Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Quote
Oryginalnie wysłał takizwykły:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Ða Bartek / druzyna A:
[qb]Bruno rozumiem ze typy mogly byc byle jakie jesli nie miales za duzo czasu...ale mogles chociaz podac cokolwiek...

[qb]
Quote
PS. Widać kto jest po za konkurencją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
ciekawe ze o tym wspomniales, bo we wczesniejszych rundach wasza druzyna nie nalezala do czolowki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
oj neiwiem czy wiesz ale typy podaje sie pod rywala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
jakos ostatnio nie podaliscie pod rywala bo 2 przeciwnikow pozniej podalo typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dzieki za wyniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Quote
Oryginalnie wysłał takizwykły:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Ða Bartek / druzyna A:
[qb]Bruno rozumiem ze typy mogly byc byle jakie jesli nie miales za duzo czasu...ale mogles chociaz podac cokolwiek...

[qb]
Quote
PS. Widać kto jest po za konkurencją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
ciekawe ze o tym wspomniales, bo we wczesniejszych rundach wasza druzyna nie nalezala do czolowki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
oj neiwiem czy wiesz ale typy podaje sie pod rywala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
jakos ostatnio nie podaliscie pod rywala bo 2 przeciwnikow pozniej podalo typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dzieki za wyniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
heh bo ostatnio typy były tak pewne ze nie trzeba było czekać. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Gratulacje dla tych co odpadli ze dotarli tak daleko...i czekamy na wielki finał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
GRATULACJE DLA FINALISTÓW
drużyna KASEVABI
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Mecz finalowy !!!

23-07 Piątek
11:30 Chiny - Polska ( Siatkówka kobiety Grand Prix (Chiny) - taka mała odmiana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
12:30 Kuwejt - Jordania (p. Azji)
24-07 Sobota
15:00 Dyn.Mińsk - Lille (1:2) (Puchar Intertoto )
17:00 Spartak M. - Villarreal (0:1) (j/w)
17:30 Amica - Hannover (tow.)
20:00 Cork City - Nantes (1:3) (intertoto)
22:00 Chelsea - Celtic (tow.)
25-07 Niedziela:
22:00 Manch.Utd - Bayern (tow.)

Format:

Chiny - Polska - B-A
Kuwejt - Jordania - R-T
Dyn.Mińsk - Lille - E-K
Spartak M. - Villarreal - M-I
Amica - Hannover - S-T
Cork City - Nantes - R-Z
Chelsea - Celtic - XX-XX
Manch.Utd - Bayern - H-J

Powodzenia finalisci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Oryginalnie wysłał Ða Bartek / druzyna A:
[qb]
[qb]
Quote
PS. Widać kto jest po za konkurencją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
ciekawe ze o tym wspomniales, bo we wczesniejszych rundach wasza druzyna nie nalezala do czolowki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Nasz drużyna od samego początku była najlepsza, zresztą mówiłem o tym na początku, że tylko Wild Boys(całe podium PLK) mogą nam zagrozić, ale wyeliminowaliśmy ich w pierwszej rundzie, pożniej rywale byli przynajmniej o klase słabsi, a w finale- rywala nie będziemy lekceważyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
[Linked Image] Let's go Winners!!!

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
KORMORANY

Chiny - Polska - 3-1
Kuwejt - Jordania - 0-1
Dyn.Mińsk - Lille - 1-1
Spartak M. - Villarreal - 0-0
Amica - Hannover - 2-1
Cork City - Nantes - 0-1
Chelsea - Celtic - 2-1
Manch.Utd - Bayern - 2-1

Pozdrowienia dla TEAMU za dojście do FINAŁU <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Chiny - Polska - 3-0
Kuwejt - Jordania - 1-1
Dyn.Mińsk - Lille - 3-2
Spartak M. - Villarreal - 2-1
Amica - Hannover - 4-3
Cork City - Nantes - 0-2
Chelsea - Celtic - 2-3
Manch.Utd - Bayern - 4-2

Final jest nasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Chiny - Polska - 3-0
Kuwejt - Jordania - 2-1

Z sobotnimi meczami poczekam az przeciwnik jakies swoje typy ujawni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Nie wiem czy takie zagrania są dozwolone... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Oryginalnie wysłał retoox:
[qb]Chiny - Polska - 3-0
Kuwejt - Jordania - 2-1

Z sobotnimi meczami poczekam az przeciwnik jakies swoje typy ujawni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Nieładnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Da Bartek jak to jest? Można podawać po jednym meczu?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Na moje oko to resztę meczw trzeba potraktowac jako x-x <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
a se sie dogadajcie jak chcecie, ale jak zobacze pojedyncze mecze podawane to sami sobie bedziecie liczyc punkty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Oryginalnie wysłał Ða Bartek / druzyna A:
[qb]a se sie dogadajcie jak chcecie, ale jak zobacze pojedyncze mecze podawane to sami sobie bedziecie liczyc punkty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
To traci sens, zakładając ze podaje pojedyncze mecze,a tylko ja nie podalem typow, po jednym typie widze, ze moja ekipa prowadzi jednym punktem, wiec co robie? Kontroluje, więc albo podajemy wszystko od razu, albo w ogole.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Quote
Oryginalnie wysłał Experto:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Ða Bartek / druzyna A:
[qb]a se sie dogadajcie jak chcecie, ale jak zobacze pojedyncze mecze podawane to sami sobie bedziecie liczyc punkty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
To traci sens, zakładając ze podaje pojedyncze mecze,a tylko ja nie podalem typow, po jednym typie widze, ze moja ekipa prowadzi jednym punktem, wiec co robie? Kontroluje, więc albo podajemy wszystko od razu, albo w ogole.[/qb]
moze i rzeczywiscie masz racje. Retoox masz czas do jutra powiedzmy do 18 (+/- ilestam) na uzupelnienie typow...

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Chiny - Polska - 3-0
Kuwejt - Jordania - 2-1
Dyn.Mińsk - Lille - 1-0
Spartak M. - Villarreal - 2-1
Amica - Hannover - 2-2
Cork City - Nantes - 0-1
Chelsea - Celtic - 2-1
Manch.Utd - Bayern - 1-1

Oj experto, expert Kormorany to sprytne, madre, ale rowniez uczciwe stworzonka. Dzis podałem typy bo do soboty mnie raczej na forum niebedzie a niechciałem zeby moja druzyna straciła z mojej winy kilka punktow. Zauwaz ze z twojej ekipy jeszcze nikt niezatypował wiec to raczej wy bedziecie dobierac typy pod Kormorany . W regulaminie odnosnie podawania typow niema zadnaj wzmianki na ten temat wiec jezeli dojdzie do nastepnego turnieju to mozna cos na ten temat naskrobac zeby w przyszłosci wszytko było jasne co wolno a co nie.
pozdrawiam retoox

P.S.
Niech wygra lepszy (czyt. Kormorany)

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Oryginalnie wysłał retoox:
[qb]
Oj experto, Zauwaz ze z twojej ekipy jeszcze nikt niezatypował wiec to raczej wy bedziecie dobierac typy pod Kormorany .[/qb]
Dokładnie, dajemy typy pod przeciwników <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Powiem tak: w regulaminie nie ma przepisu mówiącego że wszystkie typy muszą być podane w jednym poście (ale pewnie od następnej edycji będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ).

A tak w ogóle to sytuacja skojarzyła mi się z takim (mało śmiesznym) dowcipem:

...Z dziennika Wiesława Dziupli, samozwańczego plutonowego jedynego oddziału partyzantki w Koziej Wólce:
20 lipca 1943: no dziś to ostro pogoniliśmy Niemców, ho ho! las jest nasz!
21 lipca 1943: ci wurstożercy dali nam dzisiaj popalić! pogonili nas z lasu że ho ho ho...
22 lipca 1943: dzisiaj to moi chłopcy ostro dokopali Szwabom, pogonili ich z lasu że ja cię w czapkę!
23 lipca 1943: Hitlerowcy użyli dzisiaj ciężkiego sprzętu, tak nas pogonili po lesie że onuc nie czuję...
24 lipca 1943: dzisiaj leśniczy się wk..wił i wygonił nas wszystkich z lasu, psia mać!
THE END <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Quote
Oryginalnie wysłał Pitersson:
[qb]Powiem tak: w regulaminie nie ma przepisu mówiącego że wszystkie typy muszą być podane w jednym poście (ale pewnie od następnej edycji będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ).

A tak w ogóle to sytuacja skojarzyła mi się z takim (mało śmiesznym) dowcipem:

...Z dziennika Wiesława Dziupli, samozwańczego plutonowego jedynego oddziału partyzantki w Koziej Wólce:
20 lipca 1943: no dziś to ostro pogoniliśmy Niemców, ho ho! las jest nasz!
21 lipca 1943: ci wurstożercy dali nam dzisiaj popalić! pogonili nas z lasu że ho ho ho...
22 lipca 1943: dzisiaj to moi chłopcy ostro dokopali Szwabom, pogonili ich z lasu że ja cię w czapkę!
23 lipca 1943: Hitlerowcy użyli dzisiaj ciężkiego sprzętu, tak nas pogonili po lesie że onuc nie czuję...
24 lipca 1943: dzisiaj leśniczy się wk..wił i wygonił nas wszystkich z lasu, psia mać!
THE END <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
rozumiem ze to ja jestem lesniczym? ^^

Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Quote
Oryginalnie wysłał Ða Bartek / druzyna A:
[qb]rozumiem ze to ja jestem lesniczym? ^^[/qb]
no tak się chyba składa, że ty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale nie będziesz taki ostry jak tamten? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1