Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Oryginalnie wysłał Blancorn:
[qb]Jak narazie tyłek nam ratuje [qb]takizwykły[/qb]. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Portugalia z Grecja zremisuje to wygramy.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
WILD BOYS - WINNERS 18:20

To był przedwczesny finał.
Wild Boys możecie jechać na wakacje.

Dzięki za gre,
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
pieknie:)

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Quote
Oryginalnie wysłał Experto:
[qb]WILD BOYS - WINNERS 18:20

To był przedwczesny finał.
Wild Boys możecie jechać na wakacje.

Dzięki za gre,
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Dobra Experto, nie chwal sie juz tak tymi 3 punktami, ktore zdobyles dla druzyny, bo ja tez bylem rownie dobry ;P

Wyniki:

Rostelmash - Petersburg 2-1
Esbjerg - Nice 1-0
Teplice - Jaroslav 1-2
Nejmegen - Cork City 0-0
Odense - Villareal 0-3
Benin - Egipt 3-3
Viking - Tromsoe 1-2
Port/Hol - Gre/Cze 0-1

1 Papier Toaletowy
------------
16

8 Wild Boys 4-3-6-5=18
------------
9 Winners 5-3-3-8=19

4 KASEVABI 7-7-7-5=26
------------
13 PFFF 8-6-4-2=20

5 Manchester United 7-7-4-0=18
------------
12 A-Team 10-5-6-0=21

2 Ba$tion PZPN 13-6-3-4=26
------------
15 Kormorany 8-8-6-5=27

7 DESPERADOS 6-5-3-0=14
------------
10 The Best Team 8-8-0-0=16

3 Zespół 15 7-3-0-0=10
------------
14 Fajne Dżagi 9-7-3-4=23

6 Platynowe sombrero 7-4-4-6=21
------------
11 Oleeeee (z akcentem na 'e') 5-2-6-4=17

sora za bledy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Oryginalnie wysłał Ða Bartek / druzyna A:
[qb]Dobra Experto, nie chwal sie juz tak tymi 3 punktami, ktore zdobyles dla druzyny, bo ja tez bylem rownie dobry ;P
[/qb]
Hehe, to była taktyka pod Grzeska.

Teraz czas na Papier Toaletowy, trzeba udowodnić, że nadaje się on tylko do du.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Quote
Oryginalnie wysłał Experto:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Ða Bartek / druzyna A:
[qb]Dobra Experto, nie chwal sie juz tak tymi 3 punktami, ktore zdobyles dla druzyny, bo ja tez bylem rownie dobry ;P
[/qb]
Hehe, to była taktyka pod Grzeska.

Teraz czas na Papier Toaletowy, trzeba udowodnić, że nadaje się on tylko do du.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
duszy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

w drugiej rundzie zmierzą sie:

1 Papier Toaletowy
------------------
9 Winners

4 KASEVABI
------------------
12 A-Team

15 Kormorany
------------------
10 The Best Team

14 Fajne Dżagi
------------------
6 Platynowe sombrero

a oto mecze do typowania:

09-07 Piątek 12:00 Japonia - Slowacja / towarzyskie
09-07 Piątek 20:30 Grazer AK - Austria W. / Austria Super Puchar
10-07 Sobota 18:00 Dynamo K. - Szachtar / Ukraina Super Puchar
10-07 Sobota 23:55 Argentyna - Meksyk / Copa America
10-07 Sobota 23:55 Jaroslaw (RUS)- Teplice (CZE) / Puchar Intertoto 2 runda - rewanże
10-07 Sobota 23:55 Cork (IRL) - Nijmegen (HOL) / Puchar Intertoto 2 runda - rewanże
11-07 Niedziela 22:00 Brazylia - Kostaryka / Copa America
11-07 Niedziela 23:55 USA - Polska / towarzyskie

format:

Japonia - Slowacja - A-A
Grazer AK - Austria W. - B-B
Dynamo K. - Szachtar - C-C
Argentyna - Meksyk - D-D
Jaroslaw - Teplice - E-E
Cork - Nijmegen - F-F
Brazylia - Kostaryka - G-G
USA - Polska - RZ-RZ

Prosze, aby przy podawaniu typow kazda osoba podala nazwe druzyny.

Powodzenia!!!

Dołączył: Jun 2004
Posty: 149
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 149
[qb]Papier Toaletowy[/qb]

Experto, może i papier toaletowy jest do du.. , to jednak jest szary szorstki oraz strasznie długi i będzie się za tobą ciągnął do końca tego pojedynku:) Poza tym My musimy awansować dalej - bo nie wiem jak wy ale ja sobie życia bez papieru toaltowego nie wyobrazam. PAPIER FOREVER

Japonia - Slowacja - 1-2
Grazer AK - Austria W. - 1-2
Dynamo K. - Szachtar - 1-2
Argentyna - Meksyk - 1-1
Jaroslaw - Teplice - 0-1
Cork - Nijmegen - 0-2
Brazylia - Kostaryka - 4-1
USA - Polska - 1-1

Dołączył: Oct 2003
Posty: 85
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 85
dobra chłopaki jedziemy dalej dam dzisiaj już typy i będzie spokój: A-TEAM

Japonia - Slowacja - 1-0
Grazer AK - Austria W. - 1-1
Dynamo K. - Szachtar - 2-0
Argentyna - Meksyk - 2-1
Jaroslaw - Teplice - 1-1
Cork - Nijmegen - 1-1
Brazylia - Kostaryka - 2-1
USA - Polska - 3-1

Dołączył: May 2004
Posty: 167
W
member
member
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 167
[qb]Papier Toaletowy[/qb]

Japonia - Slowacja - 0-0
Grazer AK - Austria W. - 0-2
Dynamo K. - Szachtar - 1-2
Argentyna - Meksyk - 1-1
Jaroslaw - Teplice - 0-2
Cork - Nijmegen - 0-0
Brazylia - Kostaryka - 2-0
USA - Polska - 1-2 - patriotycznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 507
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 507
6 Platynowe sombrero 7-4-4-6=21
------------
11 Oleeeee (z akcentem na 'e') 5-2-6-2=15

a powinno byc:

6 Platynowe sombrero 7-4-4-6=21
------------
11 Oleeeee (z akcentem na 'e') 5-2-6-4=17

P.S.
Wiem ze nic nie zmienia ale poprawka musi byc.
Pozdro

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
KORMORANY

Japonia - Slowacja - 2-1
Grazer AK - Austria W. - 2-1
Dynamo K. - Szachtar - 1-1
Argentyna - Meksyk - 1-0
Jaroslaw - Teplice - 2-1
Cork - Nijmegen - 0-1
Brazylia - Kostaryka - 2-0
USA - Polska - 0-0

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
KORMORANY

Japonia - Slowacja - 2-1
Grazer AK - Austria W. - 1-1
Dynamo K. - Szachtar - 1-1
Argentyna - Meksyk - 2-1
Jaroslaw - Teplice - 1-1
Cork - Nijmegen - 0-1
Brazylia - Kostaryka - 2-0
USA - Polska - 1-1

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
A-TEAM

Japonia - Slowacja - 2-1
Grazer AK - Austria W. - 1-2
Dynamo K. - Szachtar - 2-1
Argentyna - Meksyk - 2-1
Jaroslaw - Teplice - 1-2
Cork - Nijmegen - 1-2
Brazylia - Kostaryka - 2-0
USA - Polska - 2-1

Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
G
member
member
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
Japonia - Slowacja - 1-0
Grazer AK - Austria W. - 2-1
Dynamo K. - Szachtar - 2-0
Argentyna - Meksyk - 1-0
Jaroslaw - Teplice - 1-1
Cork - Nijmegen - 1-1
Brazylia - Kostaryka - 3-0
USA - Polska - 1-1

Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
G
member
member
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
Japonia - Slowacja - 1-0
Grazer AK - Austria W. - 2-1
Dynamo K. - Szachtar - 2-0
Argentyna - Meksyk - 1-0
Jaroslaw - Teplice - 1-1
Cork - Nijmegen - 1-1
Brazylia - Kostaryka - 3-0
USA - Polska - 2-0

Teraz jest dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Quote
Oryginalnie wysłał grabiu:
[qb]Japonia - Slowacja - 1-0
Grazer AK - Austria W. - 2-1
Dynamo K. - Szachtar - 2-0
Argentyna - Meksyk - 1-0
Jaroslaw - Teplice - 1-1
Cork - Nijmegen - 1-1
Brazylia - Kostaryka - 3-0
USA - Polska - 2-0

Teraz jest dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
prosilem o cos? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> :rolleyes:

Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
G
member
member
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
Przeciez nie edytowałem postu tylko nowy napisałem wiec o co chodzi ??

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Oryginalnie wysłał grabiu:
[qb]Przeciez nie edytowałem postu tylko nowy napisałem wiec o co chodzi ??[/qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Ða Bartek / druzyna A:
[qb]Prosze, aby przy podawaniu typow kazda osoba podala nazwe druzyny.

Powodzenia!!![/qb]

Dołączył: May 2004
Posty: 387
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 387
A-Team
Japonia - Slowacja - 1-0
Grazer AK - Austria W. - 1-1
Dynamo K. - Szachtar - 1-1
Argentyna - Meksyk - 2-1
Jaroslaw - Teplice - 1-2
Cork - Nijmegen - 1-2
Brazylia - Kostaryka - 2-1
USA - Polska -1-0

Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
G
member
member
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
Quote
Oryginalnie wysłał grabiu:
[qb]Japonia - Slowacja - 1-0
Grazer AK - Austria W. - 2-1
Dynamo K. - Szachtar - 2-0
Argentyna - Meksyk - 1-0
Jaroslaw - Teplice - 1-1
Cork - Nijmegen - 1-1
Brazylia - Kostaryka - 3-0
USA - Polska - 2-0

Teraz jest dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
OK już rozumie. A - Team

Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, rafal08, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, Akhu, alfa, aker, forty, kamel), 2,748 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,921
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1