Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 16 1 2 3 15 16
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Witam.Tu bede podawal swoja gre.Jednak mam do wszystkich prosbe,aby tu w tym temacie nie robic balaganu.Jesli macie jakies uwagi to prosze bardzo piszcie tylko niech beda one konkretne.Bede podawal tu swoje typy stawke kurs bukmachera,plan i ile odrobilem z minusu.Oczywiscie juan carlos ty grasz i pokazujesz na sucho co potrafisz.Zgadzam sie do tych 350zl tygodniowo.Ja zaczynam od dzisiaj i mysle ze ty rowniez.
P.s set nic do ciebie nie mam jak i do ufo ,skrytykowalem was tak ostro bo po jaka cholere wy sie odzywaliscie?A wiecie ze czlowiek po nieszczesliwych doznaniach jest w****iony i nie liczy sie ze slowami.
Narazie tyle za jakies pare godzin podam typ ,mam juz na celowniku typy z ktorych wybieram teraz jeden i konstruuje do niego plan.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
oto pierwszy typ
panova-nagyova 1 prof 1.8
stawka 400zl ew. wygrana 648zl zysk 248zl
konto 4700zl
minus do odrobienia 9357,5zl

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Rafter, czekalem az cos rzucisz i sie doczekalem,
Na dzisiaj nie ma nic ciekawego do grania, dlatego bym zaryzykowali postawil, aleckurszak expekt nie prezentuje tego spokania, w ogole tenisa nie ma do wyboru.
Na kiedy jest ten mecz?

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
na dzisiaj dla odmiany trypla z sts
francja korea 1 1.3
hiszpania argentyna 1 1.1
martin lisnard 1 1.45
stawka 500 zł na czysto do wyjęcia 433 zł czyli trochę ponad plan ale mam zamiar sobie kupić zimowe buty a to kosztuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał lino:
[qb]Rafter, czekalem az cos rzucisz i sie doczekalem,
Na dzisiaj nie ma nic ciekawego do grania, dlatego bym zaryzykowali postawil, aleckurszak expekt nie prezentuje tego spokania, w ogole tenisa nie ma do wyboru.
Na kiedy jest ten mecz?[/qb]
Lino expekt nie daje mozliwosci gry na tenis kobiecy!

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , no to nie zagram

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
Quote
Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]na dzisiaj dla odmiany trypla z sts
francja korea 1 1.3
hiszpania argentyna 1 1.1
martin lisnard 1 1.45
stawka 500 zł na czysto do wyjęcia 433 zł czyli trochę ponad plan ale mam zamiar sobie kupić zimowe buty a to kosztuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
francja korea 90-80
hiszpania argentyna 97-55
martin lisnard 6-0 7-6
tym samym mam co jeść w tym tygodniu i 83 zł dodatkowo na jednego zimowego buta
wpadnę w przyszłym tygodniu po kolejne 350 zł i jeśli starczy mi fantazji to drugiego buta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Brawo juan ale widze ze idziesz na latwizne.Nie zapominaj ze gdy ja osiagne plan tygodniowy to gram dalej az do konca tygodnia z tym ze zarobione pieniadze odkladam na pozniejsze ich postawienie "za wszystko".Widze ze ty tak robic nie bedziesz coz twoja sprawa poczekam na nastepny tydzien.Narazie brawo kolego.Jestes madry chlopak hehe

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
a ja nie jestem chciwy bo to jeden z grzechów głównych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
350 zł/tyg to mam zamiar konsekwentnie realizować

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
juan ale ty jestes niewychowany. Nie wiesz że nie wypada nic robić lepiej niż gospodarz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 413
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413
Witam... ale jaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> idzie się uśmiać do łez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
...a tak poważnie to mogę, jeśli czas pozwoli, robić podsumowania, tylko proszę podawajcie wyniki spotkań...

3mcie się i powodzenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ps. juan... kiedy masz w planie zakup sankufff na zimę? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Witam z rana.Mecz nagyovej zostal odlozony z powodu deszczu i nie pozostalo mi nic innego jak czekac na wynik.Mecz jest dzisiaj jeszcze nie wiem o ktorej ale prawdopodobnie bedzie to pozna godzina.Wiec musze czekac na rezultat.

Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Tak jak sie spodziewalem moj mecz zaczyna sie o 4 rano naszego czasu.I jedna ciekawostka przynajmniej taka byla dlamnie tbwsport daje wyniki tenisa live.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Quote
Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]Tak jak sie spodziewalem moj mecz zaczyna sie o 4 rano naszego czasu.I jedna ciekawostka przynajmniej taka byla dlamnie tbwsport daje wyniki tenisa live.[/qb]
ATPtennis.com tez live'y ma...

Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
Quote
Oryginalnie wysłał Aclî:
[qb]Witam... ale jaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> idzie się uśmiać do łez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
...a tak poważnie to mogę, jeśli czas pozwoli, robić podsumowania, tylko proszę podawajcie wyniki spotkań...

3mcie się i powodzenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ps. juan... kiedy masz w planie zakup sankufff na zimę? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Ładne jaja sobie robisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
A co to jest sankufff? kufer z sanktuarium? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
Quote
Oryginalnie wysłał smoq34:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Aclî:
[qb]Witam... ale jaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> idzie się uśmiać do łez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
...a tak poważnie to mogę, jeśli czas pozwoli, robić podsumowania, tylko proszę podawajcie wyniki spotkań...

3mcie się i powodzenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ps. juan... kiedy masz w planie zakup sankufff na zimę? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Ładne jaja sobie robisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
A co to jest sankufff? kufer z sanktuarium? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
smoq musisz tu rzygać? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
..ten mecz sie nigdy nie zakonczy ,czekam dalej bo nie moge dzialac nie znajac rozstrzygniecia.Pieprzony deszcz.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
Quote
Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]..ten mecz sie nigdy nie zakonczy ,czekam dalej bo nie moge dzialac nie znajac rozstrzygniecia.Pieprzony deszcz.[/qb]
rafter wg mojej wiedzy ten mecz się zakończył już parę godzin temu i wygrała panova w 3 setach :zobacz:

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Panova 62 16 64

Strona 1 z 16 1 2 3 15 16

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, JelineK), 1,341 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,834
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1