|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
Chciałbym zglosić reklamację do rozliczenia ostatniej kolejki w IV lidze. Byłem rozpisany w parze z Jaro1983, podałem typy i powinien być wynik 13:13 (jest że Jaro wygrał ze średnią). Nie wiem dlaczego zestaw par na te kolejkę został zedytowany i nie ma mnie w rozpisce. Przed podaniem typów napisałem priva do twista gdzie podałem swój login i hasło na jego stronie z wynikami na żywo. Niestety nie mogę się tam zalogować. Przy privie do twista jest adnotacja że nie został on przeczytany. Bardzo prosze o wyjaśnienie tej sytuacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Oryginalnie wysłał Pitersson: [qb]Chciałbym zglosić reklamację do rozliczenia ostatniej kolejki w IV lidze. Byłem rozpisany w parze z Jaro1983, podałem typy i powinien być wynik 13:13 (jest że Jaro wygrał ze średnią). Nie wiem dlaczego zestaw par na te kolejkę został zedytowany i nie ma mnie w rozpisce. Przed podaniem typów napisałem priva do twista gdzie podałem swój login i hasło na jego stronie z wynikami na żywo. Niestety nie mogę się tam zalogować. Przy privie do twista jest adnotacja że nie został on przeczytany. Bardzo prosze o wyjaśnienie tej sytuacji.[/qb] Oczywiście ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
sorry, to efekt 240 sekund...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
sorki Pitersson ale z tego co Terror odpowiedizal w temacie "Zapisy do V edycji Ligi PLK" zrozumialem ze sie nie zgadza na ponowna rejestracje dlatego Cie skreslilem. Male nieporozumienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Oryginalnie wysłał twist: [qb]sorki Pitersson ale z tego co Terror odpowiedizal w temacie "Zapisy do V edycji Ligi PLK" zrozumialem ze sie nie zgadza na ponowna rejestracje dlatego Cie skreslilem. Male nieporozumienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> [/qb] Było co prawda  ... ale dla Sanoka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wawka ma zielone światło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pzdr)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
ogladalem wlasnie tv, w Wawie skandowali dyskryminacji miast  i ze cala stolica jedzie do rzeszowa. Najwyzszy czas zapuscic brode. Jakby co Terror nie znasz mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> aa do Ciebie Terror tez jada, ale z Sanoka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
czyli rozumiem, że twist zarejestrujesz mnie na swoim livescorze, a ja w zamian będę podawał tam regularnie swoje typy z PLK? a co do dyskryminacji miast to Wa-wa jest strasznie dyskryminowana, jeździ tu najkrótsze metro na świecie! (w sensie długości/krótkości linii a nie pociągu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ). Więc jakieś fory się przydadzą, choćby w PLK! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
znowu ta olbrzymia ilość sekund <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
WITAM mam pewna wątpliwośc, prosze jeszzce raz policzyc te mecze grałem z EDSONEM i niby wygrał 19-16
Cukier Member Użytkownik # 7016
wysłano 20-09-2004 13:17 -------------------------------------------------------------------------------- Allianssi - Tampere -2-0 Stabaek - Brann -0-1 FC Kobenhavn - Aarhus-2-1 Aalborg - Randers-1-1 Boston - Fulham -1-2 Nottingham - Rotherham -2-1 Blackburn - Bournemouth -3-0 Coventry - Sheffield -1-0
edson Member Użytkownik # 9869
wysłano 21-09-2004 18:34 -------------------------------------------------------------------------------- Allianssi - Tampere -0-0 Stabak - Brann -1-1 FC Kobenhavn - Aarhus-1-1 Aalborg - Randers-0-0 Boston - Fulham -0-2 Nottingham - Rotherham -1-2 Blackburn - Bournemouth -2-1 Coventry - Sheffield -3-0
A TO PRAWIDŁOWE WYNIKI
Wyniki meczy
Allianssi - Tampere -0-0 Stabak - Brann -1-1 FC Kobenhavn - Aarhus-2-1 Aalborg - Randers-3-0 Boston - Fulham -1-4 Nottingham - Rotherham -1-1 Blackburn - Bournemouth -2-2 Coventry - Sheffield -1-0
POZDRO czekam na odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Oryginalnie wysłał Cukier: [qb]Cukier Member Użytkownik # 7016
wysłano 20-09-2004 13:17 -------------------------------------------------------------------------------- Allianssi - Tampere -2-0 - 1pkt. Stabaek - Brann -0-1 - 1pkt. FC Kobenhavn - Aarhus-2-1 - 5pkt. Aalborg - Randers-1-1 - 0pkt. Boston - Fulham -1-2 - 3pkt. Nottingham - Rotherham -2-1 - 1pkt. Blackburn - Bournemouth -3-0 - 0pkt. Coventry - Sheffield -1-0 - 5pkt.
razem: 16pkt.
edson Member Użytkownik # 9869
wysłano 21-09-2004 18:34 -------------------------------------------------------------------------------- Allianssi - Tampere -0-0 - 5pkt. Stabak - Brann -1-1 - 5pkt. FC Kobenhavn - Aarhus-1-1 - 1pkt. Aalborg - Randers-0-0 - 1pkt. Boston - Fulham -0-2 - 2pkt. Nottingham - Rotherham -1-2 - 1pkt. Blackburn - Bournemouth -2-1 - 1pkt. Coventry - Sheffield -3-0 - 3pkt.
razem: 19pkt.
[/qb] Stan pojedynku: Cukier - Edson 16-19 Wszystko w porządku... pzdr)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 167 |
ta kolejka będzie na live ?? bo tam jeszcze jest stary formularz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Oryginalnie wysłał Właściciel Choinki: [qb]ta kolejka będzie na live ?? bo tam jeszcze jest stary formularz.[/qb] Raczej nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ..... są spore problemy techniczne ... więcej na ten temat powie zapewne twist .... <small>[ 23-09-2004, 16:48: Wiadomość edytowana przez: [T]-error ]</small>
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963 |
[QUOTE] ..... są spore problemy techniczne ...
ogarnięty szałem Twist ma w d**** ta całą bandę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
trzeba by miec leb jak dynie, zeby wszystko przewidziec. Pierwsza kwestia. Niedawno musialem rozszerzyc pod php i java wyznaczania par wg rankingu nowozarejestrowanych juz po rozpisaniu par dla tej kolejki na forum. Na forum w IV lidze nowi sa rozpisywani systemem pierwszy z drugim, reszta systemem pierwszy z "liczba osob w IV lidze bez nowych/2". U mnie na stronie wszyscy byli rozpisywani systemem "liczba osob w IV lidze wlacznie z nowymi/2" zaokraglajac w dol. Wysylanie bierze w leb. Druga. Niech tylko ranking na stronie rozni sie troszke od tego na forum. A moze. Ile razy byly reklamacje, bledy zglaszane dopiero po rozpisaniu nowej kolejki. Na forum wystarczy poprawic ranking i zostawic pary jak byly. Na stronce sie tak nie da. Wysylanie zawieszone. Chyba ze zostawie bledny ranking na stronie. Ale w nastepnej kolejce musze pamietac o tym, ranking musi byc liczony na piechote, a ja go potem musze wstawiac na stronie. Ile x mozna sie walnac przy recznym liczeniu nie bede pisal. Trzecia kwestia. Jak bylo i w sumie ciagle jest z formatem pisalem. Kto mi zagwarantuje teraz, ze wszyscy beda wysylac te same typy na stronce co wyslali na forum. Ze nie znajda sie entuzjasci "^&&*^* system" Nawet jesli nikt, to i tak prrzez pare kolejek musialbym patrzec wszystkim na rece. Nie znam szybszego sposobu weryfikacji, niz sparsowanie typow na forum i porownanie z tymi na stronce. Tylko po co wysylanie na stronce skoro wrocilem do punktu wyjscia. Czwarta sprawa. Zakladam ultra-optymistyczny wariant - nie ma krnabrnych, wszyscy grzecznie wysylaja jak nalezy bez kretactw. Ino co z tego. Tylko wczoraj od 15.00 do polnocy a moze i dluzej (nie wiem bo ile mozna probowac) nie moglem sie dostac na panel admin'a strony a tym samym do phpMyAdmin co by wrzucic sparsowane typy na kompie w domu. Klops wysylanie przez jeden dzien zawieszone. Niech stronka nie dziala tylko przez pare godz. Zalozmy ze A wyslal na forum, po czym idzie wyslac na stronie. Niestety strona nie zyje. Ok sprobuje wieczorem. W miedzyczasie troche pozniej B wysyla na forum, potem na stronce - stronka dziala wiec wysyla z plagiatami lub bez. Ja tego nie wykryje na stronce bez typow A. Wraca A probuje wyslac - nie moze bo niby ma plagiat z B ktory wyslal po nim na forum pozniej. Absurd. Takze z tego wychodzi, ze wysylanie na stronie rownolegle z tym na forum potencjalnie jest bardziej pracochlonne, bledogenne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> niz parsowanie. Daltego wroce do starego systemu. chyba ze ktos ma pomysl jak sobie z tymi rzeczami poradzic bezbolesnie. mi nic nie przycodzi do glowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Oryginalnie wysłał kolpol: [qb]Dlaczego w zestawie par widnieje że gram z Haz$ a na stronie live nie moge wyslac swoich typow bo mam plagiaty z zsunai? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Prosze o szybka odpowiedz z kim w koncu gram?[/qb] Nie wiem, znowu prosimy twista o odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
no nie. Dlatego wysmarowalem najdluzszego posta w historii tego forum, rece do dzis mnie bola. W nim wlasnie wyjasnilem czemu kolpol na stronie gral z zsunai, czemu o 6 rano musialem jeszcze grzebac przy parach w IV lidze. sorki. klamalem. Nie dlatego kolpol gral z zsunai. Pojawila sie piata kwestia. zapomnialem na stronie zawiesic w rankingu dla V kolejki osoby z trzema walkowerami. Zrobilme to tylko w domu. :rolleyes: Dynia puchnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963 |
SOUDAL wysylales o 16.08 dzisiaj posta na forum? heh przy edycji swojego postu wyslal sie rownoczesnie z konta SOUDAL'a inny post z moja edycja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a jednak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> w takim razie przepraszam myslalem ze wykrylem dziure w systemie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963 |
Oryginalnie wysłał twist: [qb]no nie. Dlatego wysmarowalem najdluzszego posta w historii tego forum, rece do dzis mnie bola. W nim wlasnie wyjasnilem czemu kolpol na stronie gral z zsunai, czemu o 6 rano musialem jeszcze grzebac przy parach w IV lidze.[/qb] A to twoje posty też należy czytać ?!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ps. ...wait at least 240 seconds... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963 |
Oryginalnie wysłał SOUDAL: [qb]SOUDAL wysylales o 16.08 dzisiaj posta na forum? heh przy edycji swojego postu wyslal sie rownoczesnie z konta SOUDAL'a inny post z moja edycja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] raczej próbowałem (czytaj poniżej) ....wait at least 240 seconds..... 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|