Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 10 1 2 6 7 8 9 10
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6
chce się zapisać

Dołączył: Sep 2004
Posty: 8
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 8
Chcę się zapisać

Dołączył: May 2004
Posty: 167
W
member
member
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 167
wiecej was mama w tym sanoku nie miala? do mnie i do czerstwego doczepiliscie sie ze mamy to samo IP,a to ze cala 4 liga to nowozarejestrowani mieszkancy sanoka to mnikogo nie dziwi! nie traktujcie tego postu jako jakiejs zaczepki ani pretensji--poproostu zauwazylem ze coraz wiecej ludzi z tego sanoka na tym forum...

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Quote
Oryginalnie wysłał Właściciel Choinki:
[qb]wiecej was mama w tym sanoku nie miala? do mnie i do czerstwego doczepiliscie sie ze mamy to samo IP,a to ze cala 4 liga to nowozarejestrowani mieszkancy sanoka to mnikogo nie dziwi! nie traktujcie tego postu jako jakiejs zaczepki ani pretensji--poproostu zauwazylem ze coraz wiecej ludzi z tego sanoka na tym forum...[/qb]
Tepsa dotarla i tam [do Sanoka] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Nie myśl W.Ch. że nie zainteresowaliśmy się tą sprawą. Ale wszystko jest póki co ok.

pzdr)

Dołączył: May 2004
Posty: 167
W
member
member
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 167
no to szacuneczek Terror za czujne oko! Pozdrawiam !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Sep 2004
Posty: 47
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 47
Chcę wziąść udział i potwierdzam gotowość... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
inwazji Sanoka na PLK cd.. dobra zapisany typuj w IV lidze, regulamin PLK jak mantre odmawiaj trzy razy dziennie przed sniadaniem, obiadem i kolacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
chciałbym zgłosić się do IV ligi.
Z II ligi zostałem wykluczony, jako że nikt tutaj nie bierze pod uwagę wrześniowego urlopu lub wakacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> (to dziwne, bo tylu forumowiczów twierdzi że jest studentami).

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
ok przyjety, typuj w IV lidze; regulamin druknac, w ramke i na sciane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2004
Posty: 1
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1
potwierdzam

Dołączył: Sep 2004
Posty: 7
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 7
ja zmieniłem nick z kamil sieczkowski na Spider Man-z sanoka mam nadzieje że to nie zaszkodzi w dalszym graniu . dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Quote
Oryginalnie wysłał Pitersson:
[qb]chciałbym zgłosić się do IV ligi.
Z II ligi zostałem wykluczony, jako że nikt tutaj nie bierze pod uwagę wrześniowego urlopu lub wakacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> (to dziwne, bo tylu forumowiczów twierdzi że jest studentami).[/qb]
Sorki Pitersson, ale nie mogę się z Tobą zgodzić. Primo, wyraziłeś chęć uczestnictwa w PLK a od samego początku była data rozpoczęcia gry [pocz. września]. Secundo, zwczasu mogłeś kliknąć mi lub twistowi priv, o wysłaniu za Ciebie spotkań w kolejkach np. 1-3 [też jest to w regulaminie]. Tercio, inni studenci jakoś sobie poradzili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> No przykro mi, że tak się stało... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
nic nie szkodzi, wystarczylo mi dopisac phantom.put("Spider Man- z sanoka", "kamil sieczkowski"); niestety ilosc prob wy****nia parsera na swoim kkoncie wyczerpales
jeszcze jedna proba i wylatujesz z PLK
aa na stronce zostanie kamil, nie zryj masla bo mi sie nie chce o tym pamietac ani tego zmieniac
nastepny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Quote
Oryginalnie wysłał [T]-error:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Pitersson:
[qb]chciałbym zgłosić się do IV ligi.
Z II ligi zostałem wykluczony, jako że nikt tutaj nie bierze pod uwagę wrześniowego urlopu lub wakacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> (to dziwne, bo tylu forumowiczów twierdzi że jest studentami).[/qb]
Sorki Pitersson, ale nie mogę się z Tobą zgodzić. Primo, wyraziłeś chęć uczestnictwa w PLK a od samego początku była data rozpoczęcia gry [pocz. września]. Secundo, zwczasu mogłeś kliknąć mi lub twistowi priv, o wysłaniu za Ciebie spotkań w kolejkach np. 1-3 [też jest to w regulaminie]. Tercio, inni studenci jakoś sobie poradzili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> No przykro mi, że tak się stało... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
No problemo [T]-error. To był mój wybór, po prostu byłem na urlopie zagramanicą i nie chciałem przepłacać za kafejki. Uogólniłem trochę sytuację wrześniowych nieobecnych, ale sam nie jestem już studentem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Inna sprawa, że jakoś tak sobie obliczyłem, że zdąże na 3 kolejkę i uniknę dyskwalifikacji, ale pomyliłem się... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2004
Posty: 47
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 47
stwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Sep 2004
Posty: 6
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6
Potwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Quote
Oryginalnie wysłał kadra:
[qb]Potwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
Jesteś ostatnią osobą, którą zapisujemy z Sanoka. Limit miejsc wyczerpaliście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Nie przekazujcie już braciom, siostrom, kuzynom, wujkom, kolegom i koleżankom
info o zapisach. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

stop Sanok stop

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
przynajmniej sprawiajcie minimum "pozorow", a nie 6 wlazi na jednym modemie stop

Dołączył: Sep 2004
Posty: 265
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 265
Jak jescze mozna się zgłosic to zgłaszam się !

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
mozna mozna, typuj w IV lidze, regulamin wiadomo co z nim robić ....

Strona 8 z 10 1 2 6 7 8 9 10

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker), 2,746 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,853
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1