Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Jan 2007
Posty: 264
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 264
storhamer-sparta bardzo dobry kurs na gospodarzy 2.2 w profesjonalu biore od razu bez zastanowienia sie. w zeszlym sezonie kurs na storhamer u siebie wynosil 1.4 w dol wiec jak tu nie skorzystac z takiej promocji.strhamer u siebie silne i moze z kazdym wygrac.ostatnie wyniki pokazuja ze sa w formie.napewno beda chcieli sie zrewanzowac za dwie porazki w tym sezonie.plecam po takim kursie zagrac jak najszybciej bo juz spada!

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
moze i bardzo dobry kurs , ale 15.11.07 byl podobny a mecz zakonczyl sie wynikiem 2-3 smile mowisz o kursie w zeszlym sezonie ale co tu porownywac , Sparta nigdy na wyjazdach nie blyszczala , odkad wpadlo troszke kasy sciagneli kilku ciekawych gosci i od razu efekt , dwukrotna wygrana ze Storhamarem w tym roku ,3 pkt straty tylko do lidera i mysle ze w PO zapewne odegraja wazna role, zgodze sie mimo wszystko ze twardy defens Storhamaru powinien ich dzis powstrzymac , zwlaszcza u siebie ale mowiac o promocji to raczej nie w tym wypadku smile po drugie gospodarze przy wygranej doskocza Sparte na 1 pkt a wiadomo powoli trzeba walczyc o jakis dobry start w PO !! takze mozna sprobowac ale na pewno bez szalenstw, bo te 10 dni przerwy bylo i nie wiadomo kto i "jaki" wyjdzie na lód

Stavanger-Frisk tutaj bym sprobowal over 5,5
Frisk moj cichy faworyt do medalu (moze i nawet najcenniejszego , ale brakuje kilku klasowych zawodnikow ), Stavanger nie ta druzyna co rok temu , bardzo duzo goli traca a Frisk pakuja ostatnio az milo , w calej lidze najwiecej zdobytych goli , nie kalkuluja tylko strzelaja ,uwaga : 116 GOLI ZDOBYTYCH, takze czemu dzis nie mialoby byc podobnie , Stavanger w ost kolejce 5 goli stracil z najslabszym zespolem ligi Trondhem ( 7-5) ,wiec dla odwaznych moze i 2 na Frisk !

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
panowie mam jedno pytanie, czy Valerenga znowu sprzeda mecz laugh ??????

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by wojbest
panowie mam jedno pytanie, czy Valerenga znowu sprzeda mecz laugh ??????

szczerze mowiac chyba dzis raczej nie , bo przewaga nad 2-gim miejscem coraz mniejsza , czas cos wygrac

Dołączył: Jan 2007
Posty: 264
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 264
kto to moze wiedziec wojbest ,ale nie dziwie sie, ze sie tym meczem interesujesz przeciez Ty lubujesz sie w takich kursach 1.17:)powodzenia

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Originally Posted by el magico
kto to moze wiedziec wojbest ,ale nie dziwie sie, ze sie tym meczem interesujesz przeciez Ty lubujesz sie w takich kursach 1.17:)powodzenia
nie wazne jak kursy , byle by weszlo tongue i jakos ta ironia mnie mało interesuje wink

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Wojbest analizujac ta lige od razu rzucil mi sie w oko ten mecz czyli Valerenga-Trondheim na 1 po kursie 1,2,ale jak zaczolem robic glebsza analize to juz tak pieknie nie bylo a mianowicie:
Jak wiemy w tej lidze czesto dochodzi do sporych sensacji spowodowanych nie musze pisac czym zapewne sie domyslacie.
A wiekszosc grajacych wybiera wlasnie zespol gospodarzy na typ w miare pewny(ale jak napisze ze Valerenga u siebie na 14 spotkan zremisowala 8 to powinno dac wam cos do myslenia)
A zeby przekonac was ze w tym meczu moga sie dziac "cuda" przypomne tylko ostatnie spotkanie tych druzyn:Valerenga-Trondheim 2:3(po dogrywce)
Tak wiec mysle ze dzis mozemy liczyc ponownie na taki spektakl w wykonaniu obu ekip i ja proponuje taki oto typ Valerenga-Trondheim-2x po ladnym kursie(3,4),chyba warto zaryzykowac zagrac wlasnie takie rozwiazanie

Dołączył: Jan 2007
Posty: 264
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 264
Originally Posted by el magico
storhamer-sparta bardzo dobry kurs na gospodarzy 2.2 w profesjonalu biore od razu bez zastanowienia sie. w zeszlym sezonie kurs na storhamer u siebie wynosil 1.4 w dol wiec jak tu nie skorzystac z takiej promocji.strhamer u siebie silne i moze z kazdym wygrac.ostatnie wyniki pokazuja ze sa w formie.napewno beda chcieli sie zrewanzowac za dwie porazki w tym sezonie.plecam po takim kursie zagrac jak najszybciej bo juz spada!

sparta sarsporg bedzie dzsiiaj oslabiona na dodatek. problemy maja z obrona!!!!! storhamier -1

Dołączył: Jan 2007
Posty: 264
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 264
Originally Posted by el magico
Originally Posted by el magico
storhamer-sparta bardzo dobry kurs na gospodarzy 2.2 w profesjonalu biore od razu bez zastanowienia sie. w zeszlym sezonie kurs na storhamer u siebie wynosil 1.4 w dol wiec jak tu nie skorzystac z takiej promocji.strhamer u siebie silne i moze z kazdym wygrac.ostatnie wyniki pokazuja ze sa w formie.napewno beda chcieli sie zrewanzowac za dwie porazki w tym sezonie.plecam po takim kursie zagrac jak najszybciej bo juz spada!

sparta sarsporg bedzie dzsiiaj oslabiona na dodatek. problemy maja z obrona!!!!! storhamier -1
ooo 7:1 smile ooo

Dołączył: Jan 2007
Posty: 264
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 264
Norwegian hockey league 13.01.2008 - 17:00 hokej

hokejStjernen - Valerenga Oslo

valerenga jezeli che byc nadal liderem tabeli muszi podejsc do tego spotkania powaznie.po ostatniej przegranej na wlasnym lodzie ze storhamerem maja mala przewage punktowa nad sparta.gospodarze maja nikle szanse na playy offy wiec wieksza mobilizacja po stronie gosci.

uwagatyp:Valerenga Oslo
kasakura:1.45


hokejTrondheim - Sarpsborg Sparta

gospodarze najgorsza ekipa w lidze ,podejmuje znakomita sparte ktora walczy o pozycje lidera tabeli.tu nie ma miejsca juz na bledy jezeli chce sie w niej liczyc.goscie sa kasani przez storhamer ktory ma punk straty do nich i wykorzysta kazde potkniecie sparty.

uwagatyp:sparta sarpsborg
kasakurs:1.47


kostkadla bardziej odwaznych polecem zagrac te meczyki z ujemnym handicapem-1,5:)mysle jeszcze o storhamer ale zobaczymy,moze uda mi sie cos dowiedzec o skladach .powodzenia











Dołączył: Jan 2007
Posty: 264
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 264
Norwegian hockey league 13.01.2008 - 17:00 hokej

hokejStjernen - Valerenga Oslo

valerenga jezeli che byc nadal liderem tabeli muszi podejsc do tego spotkania powaznie.po ostatniej przegranej na wlasnym lodzie ze storhamerem maja mala przewage punktowa nad sparta.gospodarze maja nikle szanse na playy offy wiec wieksza mobilizacja po stronie gosci.

uwagatyp:Valerenga Oslo
kasakura:1.45 3:7 hura


hokejTrondheim - Sarpsborg Sparta

gospodarze najgorsza ekipa w lidze ,podejmuje znakomita sparte ktora walczy o pozycje lidera tabeli.tu nie ma miejsca juz na bledy jezeli chce sie w niej liczyc.goscie sa kasani przez storhamer ktory ma punk straty do nich i wykorzysta kazde potkniecie sparty.

uwagatyp:sparta sarpsborg
kasakurs:1.47 2:4 hura

kasa kasa kasa
kostkadla bardziej odwaznych polecem zagrac te meczyki z ujemnym handicapem-1,5:)mysle jeszcze o storhamer ale zobaczymy,moze uda mi sie cos dowiedzec o skladach .powodzenia











Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Sparta Sap - Comet 1 1,75 5/10
Najlepszy team domowy - 13 zwyciestw na 15 gier - Sparta kontra Comety ktore nie przegraly w reg. czasie juz od 10 gier. Ja nie wierze ze taka seria moze byc dalej kontunuowana, nie wierza tez Norwedzy ( kibice typujacy wynik na Sparte). Wazny mecz w kontekscie rywalizacji o miejsca 1-5 - troszke sie tabela splaszczyla.Kurs troszke niski.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Jutro ostatnia kolejka w lidze norweskiej, gdzie wszystko jest prawie jasne.......prawie. Jest jeszcze jedna niewiadoma kto zajmie 2 miejsce (Valerenga czy Sparta=mają po 87 punktów) a co za tym idzie kto zmierzy się w play-off z 7 Lillerhamer(w przypadku 2 miejsca) a kto z 6 Stavanger (w przypadku 3 miejsca). Oczywiste jest że każdy chciałby mieć za przeciwnika drużynę Lillerhamer wink
Valerenga ma w tej walce o wicelidera incjatywę, choć gra na wyjeździe z Storhamar(ciekawe jak potraktują ten mecz ?!)-kurs około 2,00
Sparta natomiast zagra z Furuset 1-1,25, lecz tutaj raczej zastanawiam się nad zagraniem 1 tercji, gdyż z biegiem meczu przy niekorzystnym dla nich wyniku(gdy Valerenga będzie prowadzić ?) mogą odpuścić końcówkę meczu (wpuszczą dalsze linie graczy czy coś laugh )
Wszystko jest do zastanowienia się, może jakiś specjalista od ligi wypowie się grin

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Typ na porazke Stromhar warty gry , zakladamy ze pierwsza czworka awansuje do walki o medale i zapewne gracze Stromhar nie beda chcieli sie spotkac juz na tym etapie z Valerenga bo to dla nich nie wygodny przeciwnik ..

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Czesc,

Dzisiaj bardzo ciekawie zapowiadajacy sie pojedynek, ostatni mecz cwiercfinalowy w ostatniej z nierozstrzygnietych par.. Valerenga spotka sie z niedocenianymi zawodnikami Lillehammer.

7. mecz, kto by przypuszczal ze to wlasnie w tej parze bedzie najbardziej zacieta rywalizacja. Dzisiaj kursy na Enge 1,3-1,5, Lille ponad 5.

Jestem przekonany ze mnostwo ludzi gra dzisiaj na gospodarzy, jak to mozliwe aby takiego klubu nie bylo w polfinale, ja zagram przewrotnie, "czuje" dzisiaj sensacje.

Valerenga praktycznie w kazdym meczu oddala wiecej strzalow na pewno ma wiekszy potencjal, takie nazwiska jak Myrvold, Trygg, Thoresen, Lund, Nygard normalnemu czlowiekowi nie mowia nic wink ale dla osob interesujacych sie hokejem sa znane. Co moze przeciwstawic Lille, Swietnie gra lewy skrzydlowy Jan Sochor, mnostwo asyst, bardzo dobrze w bramce Peter Andersson i swietnie obronca, kapitan zespolu Lars Hammerseng.

Lille to nie popychacze jak w ostatnich sezonach, to dojrzaly zespol ktory nie przez przypadek znalazl sie w tym miejscu.

Moj ulubiony PInnacle daje piekne 5,04 na Lille moneyline czyli w razie remisu po 60' zwrot pieniedzy. +2 Lille jest warte 2,040. I taki handicap jest w miare bezpieczny, wiadomo jak jest w hokeju pregrywaja jedna bramka i po wycofaniu bramkarza robia sie 2 w plecy dlatego lubie handi -1,5 a nie lubie +1,5 laugh Przy +2 w razie porazki 2 bramkami zwrot... Jak gram? Jeszcze poczekam, mysle ze kurs na Lille wzrosnie jeszcze troche (chyba ze po moim poscie pojda duze pieniadze na gosci laugh i zagram

Valerenga - Lillehammer 2 ML @5,04 2/10 pinnacle
Valerenga - Lillehammer 2 (+2) @2,04 5/10 pinnacle


Gram dzis pewnie przeciwko wszystkim, ale ja tak to lubie wink

Pozdrawiam
Dominik

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Jutro 5 mecze i chyba w miarę bezpieczny typ na Valerengę, jest 3:1 dla Storhamaru, a Valerenga raczej nie przegra dwóch meczów z rzędu u siebie i to jeszcze meczu który by ją wykluczył z walki o finał, co sądzicie?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Temat martwy, a szkoda...

Sytuacja trochę analogiczna do tej z poprzedniego postu, jutro 4 spotkanie finałowe, pierwsze trzy mecze wygrał choć nie bez trudu Storhamar i prowadzi 3:0, jutro Frisk gra u siebie, szansa zatem na pierwszą wygraną która wydłuży rywalizację w finale przynajmniej do pięciu spotkań...

Jak sądzicie?

Ciekawe czy ktoś odpisze.... smile

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Odpisze ja - niestety teraz mam troszke malo czasu na pisanie, ale mam jakies przemyslenia na jutrzejszy meczyk.
Ja jutro zagram lekko ( bo latwo nie bedzie ) jednak zagram na zywciestwo Storhamar ( po karnych i dogrywce) - aczkolwiek uwazam ze sa ciekawsze mecze na jutro do typowania np HV czy Slovan B. . Najwieksza sila Frisku byla ofensywa , niestety dla nich Storhamar dysponuje najlepsza chyba w lidze defensywa a i w niezlej dyspozycji jest bramkarz R.Smith ( MVP w swojej druzynie w pierwszym, drugim meczu i trzecim meczu ).

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Ja w czwartym meczu finałowym zagrałem dziś over 5,5 - 1,80(choć patrząc na przebieg finału kurs powinien być wyższy-i może gdzieś jest tongue ). Typ wydawać by się mogło dziwny skoro bramkarz Storhamar jak napisał vonseb 2 i 3 meczu został MVP swojej drużyny. Fakty są niepodważalne jest 3-0 dla gości, a więc sytuacja beznadziejna(patrząc od strony liderów regulaminowego sezonu). W dotychczasowych meczach finałowych padły:
2 undery 5,5 gdy Frisk Asker grał na wyjeździe (pierwszy mecz 2:2, wczorajszy 2:1), natomiast over 5,5 wystąpił w meczu drugim gdy Frisk Asker przegrał u siebie 1:5. Na odwrócenie finału jest już chyba za późno, ale sądze że gospodarze spróbują zagrać dziś lepiej(czy też zagrać jak na finał przystało). Forma strzelecka jaką imponowała drużyna Frisk Asker musi dziś powrócić jeżeli hokeiści tej drużyny jeszcze liczą na coś grin . Z drugiej strony bramkarzowi ( czy też obronie)w końcu może przytrafić się słabsze spotkanie.
Konkluzja:Najbardziej ofensywna musi pokazać dziś że nie zapomnieli jak się umieszcza krążek w bramce(205 goli w sezonie). Storhamar mimo wszystko zagra dziś "na luzie"(prowadzą w końcu 3-0) co nie znaczy że nie będą chcieli zakończyć tej rywalizacji. wink

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Jednak metoda grania przeciwko Storhamarowi gdy prowadzi w rywalizacji 3:0 znowu się sprawdziła, tak grałem na Valerengę w półfinale (4 mecz) i tak samo dziś na Frisk, trochę zdziwiły mnie Wasze posty, grać na zespół który prowadzi 3:0 i to na wyjeździe, ale dzięki za wypowiedzi, temat przynajmniej odżył.

Pozdrawiam

Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, $-man, burbon, alfa, forty, JelineK, Sensei), 1,257 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,733
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1