Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12
zik #2253859 13/04/2008 02:54
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
mało prawdopodobne by regulamin bukmachera pozwalał na tego typu praktyki

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
Originally Posted by internista
ja kilkaset euro wyplacalem bez problemow
tylko tych swistkow sie trzeba owypelnaic
Witam
...a pro po wypełniania świstków, przed chwilą zleciłem wypłatę i u dołu strony było okienko przy pomocy którego można było up load'ować scan dowodu np. w jpg. Czy ktoś z was zrobił to przy wypłacie i czy to wystarczy? czy mimo muszę jeszcze wysyłać scan i polecenie pisemne oddzielnym mailem ?

zik #2254401 13/04/2008 05:05
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Originally Posted by zik
zauważyłem, iż zmieniają(obniżają) kursy w już postawionych zakładach. Czy macie to samo? Czy mogą w ogóle anulować postawiony zakład? Z czego to wynika? Który punkt regulaminu? U naziemnych nie do pomyślenia. Zakład postawiony - rzecz święta.

Ja zagralem u nich okolo 60 zakladaow i ani razu nie zmienili mi kursu na juz zagranym zakladzie. Natomiast dwukrotnie jak zagralem MLB po 100 euro to kurs z 1.50 spadl na 1.42 ( ale moje zaklady ciagle byly po 1.50)

Logan #2254678 13/04/2008 06:10
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Mi tez sie wydaje że po prostu koledze w trakcie zawierania zakładu zmianił sie kurs i tego nie zauważył

gryzonko #2254944 13/04/2008 15:57
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
zik Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
Nic nie ściemniam z tą zmianą kursów. Wczoraj zmienili mi w ULEB:
Joventut z 1,15 na 1,06 i Dynamo z 1,5 na 1,39 już po zawarciu zakładów i to po paru godzinach.Muszę robić sobie wydruki, czy screny, aby móc u nich reklamować. A Was też uczulam. Obserwujcie kursy w już zawartych zakładach.

gryzonko #2254946 13/04/2008 16:00
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Nie ma takiej opcji by zmienić kurs na zawartym już zakładzie.
Żadna firma nie wytrzymałaby krytyki po takich zabiegach. Albo kurs zmienił się w tzw. międzyczasie albo zmienił się chwilę później. Prawdopodobna jest więc wersja Logana.

stryyker #2254958 13/04/2008 16:15
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
zik Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
Stryyker dzięki za odp.i wyjaśnienia. Poobserwuję zagadnienie i jak będę miał niezbite dowody to wrócę do tematu. Może rzeczywiście się mylę.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
Originally Posted by cinek1234
... przed chwilą zleciłem wypłatę i u dołu strony było okienko przy pomocy którego można było up load'ować scan dowodu np. w jpg. Czy ktoś z was zrobił to przy wypłacie i czy to wystarczy? czy mimo muszę jeszcze wysyłać scan i polecenie pisemne oddzielnym mailem ?
Ponawiam pytanie. Może Ty Stryyker mógłbyś coś na ten temat napisać ...
z góry dzięki

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
skan wystarczy

zik #2255048 13/04/2008 17:26
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
zik Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
No i już mam dowody na obniżanie kursów w już zawartych zakładach.
Niedowiarkom proponuję następujący eksperyment: zagrajcie już teraz Badalonę w ULEB po 1.35, koniecznie w kombi, bo w pojedyńczych kurs się zachował 1.4. I po pewnym czasie jak kurs już spadnie(prawie pewne), zagrajcie znowu to samo w kombi(może być inne, byle była tam Badalona)i wejdzie w już postawiony zakład i zobaczcie jaki będzie kurs? U mnie znowu spadł z 1.4 na 1.35.A zakład postawiłem o 9:01. Czekam na chętnych do tego eksperymentu.

zik #2255050 13/04/2008 17:29
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
zik Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
Tym razem porobiłem sobie zrzuty i piszę do nich reklamację.

zik #2255062 13/04/2008 17:37
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
zik Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
Czyli wniosek taki; Jeśli postawię zakład jednokrotnie to kurs się utrzymuje w postawionym zakładzie. Jednak każde kolejne późniejsze ponowne zagranie tego typu obniża kursy w już zawartych zakładach .
Spróbujcie, a uwierzycie, że coś nie tak w ich systemie.

zik #2257507 14/04/2008 02:31
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
tego jeszcze nie bylo grin cwaniaczki maja łeb ciekawe kto nastepny skopiuje taki oryginalny pomysl wyobraznia bukmacherow w okradaniu klientow nie ma granic ciekawe czy ktos to 'przebije'

Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Teraz już trzeba robić screenshoty po postawieniu zakładu, tutaj takie wałki a w Expekt zmieniają w historii zakładu pitchera narażając mnie na ogromne straty.

mazik #2257739 14/04/2008 03:14
Dołączył: Jan 2007
Posty: 27
I
newbie
newbie
I Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 27
zlikwidowali swoje promocje bo nie widzie ich?
czyzby wycofywanie sie z rynku...

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Originally Posted by internista
zlikwidowali swoje promocje bo nie widzie ich?
czyzby wycofywanie sie z rynku...
Jak interes nie idzie to sie własnie oferuje promocje. To najprostszy sposób na dopływ gotówki -nowe konta.

gryzonko #2257871 14/04/2008 03:39
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
zik Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
Ja już złożyłem reklamację, zobaczymy co odpowiedzą? A użytkownik stryyke twardo broni swojej firmy. Częściowo go rozumię. Ale namawiam Was do testów i potwierdzenia mojego przypadku.
Czyli zagrajcie ten sam mecz kilkakrotnie w różnych przedziałach czasowych(po zmianach kursów w dół) i sprawdźcie kursy wcześniej zawartych zakładów(najlepiej robić screenshoty)

gryzonko #2257914 14/04/2008 03:49
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
Originally Posted by gryzonko
Originally Posted by internista
zlikwidowali swoje promocje bo nie widzie ich?
czyzby wycofywanie sie z rynku...
Jak interes nie idzie to sie własnie oferuje promocje. To najprostszy sposób na dopływ gotówki -nowe konta.

Promocja się po prostu skończyła, jak sie dowiedziałem do nich z supportu, ale za jakiś tydzień ma ruszyć podobno nowa promocja bonusowa wink Więc pozostaje nam tylko czekać...

neoximek #2257988 14/04/2008 04:08
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
member
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 167
Originally Posted by Lord Devastator
tego jeszcze nie bylo grin cwaniaczki maja łeb ciekawe kto nastepny skopiuje taki oryginalny pomysl wyobraznia bukmacherow w okradaniu klientow nie ma granic ciekawe czy ktos to 'przebije'

Widzę, że sytuacja wymaga mojej interwencji. Mam nadzieję Conrad, że nie usuniesz tego posta.
Zanim zaczniesz rzucać mocnymi słowami zaczekaj na finał sprawy choć właściwie nie do końca rozumiem całą sytuację.

Powtórzę dlatego jeszcze raz, że nie ma takiej możliwości by po oddanym zakładzie obniżyć kursy na kuponie.

Od Ciebie zik oczekuję więc przedstawienia screenów o których mówisz i jeśli zajdzie taka potrzeba zgody przedstawienia screenów ze strony stryyke. Wszystkie zakłady, które przedstawiłeś są zawarte po kursie 1,40 a kurs zmienił się dopiero później.

Ja nie bronię tyle imienia stryyke co faktów.


Jedna promocja się skończyła, druga się zaczęła. Nie zacznie się więc za tydzień bo już trwa. Nie prowadzę kampanii na waszym forum więc dlatego o tym nie wiecie.



stryyker #2258005 14/04/2008 04:14
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
zik Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
Strryker ja Ci wszystko opisałem na priv. A screny chętnie przedstawię tylko muszę jakoś zamazać swoje dane. Kurs na pewno nie zmienił się do godz. 9:30. Dowiedz się o której zmienili? A w zakładzie z godz. 9:01 pierwotnie przyjętym po kursie 1.40 obecnie mam 1.35. I w wielu innych kombi bo Badalonę grałem masowo.

Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1