Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
KASEVABI

Japonia - Slowacja - 2-0
Grazer AK - Austria W. - 2-2
Dynamo K. - Szachtar - 2-1
Argentyna - Meksyk - 1-1
Jaroslaw - Teplice - 2-2
Cork - Nijmegen - 1-1
Brazylia - Kostaryka - 2-1
USA - Polska - 3-0
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
Platynowe sombrero

Japonia - Slowacja - 1-0
Grazer AK - Austria W. - 1-1
Dynamo K. - Szachtar - 2-1
Argentyna - Meksyk - 2-0
Jaroslaw - Teplice - 1-0
Cork - Nijmegen - 0-1
Brazylia - Kostaryka - 2-0
USA - Polska - 2-0

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
Platynowe Sombrero

Japonia - Slowacja - 1-0
Grazer AK - Austria W. - 1-2
Dynamo K. - Szachtar - 2-0
Argentyna - Meksyk - 2-0
Jaroslaw - Teplice - 1-0
Cork - Nijmegen - 1-0
Brazylia - Kostaryka - 2-0
USA - Polska - 2-1

Dołączył: Oct 2003
Posty: 296
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 296
[qb]Papier Toaletowy[/qb]

Do diaska zagapiłem się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ale widze że od nas jeszcze Czerstwy chleb nie podał typów - streszczaj się chłopie !!!!

Japonia - Slowacja - X-X
Grazer AK - Austria W. - 0-0
Dynamo K. - Szachtar - 0-0
Argentyna - Meksyk - 2-2
Jaroslaw - Teplice - 1-1
Cork - Nijmegen - 1-1
Brazylia - Kostaryka - 4-1
USA - Polska - 3-0

Dołączył: May 2004
Posty: 85
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 85
Jestem jestem!!! Sory za spóźnienie, mam nadzieje ze jeszcze nie jest za późno żeby powalczyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Japonia - Slowacja - X-X
Grazer AK - Austria W. - X-X
Dynamo K. - Szachtar - 1-0
Argentyna - Meksyk - 1-0
Jaroslaw - Teplice - 1-0
Cork - Nijmegen - 1-0
Brazylia - Kostaryka - 1-0
USA - Polska - 1-0

PAPIER TOALETOWY

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
z nudow podliczylem sobie punkty po 4 spotkaniach :rolleyes:

Papier Toaletowy - Winners 13:27

KASEVABI - A-Team 41:27

Kormorany - The Best Team 42:38

Fajne Dżagi - Platynowe sombrero 36:29

chyba jest ok choc moglem sie gdzies walnac w obliczeniach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
Pozwoliłem sobie na małe podsumowanie ja do tej pory naszego pojedynku z Kormoranami:

KORMORANY
_Goldi_-11 ptk.
retoox-14 ptk.
Pitersson-12 ptk.
apofis-6 ptk.

RAZEM:43 ptk

The Best Team
Hagii-8 ptk.
Ronaldinho-7 ptk.
Abati-13 ptk.
mario 16-12 ptk

RAZEM:40 ptk

Jeszcze nie składamy broni.

Pozdro
PS.Mogłem się gdzieś pomylić więc mnie poprawcie.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
po 5 meczach

Papier Toaletowy - [qb]Winners[/qb] 15-30

Kolejna ekipa zostaje sprowadzona na ziemię !!!

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Po 6 meczach

Japonia - Slowacja - 3-1
Grazer AK - Austria W. - 1-1
Dynamo K. - Szachtar - 1-1
Argentyna - Meksyk - 0-1
Jaroslaw - Teplice - 2-0
Cork - Nijmegen - 1-0
Brazylia - Kostaryka - G-G
USA - Polska - RZ-RZ

Papier Toaletowy - Winners 21-45

Papier Toaletowy

Szarakan - 3
Właściciel Choinki - 3
Bolek177 - 7
Czerstwy Chleb - 9

WINNERS

Feher - 10
Blancorn - 11
Experto - 13
takizwykły - 11

KASEVABI - A-Team 58-34

KASEVABI

viva - 15
-Karola- - 20
zibi04 - 13
sebkos - 10

A-TEAM

wujaniek - 9
M_a_r_i_o - 7
oset - 14
grabiu - 4

Kormorany - The Best Team 51-51

KORMORANY

_Goldi_ - 12
retoox - 14
Pitersson - 18
apofis - 7

The Best Team

mario 16 - 12
Ronaldinho - 12
Abati_ - 18
HAGIi - 9

Fajne Dżagi - Platynowe sombrero 42-37

Fajne Dżagi

bruno - 4
Ða Bartek - 15
avi - 10
marlon - 13

Platynowe sombrero

Pawel K - 10
świeka - 5
gopi - 11
Verbatimek - 11

sprawdzcie czy dobrze policzylem bo moglem sie gdzies pomylic

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Oryginalnie wysłał Blancorn:
[qb]po 5 meczach

Papier Toaletowy - [qb]Winners[/qb] 15-30

Kolejna ekipa zostaje sprowadzona na ziemię !!![/qb]
Teraz czas na ekipe-pierwotna nazwa---> DJ SACHI, aktualnie KASEVABI, trzeba z nimi pojechać
[Linked Image] KASEVABI [Linked Image]

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Kolejna ekipa zostaje sprowadzona na ziemię !!!
a wy zostaniecie zrownani z ziemia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

[Linked Image]

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
po co sie sprzeczacie? i tak wiadomo ze nikt nie ma szans z fajnymi dzagami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [Linked Image]

Btw musicie mi przyznac ze pomysl z tym turniejem byl genialny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał Ða Bartek / druzyna A:
[qb]po co sie sprzeczacie? i tak wiadomo ze nikt nie ma szans z fajnymi dzagami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [Linked Image]

Btw musicie mi przyznac ze pomysl z tym turniejem byl genialny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
[Linked Image]

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]
Quote
Kolejna ekipa zostaje sprowadzona na ziemię !!!
a wy zostaniecie zrownani z ziemia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

[Linked Image][/qb]
kazdy nam ro mówil:D i wszyscy widzimy jak sie konczy! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
kazdy nam to mówil:D i wszyscy widzimy jak sie konczy! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
oni wam to mowili my to zrobimy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

[Linked Image]

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]
Quote
kazdy nam to mówil:D i wszyscy widzimy jak sie konczy! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
oni wam to mowili my to zrobimy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

[Linked Image][/qb]
jak narazie tylko mowicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
[Linked Image] Let's go Winners!!!

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
Pokażemy wam gdzie wasze miejsce !!!
[Linked Image]

Wtedy zrozumiecie że z [qb]NAMI[/qb] się nie zaczyna !!!!

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Japonia - Slowacja - 3-1
Grazer AK - Austria W. - 1-1
Dynamo K. - Szachtar - 1-1
Argentyna - Meksyk - 0-1
Jaroslaw - Teplice - 2-0
Cork - Nijmegen - 1-0
Brazylia - Kostaryka - 4-1
USA - Polska - 1-1

Papier Toaletowy - Winners 42-61

Papier Toaletowy

Szarakan - 13
Właściciel Choinki - 6
Bolek177 - 12
Czerstwy Chleb - 11

WINNERS

Feher - 14
Blancorn - 14
Experto - 20
takizwykły - 13

KASEVABI - A-Team 68-48

KASEVABI

viva - 17
-Karola- - 23
zibi04 - 15
sebkos - 13

A-TEAM

wujaniek - 13
M_a_r_i_o - 10
oset - 18
grabiu - 7

Kormorany - The Best Team 67-62

KORMORANY

_Goldi_ - 17
retoox - 21
Pitersson - 21
apofis - 17

The Best Team

mario 16 - 15
Ronaldinho - 15
Abati_ - 21
HAGIi - 11

Fajne Dżagi - Platynowe sombrero 59-47

Fajne Dżagi

bruno - 8
Ða Bartek - 18
avi - 17
marlon - 16

Platynowe sombrero

Pawel K - 13
świeka - 7
gopi - 13
Verbatimek - 14

[Linked Image]

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Półfinał:

9 Winners
------------------
4 KASEVABI

15 Kormorany
------------------
14 Fajne Dżagi

Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, JelineK, latajaca_holenderka, Sensei), 2,738 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,538
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1