|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
no a jak chciala sie zarejestrowac to przy okazji zglosilem ja do konkursu :rolleyes:
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Oryginalnie wysłał viva: no a jak chciala sie zarejestrowac to przy okazji zglosilem ja do konkursu :rolleyes: ale tu nie ma powodu, aby się smucić
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
ja sie ciesze bo ta ekipa bedzie najlepsza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Napewno bedzie ciekawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
Jak komus brakuje jednego zawodnika to jestem chetny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639 |
Dani1927 PRIF !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Wesul rowniez PrIv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Kto chce jeszce zagrac z nami Jakubosiu Solo Sirlukas
zgłaszac sie najlepiej na gg 1297740 pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 387
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 387 |
szukam zespołu jakby co to jestem chetny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Moja ekipa to: Jakubosiu czyli ja kapitam tego teamu Solo czyli on Sirlukas gosciu ktory wygra za rok tą zabawe Delfiedor on tez zawojuje ładnie
Zgłaszamy sie zapisujemy a nazywamy sie Manchester United dziekuje za uwage <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129 |
Szukam zespołu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
Zgłaszam się
Moze ktos mnie przygarnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2004
Posty: 39 |
Ludzie nie piszcie kto mnie przygarnie tylko sami róbcie drużyne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dajcie swój GG i niech sie zgłaszają chętni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tak będzie szybciej.
Pozdro od drużyny Manchester United <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 167 |
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
W takim układzie ja zakładam druzynę. Nazywać sie ona będzie: [qb]Papier Toaletowy[/qb].
Ekipa już skompletowana, w naszym teamie będą same Ziomki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
[qb]Bolek177 Czerstwy Chleb Szarakan Właściciel Choinki [/qb][kapitan]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455 |
Mogę dołączyć do jakiejś drużyny której brakuje jeszcze członka (aktualnie jestem uczestnikiem 2 ligi, znajduje sie na 9 miejscu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034 |
Z checia wezme udział w tej zabawie. Moze ktos zorganizuje jakas ekipe i mnie przygarnie (Ostatnio rozgrywki zakonczyłem na 10 miejscu w 1 lidze).
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624 |
też dołączę tylko czy ktoś mnie zechce.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 387
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 387 |
Witam wiec zakładam drużyne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: osoby chetne zgłaszają sie na gg4303951 lub prv z osób chętnych wybierze sie solidny team :zobacz: myśle ze jutro około 22 będzie już skompletowany ekipa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127 |
No ludziska, streszczać się bo dopiero 7 ekip jest!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 781
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 781 |
zgłaszam sie, tylko do kogo ?????? aha nie mam GG wiec zostaje tutrjszy priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
wysłano 18-06-2004 22:52
wchodzę
GG 8374766 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963 |
Oryginalnie wysłał Blancorn: [qb]No ludziska, streszczać się bo dopiero 7 ekip jest!![/qb] Witam Wydaje mi się , że jak podany zostanie termin rozpoczęcia to się więcej chętnych znajdzie.(wielu się obawia że ich nie będzie=wakacje) Pozdrawiam Ps.a pozatym jak wygram II fazę grupową w turnieju to się sami bedą po mnie zgłaszać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka