|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2004
Posty: 8 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 167 |
wiecej was mama w tym sanoku nie miala? do mnie i do czerstwego doczepiliscie sie ze mamy to samo IP,a to ze cala 4 liga to nowozarejestrowani mieszkancy sanoka to mnikogo nie dziwi! nie traktujcie tego postu jako jakiejs zaczepki ani pretensji--poproostu zauwazylem ze coraz wiecej ludzi z tego sanoka na tym forum...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Oryginalnie wysłał Właściciel Choinki: [qb]wiecej was mama w tym sanoku nie miala? do mnie i do czerstwego doczepiliscie sie ze mamy to samo IP,a to ze cala 4 liga to nowozarejestrowani mieszkancy sanoka to mnikogo nie dziwi! nie traktujcie tego postu jako jakiejs zaczepki ani pretensji--poproostu zauwazylem ze coraz wiecej ludzi z tego sanoka na tym forum...[/qb] Tepsa dotarla i tam [do Sanoka] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Nie myśl W.Ch. że nie zainteresowaliśmy się tą sprawą. Ale wszystko jest póki co ok. pzdr)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 167 |
no to szacuneczek Terror za czujne oko! Pozdrawiam !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 47
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2004
Posty: 47 |
Chcę wziąść udział i potwierdzam gotowość... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
inwazji Sanoka na PLK cd.. dobra zapisany typuj w IV lidze, regulamin PLK jak mantre odmawiaj trzy razy dziennie przed sniadaniem, obiadem i kolacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
chciałbym zgłosić się do IV ligi. Z II ligi zostałem wykluczony, jako że nikt tutaj nie bierze pod uwagę wrześniowego urlopu lub wakacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> (to dziwne, bo tylu forumowiczów twierdzi że jest studentami).
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
ok przyjety, typuj w IV lidze; regulamin druknac, w ramke i na sciane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2004
Posty: 7 |
ja zmieniłem nick z kamil sieczkowski na Spider Man-z sanoka mam nadzieje że to nie zaszkodzi w dalszym graniu . dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Oryginalnie wysłał Pitersson: [qb]chciałbym zgłosić się do IV ligi. Z II ligi zostałem wykluczony, jako że nikt tutaj nie bierze pod uwagę wrześniowego urlopu lub wakacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> (to dziwne, bo tylu forumowiczów twierdzi że jest studentami).[/qb] Sorki Pitersson, ale nie mogę się z Tobą zgodzić. Primo, wyraziłeś chęć uczestnictwa w PLK a od samego początku była data rozpoczęcia gry [pocz. września]. Secundo, zwczasu mogłeś kliknąć mi lub twistowi priv, o wysłaniu za Ciebie spotkań w kolejkach np. 1-3 [też jest to w regulaminie]. Tercio, inni studenci jakoś sobie poradzili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> No przykro mi, że tak się stało... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
nic nie szkodzi, wystarczylo mi dopisac phantom.put("Spider Man- z sanoka", "kamil sieczkowski"); niestety ilosc prob wy****nia parsera na swoim kkoncie wyczerpales jeszcze jedna proba i wylatujesz z PLK aa na stronce zostanie kamil, nie zryj masla bo mi sie nie chce o tym pamietac ani tego zmieniac nastepny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
Oryginalnie wysłał [T]-error: [qb] Oryginalnie wysłał Pitersson: [qb]chciałbym zgłosić się do IV ligi. Z II ligi zostałem wykluczony, jako że nikt tutaj nie bierze pod uwagę wrześniowego urlopu lub wakacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> (to dziwne, bo tylu forumowiczów twierdzi że jest studentami).[/qb] Sorki Pitersson, ale nie mogę się z Tobą zgodzić. Primo, wyraziłeś chęć uczestnictwa w PLK a od samego początku była data rozpoczęcia gry [pocz. września]. Secundo, zwczasu mogłeś kliknąć mi lub twistowi priv, o wysłaniu za Ciebie spotkań w kolejkach np. 1-3 [też jest to w regulaminie]. Tercio, inni studenci jakoś sobie poradzili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> No przykro mi, że tak się stało... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] No problemo [T]-error. To był mój wybór, po prostu byłem na urlopie zagramanicą i nie chciałem przepłacać za kafejki. Uogólniłem trochę sytuację wrześniowych nieobecnych, ale sam nie jestem już studentem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Inna sprawa, że jakoś tak sobie obliczyłem, że zdąże na 3 kolejkę i uniknę dyskwalifikacji, ale pomyliłem się... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 47
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2004
Posty: 47 |
stwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6 |
Potwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Oryginalnie wysłał kadra: [qb]Potwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] Jesteś ostatnią osobą, którą zapisujemy z Sanoka. Limit miejsc wyczerpaliście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Nie przekazujcie już braciom, siostrom, kuzynom, wujkom, kolegom i koleżankom info o zapisach. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />  Sanok 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
przynajmniej sprawiajcie minimum "pozorow", a nie 6 wlazi na jednym modemie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2004
Posty: 265 |
Jak jescze mozna się zgłosic to zgłaszam się !
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
mozna mozna, typuj w IV lidze, regulamin wiadomo co z nim robić ....
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|