proszę o rozegranie meczów/dwumeczów: Gib01 - viali
totti_zks - Gib01
viali - kruk
green_grass of_tunnel - Gib01
green_grass of_tunnel - kruk
yaaho - green_grass of_tunnel
yaaho - viali
viali - green_grass of_tunnel
yaaho - Gib01
viali - totti_zks
kruk - yaaho
Gib01 - kruk
andrzejek_84 - kruk (lub/i z Gib01)
Po rozegraniu tych meczów każdy będzie miał zbliżoną ilość rozegranych spotkań (około czternaście).
Czas na rozegranie do KOŃCA TYGODNIA. Potem będą sankcje
W 2 lidze Giertyszek, nOcnY i zalayeta też niech trochę nadrabiają do reszty