|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
Witam.Tu bede podawal swoja gre.Jednak mam do wszystkich prosbe,aby tu w tym temacie nie robic balaganu.Jesli macie jakies uwagi to prosze bardzo piszcie tylko niech beda one konkretne.Bede podawal tu swoje typy stawke kurs bukmachera,plan i ile odrobilem z minusu.Oczywiscie juan carlos ty grasz i pokazujesz na sucho co potrafisz.Zgadzam sie do tych 350zl tygodniowo.Ja zaczynam od dzisiaj i mysle ze ty rowniez. P.s set nic do ciebie nie mam jak i do ufo ,skrytykowalem was tak ostro bo po jaka cholere wy sie odzywaliscie?A wiecie ze czlowiek po nieszczesliwych doznaniach jest w****iony i nie liczy sie ze slowami. Narazie tyle za jakies pare godzin podam typ ,mam juz na celowniku typy z ktorych wybieram teraz jeden i konstruuje do niego plan.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
oto pierwszy typ panova-nagyova 1 prof 1.8 stawka 400zl ew. wygrana 648zl zysk 248zl konto 4700zl minus do odrobienia 9357,5zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Rafter, czekalem az cos rzucisz i sie doczekalem, Na dzisiaj nie ma nic ciekawego do grania, dlatego bym zaryzykowali postawil, aleckurszak expekt nie prezentuje tego spokania, w ogole tenisa nie ma do wyboru. Na kiedy jest ten mecz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
na dzisiaj dla odmiany trypla z sts francja korea 1 1.3 hiszpania argentyna 1 1.1 martin lisnard 1 1.45 stawka 500 zł na czysto do wyjęcia 433 zł czyli trochę ponad plan ale mam zamiar sobie kupić zimowe buty a to kosztuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał lino: [qb]Rafter, czekalem az cos rzucisz i sie doczekalem, Na dzisiaj nie ma nic ciekawego do grania, dlatego bym zaryzykowali postawil, aleckurszak expekt nie prezentuje tego spokania, w ogole tenisa nie ma do wyboru. Na kiedy jest ten mecz?[/qb] Lino expekt nie daje mozliwosci gry na tenis kobiecy!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , no to nie zagram
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
Oryginalnie wysłał juan_carlos: [qb]na dzisiaj dla odmiany trypla z sts francja korea 1 1.3 hiszpania argentyna 1 1.1 martin lisnard 1 1.45 stawka 500 zł na czysto do wyjęcia 433 zł czyli trochę ponad plan ale mam zamiar sobie kupić zimowe buty a to kosztuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] francja korea 90-80 hiszpania argentyna 97-55 martin lisnard 6-0 7-6 tym samym mam co jeść w tym tygodniu i 83 zł dodatkowo na jednego zimowego buta wpadnę w przyszłym tygodniu po kolejne 350 zł i jeśli starczy mi fantazji to drugiego buta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
Brawo juan ale widze ze idziesz na latwizne.Nie zapominaj ze gdy ja osiagne plan tygodniowy to gram dalej az do konca tygodnia z tym ze zarobione pieniadze odkladam na pozniejsze ich postawienie "za wszystko".Widze ze ty tak robic nie bedziesz coz twoja sprawa poczekam na nastepny tydzien.Narazie brawo kolego.Jestes madry chlopak hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
a ja nie jestem chciwy bo to jeden z grzechów głównych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 350 zł/tyg to mam zamiar konsekwentnie realizować
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
juan ale ty jestes niewychowany. Nie wiesz że nie wypada nic robić lepiej niż gospodarz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413 |
Witam... ale jaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> idzie się uśmiać do łez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ...a tak poważnie to mogę, jeśli czas pozwoli, robić podsumowania, tylko proszę podawajcie wyniki spotkań...
3mcie się i powodzenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ps. juan... kiedy masz w planie zakup sankufff na zimę? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
Witam z rana.Mecz nagyovej zostal odlozony z powodu deszczu i nie pozostalo mi nic innego jak czekac na wynik.Mecz jest dzisiaj jeszcze nie wiem o ktorej ale prawdopodobnie bedzie to pozna godzina.Wiec musze czekac na rezultat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
Tak jak sie spodziewalem moj mecz zaczyna sie o 4 rano naszego czasu.I jedna ciekawostka przynajmniej taka byla dlamnie tbwsport daje wyniki tenisa live.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Oryginalnie wysłał RAFTER: [qb]Tak jak sie spodziewalem moj mecz zaczyna sie o 4 rano naszego czasu.I jedna ciekawostka przynajmniej taka byla dlamnie tbwsport daje wyniki tenisa live.[/qb] ATPtennis.com tez live'y ma...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
Oryginalnie wysłał Aclî: [qb]Witam... ale jaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> idzie się uśmiać do łez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ...a tak poważnie to mogę, jeśli czas pozwoli, robić podsumowania, tylko proszę podawajcie wyniki spotkań...
3mcie się i powodzenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ps. juan... kiedy masz w planie zakup sankufff na zimę? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Ładne jaja sobie robisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: A co to jest sankufff? kufer z sanktuarium? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
Oryginalnie wysłał smoq34: [qb] Oryginalnie wysłał Aclî: [qb]Witam... ale jaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> idzie się uśmiać do łez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ...a tak poważnie to mogę, jeśli czas pozwoli, robić podsumowania, tylko proszę podawajcie wyniki spotkań...
3mcie się i powodzenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ps. juan... kiedy masz w planie zakup sankufff na zimę? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Ładne jaja sobie robisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: A co to jest sankufff? kufer z sanktuarium? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] smoq musisz tu rzygać? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
..ten mecz sie nigdy nie zakonczy ,czekam dalej bo nie moge dzialac nie znajac rozstrzygniecia.Pieprzony deszcz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
Oryginalnie wysłał RAFTER: [qb]..ten mecz sie nigdy nie zakonczy ,czekam dalej bo nie moge dzialac nie znajac rozstrzygniecia.Pieprzony deszcz.[/qb] rafter wg mojej wiedzy ten mecz się zakończył już parę godzin temu i wygrała panova w 3 setach :zobacz:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|