PS. Piękna walka się szykuje PS. Piękna walka się szykuje
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Czas na WINNERS - już się możecie pakować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
PS. Piękna walka się szykuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
[Linked Image]

Gracie na wyjeździe więc przygotujcie się na to że przyjeżdżacie do piekła - stąd nikt nie wychodzi z tarczą!!!

P.S.
Bartek zdołasz dać dziś mecze do typowania? bo ja o 15 wyjeżdżam i mogę nie zdąrzyć zatypować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Quote
Oryginalnie wysłał Blancorn:
[qb] [Linked Image]

Gracie na wyjeździe więc przygotujcie się na to że przyjeżdżacie do piekła - stąd nikt nie wychodzi z tarczą!!!

P.S.
Bartek zdołasz dać dziś mecze do typowania? bo ja o 15 wyjeżdżam i mogę nie zdąrzyć zatypować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
mecze podaje viva jesli nie da rady to zezwalam na podanie twoich typow przez kogos innego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
DZIĘKI:)

Przypuszczam że przeciwnicy będą mieć pretensje o to że ktoś podaj e za mnie typy, więc poprosze brata żeby wysłał typy z mojego konta. do usłyszenia za tydzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
W PP organizuje podobny konkursik i wszyskie chętne drużyny zapraszam do udziału.Zależy mi na tym żeby konkurs trwał trochę dłużej niż ten dlatego będzie obowiązywać zasada każdy z każdym.Pozdrawiam i zapraszam do zapisywania się mario 16.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Quote
Oryginalnie wysłał mario 16:
[qb]W PP organizuje podobny konkursik i wszyskie chętne drużyny zapraszam do udziału.Zależy mi na tym żeby konkurs trwał trochę dłużej niż ten dlatego będzie obowiązywać zasada każdy z każdym.Pozdrawiam i zapraszam do zapisywania się mario 16.[/qb]
Wiesz, juz nie mowie zebys sie pytal czy cos ale moglbys tam chociaz wspomniec ze to nie twoj patent z idea takeigo konkursu :rolleyes:

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
Quote
Oryginalnie wysłał Ða Bartek / druzyna A:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał mario 16:
[qb]W PP organizuje podobny konkursik i wszyskie chętne drużyny zapraszam do udziału.Zależy mi na tym żeby konkurs trwał trochę dłużej niż ten dlatego będzie obowiązywać zasada każdy z każdym.Pozdrawiam i zapraszam do zapisywania się mario 16.[/qb]
Wiesz, juz nie mowie zebys sie pytal czy cos ale moglbys tam chociaz wspomniec ze to nie twoj patent z idea takeigo konkursu :rolleyes: [/qb]
Zajrzyj czasami na priva <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Oto mecze do typowania:

17-07 Sobota 14:00 Chiny - Bahrajn /Puchar Azji
17-07 Sobota 18:00 Hajduk - Dinamo Z. /Chorwacja superpuchar
17-07 Sobota 19:30 Schaffhausen - Xamax /Szwajcaria
17-07 Sobota 22:00 San Jose - Colorado /Mls
18-07 Niedziela 17:30 Jazz - HJK /Finlandia
18-07 Niedziela 18:00 Landskrona - Elfsborg /Szwecja
18-07 Niedziela 18:00 GAIS - Gefle /2liga Szwecja
18-07 Niedziela 18:00 Kongsvinger - Stromsgodset /2liga Norwegia

format:

Chiny - Bahrajn - A-A
Hajduk - Dinamo Z. - B-B
Schaffhausen - Xamax - C-C
San Jose - Colorado - D-D
Jazz - HJK - E-E
Landskrona - Elfsborg - F-F
GAIS - Gefle - G-G
Kongsvinger - Stromsgodset- RZ-RZ

Prosze, aby przy podawaniu typow kazda osoba podala nazwe druzyny.

Powodzenia!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Kormorany

Chiny - Bahrajn - 2-0
Hajduk - Dinamo Z. - 2-1
Schaffhausen - Xamax - 0-1
San Jose - Colorado - 2-1
Jazz - HJK - 2-1
Landskrona - Elfsborg - 1-2
GAIS - Gefle - 0-0
Kongsvinger - Stromsgodset- 1-1

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
Chiny - Bahrajn - 3-1
Hajduk - Dinamo Z. - 1-1
Schaffhausen - Xamax - 1-1
San Jose - Colorado - 2-1
Jazz - HJK - 1-1
Landskrona - Elfsborg - 1-1
GAIS - Gefle - 2-1
Kongsvinger - Stromsgodset- 3-1

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Blancorn - zobacz w wiadomosci, bo przeslalem ci wiadomosc, odpowiedz, dzieki!

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Fajne Dżagi!!!

Podobno Na Mazurach zarzadzono odstrzelanie wiekszosci Kormoranów!!!

[Linked Image] [Linked Image]

Chiny - Bahrajn - 2-0
Hajduk - Dinamo Z. - 1-1
Schaffhausen - Xamax - 1-2
San Jose - Colorado - 2-0
Jazz - HJK - 1-2
Landskrona - Elfsborg - 1-1
GAIS - Gefle - 2-0
Kongsvinger - Stromsgodset- 1-1

"Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni?"

Dołączył: Feb 2004
Posty: 79
A
avi Offline
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 79
Chiny - Bahrajn - 3-1
Hajduk - Dinamo Z. - 2-1
Schaffhausen - Xamax - 1-1
San Jose - Colorado - 2-0
Jazz - HJK - 0-1
Landskrona - Elfsborg - 1-1
GAIS - Gefle - 3-1
Kongsvinger - Stromsgodset- 0-0

Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Quote
Oryginalnie wysłał Ða Bartek / druzyna A:
[qb]Fajne Dżagi!!!

Podobno Na Mazurach zarzadzono odstrzelanie wiekszosci Kormoranów!!!

[Linked Image] [Linked Image]

Chiny - Bahrajn - 2-0
Hajduk - Dinamo Z. - 1-1
Schaffhausen - Xamax - 1-2
San Jose - Colorado - 2-0
Jazz - HJK - 1-2
Landskrona - Elfsborg - 1-1
GAIS - Gefle - 2-0
Kongsvinger - Stromsgodset- 1-1

"Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni?"[/qb]

Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Quote
Oryginalnie wysłał Ða Bartek / druzyna A:
[qb]Fajne Dżagi!!!

Podobno Na Mazurach zarzadzono odstrzelanie wiekszosci Kormoranów!!!
[/qb]
Przypominam wszystkim, że Kormorany, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia ątego miesiąca entego roku Pańskiego entego, są pod ŚCISŁĄ OCHRONĄ!!! Każda krzywda wyrządzona tym przemiłym stworzeniom zostanie surowo ukarana karą grzywny lub zamiennie karą pozbawienia wolności do lat 10! Bez dostępu do internetu!
To tyle tytułem wyjaśnień, a teraz do roboty:

Chiny - Bahrajn - 3-0
Hajduk - Dinamo Z. - 2-1
Schaffhausen - Xamax - 1-3
San Jose - Colorado - 2-1
Jazz - HJK - 1-1
Landskrona - Elfsborg - 2-1
GAIS - Gefle - 2-0
Kongsvinger - Stromsgodset- 2-1

Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
poprzedni post to przez działanie forum, można stracić nerwy!

Quote
Oryginalnie wysłał Ða Bartek / druzyna A:
[qb]Fajne Dżagi!!!

Podobno Na Mazurach zarzadzono odstrzelanie wiekszosci Kormoranów!!!
[/qb]
Przypominam wszystkim, że Kormorany, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia ątego miesiąca entego roku Pańskiego entego, są pod ŚCISŁĄ OCHRONĄ!!! Każda krzywda wyrządzona tym przemiłym stworzeniom zostanie surowo ukarana karą grzywny lub zamiennie karą pozbawienia wolności do lat 10! Bez dostępu do internetu!
To tyle tytułem wyjaśnień, a teraz do roboty:

Chiny - Bahrajn - 3-0
Hajduk - Dinamo Z. - 2-1
Schaffhausen - Xamax - 1-3
San Jose - Colorado - 2-1
Jazz - HJK - 1-1
Landskrona - Elfsborg - 2-1
GAIS - Gefle - 2-0
Kongsvinger - Stromsgodset- 2-1

Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
ja się chyba zastrzelę!!!

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
KORMORANY vs Fajne Dżagi [beardedcollie.pl]

Chiny - Bahrajn - 2-1
Hajduk - Dinamo Z. - 2-1
Schaffhausen - Xamax - 1-2
San Jose - Colorado - 2-0
Jazz - HJK - 0-1
Landskrona - Elfsborg - 1-1
GAIS - Gefle - 3-1
Kongsvinger - Stromsgodset- 0-0

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Niby tak, ale nie wiem czy wiesz, ze kormorany powoduja wiele szkod, miedzy innymi zabijaja ryby bez powodu. Zlapano te ptaki juz na goracym uczynku i widziano zwloki ryb plywajace do gory brzuchem. W zwiazku z tym wedkarze wystapili o pozwolenie na odstrzelanie czesci tych ptakow.

jednym slowem (raczej 3-ma) : CZAS NA WAS!!!

Edit: stronka, ktora podal retoox nie klamie!, cyt:

"Ma niesamowity dar &#8222;rozbrajania&#8221; przeciwnika"

pakujcie sie ^^

Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, aker, Akhu, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty), 771 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1