Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 17 1 2 3 4 5 16 17
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
micha$ wygląda to tak. Zarząd poda się do dymisji 17 września. Wybierani członkowie będą z tych, którzy już są, bo tak stanowi właśnie status tego związku. W moim odczuci zostanie wybrany prezes spoza lub właśnie ktoś taki jak Henryk Kasperczak. Także kilku nowych wilczków zostanie wzięty do zarządu, ale większość będą stanowić ci sami ludzie. Niestety w związku za dużo do powiedzenia ma teren a nie kluby piłkarskie Ekstraklasy i II ligi to oni powinny mieć więcej do powiedzenia a nie kluby, które grają w A czy B-klasie.

Mnie jednak bardziej już o tej korupcji interesuje jak będzie wyglądać kształt naszej ligi. Pomysł stworzenia Ligi Polskie z 36 zespołami jest jakiś skandalem. Podział na dwie grupy i awans najlepszej 16 do Ekstraklasy. To jest skandal i pokazuje, że terenowi chcą by koniecznie ich kluby były w Ekstraklasie. W takim razie może weźmy napiszmy na kartce wszystkie drużyny i zacznijmy losowanie jak w Lidze Mistrzów. W Ekstraklasie będą grały drużyny takie jak Kolejarz Stróże, Cartusia Kartuzy i Wicher Kobyłka. Natomiast Wisła Kraków zagra w III lidze polskiej, bo tak wypadło losowanie.

Niestety dzisiaj nie dowiedzieliśmy się nic o kształcie ligi na nowy sezon. Po zakończeniu rozgrywek będzie dowiemy się kto zagra w ekstraklasie i jaki będzie kształ tej ligi. To zdecydowanie za późno, ale co robić. Ktoś zgotował nam taki los......a teraz uciekł do lasu......

.::Think Twice::. PZPN.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
"PZPN to burdel, w którym dziwki zarażają HIV"
Taki ciekawy komentarz przeczytałem dziś, bardzo trafny nieprawdaż?

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,5114635.html

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by Ignorator
Mnie jednak bardziej już o tej korupcji interesuje jak będzie wyglądać kształt naszej ligi. Pomysł stworzenia Ligi Polskie z 36 zespołami jest jakiś skandalem. Podział na dwie grupy i awans najlepszej 16 do Ekstraklasy. To jest skandal i pokazuje, że terenowi chcą by koniecznie ich kluby były w Ekstraklasie. W takim razie może weźmy napiszmy na kartce wszystkie drużyny i zacznijmy losowanie jak w Lidze Mistrzów. W Ekstraklasie będą grały drużyny takie jak Kolejarz Stróże, Cartusia Kartuzy i Wicher Kobyłka. Natomiast Wisła Kraków zagra w III lidze polskiej, bo tak wypadło losowanie.

.::Think Twice::. PZPN.


Rewolucja w polskiej piłce? Na to wygląda. Jak dowiedział się portal Futbol.pl, Warmińsko-Mazurski ZPN przygotował uchwałę, według której wszystkie kluby z ekstraklasy zostaną zdegradowane!

piwo

@Igi ale jakby taki Wicher zagral w OE, mial szanse zagrac w el. LM moze by popedzil jak wicher i w koncu awansowal grin laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Originally Posted by Chaoz
@Igi ale jakby taki Wicher zagral w OE, mial szanse zagrac w el. LM moze by popedzil jak wicher i w koncu awansowal grin laugh

Chaoz mam lepszy klub nie daleko Warszawy - Huragan Wołomin efekt byłby lepszy jeśli chodzi o Ligę Mistrzów laugh

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by Ignorator
Originally Posted by Chaoz
@Igi ale jakby taki Wicher zagral w OE, mial szanse zagrac w el. LM moze by popedzil jak wicher i w koncu awansowal grin laugh

Chaoz mam lepszy klub nie daleko Warszawy - Huragan Wołomin efekt byłby lepszy jeśli chodzi o Ligę Mistrzów laugh

laugh piwo

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
http://www.sport.pl/pilka/1,65029,5117805.html laugh

Spalić, zaorać i posiać marchewkę.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Szewa
http://www.sport.pl/pilka/1,65029,5117805.html laugh

Spalić, zaorać i posiać marchewkę.

laugh

I z całym szacunkiem dla wszystkich ,ktorzy aktywnie pisza i typuja w dziale "Liga polska".

Biorac powaznie te "rozgrywki" zachowujecie sie tak ,jakbyście perfumowali gówno.

To oczywiscie moja prywatna opinia i nie jest moim zamiarem nikogo obrażać.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Przypadkiem trafiłem:
https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=2898
Temat krótki aczkowliek bardzo treściwy. Spójrzcie na datę, kiedy już było bagno...

Dołączył: Oct 2005
Posty: 624
addict
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 624
Witam, mam do sprzedania dwa bilety na mecz Legia - Wisła, który odbędzie się 26 kwietnia, bilety mają nominalną cenę 100zł i są na trybunę krytą A, sa to wejściowki imienne, zainteresowanych a także chcących więcej info prosze o priv wink

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Koziuch
Witam, mam do sprzedania dwa bilety na mecz Legia - Wisła, który odbędzie się 26 kwietnia, bilety mają nominalną cenę 100zł i są na trybunę krytą A, sa to wejściowki imienne, zainteresowanych a także chcących więcej info prosze o priv wink

Ja zas mam do sprzedania 2 mecze OE.

Mecze sa imienne, konkretne i odpowiednio ustawione.

Zainteresowanych zapraszam na Miodowa.

Kontakt :

[email protected]

Dołączył: Oct 2005
Posty: 624
addict
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 624
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by Koziuch
Witam, mam do sprzedania dwa bilety na mecz Legia - Wisła, który odbędzie się 26 kwietnia, bilety mają nominalną cenę 100zł i są na trybunę krytą A, sa to wejściowki imienne, zainteresowanych a także chcących więcej info prosze o priv wink

Ja zas mam do sprzedania 2 mecze OE.

Mecze sa imienne, konkretne i odpowiednio ustawione.

Zainteresowanych zapraszam na Miodowa.

Kontakt :

[email protected]


jak sprzedam bilety to sie skusze

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Koziuch
jak sprzedam bilety to sie skusze

Nie sprzedawaj ,nie ma wiekszej przyjemnosci jak ogladac mecz ,ktorego wynik z gory sie zna ,a jakie emocje laugh

We wrzesniu ubieglego roku Barca grala na Camp Nou z Sevilla.
Postawilem jedynke,over 2,5 i CS 2:1.

Przed meczem rozmawiamy z siedzacymi obok socios ,bawimy sie w typowanie wyniku ,ja twardo mowie 2:1.
W przerwie jest 0:0 ,ja dalej swoje...2:1.

Barca strzela 2 bramki ,jest 2:0 ,kolesie do mnie.."no i co ,3:0 bedzie".

Doliczony czas ,Kanoute na 2-metrowym spalonym ,bramka dla Sevilli.

Ziomki patrza na mnie tak jakoś dziwnie ,a ja do nich :
"No i co ? 2:1 ! Ustawilem ten wynik" laugh

I widzisz Koziuch ,jakbym sprzedal ten bilet (a chodzil drogo ,bo tego dnia obchodzono 50-lecie stadionu),to odebralbym sobie przyjemnosc zobaczenia na wlasne oczy jak wchodzi moj fix grin

Ustaw 0:0 i nie sprzedawaj piwo

Dołączył: Oct 2005
Posty: 624
addict
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 624
no dobra to w telewizji go obejrze, ale 300km na stadion nie bede jechal bo nie kibicuje zadnej z tych dwóch druzyn haha jestem z miasta w ktorym tamtejszy klub broni sie twardo przed spadkiem z OE i mimo ze pzpn juz zdecydowal ze nasz klub spadnie to nasi mimo wszystko bronią sie twardo! wink

Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
nie ogladam polskiej ligi, ale ostatnio niestety zmarnowalem swoj czas na 2 mecze Legia-Lech i przed chwila Wisla-Legia. Jestem załamany poziomem naszej ligi. Jak mozna placic 100 zl za taka zenade ? To maja byc nasi reprezenanci w pucharach ?. Gwiazdy "Białej Gwiazdy" pilki nie umieja przyjac, Co robia u nas takie bezmozgie beztalencia jak Diaz, ktory nie ma nic procz warunkow fizycznych.
Musze sie jeszcze poza forum gdzies wyzyc po obejrzeniu tego zenujacego widowiska frown

Dołączył: Nov 2007
Posty: 60
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 60
Mam pytanie o strukture ligową w Polsce od sezonu 2008/2009. Juz wielu teorii sie nasluchalem, ale nadal nie wiem, ktora jest prawdziwa. Czy ktos moze to dobitnie opisac?

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Jończyk został nowym-starym trenerm Arki.

Był dobrze pracujący zespół w składzie Stawowy-Jończyk. Wykruszył się Jończyk wyniki odeszły. Teraz Stawowy out i Jończyk powraca, zobaczymy jak będzie.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
Ja też jestem ciekawy. Mam trochę mieszane uczucia, bo spodziewałem się że Stawowy jednak zostanie, przynajmniej do końca sezonu. Czy ten ruch okaże się dobrym posunięciem, zobaczymy. Chociaż zdziwiony, przyjmuję tę zmianę w miarę spokojnie, nie jest dla mnie szokiem, jakim była na przykład porażka z Kmitą. W każdym razie nie wyobrażam sobie (ciągle), że Arka może nie awansowac do Ekstraklasy w tym sezonie, po prostu z takim potencjałem to byłyby już jaja.
Aha, zastanawiam się czy zarząd zatrudni też jakiegoś dobrego psychologa, na przykład tego po Małyszu Adamie wink może wpadac na dwa dni w tygodniu, nie musi mieszkac w Nadmorskim na stałe, chociaż rezerwa w budżecie na wynagrodzenie wzrosła... wink

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Quote
Hermes podpisze kontrakt z Jagą
Białystok. W weekend, najpóźniej w poniedziałek, przyjadę do Białegostoku i podpiszę kontrakt z Jagiellonią - mówi "Współczesnej” Brazylijczyk Hermes.

Hermes Neves Soares dwa tygodnie temu rozwiązał kontrakt z Kolporterem Koroną Kielce. Był jednym z trzech piłkarzy grających w Koronie, pamiętających jeszcze czasy, w których Kolporter występował w trzeciej lidze. Wtedy miało dochodzić w zespole do procederu korupcyjnego.

Hermes tłumaczy, że o korupcji nic nie wiedział. Zarząd klubu jednak zawiesił swojego kapitana, a 2 kwietnia doszło do rozwiązania kontraktu. 34-letni pomocnik od razu zaczął otrzymywać oferty z innych klubów. Zgłaszały się do niego drugoligowe drużyny z Niemiec i Hiszpanii.

- Nie chcę wyjeżdżać. Z rodziną dobrze czujemy się w Polsce. Syn chodzi tutaj do szkoły - tłumaczy Brazylijczyk. - Od razu po rozstaniu z Koroną zgłosiła się do mnie Jagiellonia. We wtorek otrzymałem faksem propozycję umowy. Jestem z niej zadowolony i zamierzam podpisać kontrakt. Będzie on obowiązywał dwa lata.
Hermes może zadebiutować w Jadze w przyszłym sezonie, ale treningi w Białymstoku zamierza rozpocząć już w kwietniu (obecnie ćwiczy przy trzecioligowym zespole Wierna Małogoszcz).

Co zdecydowało, że Brazylijczyk wybrał Jagiellonię?

- Od samego początku rozmowy z klubem były bardzo konkretne. Spodobała mi się również atmosfera, jaką osobiście zobaczyłem na meczu z Wisłą Kraków. No i wiem, że szefowie Jagi zamierzają stworzyć silną drużynę. Zespół ma zasilić kilku dobrych zawodników - wyjaśnia mistrz świata U-20 z 1993 roku.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Grupa agresywnych osiłków sterroryzowała kibiców, którzy chcieli kupić bilety na derbowy mecz Wisła - Cracovia. Wejściówki kupili pseudokibice, którzy odsprzedają je teraz znacznie drożej.
Wściekli i bezradni kibice, którzy chcieli zobaczyć na żywo pojedynek pomiędzy dwoma krakowskimi drużynami od czwartku wpisują się na forach internetowych. Kilku skontaktowało się z naszą redakcją. Oto relacja Adama (imię zmienione): - W środę rano wybrałem się na stadion przy Reymonta. Sprzedaż biletów miała się zacząć o godz. 11, dlatego pojawiłem się dwie godziny wcześniej. Kilku minut po godz. 11 przed kasę dla sektora C zajechało pięć samochód, z których wyskoczyło kilkunastu osiłków. Ekipa wepchnęła się pod kasę, jeden z mężczyzn stwierdził, że od tej pory bilety kupują tylko oni i ewentualnie kobiety z dziećmi. Rzeczywiście, kilka pań zdobyło wejściówki. Reszta kibiców tylko bezsilnie patrzyła, jak grupa karków wykupywała po kilka sztuk biletów. Jeden z kolejkowiczów próbował się stawiać, ale dostał kilka ciosów w twarz i w brzuch. Po kilkudziesięciu minutach kasa została zamknięta. Panowie, którzy je wykupili, od razu oferowali wejściówki kupione za 40 zł po 100 zł od sztuki. Wszystkiemu przyglądało się dwóch ochroniarzy...

Tę wersję potwierdzają inni świadkowie. Z ich relacji wynika, że grupa osiłków nie legitymowała się przy zakupie wymaganymi dokumentami tożsamości. Tymczasem - jak informował klub - "mecz Wisły z Cracovią jest spotkaniem podwyższonego ryzyka, wszyscy kibice kupujący bilety muszą posiadać dokument tożsamości z numerem PESEL. Jedna osoba może zakupić pięć biletów na to spotkanie pod warunkiem posiadania dokumentów tożsamości pięciu osób, dla których będą kupowane bilety".

O incydencie wie już policja. - Około godz. 12 dostaliśmy zgłoszenie, że grupa osób wtargnęła do kolejki stojącej po bilety przed stadionem Wisły. Na miejsce zostały wysłane patrole, ale nikogo nie udało się zatrzymać - przyznaje mł. insp. Dariusz Nowak, rzecznik małopolskiej policji.

Dlaczego Wisła pozwoliła wykupić bilety grupie osiłków? Rzecznik Wisły początkowo twierdził, że nic takiego nie miało miejsca: - Od policji czy ludzi pracujących w sklepiku nie mieliśmy żadnych zgłoszeń o zamieszkach czy przepychankach. Prowadzimy postępowanie sprawdzające, czy tak naprawdę coś złego pod kasami się zdarzyło - twierdzi Adrian Ochalik.

Ale z naszych informacji wynika, że to właśnie dyrektor ds. bezpieczeństwa - Kazimierz Antkowiak, powiadomił policję o całej sprawie. Dlatego wczoraj po południu prezes Wisły Marek Wilczek zdecydował się przeprosić kibiców. - Dostałem w tej sprawie sporo skarg. Musimy pomyśleć, jak sobie z tym problemem radzić w przyszłości. Zażądałem już wyjaśnień od naszych pracowników i firmy ochroniarskiej.

Według naszych informacji bilety z użyciem siły zdobyła grupa pseudokibiców Wisły, która z ich odsprzedaży uczyniła sobie źródło dodatkowych dochodów. Grupa barczystych koników w barwach Białej Gwiazdy sprzedawała nielegalnie bilety już przed marcowym meczem Polska - USA.

- Nic nam o tym nie wiadomo, nie współpracujemy z bandytami, robimy wszystko, żeby w klubie był spokój, nieraz sami mamy z tego powodu problemy - broni się Marek Wilczek.

Według Ochalika do kas trafiło dwa tysiące biletów. Większość mogła wpaść w ręce koników. Ich upłynnienie może pokrzyżować policja. - Wszczęliśmy postępowanie z art. 133 kodeksu wykroczeń, który przewiduje areszt lub grzywnę za odsprzedawanie biletów na imprezy sportowe i artystyczne - informuje Nowak. Policję w tropieniu nielegalnych sprzedawców w niedzielę ma wspomagać straż miejska. W przyszłości sprzedaży biletów na Wiśle ma towarzyszyć większa obstawa.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
niedobre łobuzy... [Linked Image]

Strona 3 z 17 1 2 3 4 5 16 17

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, latajaca_holenderka, alfa, forty, aker, Sensei, $-man, ANZELMO, JelineK), 1,853 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,722
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1