|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 79 |
ok...to może taka drużynka avi marlon DaBartek Bruno
jeśli się zgadzacie to potwierdźcie ja i marlon na pewno tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,142
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,142 |
Oczywiści wchodzę.Trzeba wybrać nazwę drużyny,ale to może pózniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
Jak ktoś chce mieć w drużynie zawodnika, który startował z III ligi, przeszedł II jak burza tylko po to, żeby w I lidze zdobyć tylko 1 pkt w pięciu meczach i spaść do II, OTO JESTEM!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,708 |
Może stworzymy coś razem Pitersson? Bo ja na razie także pozostaję bez drużyny, a miałbym chęć zawalczyć w tym turnieju.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Oryginalnie wysłał avi: [qb]ok...to może taka drużynka avi marlon DaBartek Bruno
jeśli się zgadzacie to potwierdźcie ja i marlon na pewno tak[/qb] spoko, na 3 rozwalimy caly ten teatrzyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
kto chce mnie w swoim teamie ? dopiszczie mnie gdzies!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
Hej czekalem na odzew ale nic z tego zatem chyba czas zacząć skladać Team
Piterson Goldi Retox
i powiedzmy j a tj
Apofis
dajcie GG
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał apofis: [QB]Hej czekalem na odzew ale nic z tego zatem chyba czas zacząć skladać Team
Piterson Goldi Retox
i powiedzmy j a tj
Apofis
dajcie GG8374766
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
idę na mecz
jakby co będę jutro rano
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
Oryginalnie wysłał apofis: [qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał apofis: [QB]Hej czekalem na odzew ale nic z tego zatem chyba czas zacząć skladać Team
Piterson Goldi Retox
i powiedzmy j a tj
Apofis
dajcie GG8374766[/qb] dla mnie ok! GG nie posiadam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382 |
Zawodnik I-ligowy poszukuje drużyny. GG: 2535772
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047 |
Również szukam teamu - jak coś to pisać gg 1790421 Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 175 |
quote: -------------------------------------------------------------------------------- Oryginalnie wysłał avi: ok...to może taka drużynka avi marlon DaBartek Bruno
jeśli się zgadzacie to potwierdźcie ja i marlon na pewno tak --------------------------------------------------------------------------------
spoko, na 3 rozwalimy caly ten teatrzyk
stwierdzam i potwierdzam - takich 2 - ch jak nas 4 to nie ma ani jednego
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,708 |
gopi, Verbatimek, może razem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Kiedy ten konkurs w koncu ruszy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639 |
Przeczytaj 1 post Terrora X_x
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Oryginalnie wysłał Samoś: [qb]Przeczytaj 1 post Terrora X_x[/qb] "Powiedzmy" ze mamy weekend.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639 |
I niedlugo sie wszystko wyjasni >_<
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 79 |
oto oficjalna drużyna
avi marlon DaBartek Bruno
wymyślmy nazwę...i wybierzmy kapitana priv lub gg2559106 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
zatem kolejny team gotowy
Apofis Goldi Retoox Pitersson
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka