy TYPOW. A nawet jak to ktos zrobi specjalnie to juz jego sprawa. Ja napewno nie bede sie unosil tak jak to Ty robisz. Uwazam temat za zamkniety bo juz mnie to nudzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963 |
Serbia - Slowacja 2-1 Thun - Wolfsburg 0-2 KooTeePee - Jazz 1-1 Hodd - Sandefjord 1-0 Stromsgodset - Honefoss 2-1 Halmstad - Orgryte 1-1 Hacken - Brommapojkarna 1-0 Chicago - New England 2-0
|
|
|
Link skopiowany do schowka