|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
@focus - nikt nie musi mi potwierdzać bo widzę, że jeśli chodzi o Koronę to nie ma lepszego speca niż Ty  To rzeczywiście przekre, zrzucali się na kupno by poźniej to i tak odebrać jako premie ..  Pewnie i byli o klasę czy dwie lepsi od innych, tylko nie można zapomnieć o Stali Rzeszów, która wtedy o awans walczyła. I kilka razy z tego co wiem apelowali do władz gdyż wyniki Korony, a raczej sposob w jaki wygrywała im się nie widział. Dziś wiemy czemu tak było. Pamiętam jak kolega z Siary mówił, jak wpadli i chcieli kupić mecz, tyle że śmieszne pieniądze dawali, chyba by na trzy piwa dla każdego starczyło. No i polegli grajki Korony spokojnie 2-0 z tego co pamiętam .. Owszem, mieli nazwiska, sam na mecze Korony jeździłem gdyż mówiło się, ze to zespoł nie na trzecią a na pierwszą ligę. Wkrótce byli w I lidze. W jaki sposób to już wiemy. I nie może dziwić fakt, że w pamiętnym sezonie w III lidze piłkarze Korony zdobyli chyba 11 bramek z karnych, w tym połowa bardzo wątlpiwych karnych, gwizdanych głownie przy remisach i w minutach 80+ ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Ja będe dalej upierał się, że Klicki jest czysty. On jest menadzerem, nie musiał awansować odrazu, a inna sprawa była z Wdowcem i piłkarzami oni mogli o wiele więcej stracić. Gdyby Wdowczyk nie awansował z 3 ligi to po 1 byłby zwolniony razem z gromadką kopaczy a po 2 to cholernie straciłby reputacje.
Zauważmy też, ze Klicki był właścicielem, on praktycznie tylko przyjeżdzał na mecze, czasem pojawil się na treningu. On nie był "w drużynie" jeśli już to bardziej powinni się starać uwcześnie przezesi klubu p. Tkaczuk .
Platini także sam widzisz jakie stawki chodziły ze mecz w III lidze mecz z Siarką też pamiętam. Ja dalej uważam, że jakby od początku byli czyści to by i tak awansowali. Stal wtedy była silna ale czy czysta?? Moze tak może nie, pewnie jakby awansowała to teżby były jakieś podejrzenia, ale ja licze że jednak są jakieś klubu dla których gra jest przyjemnością. Pamiętam też jakbyłem na meczu Stal Rz - Korona 2-2 gdzie też jakieś tam były sporne sytuacje i po meczu śpeiwaliśmy "Na ukłądy nie ma rady" , ale nikt w to nie wierzył, teraz ja chyba wole chodzić na III lige i oglądać Korone w meczach z AKS Busko czy Kolejarzem Stróże ale wiedząc że Ci piłkarza grają uczciwie, tylko czy aby po tym wszsystkim można jeszcze w to wierzyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
I niestety najlepszy zawodnik w histroii Korony dzisiaj rozwiązał kontrakt.
BYŁA, BĘDZIE, JEST KORONA MKS
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
A moze by wprowdzic tak jak bodajze w PLK mozliwosc kupienia sobie miejsca w OE. Wtedy zdecydowanie ograniczymy kupowanie meczy, które wg mnie bylo zawsze jest i bedzie na kazdym szczeblu rozgrywek. Ponadto takie druzyny musialyby oczwiscie spelniac wymogi licencyjne i w ten sposob unikniemy kolejnego absurdu, gdzie druzyna pol rundy albo i wiecej gra jako gospodarz nie na swoim stadionie. 1 liga to raczej nie, ale z 2 bym się zgodził, wproadzić coś na wzór II ligi holenderskiej, gdzie się płaci za miejsce
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
I niestety najlepszy zawodnik w histroii Korony dzisiaj rozwiązał kontrakt.
BYŁA, BĘDZIE, JEST KORONA MKS no to ciekawe ktory klub z czlowki powaznie sie wzmocni pozyskujac Hermesa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334 |
I niestety najlepszy zawodnik w histroii Korony dzisiaj rozwiązał kontrakt.
BYŁA, BĘDZIE, JEST KORONA MKS no to ciekawe ktory klub z czlowki powaznie sie wzmocni pozyskujac Hermesa  Jestem za tym aby wrócił do swojego pierwszego polskiego klubu. Przydał by sie i to bardzo
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
I niestety najlepszy zawodnik w histroii Korony dzisiaj rozwiązał kontrakt.
BYŁA, BĘDZIE, JEST KORONA MKS Focus, Hermes dobrym grajkiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
I niestety najlepszy zawodnik w histroii Korony dzisiaj rozwiązał kontrakt.
BYŁA, BĘDZIE, JEST KORONA MKS Szkoda Klickiego, w którego uczciwość wierzę. Szkoda Hermiego, który był sercem tej drużyny. Ich już nie ma, my - prawdziwi kibice, będziemy ZAWSZEByliśmy w III, byliśmy w II lidze, byliśmy wreszcie w OE i będziemy choćby w A-klasie. BYŁA, BĘDZIE, JEST KORONA MKS! 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Dobrze , że chociaż stadion w Kielcach zostanie - jak to mało trzeba aby rozjechać drużynę z ekstraklasy , chyba że może prezes zmieni zdanie -
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
I niestety najlepszy zawodnik w histroii Korony dzisiaj rozwiązał kontrakt.
BYŁA, BĘDZIE, JEST KORONA MKS Focus, Hermes dobrym grajkiem? W Historii Kieleckiej piłki?? Moim zdaniem nie było lepszego. A Stadion?? Tak zostanie tylko, że juz miasto mówi że nie stać jest na jego utrzymanie. Klicki zdania nie zmieni bo jest też inny problem, taki ze firma Koloprter z roku na rok przędzie coraz gorzej.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2005
Posty: 42 |
i tu jest clou programu ,bo najbardziej poszkodowani sa kibice ktorzy wierzyli w Korone,Widzew itd a przez błedy pewnych ludzi płacą najwiekszą cene.O pana Klickiego specjalnie bym sie nie martwił ,da sobie rade,a swoją droga podjął męska twarda decyzje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
No narazie skierowano sprawe Zagłębia Lubin do ponownego rozpatrzenia. Jak juz ktos wczesniej pisal moze zmiana prezesa w polowie rundy "pomogła" ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
najgorsze jest to ze kibice ucierpia najbardziej, a zawodnicy z podniesiona głowa zawitaja w innych klubach i nadal beda oklaskiwani...szambo z tej naszej ligi niezłe - jedyny wstrzas byłby chyba do uzyskania przez totalny bojkot ligi przez kibiców...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
No narazie skierowano sprawe Zagłębia Lubin do ponownego rozpatrzenia. Jak juz ktos wczesniej pisal moze zmiana prezesa w polowie rundy "pomogła" ? Już ja widzę te ponowne rozpatrzenie. Co nagle się okaże że to jednak nie Lubin kupował? Ciekawe czemu to akurat tylko apelacja Zagłębia została uznana? Temu że innych nie sponsoruje Skarb Państwa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212 |
czy to prawda ze miesieczny koszt utrzymania stadionu Korony wynosi okolo 140 tysiecy zlotych? skad Kielce wezma pieniadze na ten cel? focus jak myslisz po ile teraz bedzie chodzic ludzi na mecze kielczan? no chyba, ze w Kielcach ruszycie z jakas akcja spoleczna typu "I Ty mozesz utrzymac nasz stadion" bilety tansze, ale zeby przychodzilo jak najwiecej ludzi, rzedu 12 tysiecy - wtedy moze jakos bez sponsora daloby sie utrzymac ten stadion, ale raczej to jest mission impossible
co bedzie jesli miasto nie wezmie na siebie tego stadionu, a Korona spadnie np. do 3 ligi? Moze Arena zostanie (a w zasadzie powinna) zostac przekazana komus pod władanie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Nie bede komentowal wczorajszej decyzji ZTP ani calej dzialalnosci PZPN  Sytuacja z Zaglebiem przypomina mi lata szkoly podstawowej kiedy najlepsze oceny z zachowania dostawal Kaziu bo jego mama przynosila kwiatki do szkoly a tata byl konserwatorem  Slyszalem takze ze odnosnie korupcji to jest tak: Jesli ktos dokona gwaltu a byc moze morderstwa na 6 kobietach to nie podlega karze a jesli skusi sie jeszcze na 7 sztuke to niestety ale jest to juz przestepstwo ...  Przepraszam za "czarny humor" ale w tej sytuacji ktora jest w polskiej pilce jest on zrozumialy... Aha jeszcze slowo do "czlonkow" PZPN ...
Chocbyscie spuscili Widzew do A-klasy to nie wymarzecie z historii cieplego wieczoru 18 czerwca 1997 roku ... Legia - Widzew 2:3 Przykro mi ale musicie z tym zyc ...P.S. Panie Listkiewicz dinozaury juz dawno wyginely, Pan tez moze odejsc (to nie takie trudne)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Widzew spuszczony Zagłębie NIE  Przecież to jest jakaś paranoja! Czy Ci ludzie w PZPN na prawdę są takimi idiotami czy tylko udają? A może tylko udają nimi nie być? DERBY ŁODZI W PIERWSZEJ LIDZE!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|