idzie się uśmiać do łez idzie się uśmiać do łez
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 16 1 2 3 4 15 16
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Aclî:
[qb]Witam... ale jaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> idzie się uśmiać do łez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
...a tak poważnie to mogę, jeśli czas pozwoli, robić podsumowania, tylko proszę podawajcie wyniki spotkań...

3mcie się i powodzenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ps. juan... kiedy masz w planie zakup sankufff na zimę? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Ładne jaja sobie robisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
A co to jest sankufff? kufer z sanktuarium? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb][/QUOTE]smoq musisz tu rzygać? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/QB][/QUOTE]

A czy Acli musi sie tak "widowiskowo" wysmiewac? Przez takich jak miedzy innymi Acli robi sie burdel, RAFTER zalozyl nowy temat zeby utrzymac jakis porzadek i dawac sowje typy w spokoju, a znow maniana sie robi powoli...

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
ja nie wiem co acli musi a co nie ale fakt jest faktem że rzygać w czyimś temacie to jest brak kultury
nie zauważyłem żeby acli się wyśmiewał
nie obraź się lino ale burdel robi się moim zdaniem przez takich jak ty co mają coś do dodania na każdy temat stop

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Quote
Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]ja nie wiem co acli musi a co nie ale fakt jest faktem że rzygać w czyimś temacie to jest brak kultury
nie zauważyłem żeby acli się wyśmiewał
nie obraź się lino ale burdel robi się moim zdaniem przez takich jak ty co mają coś do dodania na każdy temat stop [/qb]
Nie obrazilem sie, kazdy ma prawo do wlasnej opini.
Nie zgadzam sie z toba - to moja opinia.

Moze typami sie zajmiemy?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Moze typami sie w kocnu zajmiemy?

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
A skoro burdel to nie omieszkam tez sobie podupczyc lewe panie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A tak powaznie to panowie zycze powodzenia na dalszej drodze typowania.
Rafter trzym sie chłopie bo wrogów ci tu nie brakuje.
A ty Juanku obys gwizdał tak jak trafiłes ten kupon.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
savio co do gwizdania to nie mogę oddechu złapać bo mam cały czas po 2 mecze w tygodniu
co do typów to moje lino pojawią sie w tym temacie w przyszłym tygodniu

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Ja tez zawsze dostaje conajmniej dwa mecze na weekend w tym tygodniu byłem w Krzeszowicach na Swicie grali z Garbarnia Kraków a teraz w sobote jade do Kalwarii Zebrzydowskiej na mecz Kalwaria-Dalin Myslenice .

Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Tak w koncu mecz sie zakonczyl pomyslnie.Na dzisiaj gram akumulator 2 mecze na kupon
smashnova-frazier 1 1.6 sts+clijsters-kuzniecova 1 1.25 sts aku 2 stawka 400zl wygrana720zl zysk 320zl
konto5200zl
minus do odrobienia9209,5zl
Dzisiaj gram wlasnie tak jak pisze wyzej i jade wlasnie zaraz to wyslac.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 413
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413
Quote
Oryginalnie wysłał lino:
[qb]
Code
(...)
[/QUOTE]smoq musisz tu rzygać?    :confused: [/QB][/QUOTE]
A czy Acli musi sie tak "widowiskowo" wysmiewac? Przez takich jak miedzy innymi Acli robi sie burdel, RAFTER zalozyl nowy temat zeby utrzymac jakis porzadek i dawac sowje typy w spokoju, a znow maniana sie robi powoli...[/qb]
Witam.
To jest mój ostatni post "nic nie wnoszący", ale muszę się ustosunkować do tego tematu.
a) Po pierwsze wszystko lubię robić "widowiskowo" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> (zajrzyj w poprzedni temat),
b) Po drugie, był on tu umieszczony głównie z zapytaniem o podsumowania, bo tak się składa że śledzę tą historię od początku i coś do niej też wniosłem (punkt a)). Przejrzałem 78% archiwum z udziałem pana RAFTER'a i wydaje mi się że jestem na bieżąco. "Wyśmiewanie się", a moim zdaniem reakcja na poczucie humoru juana_carlosa była tylko dodatkiem.
c) Po trzecie kolego, widzę że masz kłopot z kodem UBB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
d) Po czwarte, w tej chwili masz 318 zamieszczonych postów na forum od sierpnia 2002, a ja w tym samym okresie mam ich 44 - czyli 7,22(72) mniej niż Ty. Ciekaw jestem kto robi większy burdel?
Pozdrawiam.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
ad punkt
a) ok (asshole)
b) ok
c) heh, nie rozumie co chcials przez to powiedziec
d) jak to ladnie i dyplomatycznie potrafiles napisac, za bardzo splyciles,to o niczym nie swadczy.

Wiecej pisze postow od Ciebie to nie znaczy ze sa wszystkie o "dupie Maryny", jesli chcesz mi wytykac posty, to lepiej najpierw wszystkie je przeczytaj i wal przykladami a nie z "grubej rury" z palca wyssane historie opowiadasz.

P.S. Rafter prosil zeby w tym temacie nie brudzic, choc na moj temat tam moaemy podyskutowac.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
lino ty widac niezły patałach jestes.
A ta liczba postów tylko swiadczy o tym kto zasmieca forum .
Sam sobie poczytaj te twoje posty czy wszystkie sa madre czy nie sa o Dupie Maryny a tak przy okazji to Maryna ma zaje bista dupcie.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Quote
Oryginalnie wysłał savio:
[qb]lino ty widac niezły patałach jestes.
A ta liczba postów tylko swiadczy o tym kto zasmieca forum .
Sam sobie poczytaj te twoje posty czy wszystkie sa madre czy nie sa o Dupie Maryny a tak przy okazji to Maryna ma zaje bista dupcie.[/qb]
I vice versa, z ciebie niezly asshole chyba jest, nie znasz sie na powiedzeniach?
Ide bo juz mi sie nie chce Wam odpowiadac i kalwiatury meczyc. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Quote
Oryginalnie wysłał lino:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał savio:
[qb]lino ty widac niezły patałach jestes.
A ta liczba postów tylko swiadczy o tym kto zasmieca forum .
Sam sobie poczytaj te twoje posty czy wszystkie sa madre czy nie sa o Dupie Maryny a tak przy okazji to Maryna ma zaje bista dupcie.[/qb]
I vice versa, z ciebie niezly asshole chyba jest, nie znasz sie na powiedzeniach?
Ide bo juz mi sie nie chce Wam odpowiadac i kalwiatury meczyc. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
2 na 1 to jest nie fear, i wy sie sportem interesujecie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Od tego zgrzytu juz mnie glowa boli ,bede po 18.
Juz dawno mnie ktos tak nie porownal jak savio.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
lino nie płacz jestes patałach i tyle mozesz trafiac typy wygrywac kupony ale i tak jestes taka gnida która wszedzie nochal wepcha.

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Chłopaki spokojnie, po co te zbędne nerwy, przecież nie o to chodzi w tym temaci chyba. Dajcie sobie już na luz, przecież taka kłotnia nie doprowadzi do niczego, a tylko po raz kolejny będzie problem z interpretacją który post odnosi się do tematu, a który jest za przeproszeniem o dupie Maryny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Chłopaki "Let's make love, and good picks, not war" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

SLAV

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
A może ktoś z was by założył temat "Dupa Maryny"?
Co, lino?
Tam można by sobie wrzucać i wyrzucać...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Ja pier..Olleee!, postuluję za wprowadzeniem w tym kraju jeszcze jednej koncesji, tym razem na kupowanie i używanie klawiatur. Jeszcze parę dni, a trzeba będzie dawać ogłoszenia na forum. "Poszukuje typów, analiz.."

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Heheeh, ale sie narobilo ,wystarczy ze wyszedlem na kiak godzin...
Savio mow o mnie najgorsze rzeczy,ale ja i tak nastawia drugi policzek. Nie wzruszyles mnie, kocham wszystkich swoich braci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
lino a to nie jest przypadkiem kazirodztwo?

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
Quote
Oryginalnie wysłał savio:
[qb]lino a to nie jest przypadkiem kazirodztwo?[/qb]
i w dodatku poligamia w skrajnej postaci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
i mam kolejnego posta ale super jeszcze trochę i chłopaki na podwórku powiedzą że jestem debeściak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 2 z 16 1 2 3 4 15 16

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, forty, kamel, burbon), 2,037 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,539
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025