Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 16 1 2 3 4 5 15 16
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Quote
Oryginalnie wysłał savio:
[qb]lino a to nie jest przypadkiem kazirodztwo?[/qb]
Dobra, znlazlem troche czasu dlatego jestem...
savio, jesl ichodzi o kaziroctwo to poczytaj biblie, a nie *******isz glupoty...
Powyzywaj jeszcze, powyzywaj sie na mnie, to mzoe ci w koncu przejdzie. Nie zamierzam zadawac sie z idiotami, dlatego nie odzywaj sie wiecej do mnie. Gdyby nie twoje dziecinne wyzwiska to by balaganu nie bylo, zaczales i wszystko na mnie zwalasz.
Nie wiem co cie boli, ale to juz nie moj problem.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
Quote
Oryginalnie wysłał lino:
2 na 1 to jest nie fear , i wy sie sportem interesujecie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
[/QB]
Czy ja dobrze rozumieć, ze Ty się nie bać 2 na 1 ?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Quote
Oryginalnie wysłał wuzz:
[qb]A może ktoś z was by założył temat "Dupa Maryny"?
Co, lino?
Tam można by sobie wrzucać i wyrzucać...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
Smieszny pomysl.
Tylko chyba nie zauwazyles jednej zmianki. Ja nie chce sie z nikim klocic, na nikogo wrzucac, wyzywac sie jak niedojrzale dzieczaczki co to po szkole nie maja co z swoim "jezykiem polskim" zrobic i spelniaja sie na forum. Ja nie wiem, ale chyba savio czuje jakas chora satysfakcje jak powyzywa kogos tam na forum.
Tak wiec nie bede wiecej odpisywal na listy typu: "lino nie płacz jestes patałach i tyle mozesz trafiac typy wygrywac kupony ale i tak jestes taka gnida która wszedzie nochal wepcha" - zalosne.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Quote
Oryginalnie wysłał wuzz:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał lino:
2 na 1 to jest nie fear , i wy sie sportem interesujecie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
[/qb]
Czy ja dobrze rozumieć, ze Ty się nie bać 2 na 1 ?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/QB]
Heheheh, no z takim to mozna pogadac...
Wrecz odwrotnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Co jest najsmiesniejsze? ze ja o nic nie walcze...
A bym mial o co, np o kulture jezykowa, szacunek do siebie na wzajem.

Troche mnie dziwi bierna postawa adminow, ze pozwalaja na bluzki, przeciez jest to miejsce publiczne, (jak toaleta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
Jesli oni nie wkrocza to porzadku w tym forum bezprawia nie bedzie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
Quote
Oryginalnie wysłał lino:
...ja o nic nie walcze...
A bym mial o co, np o kulture jezykowa, szacunek do siebie na wzajem.

Troche mnie dziwi bierna postawa adminow, ze pozwalaja na bluzki , przeciez jest to miejsce publiczne, (jak toaleta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
...[/QB]
Wypraszam sobie, ja noszę koszule ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Hehehe, z tego zakrecenia znow literowki strzelam (nie mylic z palcowka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ).
Za "chwilek"(chwilke) dostaniemy zjebie, ze nic nie wprowadzamy, jakby posmiac sie nie mozna bylo...

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Witam!

Musze sie wtracic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nie to zebym sobie nabijal posty, lubil pogadac off-topicowo, itd, itd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ale tak zaczijmy od jednego:
Lino jest mormonem i kocha sie z bracmi i siostrami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , corkami i synami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . W sumie niewazna jest religia, plec, rasa, itd wazne sa typy.

Lino typy owe podaje, przynajmniej stara sie je podawac. Lubi duzo mowic i to nie jego wina.

Teraz obrona drugiej strony, zeby nie bylo, ze jestem subiektywny: Lino czasami trzeba troche dystansu do wszystkiego co sie dzieje na forum!

Poprawianie bledow to tez nie dobry pomysl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> siedzialbys nad tym godzinami, dniami, miesiacami i latami i bys sie nie uporal... sam zreszta popelniasz ich duza ilosc... wiec luzik....

Nazywanie gimnazjalista Savia to maly bledzik... zycze milej zonki Savio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

W sumie to wszystko, pieprze troszku od rzeczy, ale wazne by zrozumiec sedno sprawy. Ponawiam apel Slava: "Make peace, not war"!!!!

Pozdrawiam
Kejsper

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
Panowie, dzięki ciężkiej, bezinteresownej pracy takich szarych ludzików jak my oraz naszym pisemnym wyzewnętrznianiom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: , ten temat jest ciągle na topie!

BTW: Widział ktoś ostatnio gospodarza? HaaaaallllloooOOOO! UPS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdrowienia
dobrej nocy
wuzz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Gospodarz wraz ze swym podwladnym matematykiem opracowuje strategie podboju BUKOW, a przede wszystkim zamkniecia nam mord <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdro
Kejsper

Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
witam

nie wie moze ktos jakie sa wyniki meczy ktore poscil Rafter?

z gory dziekuje

pozdrawiam

cichy

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Frazier - Smashnowa 64 62
Clijsters gra dziś ale to już bez znaczenia....

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
wyciągnięcie tematu
rafter na forum są dobre typy wbrew krążącej ostatnio opinii
może się przekonasz do tego że czasem warto słuchać innych i faktycznie odrobisz tą kaskę?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
dawno juz nie bylem na forum i znow czytam Rafter chce znow pokazac rzuca sumami Jestem najlepszy a wy to pikusie i Wtopa
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ale na ta przegrana to Rafter zasluzyles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> lubie ludzi ktorzy sie nie podaja

prosba do wszystkich piszcie tylko o grze
typach kursach i grze gospodarze takie pleple
jest calkowicie bezsensu
chcecie poplec to w to i owo temat sobie zalozcie
pozdrawiam

Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Witam
Clement-roddick 2 1.45 expekt stawka 900zl ewzysk405zl
konto3900zl
minus do odrobienia bez zmian9209,5zl
Mialem problem z zawarciem tego zakladu w expekcie nie wiem czemu ale dlugo czekalem na potwierdzenie zakladu.Dziwi mnie to iz przy takiej stawce moga byc jakies nieporozumienia.

Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
...i dodam tylko ze gram caly czas na roddicka zysk niemal ze 100%.Dzis przegrywa to stawiam jutro z grosjeanem.Proste prawda zrobcie to samo dwudniowa progresja i nie wyobrazam sobie aby zysku z tego nie bylo.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
Quote
Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]Witam
Clement-roddick 2 1.45 expekt stawka 900zl ewzysk405zl
konto3900zl
minus do odrobienia bez zmian9209,5zl
Mialem problem z zawarciem tego zakladu w expekcie nie wiem czemu ale dlugo czekalem na potwierdzenie zakladu.Dziwi mnie to iz przy takiej stawce moga byc jakies nieporozumienia.[/qb]
rafter a wiesz na jakiej nawierzchni chłopaki grają i komu ona sprzyja? dla mnie szanse clement roddick są 50 na 50 a grosjean roddick 60 na 40
z powyższych powodów bym roddicka - gracza o słabej psyche - sobie darował
jest taki ciekawy mecz dziś nieminen sluiter nawet kurs na nieminena podobny do tego na roddicka a wydaje mi się (powtarzam wydaje) że jest to spotkanie znacznie pewniejsze

Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
Quote
Oryginalnie wysłał toro:
[qb]
Prosba do wszystkich piszcie tylko o grze
typach kursach i grze - takie pleple
jest calkowicie bezsensu
chcecie poplec to w to i owo temat sobie zalozcie
pozdrawiam[/qb]
Dobrze gada dać mu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
...Juan skoncz te *******y rozumiesz .Madry chlopak z ciebie ale te twoje pouczenia i rady wsadz sobie w dupe.To co sie tobie wydaje zachowaj dla siebie ,bo mi sie wydaje innaczej.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
A.Clement - A. Roddick

zna juz ktos wynik tego spotkania ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
na razie
Clement- Roddick 4:6 7:6 7:6
zaczyna sie 4 set

Strona 3 z 16 1 2 3 4 5 15 16

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, 11kera11, JelineK, betowiec, kamel), 1,058 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,922
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1