Nie lubie: Chamstwa, fizyki, brzydkich klientów, mojego brata Piotra, brukselki i polityki
Dopiero teraz jestem w stanie napisać cokolwiek o randce z Fajfusem. Było źle Jak taki seksowny facet może być tak nieatrakcyjny? ................ Ale potem nastąpiła katastrofa. Pod koniec filmu poczułam smród. Myślałam, że przed nami siadł jakiś menel albo coś, ale jak film się skończył zobaczyłam, że to Fajfus zdjął buty. Bosh! Co za smród! A było tak cudownie
Szybko uciekłam i modliłam się, żeby więcej nie zadzwonił.
I zgadnijcie, co się stało w niedzielę. ZADZWONIŁ. Eh, i co ja mam teraz zrobić? Zgodziłam się iść z nim na melanż w sobotę, bo przecież liczy się wnętrze...
Mam pytanie apropos pokemonowego pisma. Czy panuja tu jakies zasady? Czy to moze samowolka? Widuje sie np czasami Samogloski wielkimi, spolgloski malymi, lub odwrotnie, mozliwa jest tez np taka opcja ze co druga literka jest "wielka" . Czy jest jakis konkretny jezyk pokemonow czy kazdy pisze jak chce?