Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Chiny - Polska - 3-0
Kuwejt - Jordania - 0-0
Dyn.Mińsk - Lille - 1-1
Spartak M. - Villarreal - 1-0
Amica - Hannover - 3-2
Cork City - Nantes - 2-1
Chelsea - Celtic - 2-2
Manch.Utd - Bayern - 2-0

Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
A teraz troszeczkę autoreklamy. Specjalnie z okazji finału Turnieju Drużynowego Piotr Szczepanik - wielki fan Kormoranów - zmodyfikował tekst swojego ponadczasowego przeboju. Oto nowa wersja:

Turniej gaśnie w szarej mgle.
Kto go wygra? Każde dziecko wie!
Team Kormoranów, który jest the best,
pożegnał w ciepły dzień
przegranych chłopców z Winners teamu.

Ci już ze strachu drżą
i uniknąć walki jak najbardziej chcą.
Regulaminem nawet straszą nas!
Już wygrać czas!

Noc się przybrała w czerń.
To smutny Winnersów zmierzch.
Już Kormorany nie odejdą stąd,
to dla nich złoty tron
i żaden Winners nic nie zmieni.

Nikt z nas nie wątpi tu.
Dziś finał dla nas jest wygrany już.
My nie rzucamy nigdy słów na wiatr,
Kormorany - już wygrać czas!

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Samo słowi "winners" ma w sobie nutkę zwycięstwa, wiec piosenka jest troche źle ułożona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Chcialem tylko powiedziec, ze medale dla zwyciezcow:

[Linked Image]

ufundowala firma "ANTYKORMORAN" , ktora zajmuje sie tepieniem ptakow. Firma ta oczywiscie ma wplyw na to, kto wygral <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Przegranym zostanie przyslowiowe G.Ó.W.N.O <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Quote
Oryginalnie wysłał takizwykły:
[qb]Samo słowi "winners" ma w sobie nutkę zwycięstwa, wiec piosenka jest troche źle ułożona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Potraktowałem słowo "winners" jako nazwę własną, abstra***ąc od jego znaczenia. Większość Polaków i tak nie zna angielskiego, a to piosenka polska i polska młodziez powinna słuchać wyłącznie polskich pioenek, gdyż są ładne no i polskie.

Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Quote
abstra***ąc
cenzura czuwa! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ða Bartek, rozumiem że G.Ó.W.N.O. to GłÓwna Wielka Nagroda Ogólnofinałowa, tak?

Temat się rozrasta, więc obiecuję że juz nie będę go zaśmiecał.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Quote
Oryginalnie wysłał Pitersson:
[qb]
Quote
abstra***ąc
cenzura czuwa! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ða Bartek, rozumiem że G.Ó.W.N.O. to GłÓwna Wielka Nagroda Ogólnofinałowa, tak?

Temat się rozrasta, więc obiecuję że juz nie będę go zaśmiecał.[/qb]
nie....

Główna Ózasadniona Wygrana Najlepszego Okręgu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ah...przez te piosenki polska mlodziez ortografii nie zna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Oryginalnie wysłał Ða Bartek / druzyna A:
[qb]Chcialem tylko powiedziec, ze medale dla zwyciezcow:

[Linked Image]

[/qb]
Jeszcze nie będę dziękował <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
WINNERS

Chiny - Polska - 0-3 (mam takie przeczucie)
Kuwejt - Jordania - 1-0
Dyn.Mińsk - Lille - 1-0
Spartak M. - Villarreal - 1-0
Amica - Hannover - 2-1
Cork City - Nantes - 0-1
Chelsea - Celtic - 1-2
Manch.Utd - Bayern - 1-0

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
Chiny - Polska - 2-3
Kuwejt - Jordania - 1-0
Dyn.Mińsk - Lille - 1-1
Spartak M. - Villarreal - 1-2
Amica - Hannover - 2-1
Cork City - Nantes - 1-1
Chelsea - Celtic - 1-2
Manch.Utd - Bayern - 2-1

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Chiny - Polska - 3-1
Kuwejt - Jordania - 1-0
Dyn.Mińsk - Lille - 1-0
Spartak M. - Villarreal - 1-1
Amica - Hannover - 1-1
Cork City - Nantes - 0-1
Chelsea - Celtic - 2-1
Manch.Utd - Bayern - 1-1

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Chiny - Polska - 3-1
Kuwejt - Jordania - 2-0
Dyn.Mińsk - Lille - 1-0
Spartak M. - Villarreal - 1-1
Amica - Hannover - 1-1
Cork City - Nantes - 1-2
Chelsea - Celtic - 2-1
Manch.Utd - Bayern - 1-1

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Poki co ładnie płyniemy, szkoda tej siatkówki

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Widzicie, nawet na www.livescore.com [hawksk8.w.interia.pl] nas pokazuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (po pierwszym dniu)

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
po 2-óch meczach

KORMORANY 18
-_Goldi_ 8
-apofis 3
-retoox 3
-Pitersson 4
Winners 10
-takizwykły 0
-Blancorn 0
-Feher 5
-Experto 5

Rozgrzewka sie skonczyla...zaczynamy grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Oryginalnie wysłał Ða Bartek / druzyna A:
[qb]Widzicie, nawet na www.livescore.com [hawksk8.w.interia.pl] nas pokazuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (po pierwszym dniu)[/qb]
Właśnie widze, ale póki, co, z wyniku zadowolony nie jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Po 5-ciu

KORMORANY 34
-_Goldi_ 15
-apofis 5
-retoox 7
-Pitersson 7
Winners 32
-takizwykły 1
-Blancorn 5
-Feher 13
-Experto 13

ohh...ile tych remisów...Gramy dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Quote
Oryginalnie wysłał takizwykły:
[qb]
Winners 32
-takizwykły 1

[/qb]
RzONdzisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
error (nie terror)

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Quote
Oryginalnie wysłał Ða Bartek / druzyna A:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał takizwykły:
[qb]
Winners 32
-takizwykły 1

[/qb]
RzONdzisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
żadko typuje remisy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ...a na 5 meczów aż 3 były <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Mimo to DAMY RADE !!!

Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, burbon, rafal08, Sensei, rymoholik, Lukasz111, alfa), 1,716 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,304
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1