Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,142
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,142
FAJNE DŻAGI

Chiny - Bahrajn - 2-0
Hajduk - Dinamo Z. - 0-0
Schaffhausen - Xamax - 0-2
San Jose - Colorado - 2-1
Jazz - HJK - 0-1
Landskrona - Elfsborg - 2-0
GAIS - Gefle - 1-0
Kongsvinger - Stromsgodset- 1-1

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
KORMORANY

Chiny - Bahrajn - 2-1
Hajduk - Dinamo Z. - 1-0
Schaffhausen - Xamax - 2-0
San Jose - Colorado - 2-3
Jazz - HJK - 1-1
Landskrona - Elfsborg - 1-1
GAIS - Gefle - 1-0
Kongsvinger - Stromsgodset- 0-1

Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Quote
Oryginalnie wysłał Ða Bartek / druzyna A:
[qb]Niby tak, ale nie wiem czy wiesz, ze kormorany powoduja wiele szkod, miedzy innymi zabijaja ryby bez powodu. Zlapano te ptaki juz na goracym uczynku i widziano zwloki ryb plywajace do gory brzuchem. W zwiazku z tym wedkarze wystapili o pozwolenie na odstrzelanie czesci tych ptakow.

jednym slowem (raczej 3-ma) : CZAS NA WAS!!!

Edit: stronka, ktora podal retoox nie klamie!, cyt:

"Ma niesamowity dar „rozbrajania” przeciwnika"

pakujcie sie ^^[/qb]
Ja i tak wolę nawet "szkodliwe" kormorany niż jakieś tam "fajne" dżagi! Kormorany przynajmniej są naturalne w przeciwieństwie do wielu części ciała dżag. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
WINNERS

Chiny - Bahrajn - 2-0
Hajduk - Dinamo Z. - 2-1
Schaffhausen - Xamax - 1-2
San Jose - Colorado - 2-0
Jazz - HJK - 1-2
Landskrona - Elfsborg - 1-1
GAIS - Gefle - 2-0
Kongsvinger - Stromsgodset- 2-1

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
KASEVABI

Chiny - Bahrajn - 2-1
Hajduk - Dinamo Z. - 1-1
Schaffhausen - Xamax - 2-1
San Jose - Colorado - 3-2
Jazz - HJK - 0-1
Landskrona - Elfsborg - 2-1
GAIS - Gefle - 2-0
Kongsvinger - Stromsgodset- 0-2

Dołączył: Jun 2004
Posty: 67
-
journeyman
journeyman
- Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 67
KASEVABI

Chiny - Bahrajn - 3-1
Hajduk - Dinamo Z. - 2-1
Schaffhausen - Xamax - 2-0
San Jose - Colorado - 2-1
Jazz - HJK - 0-1
Landskrona - Elfsborg - 1-0
GAIS - Gefle - 1-1
Kongsvinger - Stromsgodset- 0-3

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
KASEVABI

Chiny - Bahrajn - 2-0
Hajduk - Dinamo Z. - 2-2
Schaffhausen - Xamax - 1-1
San Jose - Colorado - 2-2
Jazz - HJK - 1-1
Landskrona - Elfsborg - 1-1
GAIS - Gefle - 1-1
Kongsvinger - Stromsgodset- 1-1
Teraz ZIBI i jesteśmy w finale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
WINNERS

Chiny - Bahrajn - 1-0
Hajduk - Dinamo Z. - 1-0
Schaffhausen - Xamax - 0-1
San Jose - Colorado - 1-0
Jazz - HJK - 0-2
Landskrona - Elfsborg - 1-0
GAIS - Gefle - 2-1
Kongsvinger - Stromsgodset- 1-1

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Bruno gdzie jestes? O_o

Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
KASEVABI
Chiny - Bahrajn - 2-0
Hajduk - Dinamo Z. - 1-1
Schaffhausen - Xamax - 2-1
San Jose - Colorado - 1-1
Jazz - HJK - 0-1
Landskrona - Elfsborg - 1-0
GAIS - Gefle - 1-1
Kongsvinger - Stromsgodset- 1-2
pozdro i do zobaczenia w finale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
WINNERS

Chiny - Bahrajn - 2-0
Hajduk - Dinamo Z. - 1-0
Schaffhausen - Xamax - 0-1
San Jose - Colorado - 2-1
Jazz - HJK - 0-1
Landskrona - Elfsborg - 1-0
GAIS - Gefle - 1-0
Kongsvinger - Stromsgodset- 1-0

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
wyjezdzam na 2 dni ^^

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Po 4-rech meczach

Winners 35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
-Blancorn 9
-Experto 8
-Feher 8
-takizwykły 10
KASEVABI 22
-zibi04 4
-sebkos 6
--Karola- 6
-viva 6

Kormorany 29
-apofis 6
-_Goldi_ 8
-retoox 8
-Pitersson 7
Fajne Dżagi 22
-marlon 5
-Ða Bartek / druzyna A 6
-avi 11
-Bruno 0 (nie podał typów)

(sorry za błędy)

PS. Widać kto jest po za konkurencją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 79
A
avi Offline
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 79
bruno ale dałeś d... a finał byłby nasz:(
pozdro dla finalistów i przegranych...

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
po 4 meczach nie jest za dobrze ale i tak mysle ze to my znajdziemy sie w finale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Wystarczy ze padna takie wyniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jazz 0-1
Landskrona 2-1
GAIS 1-1
Kongsirver 0-2

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]po 4 meczach nie jest za dobrze ale i tak mysle ze to my znajdziemy sie w finale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Wystarczy ze padna takie wyniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jazz 0-1
Landskrona 2-1
GAIS 1-1
Kongsirver 0-2

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
a wystarczy ze padna inne i my jestesmy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
ale nie padna wszystko zalatwione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> FINAL jest nasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Bruno rozumiem ze typy mogly byc byle jakie jesli nie miales za duzo czasu...ale mogles chociaz podac cokolwiek...

[qb]
Quote
PS. Widać kto jest po za konkurencją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
ciekawe ze o tym wspomniales, bo we wczesniejszych rundach wasza druzyna nie nalezala do czolowki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Winners 58 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
-Blancorn 18
-Experto 14
-Feher 10
-takizwykły 16
KASEVABI 37
-zibi04 7
-sebkos 14
--Karola- 9
-viva 7

Kormorany 48 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
-apofis 14
-_Goldi_ 8
-retoox 13
-Pitersson 13
Fajne Dżagi 33
-marlon 8
-Ða Bartek / druzyna A 9
-avi 16
-Bruno 0 (nie podał typów)

A wiec finał:

Winners
---------------------
Kormorany

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Quote
Oryginalnie wysłał Ða Bartek / druzyna A:
[qb]Bruno rozumiem ze typy mogly byc byle jakie jesli nie miales za duzo czasu...ale mogles chociaz podac cokolwiek...

[qb]
Quote
PS. Widać kto jest po za konkurencją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
ciekawe ze o tym wspomniales, bo we wczesniejszych rundach wasza druzyna nie nalezala do czolowki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
oj neiwiem czy wiesz ale typy podaje sie pod rywala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, betowiec, alfa, JelineK, Sensei, aker), 1,342 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,888
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1