Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Oryginalnie wysłał takizwykły:
[qb]Po 5-ciu

KORMORANY 34
-_Goldi_ 15
-apofis 5
-retoox 7
-Pitersson 7
Winners 32
-takizwykły 1
-Blancorn 5
-Feher 13
-Experto 13

ohh...ile tych remisów...Gramy dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
No to ładnie na tej Amice odrobiliśmy, bo płyneliśmy strata ponad 10 punktów

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Quote
Oryginalnie wysłał Experto:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał takizwykły:
[qb]Po 5-ciu

KORMORANY 34
-_Goldi_ 15
-apofis 5
-retoox 7
-Pitersson 7
Winners 32
-takizwykły 1
-Blancorn 5
-Feher 13
-Experto 13

ohh...ile tych remisów...Gramy dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
No to ładnie na tej Amice odrobiliśmy, bo płyneliśmy strata ponad 10 punktów[/qb]
no wlasciwie gdyby nie to, to moglibyscie zmienic nazwe teamu z WINNERS na LOOSERS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
error

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
No to ja podsumuje zeby bylo widać kto jest najlepszy w Naszej druzynie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Tylko nie wyrzucajcie z drużyny... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

KORMORANY 37
-_Goldi_ 16
-apofis 5
-retoox 8
-Pitersson 8
Winners 40
-takizwykły 2
-Blancorn 10
-Feher 14
-Experto 14

I co? Kto rządzi w państwie?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Oryginalnie wysłał takizwykły:
[qb]No to ja podsumuje zeby bylo widać kto jest najlepszy w Naszej druzynie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Tylko nie wyrzucajcie z drużyny... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

KORMORANY 37
-_Goldi_ 16
-apofis 5
-retoox 8
-Pitersson 8
Winners 40
-takizwykły 2
-Blancorn 10
-Feher 14
-Experto 14

I co? Kto rządzi w państwie?[/qb]
Livescore chyba blednie podalo wynik, niby Nantes przegralo wiec wtapiamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
We wszystkich innych jest 1-1

Scorres:
Kevin Doyle 5
Gregory Pujol 75

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Oryginalnie wysłał takizwykły:
[qb]We wszystkich innych jest 1-1[/qb]
Sam nie wiem, Gamebookers podaje 1:0, pewnie taki numer jak z rywalami Wisły było 3:0, a podawali 3:2

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Zna ktoś francuski?

"Nantes, le 24 juillet 2004. Au terme d'un match très accroché, le FC Nantes s'est qualifié en ramenant un match nul 1-1 difficile de Cork City. Menés 1-0 après seulement cinq minutes de jeu, il aura fallu attendre l'entrée en jeu de Grégory Pujol qui ramenait les deux formations à égalité, cellant ainsi les espoirs irlandais de qualification."

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Quote
Oryginalnie wysłał Experto:
[qb]Zna ktoś francuski?

"Nantes, le 24 juillet 2004. Au terme d'un match très accroché, le FC Nantes s'est qualifié en ramenant un match nul 1-1 difficile de Cork City. Menés 1-0 après seulement cinq minutes de jeu, il aura fallu attendre l'entrée en jeu de Grégory Pujol qui ramenait les deux formations à égalité, cellant ainsi les espoirs irlandais de qualification."[/qb]
Ja nieznam, ale mozna wywnioskowac ze do przerwy bylo 1-0, a pozniej Pujol wyrównał...czyli JEST DOBRZE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Winners-Kormorany 40:37 (po 6 meczach)

_Goldi_ 16
apofis 5
retoox 8
Pitersson 8

takizwykły 2
Blancorn 10
Feher 14
Experto 14

Jak my to odrobiliśmy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Winners-Kormorany 46:42 (po 7 meczach)

_Goldi_ 18
apofis 5
retoox 10
Pitersson 9

takizwykły 3
Blancorn 11
Feher 16
Experto 16

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Wg. moich obliczen:)

2-0 dla ManU = remis
4-2 dla ManU = wygrywają Kormorany
inny byle jaki wynik = wygrywają Winners <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

czyli 99% i jestesmy najlepsi !

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
kurde nie pozwalam wam podliczac punktow, wy zle liczycie, to sa dobre:

25-07 Niedziela:
22:00 Manch.Utd - Bayern (tow.)

Format:

Chiny - Polska - 3-1
Kuwejt - Jordania - 0-2
Dyn.Mińsk - Lille - 2-2
Spartak M. - Villarreal - 2-2
Amica - Hannover - 1-1
Cork City - Nantes - 1-1
Chelsea - Celtic - 4-2
Manch.Utd - Bayern - H-J

Kormorany: 42

_Goldi_ - 18
Manch.Utd - Bayern - 2-1

apofis - 5
Manch.Utd - Bayern - 4-2

retoox - 8
Manch.Utd - Bayern - 1-1

Pitersson - 9
Manch.Utd - Bayern - 2-0

Winners: 46

takizwykły - 3
Manch.Utd - Bayern - 1-0

Blancorn - 11
Manch.Utd - Bayern - 2-1

Feher - 16
Manch.Utd - Bayern - 1-1

Experto - 16
Manch.Utd - Bayern - 1-1

o <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Winners-Kormorany 46:42

Przed ostatnim meczem, kurs ze Winners zdobędą mistrzostwo to 1.15, czyli taki jak na mecze Celtiku w lidze Szkockiej, 2złotówkowicze wiedzą, że taki kurs to wcale nie taki pewniak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Quote
Oryginalnie wysłał takizwykły:
[qb]Wg. moich obliczen:)

2-0 dla ManU = remis
4-2 dla ManU = wygrywają Kormorany
inny byle jaki wynik = wygrywają Winners <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

czyli 99% i jestesmy najlepsi ![/qb]
ojj tylko zeby sie nie powtórzyl dzisiejszy wynik Celticu jutro w meczu ManU...

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Dygacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
A przeciwnicy ucichli...głos kormoranów zatlumiony przez okrzyki zwycięzców...kormorany fru fru fru <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
W sumie nazwe wymyśliłem adekwatna do osiagniec, no ale poczekajmy do koncowego gwizdka.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
Panowie jak wy liczycie te punkty ??? :eek:

Blancorn 12 - a nie jak według waszych obliczen 11
Taki zwykły 4 - a nie 3

Policzcie to dokładnie !!!!!!

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Quote
Oryginalnie wysłał Blancorn:
[qb]Panowie jak wy liczycie te punkty ??? :eek:

Blancorn 12 - a nie jak według waszych obliczen 11
Taki zwykły 4 - a nie 3

Policzcie to dokładnie !!!!!![/qb]
Zwykły

Chiny - Polska - 0-3 (3-1) - 0 pkt
Kuwejt - Jordania - 1-0 (0-2) - 0
Dyn.Mińsk - Lille - 1-0 (2-2) - jojo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Spartak M. - Villarreal - 1-0 (2-2) - O
Amica - Hannover - 2-1 (1-1) - 1 pkt
Cork City - Nantes - 0-1 (1-1) - 1 pkt
Chelsea - Celtic - 1-2 (4-2) - 1 pkt

daje nam 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Blancorn

Chiny - Polska - 2-3 (3-1) - 0
Kuwejt - Jordania - 1-0 (0-2) - 0
Dyn.Mińsk - Lille - 1-1 (2-2) - 3
Spartak M. - Villarreal - 1-2 (2-2) - 1
Amica - Hannover - 2-1 (1-1) - 1
Cork City - Nantes - 1-1 (1-1) - 5
Chelsea - Celtic - 1-2 (4-2) - 1

11

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], burbon), 1,368 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,248
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1