|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
KASEVABI
Japonia - Slowacja - 2-0 Grazer AK - Austria W. - 2-2 Dynamo K. - Szachtar - 2-1 Argentyna - Meksyk - 1-1 Jaroslaw - Teplice - 2-2 Cork - Nijmegen - 1-1 Brazylia - Kostaryka - 2-1 USA - Polska - 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382 |
Platynowe sombrero
Japonia - Slowacja - 1-0 Grazer AK - Austria W. - 1-1 Dynamo K. - Szachtar - 2-1 Argentyna - Meksyk - 2-0 Jaroslaw - Teplice - 1-0 Cork - Nijmegen - 0-1 Brazylia - Kostaryka - 2-0 USA - Polska - 2-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047 |
Platynowe Sombrero
Japonia - Slowacja - 1-0 Grazer AK - Austria W. - 1-2 Dynamo K. - Szachtar - 2-0 Argentyna - Meksyk - 2-0 Jaroslaw - Teplice - 1-0 Cork - Nijmegen - 1-0 Brazylia - Kostaryka - 2-0 USA - Polska - 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 296
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 296 |
[qb]Papier Toaletowy[/qb]
Do diaska zagapiłem się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ale widze że od nas jeszcze Czerstwy chleb nie podał typów - streszczaj się chłopie !!!!
Japonia - Slowacja - X-X Grazer AK - Austria W. - 0-0 Dynamo K. - Szachtar - 0-0 Argentyna - Meksyk - 2-2 Jaroslaw - Teplice - 1-1 Cork - Nijmegen - 1-1 Brazylia - Kostaryka - 4-1 USA - Polska - 3-0
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 85
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 85 |
Jestem jestem!!! Sory za spóźnienie, mam nadzieje ze jeszcze nie jest za późno żeby powalczyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Japonia - Slowacja - X-X Grazer AK - Austria W. - X-X Dynamo K. - Szachtar - 1-0 Argentyna - Meksyk - 1-0 Jaroslaw - Teplice - 1-0 Cork - Nijmegen - 1-0 Brazylia - Kostaryka - 1-0 USA - Polska - 1-0
PAPIER TOALETOWY
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
z nudow podliczylem sobie punkty po 4 spotkaniach :rolleyes:
Papier Toaletowy - Winners 13:27 KASEVABI - A-Team 41:27
Kormorany - The Best Team 42:38
Fajne Dżagi - Platynowe sombrero 36:29
chyba jest ok choc moglem sie gdzies walnac w obliczeniach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771 |
Pozwoliłem sobie na małe podsumowanie ja do tej pory naszego pojedynku z Kormoranami:
KORMORANY _Goldi_-11 ptk. retoox-14 ptk. Pitersson-12 ptk. apofis-6 ptk.
RAZEM:43 ptk
The Best Team Hagii-8 ptk. Ronaldinho-7 ptk. Abati-13 ptk. mario 16-12 ptk
RAZEM:40 ptk
Jeszcze nie składamy broni.
Pozdro PS.Mogłem się gdzieś pomylić więc mnie poprawcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127 |
po 5 meczach
Papier Toaletowy - [qb]Winners[/qb] 15-30
Kolejna ekipa zostaje sprowadzona na ziemię !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Po 6 meczach
Japonia - Slowacja - 3-1 Grazer AK - Austria W. - 1-1 Dynamo K. - Szachtar - 1-1 Argentyna - Meksyk - 0-1 Jaroslaw - Teplice - 2-0 Cork - Nijmegen - 1-0 Brazylia - Kostaryka - G-G USA - Polska - RZ-RZ
Papier Toaletowy - Winners 21-45
Papier Toaletowy
Szarakan - 3 Właściciel Choinki - 3 Bolek177 - 7 Czerstwy Chleb - 9
WINNERS
Feher - 10 Blancorn - 11 Experto - 13 takizwykły - 11
KASEVABI - A-Team 58-34
KASEVABI
viva - 15 -Karola- - 20 zibi04 - 13 sebkos - 10
A-TEAM
wujaniek - 9 M_a_r_i_o - 7 oset - 14 grabiu - 4
Kormorany - The Best Team 51-51
KORMORANY
_Goldi_ - 12 retoox - 14 Pitersson - 18 apofis - 7
The Best Team
mario 16 - 12 Ronaldinho - 12 Abati_ - 18 HAGIi - 9
Fajne Dżagi - Platynowe sombrero 42-37
Fajne Dżagi
bruno - 4 Ða Bartek - 15 avi - 10 marlon - 13
Platynowe sombrero
Pawel K - 10 świeka - 5 gopi - 11 Verbatimek - 11
sprawdzcie czy dobrze policzylem bo moglem sie gdzies pomylic
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Oryginalnie wysłał Blancorn: [qb]po 5 meczach
Papier Toaletowy - [qb]Winners[/qb] 15-30
Kolejna ekipa zostaje sprowadzona na ziemię !!![/qb] Teraz czas na ekipe-pierwotna nazwa---> DJ SACHI, aktualnie KASEVABI, trzeba z nimi pojechać [ Linked Image] KASEVABI [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Kolejna ekipa zostaje sprowadzona na ziemię !!! a wy zostaniecie zrownani z ziemia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
po co sie sprzeczacie? i tak wiadomo ze nikt nie ma szans z fajnymi dzagami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [ Linked Image] Btw musicie mi przyznac ze pomysl z tym turniejem byl genialny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Oryginalnie wysłał Ða Bartek / druzyna A: [qb]po co sie sprzeczacie? i tak wiadomo ze nikt nie ma szans z fajnymi dzagami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [ Linked Image] Btw musicie mi przyznac ze pomysl z tym turniejem byl genialny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Oryginalnie wysłał viva: [qb] Kolejna ekipa zostaje sprowadzona na ziemię !!! a wy zostaniecie zrownani z ziemia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [ Linked Image][/qb] kazdy nam ro mówil:D i wszyscy widzimy jak sie konczy! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
kazdy nam to mówil:D i wszyscy widzimy jak sie konczy! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: oni wam to mowili my to zrobimy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Oryginalnie wysłał viva: [qb] kazdy nam to mówil:D i wszyscy widzimy jak sie konczy! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: oni wam to mowili my to zrobimy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [ Linked Image][/qb] jak narazie tylko mowicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
[ Linked Image] Let's go Winners!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127 |
Pokażemy wam gdzie wasze miejsce !!! [ Linked Image] Wtedy zrozumiecie że z [qb]NAMI[/qb] się nie zaczyna !!!! Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Japonia - Slowacja - 3-1 Grazer AK - Austria W. - 1-1 Dynamo K. - Szachtar - 1-1 Argentyna - Meksyk - 0-1 Jaroslaw - Teplice - 2-0 Cork - Nijmegen - 1-0 Brazylia - Kostaryka - 4-1 USA - Polska - 1-1 Papier Toaletowy - Winners 42-61 Papier ToaletowySzarakan - 13 Właściciel Choinki - 6 Bolek177 - 12 Czerstwy Chleb - 11 WINNERSFeher - 14 Blancorn - 14 Experto - 20 takizwykły - 13 KASEVABI - A-Team 68-48 KASEVABI viva - 17 -Karola- - 23 zibi04 - 15 sebkos - 13 A-TEAMwujaniek - 13 M_a_r_i_o - 10 oset - 18 grabiu - 7 Kormorany - The Best Team 67-62 KORMORANY_Goldi_ - 17 retoox - 21 Pitersson - 21 apofis - 17 The Best Teammario 16 - 15 Ronaldinho - 15 Abati_ - 21 HAGIi - 11 Fajne Dżagi - Platynowe sombrero 59-47 Fajne Dżagibruno - 8 Ða Bartek - 18 avi - 17 marlon - 16 Platynowe sombrero Pawel K - 13 świeka - 7 gopi - 13 Verbatimek - 14 [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Półfinał:
9 Winners ------------------ 4 KASEVABI
15 Kormorany ------------------ 14 Fajne Dżagi
|
|
|
Link skopiowany do schowka