Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 20 1 2 3 4 5 19 20
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Chciałbym zglosić reklamację do rozliczenia ostatniej kolejki w IV lidze. Byłem rozpisany w parze z Jaro1983, podałem typy i powinien być wynik 13:13 (jest że Jaro wygrał ze średnią).
Nie wiem dlaczego zestaw par na te kolejkę został zedytowany i nie ma mnie w rozpisce.
Przed podaniem typów napisałem priva do twista gdzie podałem swój login i hasło na jego stronie z wynikami na żywo. Niestety nie mogę się tam zalogować. Przy privie do twista jest adnotacja że nie został on przeczytany.
Bardzo prosze o wyjaśnienie tej sytuacji.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Quote
Oryginalnie wysłał Pitersson:
[qb]Chciałbym zglosić reklamację do rozliczenia ostatniej kolejki w IV lidze. Byłem rozpisany w parze z Jaro1983, podałem typy i powinien być wynik 13:13 (jest że Jaro wygrał ze średnią).
Nie wiem dlaczego zestaw par na te kolejkę został zedytowany i nie ma mnie w rozpisce.
Przed podaniem typów napisałem priva do twista gdzie podałem swój login i hasło na jego stronie z wynikami na żywo. Niestety nie mogę się tam zalogować. Przy privie do twista jest adnotacja że nie został on przeczytany.
Bardzo prosze o wyjaśnienie tej sytuacji.[/qb]
Oczywiście ...

Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Dzięki [T]-error!

Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
sorry, to efekt 240 sekund...

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
sorki Pitersson ale z tego co Terror odpowiedizal w temacie "Zapisy do V edycji Ligi PLK" zrozumialem ze sie nie zgadza na ponowna rejestracje dlatego Cie skreslilem. Male nieporozumienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Quote
Oryginalnie wysłał twist:
[qb]sorki Pitersson ale z tego co Terror odpowiedizal w temacie "Zapisy do V edycji Ligi PLK" zrozumialem ze sie nie zgadza na ponowna rejestracje dlatego Cie skreslilem. Male nieporozumienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> [/qb]
Było co prawda stop ... ale dla Sanoka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Wawka ma zielone światło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pzdr)

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
ogladalem wlasnie tv, w Wawie skandowali dyskryminacji miast stop i ze cala stolica jedzie do rzeszowa. Najwyzszy czas zapuscic brode. Jakby co Terror nie znasz mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
aa do Ciebie Terror tez jada, ale z Sanoka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
czyli rozumiem, że twist zarejestrujesz mnie na swoim livescorze, a ja w zamian będę podawał tam regularnie swoje typy z PLK?
a co do dyskryminacji miast to Wa-wa jest strasznie dyskryminowana, jeździ tu najkrótsze metro na świecie! (w sensie długości/krótkości linii a nie pociągu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ). Więc jakieś fory się przydadzą, choćby w PLK! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
znowu ta olbrzymia ilość sekund <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
WITAM mam pewna wątpliwośc, prosze jeszzce raz policzyc te mecze grałem z EDSONEM i niby wygrał 19-16

Cukier
Member
Użytkownik # 7016

wysłano 20-09-2004 13:17
--------------------------------------------------------------------------------
Allianssi - Tampere -2-0
Stabaek - Brann -0-1
FC Kobenhavn - Aarhus-2-1
Aalborg - Randers-1-1
Boston - Fulham -1-2
Nottingham - Rotherham -2-1
Blackburn - Bournemouth -3-0
Coventry - Sheffield -1-0

edson
Member
Użytkownik # 9869

wysłano 21-09-2004 18:34
--------------------------------------------------------------------------------
Allianssi - Tampere -0-0
Stabak - Brann -1-1
FC Kobenhavn - Aarhus-1-1
Aalborg - Randers-0-0
Boston - Fulham -0-2
Nottingham - Rotherham -1-2
Blackburn - Bournemouth -2-1
Coventry - Sheffield -3-0

A TO PRAWIDŁOWE WYNIKI

Wyniki meczy

Allianssi - Tampere -0-0
Stabak - Brann -1-1
FC Kobenhavn - Aarhus-2-1
Aalborg - Randers-3-0
Boston - Fulham -1-4
Nottingham - Rotherham -1-1
Blackburn - Bournemouth -2-2
Coventry - Sheffield -1-0

POZDRO czekam na odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Quote
Oryginalnie wysłał Cukier:
[qb]Cukier
Member
Użytkownik # 7016

wysłano 20-09-2004 13:17
--------------------------------------------------------------------------------
Allianssi - Tampere -2-0 - 1pkt.
Stabaek - Brann -0-1 - 1pkt.
FC Kobenhavn - Aarhus-2-1 - 5pkt.
Aalborg - Randers-1-1 - 0pkt.
Boston - Fulham -1-2 - 3pkt.
Nottingham - Rotherham -2-1 - 1pkt.
Blackburn - Bournemouth -3-0 - 0pkt.
Coventry - Sheffield -1-0 - 5pkt.

razem: 16pkt.

edson
Member
Użytkownik # 9869

wysłano 21-09-2004 18:34
--------------------------------------------------------------------------------
Allianssi - Tampere -0-0 - 5pkt.
Stabak - Brann -1-1 - 5pkt.
FC Kobenhavn - Aarhus-1-1 - 1pkt.
Aalborg - Randers-0-0 - 1pkt.
Boston - Fulham -0-2 - 2pkt.
Nottingham - Rotherham -1-2 - 1pkt.
Blackburn - Bournemouth -2-1 - 1pkt.
Coventry - Sheffield -3-0 - 3pkt.

razem: 19pkt.


[/qb]
Stan pojedynku: Cukier - Edson 16-19

Wszystko w porządku...

pzdr)

Dołączył: May 2004
Posty: 167
W
member
member
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 167
ta kolejka będzie na live ?? bo tam jeszcze jest stary formularz.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Quote
Oryginalnie wysłał Właściciel Choinki:
[qb]ta kolejka będzie na live ?? bo tam jeszcze jest stary formularz.[/qb]
Raczej nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ..... są spore problemy techniczne ...
więcej na ten temat powie zapewne twist ....

<small>[ 23-09-2004, 16:48: Wiadomość edytowana przez: [T]-error ]</small>

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
[QUOTE] ..... są spore problemy techniczne ...

ogarnięty szałem Twist ma w d**** ta całą bandę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
trzeba by miec leb jak dynie, zeby wszystko przewidziec. Pierwsza kwestia. Niedawno musialem rozszerzyc pod php i java wyznaczania par wg rankingu nowozarejestrowanych juz po rozpisaniu par dla tej kolejki na forum. Na forum w IV lidze nowi sa rozpisywani systemem pierwszy z drugim, reszta systemem pierwszy z "liczba osob w IV lidze bez nowych/2". U mnie na stronie wszyscy byli rozpisywani systemem "liczba osob w IV lidze wlacznie z nowymi/2" zaokraglajac w dol. Wysylanie bierze w leb.
Druga. Niech tylko ranking na stronie rozni sie troszke od tego na forum. A moze. Ile razy byly reklamacje, bledy zglaszane dopiero po rozpisaniu nowej kolejki. Na forum wystarczy poprawic ranking i zostawic pary jak byly. Na stronce sie tak nie da.
Wysylanie zawieszone. Chyba ze zostawie bledny ranking na stronie. Ale w nastepnej kolejce musze pamietac o tym, ranking musi byc liczony na piechote, a ja go potem musze wstawiac na stronie. Ile x mozna sie walnac przy recznym liczeniu nie bede pisal.
Trzecia kwestia. Jak bylo i w sumie ciagle jest z formatem pisalem. Kto mi zagwarantuje teraz, ze wszyscy beda wysylac te same typy na stronce co wyslali na forum. Ze nie znajda sie entuzjasci "^&&*^* system" Nawet jesli nikt, to i tak prrzez pare kolejek musialbym patrzec wszystkim na rece. Nie znam szybszego sposobu weryfikacji, niz sparsowanie typow na forum i porownanie z tymi na stronce. Tylko po co wysylanie na stronce skoro wrocilem do punktu wyjscia.
Czwarta sprawa. Zakladam ultra-optymistyczny wariant - nie ma krnabrnych, wszyscy grzecznie wysylaja jak nalezy bez kretactw. Ino co z tego. Tylko wczoraj od 15.00 do polnocy a moze i dluzej (nie wiem bo ile mozna probowac) nie moglem sie dostac na panel admin'a strony a tym samym do phpMyAdmin co by wrzucic sparsowane typy na kompie w domu. Klops wysylanie przez jeden dzien zawieszone. Niech stronka nie dziala tylko przez pare godz. Zalozmy ze A wyslal na forum, po czym idzie wyslac na stronie. Niestety strona nie zyje.
Ok sprobuje wieczorem. W miedzyczasie troche pozniej B wysyla na forum, potem na stronce - stronka dziala wiec wysyla z plagiatami lub bez. Ja tego nie wykryje na stronce bez typow A. Wraca A probuje wyslac - nie moze bo niby ma plagiat z B ktory wyslal po nim na forum pozniej. Absurd.
Takze z tego wychodzi, ze wysylanie na stronie rownolegle z tym na forum potencjalnie jest bardziej pracochlonne, bledogenne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> niz parsowanie. Daltego wroce do starego systemu.
chyba ze ktos ma pomysl jak sobie z tymi rzeczami poradzic bezbolesnie. mi nic nie przycodzi do glowy.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Quote
Oryginalnie wysłał kolpol:
[qb]Dlaczego w zestawie par widnieje że gram z Haz$ a na stronie live nie moge wyslac swoich typow bo mam plagiaty z zsunai? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Prosze o szybka odpowiedz z kim w koncu gram?[/qb]
Nie wiem, znowu prosimy twista o odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
no nie. Dlatego wysmarowalem najdluzszego posta w historii tego forum, rece do dzis mnie bola. W nim wlasnie wyjasnilem czemu kolpol na stronie gral z zsunai, czemu o 6 rano musialem jeszcze grzebac przy parach w IV lidze.
sorki. klamalem. Nie dlatego kolpol gral z zsunai. Pojawila sie piata kwestia. zapomnialem na stronie zawiesic w rankingu dla V kolejki osoby z trzema walkowerami. Zrobilme to tylko w domu. :rolleyes: Dynia puchnie

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
SOUDAL wysylales o 16.08 dzisiaj posta na forum?
heh przy edycji swojego postu wyslal sie rownoczesnie z konta SOUDAL'a inny post z moja edycja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
a jednak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> w takim razie przepraszam myslalem ze wykrylem dziure w systemie

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Quote
Oryginalnie wysłał twist:
[qb]no nie. Dlatego wysmarowalem najdluzszego posta w historii tego forum, rece do dzis mnie bola. W nim wlasnie wyjasnilem czemu kolpol na stronie gral z zsunai, czemu o 6 rano musialem jeszcze grzebac przy parach w IV lidze.[/qb]
A to twoje posty też należy czytać ?!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ps.
...wait at least 240 seconds... stop

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Quote
Oryginalnie wysłał SOUDAL:
[qb]SOUDAL wysylales o 16.08 dzisiaj posta na forum?
heh przy edycji swojego postu wyslal sie rownoczesnie z konta SOUDAL'a inny post z moja edycja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
raczej próbowałem (czytaj poniżej)
....wait at least 240 seconds..... stop

Strona 3 z 20 1 2 3 4 5 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, burbon, rafal08, aker, latajaca_holenderka), 610 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,595
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1