Oryginalnie wysłał Aclî: [qb]Witam... ale jaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> idzie się uśmiać do łez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ...a tak poważnie to mogę, jeśli czas pozwoli, robić podsumowania, tylko proszę podawajcie wyniki spotkań...
3mcie się i powodzenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ps. juan... kiedy masz w planie zakup sankufff na zimę? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Ładne jaja sobie robisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: A co to jest sankufff? kufer z sanktuarium? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb][/QUOTE]smoq musisz tu rzygać? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/QB][/QUOTE]
A czy Acli musi sie tak "widowiskowo" wysmiewac? Przez takich jak miedzy innymi Acli robi sie burdel, RAFTER zalozyl nowy temat zeby utrzymac jakis porzadek i dawac sowje typy w spokoju, a znow maniana sie robi powoli...
ja nie wiem co acli musi a co nie ale fakt jest faktem że rzygać w czyimś temacie to jest brak kultury nie zauważyłem żeby acli się wyśmiewał nie obraź się lino ale burdel robi się moim zdaniem przez takich jak ty co mają coś do dodania na każdy temat
Oryginalnie wysłał juan_carlos: [qb]ja nie wiem co acli musi a co nie ale fakt jest faktem że rzygać w czyimś temacie to jest brak kultury nie zauważyłem żeby acli się wyśmiewał nie obraź się lino ale burdel robi się moim zdaniem przez takich jak ty co mają coś do dodania na każdy temat [/qb]
Nie obrazilem sie, kazdy ma prawo do wlasnej opini. Nie zgadzam sie z toba - to moja opinia.
A skoro burdel to nie omieszkam tez sobie podupczyc lewe panie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A tak powaznie to panowie zycze powodzenia na dalszej drodze typowania. Rafter trzym sie chłopie bo wrogów ci tu nie brakuje. A ty Juanku obys gwizdał tak jak trafiłes ten kupon.
savio co do gwizdania to nie mogę oddechu złapać bo mam cały czas po 2 mecze w tygodniu co do typów to moje lino pojawią sie w tym temacie w przyszłym tygodniu
Ja tez zawsze dostaje conajmniej dwa mecze na weekend w tym tygodniu byłem w Krzeszowicach na Swicie grali z Garbarnia Kraków a teraz w sobote jade do Kalwarii Zebrzydowskiej na mecz Kalwaria-Dalin Myslenice .
Tak w koncu mecz sie zakonczyl pomyslnie.Na dzisiaj gram akumulator 2 mecze na kupon smashnova-frazier 1 1.6 sts+clijsters-kuzniecova 1 1.25 sts aku 2 stawka 400zl wygrana720zl zysk 320zl konto5200zl minus do odrobienia9209,5zl Dzisiaj gram wlasnie tak jak pisze wyzej i jade wlasnie zaraz to wyslac.
(...)
[/QUOTE]smoq musisz tu rzygać? :confused: [/QB][/QUOTE]
A czy Acli musi sie tak "widowiskowo" wysmiewac? Przez takich jak miedzy innymi Acli robi sie burdel, RAFTER zalozyl nowy temat zeby utrzymac jakis porzadek i dawac sowje typy w spokoju, a znow maniana sie robi powoli...[/qb]
Witam. To jest mój ostatni post "nic nie wnoszący", ale muszę się ustosunkować do tego tematu. a) Po pierwsze wszystko lubię robić "widowiskowo" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> (zajrzyj w poprzedni temat), b) Po drugie, był on tu umieszczony głównie z zapytaniem o podsumowania, bo tak się składa że śledzę tą historię od początku i coś do niej też wniosłem (punkt a)). Przejrzałem 78% archiwum z udziałem pana RAFTER'a i wydaje mi się że jestem na bieżąco. "Wyśmiewanie się", a moim zdaniem reakcja na poczucie humoru juana_carlosa była tylko dodatkiem. c) Po trzecie kolego, widzę że masz kłopot z kodem UBB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> d) Po czwarte, w tej chwili masz 318 zamieszczonych postów na forum od sierpnia 2002, a ja w tym samym okresie mam ich 44 - czyli 7,22(72) mniej niż Ty. Ciekaw jestem kto robi większy burdel? Pozdrawiam.
ad punkt a) ok (asshole) b) ok c) heh, nie rozumie co chcials przez to powiedziec d) jak to ladnie i dyplomatycznie potrafiles napisac, za bardzo splyciles,to o niczym nie swadczy.
Wiecej pisze postow od Ciebie to nie znaczy ze sa wszystkie o "dupie Maryny", jesli chcesz mi wytykac posty, to lepiej najpierw wszystkie je przeczytaj i wal przykladami a nie z "grubej rury" z palca wyssane historie opowiadasz.
P.S. Rafter prosil zeby w tym temacie nie brudzic, choc na moj temat tam moaemy podyskutowac.
lino ty widac niezły patałach jestes. A ta liczba postów tylko swiadczy o tym kto zasmieca forum . Sam sobie poczytaj te twoje posty czy wszystkie sa madre czy nie sa o Dupie Maryny a tak przy okazji to Maryna ma zaje bista dupcie.
Oryginalnie wysłał savio: [qb]lino ty widac niezły patałach jestes. A ta liczba postów tylko swiadczy o tym kto zasmieca forum . Sam sobie poczytaj te twoje posty czy wszystkie sa madre czy nie sa o Dupie Maryny a tak przy okazji to Maryna ma zaje bista dupcie.[/qb]
I vice versa, z ciebie niezly asshole chyba jest, nie znasz sie na powiedzeniach? Ide bo juz mi sie nie chce Wam odpowiadac i kalwiatury meczyc. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Oryginalnie wysłał savio: [qb]lino ty widac niezły patałach jestes. A ta liczba postów tylko swiadczy o tym kto zasmieca forum . Sam sobie poczytaj te twoje posty czy wszystkie sa madre czy nie sa o Dupie Maryny a tak przy okazji to Maryna ma zaje bista dupcie.[/qb]
I vice versa, z ciebie niezly asshole chyba jest, nie znasz sie na powiedzeniach? Ide bo juz mi sie nie chce Wam odpowiadac i kalwiatury meczyc. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
2 na 1 to jest nie fear, i wy sie sportem interesujecie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Od tego zgrzytu juz mnie glowa boli ,bede po 18. Juz dawno mnie ktos tak nie porownal jak savio.
Chłopaki spokojnie, po co te zbędne nerwy, przecież nie o to chodzi w tym temaci chyba. Dajcie sobie już na luz, przecież taka kłotnia nie doprowadzi do niczego, a tylko po raz kolejny będzie problem z interpretacją który post odnosi się do tematu, a który jest za przeproszeniem o dupie Maryny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Chłopaki "Let's make love, and good picks, not war" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A może ktoś z was by założył temat "Dupa Maryny"? Co, lino? Tam można by sobie wrzucać i wyrzucać... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Ja pier..Olleee!, postuluję za wprowadzeniem w tym kraju jeszcze jednej koncesji, tym razem na kupowanie i używanie klawiatur. Jeszcze parę dni, a trzeba będzie dawać ogłoszenia na forum. "Poszukuje typów, analiz.."
Heheeh, ale sie narobilo ,wystarczy ze wyszedlem na kiak godzin... Savio mow o mnie najgorsze rzeczy,ale ja i tak nastawia drugi policzek. Nie wzruszyles mnie, kocham wszystkich swoich braci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Oryginalnie wysłał savio: [qb]lino a to nie jest przypadkiem kazirodztwo?[/qb]
i w dodatku poligamia w skrajnej postaci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> i mam kolejnego posta ale super jeszcze trochę i chłopaki na podwórku powiedzą że jestem debeściak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />