Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 20 1 2 3 19 20
#225750 12/09/2004 13:14
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
J/w

pzdr)

Last edited by twist; 15/04/2005 09:31.
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Hmm...3-cia kolejka ligi i gram 3-ci raz z Feherem...dziwne. :eek:

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Oryginalnie wysłał takizwykły:
[qb]Hmm...3-cia kolejka ligi i gram 3-ci raz z Feherem...dziwne. :eek: [/qb]
Wątpliwe uroki systemu 1-11

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Przeciwnik nie podał swoich propozycji i ja, oboje dostajemy po -10 ? moze za remis 1 pkt. ? :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Dec 2003
Posty: 175
B
member
member
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 175
Nie wiem czy dobrze policzylem ale zamiast 7 ponktow powinienem miec 10 ( bruno - silas, 3 liga 2 kolejka), jezeli ktos moze to dla mnie sprawdzic to bede dzwieczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jezeli jestem w bledzie to przepraszam za klopot.
THX

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
dobrze jest, zdobyles 7 punktow i nie ma za co przepraszac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Quote
Oryginalnie wysłał bruno:
[qb]Nie wiem czy dobrze policzylem ale zamiast 7 ponktow powinienem miec 10 ( bruno - silas, 3 liga 2 kolejka), jezeli ktos moze to dla mnie sprawdzic to bede dzwieczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jezeli jestem w bledzie to przepraszam za klopot.
THX[/qb]
W przypadku obustronnego walkowera o pkt i -10 w bramkach. Tako stanowi regulamin:))

pzdr)

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Quote
Oryginalnie wysłał bruno:
[qb]Nie wiem czy dobrze policzylem ale zamiast 7 ponktow powinienem miec 10 ( bruno - silas, 3 liga 2 kolejka), jezeli ktos moze to dla mnie sprawdzic to bede dzwieczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jezeli jestem w bledzie to przepraszam za klopot.
THX[/qb]
Twoje typy

Wolfsburg-Schalke -2-1 - 2pkt
Manch.C.-Everton -1-0 - 0pkt
Leeds-Coventry -2-1 - 2pkt
Dundee U.-Aberdeen -0-1 - 1pkt
Chievo-Inter -1-3 - 0pkt
Bilbao-Valencia -0-1 - 0pkt
Wronki-Grodzisk -0-1 -2pkt
Metz-Bordeaux -1-2 - 0pkt

pzdr)

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
LM
sebkos skserowal typy od O`Yama InterM-Bremen 2:1 = 2:1
sebkos skserowal typy od O`Yama Celtic-Barcelona 1:2 = 1:2
kamil sieczkowski skserowal typy od lysy75 Celtic-Barcelona 1:2 = 1:2
kamil sieczkowski skserowal typy od lysy75 Hearts-Braga 0:0 = 0:0
poprawcie o ile zdazycie

Dołączył: Jun 2004
Posty: 149
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 149
jesli chodzi o livescore to wsyztsko ladnie dziala tylko ze gdy daje na zakladke "livescore" to pojawia sie tylko szary ekran i nie moge zobaczyc wynikow na zywo. why?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Zbut gruba wartstwa kurzu na monitorze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A tak serio to nie wiem. Może dlatego, że mecze jeszcze sie nie zaczęły? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
wroc
ano wam jest szaro a mi lyso <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> applet kontaktowal sie z lokalnie odpalonym apachem
<param name="codeBase" value="http://localhost/gambler_v0.01/"> jak zwykle przy aktualizacji stronki zwiazku z LM cos przeoczylem
juz nie jest szaro przynjamniej ale ciagle cos sie wykrzacza :rolleyes:

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Quote
Oryginalnie wysłał Szarakan:
[qb]jesli chodzi o livescore to wsyztsko ladnie dziala tylko ze gdy daje na zakladke "livescore" to pojawia sie tylko szary ekran i nie moge zobaczyc wynikow na zywo. why?[/qb]
szary ekran ? dziwisz sie? przeciez Szarakan jestes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 149
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 149
ok ok, ale i tak nie dziala, teraz sie pojawoia biale tlo i jakies napisy na srodku, no ale juz nierobie zamieszania, moze to z mojej winy:P

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
uff poprawione, dzieki za oklaski a sorki przeslyszalo mi sie, to ze telewizji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
wyniki cosik sie narazie nie odswiezaja u mnie, bo na http://master.tbwsport.com/ jest tylko wynik dla celtic'u :rolleyes:

Dołączył: Sep 2004
Posty: 193
K
member
member
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 193
Czemu w livescor jest tak mało wyników punktowych, momo że sprawdzałem i niektóre osoby typowały a tam nie ma ich punktów tylko * ?
Co jest grane?

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
co ty powiesz?
naastepnym razem jak juz tak bardzo chcesz mi dolozyc roboty to sie wiecej postaraj. musze cie rozczarowac i reszta zeby mi wywrocic soft juz dawno temu nie wystarczylo wyslac
Saxonski
...
Sporting-RapidWieden 3-1

kolpol
Sporting-Rapid Wieden-2-0

KsUBA
Sporting-RapidWieden 2-0

DobryChłopak20
Levercusen-RealM-2-2

bolec25
Levercusen-RealM-1-2

Lempus
SpLizbona-RapidW 2-1

muchi
SpLizbona-Rapid Wieden-2-1

Nobody1111
SpLizbona-Rapid Wieden-2-0

sebkos
SpLizbona-Rapid Wieden-2-0

kzamojc wraz z oset
Leverkusen-R.Madryt-1-3

kamil sieczkowski
wszystkie typy:
gosp-gosc typ1-typ2

to samo Cukier

i nie *******cie ze literowka, bo switak siedzi i wszystko widzi. dziwne ze reszte do bolu poprawnie.
ni emam czasu wnikac kto w parze wyslal pierwszy, a ktory umyslnie lub nie skopiowal od niego typu po to, by wyslac swoje bez plagiatow.
Bo i tak musial znalesc sie jakis popapraniec, ktory wyslal celowo niepoprawnie pierwszy. Trzeba miec baaaardzzoo nasrane we lbie zeby czerpac z czegos takiego przyjemnosci. Wiec informuje ze mozna juz dawno temu bylo to robic, a pomimo tego soft sobie radzil. Nie pisalem na forum bo sam mialem frajde obserwujac to.
Alez wysylajcie dalej w ten sposob, nawewt wam pomoge, mozecie juz wysylac nawet tak:
Leverkusen -HWDT
lub HWD T-RMadryt
lbu nawet H WD T - R.Madryt......

zeby okreslic jaki to typ potrzebuje tylko nazwy jednej z druzyn zeby okreslic jednoznacnzie typ, bo raczej nie ma szans, by w jednej kolejce gralo ze soba Leverkusen-RMadryt i RMadryt-Leverkusen
bardzo czeste umyslne lub nie pomijanie ogracznika po nazwach druzyn
Leverkusen-RMadryt 1-2 takze juz dawno obsluzylem
pisanie innego ogranicznka takze
Leverkusen-RMadryt- 1:2
a nawet Leverkusen-RMadryt 1:2 takze juz dawno temu nie bylo wstanie wywrocic mi softu

ale probujcie dalej, zeby wam ulatwic zadanie udostepnie wkrotce kody zrodlowe parsera
studiujcie. Dla kazdego kto najczesciej wywroci soft'a ufundowalem specjalna nagrode "popapranca roku".

milej zabawy
bez pozdrowien

kolejny delikwten ktory wysyla po trzy razy typy i za kazdym razem inne:

zsunai
Member
Użytkownik # 5453

wysłano 13-09-2004 22:02
--------------------------------------------------------------------------------
Liverpool-Monaco-2-1
Leverkusen-RMadryt-1-1
Ajax-Juventus-1-2
Lyon-Manch UTD-1-1
Ventspils-Amica-0-1
Wisla-Tbilisi-4-0
AustriaWieden-Legia-4-1
Sporting-RapidWieden-2-0
--------------------------------------------------------------------------------
Wiadomości: 231 &#0124; Miejscowość: piekary.śl. &#0124; Zarejestrowany: Kwi 2003 &#0124; IP: Zalogowany

zsunai
Member
Użytkownik # 5453

wysłano 13-09-2004 22:10
--------------------------------------------------------------------------------
SORY ZAGAPIŁEM SIĘ
Liverpool-Monaco-2-1
Leverkusen-RMadryt-3-2
Ajax-Juventus-2-3
Lyon-Manch UTD-1-1
Ventspils-Amica-0-1
Wisla-Tbilisi-4-0
AustriaWieden-Legia-4-1
Sporting-RapidWieden-2-0
--------------------------------------------------------------------------------
Wiadomości: 231 &#0124; Miejscowość: piekary.śl. &#0124; Zarejestrowany: Kwi 2003 &#0124; IP: Zalogowany

zsunai
Member
Użytkownik # 5453

wysłano 15-09-2004 17:51
--------------------------------------------------------------------------------
Liverpool-Monaco-1-1
Leverkusen-RMadryt-0-0
Ajax-Juventus-0-1
Lyon-ManchU-1-1
Ventspils-Amica-0-0
Wisla-Tbilisi-99-4-1
AustriaWieden-Legia-2-1
Sporting-RapidWieden-2-0
--------------------------------------------------------------------------------
Wiadomości: 231 &#0124; Miejscowość: piekary.śl. &#0124; Zarejestrowany: Kwi 2003 &#0124; IP: Zalogowany

nie przepraszaj, tylko napisz ktore typy sa wazne lub usun niewazne
przykro mi, ale obsluga "efektu echa lub jąkały" takze dawno dopisana

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
zsunai ma duza szanse wygrac ta nagrode nie odsc ze wyslal trzy razy to jescze przy trzeciej probiej :
Wisla-Tbilisi-99-4-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

plagiaty
zsunai skserowal typy od gizmo Leverkusen-RealM 1:1 = 1:1
zsunai skserowal typy od gizmo Ajax-Juventus 1:2 = 1:2
Haz$ skserowal typy od macgumis Lyon-ManchU 1:2 = 1:2
Haz$ skserowal typy od macgumis Ventspils-AWronki 1:3 = 1:3
Haz$ skserowal typy od macgumis WKrakow-Tbilisi 3:1 = 3:1
kzamojc skserowal typy od Retoryk Ajax-Juventus 1:1 = 1:1
kzamojc skserowal typy od Retoryk SpLizbona-Rapid Wieden 2:0 = 2:0
KsUBA skserowal typy od darosanok Liverpool-Monaco 1:1 = 1:1
bolec25 skserowal typy od DobryChłopak20 Liverpool-Monaco 2:1 = 2:1
ekonom0013 skserowal typy od RAFCIO30 AWieden-Legia 2:1 = 2:1
ekonom0013 skserowal typy od RAFCIO30 SpLizbona-RapidW 2:1 = 2:1
stys skserowal typy od Batman02 Ventspils-AWronki 1:1 = 1:1

Dołączył: Sep 2004
Posty: 193
K
member
member
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 193
ale ja cie nie za bardzo rozumiem. wysłałem typy na stronce czy nie ? czy tam tez masz cos niepoprawnie? bo co z tego, że tu na forum jest literka przekrecona? przeciez na twojej stronie jest sztywny format podawania typow. sory, ale ja nie kapuje

Dołączył: Sep 2004
Posty: 193
K
member
member
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 193
widze ze strasznie sie spiales kolego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
a jak wysle typ w taki sposob H W - DT to zaliczysz czy nie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 1 z 20 1 2 3 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, Sensei, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, forty, Akhu, JelineK), 920 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1