Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 20 1 2 3 4 19 20
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
W pelni popieram cie twist w tej kwestii, niektorzy robia takie rzeczy jakby specjalnie. Moim zdaniem musicie zadac sobie pytanie: Czy ten konkurs ma byc profesjonalny? Jesli zalezy wam aby sie rozwijal to nalezy prowadzic go mocna reka, okreslic w regulaminie wszystko i bezwzglednie wyrzucac ludzi za nieprzestrzeganie go. Jesli jednak nie chcecie tego robic to szkoda waszej pracy, i tak nikt ci twist nie podziekuje za livescore, bo kogo to obchodzi ile kto pracy wlozyl. Wazne jest zeby uprzykrzyc prowadzacym zycie. Problem z formatem? to przeciez smieszne. Moim zdaniem format to uproszczenie zabawy, bo przeciez nie trzeba nic pisac: kopiujesz i tylko zmieniasz wyniki, to to i tak oczywiscie komus nie pasuje, bo przeciez zawsze trzeba zrobic na przekor. Rzecz jasna nie mowie tutaj o wszystkich, bo sa tez tacy, ktorzy doceniaja prace, mam tu na mysli miedzy innymi pila, woja, gumpa i wielu wielu innych. Jak juz mowilem widze tutaj jedno wyjscie, wykopywac z konkursu, moze nie od razu (a przynajmniej nowych - mozna im najpierw zwrocic uwage) i wiadomo ze zaraz odezwie sie jeden z ostatnich "sprawiedliwych" i powie ze nie ma zamiaru wysylac typy na stronce - tez go wyrzuccie, niech zostana ci, ktorzy szanuja konkurs i prowadzacych go i chocby to byly 2 ligi to moim zdaniem to i tak lepsze wyjscie niz takie bagno jakie tu jest. Tyle

Dołączył: Sep 2004
Posty: 193
K
member
member
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 193
zaraz zaraz, nie strzelajcie ... wysłałem typy na stronie twista ! wiec sie pytam, jakie znaczenie ma podanie na forum typu dajmy na to ze zmieniona jedna literka ?? nie kwestionuje zasadnosci podawania typow i tu i tu, ale nie bardzo rozumiem co ma jedno z drugim wspolnego? (oczywiscie oprocz tego ze tu i tu typu musza byc identyczne)

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
...bo switak siedzi i wszystko widzi. dziwne ze reszte do bolu poprawnie....

Dobre ! zresztą nie tylko to ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
po pierwsze na zadne uznanie nigdy nie liczylem, nie w tym kraju; u mnie w domu marazie wszyscy zdrowi.
po drugie mam za miekkie serce, ale kto wie czy sie kogos prewencyjnie nie wywali. sorry ale ja juz mam dosc tolerowania prez bity rok paru wywrotowcow, ktorzy postanowili popsuc niezla zabawe, dolozyc mi roboty i odebrac mozliwosc sledzenia wynikow/rankingu na stronce innym jednoczesnie nie robiac niczego pozyteczne w PLK.

Quote
Oryginalnie wysłał kolpol:
[qb]
Czemu w livescor jest tak mało wyników punktowych, momo że sprawdzałem i niektóre osoby typowały a tam nie ma ich punktów tylko * ?

...
wysłałem typy na stronce czy nie ? czy tam tez masz cos niepoprawnie? bo co z tego, że tu na forum jest literka przekrecona?
przeciez na twojej stronie jest sztywny format podawania typow. sory, ale ja nie kapuje[/qb]
sam sobie odpowiedziales. na stronce wyslala polowa. chcesz wyslac za reszta? z miejsca moge zrobic cie adminem na stronce. baw sie dobrze. nie mam pretensji ze tylko polowa, bo stronka czesto nie chodzila z powodu aktualizacji ze wzgledu na LM. Dlatgo prosilem o przestrzeganie formatu

Quote
Oryginalnie wysłał kolpol:
[qb]widze ze strasznie sie spiales kolego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
a jak wysle typ w taki sposob H W - DT to zaliczysz czy nie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
sprobuj, nagroda czeka, tutaj [betace.sik.pl] masz kody zrodlowe metoda mialaby z 300 linijek mniej gdyby nei obsluga wiadomo kogo. W najblizszym czasie stane na uszach, zeby pula nagrod wzrosla - wywalenie z PLK, a dla wybitnych moze nawet ban na forum.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 547
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 547
Dlaczego nie zostały policzone moje punkty z ostatniej kolejki pomimo tego że typy podałem??

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Quote
Oryginalnie wysłał kotletoss:
[qb]Dlaczego nie zostały policzone moje punkty z ostatniej kolejki pomimo tego że typy podałem??[/qb]
Poprawione. Sorki ....

pzdr)

Dołączył: Aug 2004
Posty: 18
E
stranger
stranger
E Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 18
Mam klopot z zalogowaniem sie :eek: podaje swoj nick haslo i wyskakuje:You have not entered at least one letter or more! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
ok poprawione, sorry, ale w tej kolejce wysylanie typow na stronce zawieszone z kilku powodow: malo czasu, jeszcze doszla sprawa z okregowka, ktora w tej kolejce znika, masa promocji do wyzszych lig ze wzgledu na walkowery, oraz jutro najprawdopodobnie wypadnie mi wyjazd, wiec livescore raczej nie bedzie dzialac, chyba ze znajomy bedzie mial czas.
pozdr

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
plagiaty IV kolejki:
Bolek177 skserowal typy od Blancorn Bielefeld-Mainz 1:1 = 1:1
mario 16 skserowal typy od Bobek_23 Bielefeld-Mainz 1:1 = 1:1
romanokey skserowal typy od zsunai BristolR-Lincoln 2:1 = 2:1
trolll skserowal typy od Lechu44 FCDundee-Livingston 1:0 = 1:0

Dołączył: Feb 2004
Posty: 213
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 213
Według moich obliczeń powinienem mieć 13 a nie 11 punktów w 4 kolejce.Ponadto przeciwnik powtórzył po mnie wynik Samsun.-Instanbul. 2-1 i zostały mu przyznane punkty. Prosze o sprawdzenie całego zajścia.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
nie mogl powtorzyc typu, poniewaz wyslales 3:1, a punktacja wg mnie sie zgadza
Bielefeld-Mainz-1-0 1
Doncaster-Oldham-2-1 1
BristolR-Lincoln-2-1 0
FCDundee-Livingston-2-1 0
Xanthi-Aris-2-1 3
Samsunspor-Istanbulspor-3-1 3
Osasuna-Betis-1-0 3
Katowice-Plock-2-1 0

Dołączył: Jun 2004
Posty: 147
R
member
member
R Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 147
ja w sprawie formalnej sledziłem cały czas konkur bo chciałem podać swoje typy. wchodziłem cały czas na ligę okregową dopiero wczoraj zobaczyłem że temat jest zamknięty i nie wiedziałem że znaleźliśmy się w czwartej lidze, przez co dostałem walkowera i mogę być wykluczony z jakże fascynującego i najlepszego konkursu jaki jest na tym forum, prosze o anulowanie mi jednego walkowera, gdyż jak już pisałem wyżej nic nie było napisene o przeniesieniu do 4 ligi
prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby
Pozdrawiam RETORYK :zobacz:

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
ok walkower zostal anulowany

Dołączył: Jun 2004
Posty: 147
R
member
member
R Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 147
dziękuje za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Quote
Oryginalnie wysłał Retoryk:
[qb]ja w sprawie formalnej sledziłem cały czas konkur bo chciałem podać swoje typy. wchodziłem cały czas na ligę okregową dopiero wczoraj zobaczyłem że temat jest zamknięty i nie wiedziałem że znaleźliśmy się w czwartej lidze, przez co dostałem walkowera i mogę być wykluczony z jakże fascynującego i najlepszego konkursu jaki jest na tym forum, prosze o anulowanie mi jednego walkowera, gdyż jak już pisałem wyżej nic nie było napisene o przeniesieniu do 4 ligi
prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby
Pozdrawiam RETORYK :zobacz: [/qb]
Jak nie bylo jak było pisane Regulamin PLK punkt 2a <img src.../smile.gif" alt="" />

... się nie czyta , się nie wie :zobacz:

pzdr) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 547
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 547
Panowie tym razem nie zostałem ujęty w tabeli po IV kolejce choć dał bym sobie rękę uciąć że w pierwotnej jej wersji byłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> napiszcie kto jest moim przeciwnikiem w V kolejce

Dołączył: Jul 2003
Posty: 547
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 547
Quote
Oryginalnie wysłał kotletoss:
[qb]Panowie tym razem nie zostałem ujęty w tabeli po IV kolejce choć dał bym sobie rękę uciąć że w pierwotnej jej wersji byłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> napiszcie kto jest moim przeciwnikiem w V kolejce[/qb]
czekam na odpowiedz

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
faktycznie wessalo pytanie czemu :rolleyes: jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o trojkat bermudzki. w tej kolejce poprawię tak, ze zagrasz z kadra sorki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
bombel31 skserowal typy od A.S.Romek Boston-Fulham 1:2 = 1:2
Haz$ skserowal typy od el_kwas FCKopenhaga-Aarhus 1:1 = 1:1
Haz$ skserowal typy od el_kwas Aalborg-Randers 2:0 = 2:0
Haz$ skserowal typy od el_kwas Blackburn-Bournem 3:0 = 3:0
Haz$ skserowal typy od el_kwas Coventry-SheffWed 1:0 = 1:0
Nobody1111 skserowal typy od darosanok ACAllianssi-Tampere 1:2 = 1:2
Nobody1111 skserowal typy od darosanok Stabaek-BrannBergen 1:1 = 1:1
Nobody1111 skserowal typy od darosanok FCKopenhaga-Aarhus 2:1 = 2:1
Nobody1111 skserowal typy od darosanok Boston-Fulham 1:2 = 1:2
Nobody1111 skserowal typy od darosanok Nottingham-Rotherham 2:1 = 2:1
Nobody1111 skserowal typy od darosanok Blackburn-Bournem 3:1 = 3:1
Nobody1111 skserowal typy od darosanok Coventry-SheffWed 2:1 = 2:1
DobryChłopak20 skserowal typy od bolec25 FcKobanhavn-Aarhus 2:1 = 2:1
DobryChłopak20 skserowal typy od bolec25 Nottingham-Rotterham 2:1 = 2:1
DobryChłopak20 skserowal typy od bolec25 Blackburn-Bournemouthh 3:1 = 3:1

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
w tym temacie chciałbym tylko powiedzieć: j***ć Blackburn, ch*j im w d**e, j***ć stare kur**, żeby te k***y spadły do konferencji, niech im wszystkim starzy zachorują na syfa, niech ich zony im urodzą słonia, K***A JEGO MAĆ.

To było kilka słow ode mnie dla tych zacnych piłkarzy z Blackburn którzy wspaniałomyślnie zremisowali z 3 ligowym spadkowiczem, dzieki czemu spora gotówka została w expekcie. sory za zasmiecanie tematu, ale musialem sie wyzyc!

Strona 2 z 20 1 2 3 4 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1