|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Czas na WINNERS - już się możecie pakować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> PS. Piękna walka się szykuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127 |
[ Linked Image] Gracie na wyjeździe więc przygotujcie się na to że przyjeżdżacie do piekła - stąd nikt nie wychodzi z tarczą!!! P.S. Bartek zdołasz dać dziś mecze do typowania? bo ja o 15 wyjeżdżam i mogę nie zdąrzyć zatypować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Oryginalnie wysłał Blancorn: [qb] [ Linked Image] Gracie na wyjeździe więc przygotujcie się na to że przyjeżdżacie do piekła - stąd nikt nie wychodzi z tarczą!!! P.S. Bartek zdołasz dać dziś mecze do typowania? bo ja o 15 wyjeżdżam i mogę nie zdąrzyć zatypować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] mecze podaje viva jesli nie da rady to zezwalam na podanie twoich typow przez kogos innego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127 |
DZIĘKI:)
Przypuszczam że przeciwnicy będą mieć pretensje o to że ktoś podaj e za mnie typy, więc poprosze brata żeby wysłał typy z mojego konta. do usłyszenia za tydzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771 |
W PP organizuje podobny konkursik i wszyskie chętne drużyny zapraszam do udziału.Zależy mi na tym żeby konkurs trwał trochę dłużej niż ten dlatego będzie obowiązywać zasada każdy z każdym.Pozdrawiam i zapraszam do zapisywania się mario 16.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Oryginalnie wysłał mario 16: [qb]W PP organizuje podobny konkursik i wszyskie chętne drużyny zapraszam do udziału.Zależy mi na tym żeby konkurs trwał trochę dłużej niż ten dlatego będzie obowiązywać zasada każdy z każdym.Pozdrawiam i zapraszam do zapisywania się mario 16.[/qb] Wiesz, juz nie mowie zebys sie pytal czy cos ale moglbys tam chociaz wspomniec ze to nie twoj patent z idea takeigo konkursu :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771 |
Oryginalnie wysłał Ða Bartek / druzyna A: [qb] Oryginalnie wysłał mario 16: [qb]W PP organizuje podobny konkursik i wszyskie chętne drużyny zapraszam do udziału.Zależy mi na tym żeby konkurs trwał trochę dłużej niż ten dlatego będzie obowiązywać zasada każdy z każdym.Pozdrawiam i zapraszam do zapisywania się mario 16.[/qb] Wiesz, juz nie mowie zebys sie pytal czy cos ale moglbys tam chociaz wspomniec ze to nie twoj patent z idea takeigo konkursu :rolleyes: [/qb] Zajrzyj czasami na priva <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Oto mecze do typowania:
17-07 Sobota 14:00 Chiny - Bahrajn /Puchar Azji 17-07 Sobota 18:00 Hajduk - Dinamo Z. /Chorwacja superpuchar 17-07 Sobota 19:30 Schaffhausen - Xamax /Szwajcaria 17-07 Sobota 22:00 San Jose - Colorado /Mls 18-07 Niedziela 17:30 Jazz - HJK /Finlandia 18-07 Niedziela 18:00 Landskrona - Elfsborg /Szwecja 18-07 Niedziela 18:00 GAIS - Gefle /2liga Szwecja 18-07 Niedziela 18:00 Kongsvinger - Stromsgodset /2liga Norwegia
format:
Chiny - Bahrajn - A-A Hajduk - Dinamo Z. - B-B Schaffhausen - Xamax - C-C San Jose - Colorado - D-D Jazz - HJK - E-E Landskrona - Elfsborg - F-F GAIS - Gefle - G-G Kongsvinger - Stromsgodset- RZ-RZ
Prosze, aby przy podawaniu typow kazda osoba podala nazwe druzyny.
Powodzenia!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Kormorany
Chiny - Bahrajn - 2-0 Hajduk - Dinamo Z. - 2-1 Schaffhausen - Xamax - 0-1 San Jose - Colorado - 2-1 Jazz - HJK - 2-1 Landskrona - Elfsborg - 1-2 GAIS - Gefle - 0-0 Kongsvinger - Stromsgodset- 1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127 |
Chiny - Bahrajn - 3-1 Hajduk - Dinamo Z. - 1-1 Schaffhausen - Xamax - 1-1 San Jose - Colorado - 2-1 Jazz - HJK - 1-1 Landskrona - Elfsborg - 1-1 GAIS - Gefle - 2-1 Kongsvinger - Stromsgodset- 3-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Blancorn - zobacz w wiadomosci, bo przeslalem ci wiadomosc, odpowiedz, dzieki!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Fajne Dżagi!!!Podobno Na Mazurach zarzadzono odstrzelanie wiekszosci Kormoranów!!! [ Linked Image] [ Linked Image] Chiny - Bahrajn - 2-0 Hajduk - Dinamo Z. - 1-1 Schaffhausen - Xamax - 1-2 San Jose - Colorado - 2-0 Jazz - HJK - 1-2 Landskrona - Elfsborg - 1-1 GAIS - Gefle - 2-0 Kongsvinger - Stromsgodset- 1-1 "Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni?"
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 79 |
Chiny - Bahrajn - 3-1 Hajduk - Dinamo Z. - 2-1 Schaffhausen - Xamax - 1-1 San Jose - Colorado - 2-0 Jazz - HJK - 0-1 Landskrona - Elfsborg - 1-1 GAIS - Gefle - 3-1 Kongsvinger - Stromsgodset- 0-0
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
Oryginalnie wysłał Ða Bartek / druzyna A: [qb] Fajne Dżagi!!!Podobno Na Mazurach zarzadzono odstrzelanie wiekszosci Kormoranów!!! [ Linked Image] [ Linked Image] Chiny - Bahrajn - 2-0 Hajduk - Dinamo Z. - 1-1 Schaffhausen - Xamax - 1-2 San Jose - Colorado - 2-0 Jazz - HJK - 1-2 Landskrona - Elfsborg - 1-1 GAIS - Gefle - 2-0 Kongsvinger - Stromsgodset- 1-1 "Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni?"[/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
Oryginalnie wysłał Ða Bartek / druzyna A: [qb]Fajne Dżagi!!!
Podobno Na Mazurach zarzadzono odstrzelanie wiekszosci Kormoranów!!! [/qb] Przypominam wszystkim, że Kormorany, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia ątego miesiąca entego roku Pańskiego entego, są pod ŚCISŁĄ OCHRONĄ!!! Każda krzywda wyrządzona tym przemiłym stworzeniom zostanie surowo ukarana karą grzywny lub zamiennie karą pozbawienia wolności do lat 10! Bez dostępu do internetu! To tyle tytułem wyjaśnień, a teraz do roboty: Chiny - Bahrajn - 3-0 Hajduk - Dinamo Z. - 2-1 Schaffhausen - Xamax - 1-3 San Jose - Colorado - 2-1 Jazz - HJK - 1-1 Landskrona - Elfsborg - 2-1 GAIS - Gefle - 2-0 Kongsvinger - Stromsgodset- 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
poprzedni post to przez działanie forum, można stracić nerwy! Oryginalnie wysłał Ða Bartek / druzyna A: [qb]Fajne Dżagi!!!
Podobno Na Mazurach zarzadzono odstrzelanie wiekszosci Kormoranów!!! [/qb] Przypominam wszystkim, że Kormorany, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia ątego miesiąca entego roku Pańskiego entego, są pod ŚCISŁĄ OCHRONĄ!!! Każda krzywda wyrządzona tym przemiłym stworzeniom zostanie surowo ukarana karą grzywny lub zamiennie karą pozbawienia wolności do lat 10! Bez dostępu do internetu! To tyle tytułem wyjaśnień, a teraz do roboty: Chiny - Bahrajn - 3-0 Hajduk - Dinamo Z. - 2-1 Schaffhausen - Xamax - 1-3 San Jose - Colorado - 2-1 Jazz - HJK - 1-1 Landskrona - Elfsborg - 2-1 GAIS - Gefle - 2-0 Kongsvinger - Stromsgodset- 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
ja się chyba zastrzelę!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034 |
KORMORANY vs Fajne Dżagi [beardedcollie.pl] Chiny - Bahrajn - 2-1 Hajduk - Dinamo Z. - 2-1 Schaffhausen - Xamax - 1-2 San Jose - Colorado - 2-0 Jazz - HJK - 0-1 Landskrona - Elfsborg - 1-1 GAIS - Gefle - 3-1 Kongsvinger - Stromsgodset- 0-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Niby tak, ale nie wiem czy wiesz, ze kormorany powoduja wiele szkod, miedzy innymi zabijaja ryby bez powodu. Zlapano te ptaki juz na goracym uczynku i widziano zwloki ryb plywajace do gory brzuchem. W zwiazku z tym wedkarze wystapili o pozwolenie na odstrzelanie czesci tych ptakow.
jednym slowem (raczej 3-ma) : CZAS NA WAS!!!
Edit: stronka, ktora podal retoox nie klamie!, cyt:
"Ma niesamowity dar „rozbrajania” przeciwnika"
pakujcie sie ^^
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|