Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Jeżeli mogę się wtrącić. Przeczytałem całą toczącą się tam dyskusję i nie zauważyłem żadnych przypadków naruszenia regulaminu. No chyba, że za taki uznamy wyrwane z kontekstu hasło "je.bać PZPN", ale to już doszukiwanie się na siłę jakichś nieprawidłowości. Według mnie toczy się tam kulturalna dyskusja i nie ma żadnych podstaw żeby kasować, czy edytować czyjekolwiek posty smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Amkwish przeklinal, ostrzezenie mu grin

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
no widzisz, Ty byś interweniował, ale Ciebie już nie ma. chciałeś wszystko niszczyć4 i to się dzieje na Twoich oczach. specyficzne sadomaso.

Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Jezeli i ja moge zabrac glos w tej sprawie:

Ignorator, od jakiegos czasu masz spore problemy z odroznieniem nieprawidlowosci od normalnej dyskusji czy nawet zartu.
Nie wiem czym to jest spowodowane, ale stales sie az nadto konfliktogenny -wszystko ci nie pasuje, kazdy cie "obraza", wszyscy sa do ciebie wrogo nastawieni.

moja rada: wlacz sobie odprezajaca muzyke, usiadz wygodnie w fotelu, wypocznij. a pozniej wroc i pokaz wszystkim ze jestes "czlowiekiem" (w szeroko rozumianym tego slowa pojeciu)

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by Llama
no widzisz, Ty byś interweniował, ale Ciebie już nie ma. chciałeś wszystko niszczyć4 i to się dzieje na Twoich oczach. specyficzne sadomaso.

Troche jak krótka historia Kaczyńskiego grin

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Originally Posted by HenkSiracius
moja rada: wlacz sobie odprezajaca muzyke, usiadz wygodnie w fotelu, wypocznij. a pozniej wroc i pokaz wszystkim ze jestes "czlowiekiem" (w szeroko rozumianym tego slowa pojeciu)

No właśnie Henk zamierzam to robić. Na tym forum się i tak nic nie zmieni więc po co się denerwować. Zamierzam zajmować się tym co kocham. Na pewno dyskusja na jakikolwiek temat tutaj nie ma sensu. Wszystko czego bym nie zaproponował to zło.

A pro działu liga polska używanie wulgaryzmów jest zakazane w formie wykropkowanej i normalnie. Jest to w regulaminie mecz.pl. Dlatego proszę mi nie zarzucać jakiś nie stworzonych rzeczy.

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Wracam z pracy a tu widze masz Ignorator m.in. do mnie jakies żale, że balagan na Stadionie. Wchodze a tam normalna dyskusja przesiaknieta emocjami kibicow. O co Ci chodzi dokladniej?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by Ignorator
Originally Posted by HenkSiracius
moja rada: wlacz sobie odprezajaca muzyke, usiadz wygodnie w fotelu, wypocznij. a pozniej wroc i pokaz wszystkim ze jestes "czlowiekiem" (w szeroko rozumianym tego slowa pojeciu)

No właśnie Henk zamierzam to robić. Na tym forum się i tak nic nie zmieni więc po co się denerwować. Zamierzam zajmować się tym co kocham. Na pewno dyskusja na jakikolwiek temat tutaj nie ma sensu. Wszystko czego bym nie zaproponował to zło.

A pro działu liga polska używanie wulgaryzmów jest zakazane w formie wykropkowanej i normalnie. Jest to w regulaminie mecz.pl. Dlatego proszę mi nie zarzucać jakiś nie stworzonych rzeczy.

.::Think Twice::. Ignorator.

Odchodzisz?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by lupus
Amkwish przeklinal, ostrzezenie mu grin

Myszy harcuja jak....kota nie ma ,znaczy Ignoratora laugh


Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Originally Posted by Logan
Wracam z pracy a tu widze masz Ignorator m.in. do mnie jakies żale, że balagan na Stadionie. Wchodze a tam normalna dyskusja przesiaknieta emocjami kibicow. O co Ci chodzi dokladniej?

Przecież jest dosłownie zacytowane przekleństwo. Już było tutaj wspomniane. Także nie powinny pojawiać się wykropkowane, ale róbcie jak chcecie. Jak kończę wszelką dyskusję z moderatorami i w ogóle.

Chciałem zmienić to forum próby podjąłem na Stadionie Piłkarskim w dziale liga polska. Jest to perła, która także zabłysnęła w Hiszpanii i na Korcie Tenisowym. Chwała za to amkwishowi i Fro_lechowi.

Przegrałem, bo nie było wsparcia Conrada, Llamy, Experto, lupusa czyli najważniejszy tutaj.

Dlatego zamierzam zająć się bukmacherką i pisanie o spotkaniach ligowych to lubię robić smile

Tylko tak na koniec mam prośbę nie zepsujcie tego co zbudowałem w lidze polskiej smile

.::bez odbioru::. Ignorator.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
było jest i będzie wsparcie. właśnie trwają prace nad usystematyzowaniem Modów.
nie pękaj, skoro nie ma już budowniczego i głównego konserwatora tych zabytków, to jak myślisz, co się tam stanie?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Ignorator
Przegrałem, bo nie było wsparcia Conrada, Llamy, Experto, lupusa czyli najważniejszy tutaj.

Ignorator ,ja moge dyskutować przy otwartej kurtynie ,chociaz wydaje mi sie ,ze ten topik nie jest najwłasciwszym miejscem na takie "analizy" ,jak powyższa.

Wsparcia nie miałeś ?

A w czym mieliby Cie wspierac w/w moderatorzy i Admin ?

Przecież SP i Liga Polska to nie ich działki.

Jak wiesz rozumiem Twoje rozgoryczenie i szanuje Twoją decyzję ,ale w moim pojeciu miałeś wszelkie mozliwe uprawnienia i srodki ,by prowadzić swój dział.

Zaden moderator w niczym Ci nie przeszkadzał i sam wiesz ,ze jak dzieliłeś sie swoimi watpliwosciami ,to nie pozostawaliśmy niemi.

Zastanów sie jeszcze nad słusznoscia swojej decyzji ,spróbuj troche ochłonąć i spojrzeć na wszystko jeszcze raz ,z dystansu.

Pozdrawiam

amk

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Jakie miałem wsparcie... Skoro na temat jednego z moderatorów miałem negatywne zdanie. Inni mogą potwierdzić, że ta osoba zachowywała się kiedyś nie fair play.

Czemu nie ma na forum wyboru nowych modów przez starych?. Teraz dajmy na to Llama powie ja chce aby modem był Zvonimir. Słucham możesz to zblokować?. No nie ja byłem bardzo przeciwny pewnej kandydaturze. I dostaję odpowiedź od kolegów, bo zobaczy co pisałeś kiedyś ha ha ha. No ludzie to się nazywa wsparcie kogoś. Zwłaszcza, że przecież ja byłem moderatorem 1,5 roku i jednak mam spore doświadczenie. Tak właśnie wygląda pomoc kolegów...

Oczywiście jeśli chodzi o moje działy to jasno dałem do zrozumienia, że nie życzę sobie aby ktokolwiek wchodził mi w drogę i tak było.

Dalej były plany aby zmienić jednak forum. Głównie likwidacja rankingu, który do dzisiaj działa na Stadionie Piłkarskim. Ja osobiście sam zachodzę w głowę po co to komu i na co?. Dalej masa konkursów, która zabija działy tematyczne. Czy nie lepiej zdecydować się na maksymalnie pięć, które cieszą się dużą popularnością?. Oczywiście w działach ligowych można by trzymać mniejsze jak Ekstrak(l)asa Typerów czy konkurs amkwisha. Zrobić w końcu coś z Quasi Czatem o tka naprawdę nic nie wnosi Legia golllll. No ludzie a komu to na co. Oczywiście zaraz ktoś powie, że powinien być. Także był już ten pomysł przedstawiany aby coś zrobić z pierwszą stroną mecz.pl. Wzorem Bettingadvice można by najlepszy typerów tam umieścić i niech piszą tam analizy i prowadzą statsy. Na forum były by też te analizy a ludzie mogliby się do nich odnieść.

Te kilka zasadniczych zmian zmieniłoby mecz.pl. Jednak nikt nie chce mnie słuchać jestem ciągle obrażany a jak coś napiszę choćby tutaj to jaka zaraz oglądalność jest. Jednka tak forum nie zmienimy nie polepszym jego jakości a o to mi chodzi. Ja nigdy nie chciałem laurów to na czym mi zależało to na szcunku. Poświęciłem temu forum trzy bite lata a efekty mojej pracy są naprawdę dobre. Jednak zawsze dostaję cięgi od moderatorów i użytkowników, którzy mi czegoś zazdroszczą. Sam się zastanawiam czego, bo jak patrzę na swoje życie to chyba nie ma czego.

W każdym razie wiem, że i ten post zostanie odebrany z oburzeniem, ale jak widać pomysły na forum mam i miałem od dawna. Należę do grypy, która chce reformować te forum i nie jestem w tym odosobniony. Jednak tak jak pisałem w poprzednim poście brakuje wsparcia właśnie tej czwórki. W sumie wystarczyłby Conrad.

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ale się uparłeś na Zvonimira. Musiałbym być czubkiem, żeby go zaproponować, to raz. Ten, którego tak nie trawisz, jest modem technicznym, od konkursu, prawda? jaki problem? każdy ma prawo na jakąś poprawę i rehabilitację, prawda?

Igi, masz 20 lat z okładem, a czasem piszesz jakbyś zaraz na pierwszą dyskotekę w podstawówce szedł. Cały czas Cię namawiamy, więcej luzu, więcej dystansu.

I na koniec, zapominasz o jednym, Conrad jest właścicielem forum, żeby przeforsować wszystko co bym chciał musiałbym być Tuskiem. Tu wszystko idzie topornie, i tak w ciągu 2 lat, forum przeszło metamorfozę. Rankingi są złem, ale kto w nich bierze udział? Ludzie, a w końcu forum jest dla nich, nie dla nas.

Wiele rzeczy mi się nie podoba, ale co zrobić? Ostatnie marzenia o idealnym świecie zakopałem z koparką w piaskownicy przed blokiem, parę ładnych lat temu wink

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Jeśli chodzi o Zvonimir to przecież mój pomysł był aby dać temat do To i Owo i obnażyć ich zachowanie. Było tak było.

Jeśli chodzi o moda technicznego to chodzi o zasadę jest modem jak każdy inny. Mam dostęp do wielu rzeczy i ma takie same prawa jak ty Llama choć on jest technicznym a ty głównym.

W tej sprawie chodzi o zasady. Kradł mi teksty i taka jest prawda. Dlatego moje odejście jest spowodowane właśnie powołaniem na moda człowieka, który robił mi koło pióra. Gdybym został jako zielony to zaprzeczyłbym wszystkim swoim zasadom. A na to mojej zgody nie ma.

Natomiast jeśli wolicie go ode mnie to nie mnie jest to wnikać...

Dlatego też proponuje aby Zvonimir i Cylka zostali moderatorami, bo są równi temu technicznemu. Są lepsi na tym forum i to ich powiniśmy promować.

Ja już mam gdzieś wszystkie dyskusję. Chce ktoś podyskutować o sytuacji na forum jest IV ogólnopolski zlot mecz.pl w Bledzewie. Będzie kilka osób, które mogą naprawdę coś zadziałać w tym kierunku. Jeśli po prostu chcecie coś zmieniać to jedźmy wszyscy na zlot i porozmawiamy jak ludzie, bo nasze ostatnie dyskusje przypominają głównie atak na mnie.

Kończę róbcie co chcecie. Ja już nie jestem moderatorem był to mój świadomy wybór. Mam nadzieję, że coś drgnie na tym forum. Dobrym prognostykiem byłby powrót Biszopa.

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Igi oprócz Kącika Moderatorskiego, jest jeszcze dział administracyjny. Tam są podejmowane strategiczne decyzje i żaden mod konkursowy nie ma dostępu do tego działu. Powołanie moda konkursowego wygląda tak, że jeden mod nie wyrabia i prosi Conrada o dodanie wskazanego usera do pomocy. Conrad go wtedy koloruje bez wcześniejszych konsultacji z nami.

Zresztą nie ma co prać brudów na otwartym forum wink

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Jakim cudem zniknął Mój avatar ? mad ps. moja prośba to by w taki sam cudowny sposób powrócił tongue

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Originally Posted by Goget
Igi oprócz Kącika Moderatorskiego, jest jeszcze dział administracyjny. Tam są podejmowane strategiczne decyzje i żaden mod konkursowy nie ma dostępu do tego działu. Powołanie moda konkursowego wygląda tak, że jeden mod nie wyrabia i prosi Conrada o dodanie wskazanego usera do pomocy. Conrad go wtedy koloruje bez wcześniejszych konsultacji z nami.

Zresztą nie ma co prać brudów na otwartym forum wink

Ja wiem jak to wygląda. Jednak jestem przeciwny tej kandydaturze i tyle. Jest tworzy niebezpieczny precedens. Oczywiście wszyscy tak cudownie wypowiadają się o tej kandydaturze. Dobrze to niech on będzie moderatorem. Proponuje dać mu jeszcze możliwość moderacji na Stadionie Piłkarskim w dziale liga polska.

To co jest przykre wśród modów tego forum mam największych przyjaciół. Oczywiście oni mają tą sytuacją gdzieś, ale gdyby wypowiedzieli się: tomo, pankasa, Kameleon to jakby jednak inaczej wyglądał mój głos w tej sprawie.

Wybierajcie kogo chcecie nawet samego diabła. Ja mam czyste sumienie, bo przeciwstawiłem się kandydaturze człowieka nie uczciwego.

Od tej pory nie zabieram głosu w żadnej sprawie na tym forum. Z moim zdaniem i tak się nikt nie liczy więc po co cokolwiek pisać. Jest mi tylko przykro, że wyżej ode mnie jest oceniany człowiek, który mnie okradł. No cóż takie życie...

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,095
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,095
Likes: 12
Originally Posted by AGASSI
Jakim cudem zniknął Mój avatar ? mad

Cylka sobie pewnie pożyczył laugh

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by AGASSI
Jakim cudem zniknął Mój avatar ? mad ps. moja prośba to by w taki sam cudowny sposób powrócił tongue

Avatar można dodać na dwa sposoby :

1. wrzucasz avatar z dysku i wtedy zapisywany on jest na serwerach mecz.pl i na 99% nie zginie
2. podajesz link do swojego avatara i gdy ten zniknie z obcego serwera to automatycznie znika też pod Twoim nickiem

Sam sobie odpowiedz na pytanie dlaczego zniknął Twój avatar wink

Strona 3 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, rafal08, JelineK, latajaca_holenderka, betowiec, aker, Akhu, bukma, burbon), 1,274 gości, oraz 17 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,828
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1