|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,142
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,142 |
FAJNE DŻAGI
Chiny - Bahrajn - 2-0 Hajduk - Dinamo Z. - 0-0 Schaffhausen - Xamax - 0-2 San Jose - Colorado - 2-1 Jazz - HJK - 0-1 Landskrona - Elfsborg - 2-0 GAIS - Gefle - 1-0 Kongsvinger - Stromsgodset- 1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
KORMORANY
Chiny - Bahrajn - 2-1 Hajduk - Dinamo Z. - 1-0 Schaffhausen - Xamax - 2-0 San Jose - Colorado - 2-3 Jazz - HJK - 1-1 Landskrona - Elfsborg - 1-1 GAIS - Gefle - 1-0 Kongsvinger - Stromsgodset- 0-1
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
Oryginalnie wysłał Ða Bartek / druzyna A: [qb]Niby tak, ale nie wiem czy wiesz, ze kormorany powoduja wiele szkod, miedzy innymi zabijaja ryby bez powodu. Zlapano te ptaki juz na goracym uczynku i widziano zwloki ryb plywajace do gory brzuchem. W zwiazku z tym wedkarze wystapili o pozwolenie na odstrzelanie czesci tych ptakow.
jednym slowem (raczej 3-ma) : CZAS NA WAS!!!
Edit: stronka, ktora podal retoox nie klamie!, cyt:
"Ma niesamowity dar „rozbrajania” przeciwnika"
pakujcie sie ^^[/qb] Ja i tak wolę nawet "szkodliwe" kormorany niż jakieś tam "fajne" dżagi! Kormorany przynajmniej są naturalne w przeciwieństwie do wielu części ciała dżag. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
WINNERS
Chiny - Bahrajn - 2-0 Hajduk - Dinamo Z. - 2-1 Schaffhausen - Xamax - 1-2 San Jose - Colorado - 2-0 Jazz - HJK - 1-2 Landskrona - Elfsborg - 1-1 GAIS - Gefle - 2-0 Kongsvinger - Stromsgodset- 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
KASEVABI
Chiny - Bahrajn - 2-1 Hajduk - Dinamo Z. - 1-1 Schaffhausen - Xamax - 2-1 San Jose - Colorado - 3-2 Jazz - HJK - 0-1 Landskrona - Elfsborg - 2-1 GAIS - Gefle - 2-0 Kongsvinger - Stromsgodset- 0-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 67 |
KASEVABI
Chiny - Bahrajn - 3-1 Hajduk - Dinamo Z. - 2-1 Schaffhausen - Xamax - 2-0 San Jose - Colorado - 2-1 Jazz - HJK - 0-1 Landskrona - Elfsborg - 1-0 GAIS - Gefle - 1-1 Kongsvinger - Stromsgodset- 0-3
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
KASEVABI
Chiny - Bahrajn - 2-0 Hajduk - Dinamo Z. - 2-2 Schaffhausen - Xamax - 1-1 San Jose - Colorado - 2-2 Jazz - HJK - 1-1 Landskrona - Elfsborg - 1-1 GAIS - Gefle - 1-1 Kongsvinger - Stromsgodset- 1-1 Teraz ZIBI i jesteśmy w finale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
WINNERS
Chiny - Bahrajn - 1-0 Hajduk - Dinamo Z. - 1-0 Schaffhausen - Xamax - 0-1 San Jose - Colorado - 1-0 Jazz - HJK - 0-2 Landskrona - Elfsborg - 1-0 GAIS - Gefle - 2-1 Kongsvinger - Stromsgodset- 1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522 |
KASEVABI Chiny - Bahrajn - 2-0 Hajduk - Dinamo Z. - 1-1 Schaffhausen - Xamax - 2-1 San Jose - Colorado - 1-1 Jazz - HJK - 0-1 Landskrona - Elfsborg - 1-0 GAIS - Gefle - 1-1 Kongsvinger - Stromsgodset- 1-2 pozdro i do zobaczenia w finale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
WINNERS
Chiny - Bahrajn - 2-0 Hajduk - Dinamo Z. - 1-0 Schaffhausen - Xamax - 0-1 San Jose - Colorado - 2-1 Jazz - HJK - 0-1 Landskrona - Elfsborg - 1-0 GAIS - Gefle - 1-0 Kongsvinger - Stromsgodset- 1-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Po 4-rech meczach
Winners 35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: -Blancorn 9 -Experto 8 -Feher 8 -takizwykły 10 KASEVABI 22 -zibi04 4 -sebkos 6 --Karola- 6 -viva 6
Kormorany 29 -apofis 6 -_Goldi_ 8 -retoox 8 -Pitersson 7 Fajne Dżagi 22 -marlon 5 -Ða Bartek / druzyna A 6 -avi 11 -Bruno 0 (nie podał typów)
(sorry za błędy)
PS. Widać kto jest po za konkurencją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 79 |
bruno ale dałeś d... a finał byłby nasz:( pozdro dla finalistów i przegranych...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
po 4 meczach nie jest za dobrze ale i tak mysle ze to my znajdziemy sie w finale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Wystarczy ze padna takie wyniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Jazz 0-1 Landskrona 2-1 GAIS 1-1 Kongsirver 0-2
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Oryginalnie wysłał viva: [qb]po 4 meczach nie jest za dobrze ale i tak mysle ze to my znajdziemy sie w finale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Wystarczy ze padna takie wyniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Jazz 0-1 Landskrona 2-1 GAIS 1-1 Kongsirver 0-2
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] a wystarczy ze padna inne i my jestesmy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
ale nie padna wszystko zalatwione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> FINAL jest nasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Bruno rozumiem ze typy mogly byc byle jakie jesli nie miales za duzo czasu...ale mogles chociaz podac cokolwiek... [qb] PS. Widać kto jest po za konkurencją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] ciekawe ze o tym wspomniales, bo we wczesniejszych rundach wasza druzyna nie nalezala do czolowki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Winners 58 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: -Blancorn 18 -Experto 14 -Feher 10 -takizwykły 16 KASEVABI 37 -zibi04 7 -sebkos 14 --Karola- 9 -viva 7
Kormorany 48 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: -apofis 14 -_Goldi_ 8 -retoox 13 -Pitersson 13 Fajne Dżagi 33 -marlon 8 -Ða Bartek / druzyna A 9 -avi 16 -Bruno 0 (nie podał typów)
A wiec finał:
Winners --------------------- Kormorany
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Oryginalnie wysłał Ða Bartek / druzyna A: [qb]Bruno rozumiem ze typy mogly byc byle jakie jesli nie miales za duzo czasu...ale mogles chociaz podac cokolwiek... [qb] PS. Widać kto jest po za konkurencją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] ciekawe ze o tym wspomniales, bo we wczesniejszych rundach wasza druzyna nie nalezala do czolowki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] oj neiwiem czy wiesz ale typy podaje sie pod rywala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka