Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 20 1 2 3 4 5 6 19 20
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Czemu na stronie jest inna kolejnosc meczy niz na forum?
W ten sposob na pewno beda bledy w wynikach bo wpisuje sie automatycznie.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
masz racje; placisz - wymagasz
Jak ty mi odpowiesz czemu przez rok czasu typy wysylane byly w zlym formacie (i dalej sa), to ja odpowiem na twoje pytanie.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Quote
Oryginalnie wysłał wesul:
[qb]Czemu na stronie jest inna kolejnosc meczy niz na forum?
W ten sposob na pewno beda bledy w wynikach bo wpisuje sie automatycznie.[/qb]
Typy na stronie są w innej kolejności z mojej "winy" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Z pośpiechu nie posortowałem i wg godzin rozpoczęcia.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Ale Terror nie ma za co przepraszac. bo co z tego ze nawet pieknie byloby posortowane, jak w tej chwili glupich pare zapytan sql'owych nie moge wykonac na betace pod phpmyadmin'em tak zajebiscie chodzi. 20 min zwisu po czym "sesja wygasla" i zaczynaj od nowa. szlag by trafil taki hosting. stop Na to wychodzi ze w tej kolejce wynikow ani dla TB ani dla PLK nie bedzie

stys skserowal typy od SOUDAL Lyon-Monaco 1:0 = 1:0
kzamojc skserowal typy od smiechu_x Eindhoven-Heerenv 3:1 = 3:1
romanokey skserowal typy od darosanok Lyon-Monaco 2:1 = 2:1
Haz$ skserowal typy od kolpol Bologna-ASRoma 1:2 = 1:2
Haz$ skserowal typy od kolpol Eindhoven-Heerenv 3:1 = 3:1
Haz$ skserowal typy od kolpol Maritimo-Boavista 1:1 = 1:1
mario 16 skserowal typy od baca02 Tottenham-ManchUtd 1:2 = 1:2
mario 16 skserowal typy od baca02 Lyon-AS Monaco 1:1 = 1:1
mario 16 skserowal typy od baca02 Eindhoven-Heerenv 2:0 = 2:0

dziala komus strona master.tbwsport.com [master.tbwsport.com] ?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
Niech ktoś to poprawi, bo na moje oko to powinno być tak:

Hysio
Tottenham Hotspur-Manchester Utd. -1-1 - 1pkt
Olympique Lyon-AS Monaco -1-1 - 3pkt
Bologna - AS Roma -1-2 - 0pkt
VfB Stuttgart-Bayer Leverkusen -2-1 - 3pkt
Nottingham Forest-West Ham -1-2 - 0pkt
Athletic Bilbao-Real Madrid -0-2 - 0pkt
PSV Eindhoven-Heerenven -2-0 - 3pkt
Maritimo Funchal-Boavista Porto -1-1 - 1pkt

=11pkt

Ja
Tottenham Hotspur-Manchester Utd. - - 0pkt
Olympique Lyon-AS Monaco - - 0pkt
Bologna - AS Roma -1-0 - 2pkt
VfB Stuttgart-Bayer Leverkusen - - 0pkt
Nottingham Forest-West Ham -0-1 - 1pkt
Athletic Bilbao-Real Madrid -2-1 - 5pkt
PSV Eindhoven-Heerenven -3-0 - 3pkt
Maritimo Funchal-Boavista Porto -0-1 - 1pkt

=12pkt

[T]-error robiąc wszyskie tabele miałeś prawo się machnąć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Quote
Oryginalnie wysłał Verbatimek:
[qb]Niech ktoś to poprawi, bo na moje oko to powinno być tak:

Hysio
=11pkt

Ja
=12pkt

[T]-error robiąc wszyskie tabele miałeś prawo się machnąć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
Siur ..... poprawione.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
Quote
Oryginalnie wysłał [T]-error:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Verbatimek:
[qb]Niech ktoś to poprawi, bo na moje oko to powinno być tak:

Hysio
=11pkt

Ja
=12pkt

[T]-error robiąc wszyskie tabele miałeś prawo się machnąć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
Siur ..... poprawione.[/qb]
Będąc szczegółowym to dodaj dla Hysia jeszcze jeden pkt (zamiast 10 to 11) i dla mnie w różnicy punktowej odejmij jeden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> To tak gwoli ścisłości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Quote
Oryginalnie wysłał Verbatimek:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał [T]-error:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Verbatimek:
[qb]Niech ktoś to poprawi, bo na moje oko to powinno być tak:

Hysio
=11pkt

Ja
=12pkt

[T]-error robiąc wszyskie tabele miałeś prawo się machnąć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
Siur ..... poprawione.[/qb]
Będąc szczegółowym to dodaj dla Hysia jeszcze jeden pkt (zamiast 10 to 11) i dla mnie w różnicy punktowej odejmij jeden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> To tak gwoli ścisłości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
Siur ... poprawione.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 81
Z
journeyman
journeyman
Z Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 81
tak sobie właśnie czytam te forumy wszystkie i widze ze wy coś macie do Sanoka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Quote
Oryginalnie wysłał zupan:
[qb]tak sobie właśnie czytam te forumy wszystkie i widze ze wy coś macie do Sanoka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]
Przeczytaj jeszcze raz. I potem raz jeszcze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<small>[ 26-09-2004, 23:03: Wiadomość edytowana przez: [T]-error ]</small>

Dołączył: Apr 2004
Posty: 35
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 35
TERROR popraw mnie w II lidze mam mieć 11 pkt a nie 9

pzdr

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Quote
Oryginalnie wysłał szeryf3:
[qb]TERROR popraw mnie w II lidze mam mieć 11 pkt a nie 9

pzdr[/qb]
Poprawione. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2004
Posty: 81
Z
journeyman
journeyman
Z Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 81
nie musze więcej razy już czytać bo już wszystko wiem rasiści <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Twist, sorki dziś nie dałem rady podac typów na dodatkowej stronce - pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
PS. Coś się podziało znowu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Quote
Oryginalnie wysłał sebkos:
[qb]Twist, sorki dziś nie dałem rady podac typów na dodatkowej stronce - pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
PS. Coś się podziało znowu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Na 99,99 %, twist porzucił wysylanie typw na stronce www.betace.sok.pl [betace.sok.pl] przez nas. Było zbyt wiele kłopotów technicznych i niespodzianek. Raczej twist będzie sam to robił, "parsując <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> " nasze typy wyslane tutaj. Dlatego bardzo ważne teraz jest by trzymać się formatu typów, który zostaje podany zawsze w poście rozpoczynającym kolejkę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pzdr)

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Nawet na 100% wysylanie na stronie zawieszone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Moze innym razem. Takze format bedem egzekwowal z cala surowoscia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> na poczatek Spider Man- z sanoka
Legia - Austria Vienna -1-1 pozdrowienia dla przeciwnika
sorry ale typ "1-1 pozdrowienia dla przecziwnika" nie zaliczony. nie mam pojecia jak go interpretowac. i mysle ze buki takze mialaby trudnosci.

tymczasem plagiaty:

Feher skserowal typy od woj68 Trondheim-Arsenal 0:2 = 0:2
Feher skserowal typy od woj68 Barcelona-SzDonieck 3:0 = 3:0
Feher skserowal typy od woj68 Chelsea-Porto 1:0 = 1:0
wesul skserowal typy od cigar LegiaW-Austria 1:1 = 1:1
kzamojc skserowal typy od bombel31 Barcelona-SzDonieck 3:0 = 3:0
kzamojc skserowal typy od bombel31 Tbilisi-WKrakow 1:3 = 1:3
kzamojc skserowal typy od bombel31 LegiaW-Austria 1:1 = 1:1
smiechu_x skserowal typy od Lechu44 Trondheim-Arsenal 0:2 = 0:2
smiechu_x skserowal typy od Lechu44 Barcelona-SzDonieck 3:0 = 3:0
smiechu_x skserowal typy od Lechu44 LegiaW-Austria 1:0 = 1:0
stys skserowal typy od bolec25 AWronki-Ventspils 1:0 = 1:0
stys skserowal typy od bolec25 LegiaW-Austria 1:1 = 1:1
kadra skserowal typy od Jakubosiu Trondheim-Arsenal 0:2 = 0:2
kadra skserowal typy od Jakubosiu ACMilan-Celtic 2:1 = 2:1
kotletoss skserowal typy od kamil sieczkowski Barcelona-SzDonieck 3:0 = 3:0
kotletoss skserowal typy od kamil sieczkowski Chelsea-Porto 2:1 = 2:1

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Rzeczywiscie skserowalem typy moj blad ale czy przypadkiem w pierwszej wersji rozstawien nie mialem grac z gump-em.

Niestety nie sprawdzilem, ze zrobiliscie edycje rozstawien kolejki.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Owszem pary zostaly zmienione z powodu nieprawidlowego podlicczenia punktow w rankingu dla tomczak7 bodajze. Ale tak w starym jak i w nowym rozstawieniu miales zagrać z woj68

stary ranking po VI kolejce:
1. DANI1927 18 93-76 [17]
2. delfiedor 12 90-76 [14]
3. [T]-error 12 87-81 [6]
4. Verbatimek 12 83-73 [10]
5. woj68 11 89-68 [21]
6. [g]um[p] 10 98-84 [14]
7. Meister 10 81-64 [17] *
8. gopi 9 91-86 [5]
9. grzesiek2 9 90-83 [7]
10. Experto 9 87-94 [-7]
11. retoox 9 84-70 [14]
12. sirlukas 9 83-81 [2]
13. timek 9 80-84 [-4]
14. piil 7 91-98 [-7]
15. Feher 7 90-81 [9]
16. Andrei 7 80-58 [22]
17. Hysio 6 73-101 [-28]
18. meyde9 6 69-83 [-14] *
19. takizwykly 4 84-109 [-25]
20. tomczak7 3 56-79 [-23]

stare pary:
DANI1927 - retoox
delfiedor - sirlukas
[T]-error - timek
Verbatimek - piil
woj68 - Feher
[g]um[p] - Andrei
Meister - Hysio
gopi - meyde9
grzesiek2 - takizwykly
Experto - tomczak7

nowe:

DANI1927 - retoox
delfiedor - sirlukas
Terror - timek
Verbatimek - piil
woj68 - Feher
gump - Andrei
Meister - tomczak7
gopi - hysio
grzesiek2 - meyde9
Experto - takizwykly

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Dzieki. Byc moze tak bylo. Nie mam zadnych pretensji, moglem sprawdzic.

Pozdrawiam
Feher

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Quote
...typ "1-1 pozdrowienia dla przecziwnika" nie zaliczony. nie mam pojecia jak go interpretowac...[/QB]
W bardzo prosty sposób - "odaje swoje punkty za rzecz przeciwnika" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 4 z 20 1 2 3 4 5 6 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, burbon, rymoholik, latajaca_holenderka, alfa, forty, Sensei, Akhu), 1,310 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,698
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1