|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
Chiny - Polska - 3-0 Kuwejt - Jordania - 0-0 Dyn.Mińsk - Lille - 1-1 Spartak M. - Villarreal - 1-0 Amica - Hannover - 3-2 Cork City - Nantes - 2-1 Chelsea - Celtic - 2-2 Manch.Utd - Bayern - 2-0
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
A teraz troszeczkę autoreklamy. Specjalnie z okazji finału Turnieju Drużynowego Piotr Szczepanik - wielki fan Kormoranów - zmodyfikował tekst swojego ponadczasowego przeboju. Oto nowa wersja:
Turniej gaśnie w szarej mgle. Kto go wygra? Każde dziecko wie! Team Kormoranów, który jest the best, pożegnał w ciepły dzień przegranych chłopców z Winners teamu.
Ci już ze strachu drżą i uniknąć walki jak najbardziej chcą. Regulaminem nawet straszą nas! Już wygrać czas!
Noc się przybrała w czerń. To smutny Winnersów zmierzch. Już Kormorany nie odejdą stąd, to dla nich złoty tron i żaden Winners nic nie zmieni.
Nikt z nas nie wątpi tu. Dziś finał dla nas jest wygrany już. My nie rzucamy nigdy słów na wiatr, Kormorany - już wygrać czas!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Samo słowi "winners" ma w sobie nutkę zwycięstwa, wiec piosenka jest troche źle ułożona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Chcialem tylko powiedziec, ze medale dla zwyciezcow: [ Linked Image] ufundowala firma "ANTYKORMORAN" , ktora zajmuje sie tepieniem ptakow. Firma ta oczywiscie ma wplyw na to, kto wygral <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Przegranym zostanie przyslowiowe G.Ó.W.N.O <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
Oryginalnie wysłał takizwykły: [qb]Samo słowi "winners" ma w sobie nutkę zwycięstwa, wiec piosenka jest troche źle ułożona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Potraktowałem słowo "winners" jako nazwę własną, abstra***ąc od jego znaczenia. Większość Polaków i tak nie zna angielskiego, a to piosenka polska i polska młodziez powinna słuchać wyłącznie polskich pioenek, gdyż są ładne no i polskie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
cenzura czuwa! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ða Bartek, rozumiem że G.Ó.W.N.O. to GłÓwna Wielka Nagroda Ogólnofinałowa, tak? Temat się rozrasta, więc obiecuję że juz nie będę go zaśmiecał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Oryginalnie wysłał Pitersson: [qb] cenzura czuwa! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ða Bartek, rozumiem że G.Ó.W.N.O. to GłÓwna Wielka Nagroda Ogólnofinałowa, tak? Temat się rozrasta, więc obiecuję że juz nie będę go zaśmiecał.[/qb] nie.... Główna Ózasadniona Wygrana Najlepszego Okręgu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ah...przez te piosenki polska mlodziez ortografii nie zna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Oryginalnie wysłał Ða Bartek / druzyna A: [qb]Chcialem tylko powiedziec, ze medale dla zwyciezcow: [ Linked Image] [/qb] Jeszcze nie będę dziękował <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
WINNERS
Chiny - Polska - 0-3 (mam takie przeczucie) Kuwejt - Jordania - 1-0 Dyn.Mińsk - Lille - 1-0 Spartak M. - Villarreal - 1-0 Amica - Hannover - 2-1 Cork City - Nantes - 0-1 Chelsea - Celtic - 1-2 Manch.Utd - Bayern - 1-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127 |
Chiny - Polska - 2-3 Kuwejt - Jordania - 1-0 Dyn.Mińsk - Lille - 1-1 Spartak M. - Villarreal - 1-2 Amica - Hannover - 2-1 Cork City - Nantes - 1-1 Chelsea - Celtic - 1-2 Manch.Utd - Bayern - 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Chiny - Polska - 3-1 Kuwejt - Jordania - 1-0 Dyn.Mińsk - Lille - 1-0 Spartak M. - Villarreal - 1-1 Amica - Hannover - 1-1 Cork City - Nantes - 0-1 Chelsea - Celtic - 2-1 Manch.Utd - Bayern - 1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Chiny - Polska - 3-1 Kuwejt - Jordania - 2-0 Dyn.Mińsk - Lille - 1-0 Spartak M. - Villarreal - 1-1 Amica - Hannover - 1-1 Cork City - Nantes - 1-2 Chelsea - Celtic - 2-1 Manch.Utd - Bayern - 1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Poki co ładnie płyniemy, szkoda tej siatkówki
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Widzicie, nawet na www.livescore.com [ hawksk8.w.interia.pl] nas pokazuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (po pierwszym dniu)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
po 2-óch meczach
KORMORANY 18 -_Goldi_ 8 -apofis 3 -retoox 3 -Pitersson 4 Winners 10 -takizwykły 0 -Blancorn 0 -Feher 5 -Experto 5
Rozgrzewka sie skonczyla...zaczynamy grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Oryginalnie wysłał Ða Bartek / druzyna A: [qb]Widzicie, nawet na www.livescore.com [ hawksk8.w.interia.pl] nas pokazuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (po pierwszym dniu)[/qb] Właśnie widze, ale póki, co, z wyniku zadowolony nie jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Po 5-ciu
KORMORANY 34 -_Goldi_ 15 -apofis 5 -retoox 7 -Pitersson 7 Winners 32 -takizwykły 1 -Blancorn 5 -Feher 13 -Experto 13
ohh...ile tych remisów...Gramy dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Oryginalnie wysłał takizwykły: [qb] Winners 32 -takizwykły 1
[/qb] RzONdzisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Oryginalnie wysłał Ða Bartek / druzyna A: [qb] Oryginalnie wysłał takizwykły: [qb] Winners 32 -takizwykły 1
[/qb] RzONdzisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] żadko typuje remisy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ...a na 5 meczów aż 3 były <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Mimo to DAMY RADE !!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|