|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Nie dam rady wysłać typów na najbliższą kolejke chyba że dostane mecze w ciągu 1h,i teraz ktoś poda za mnie typy czy dostane do 0
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Oryginalnie wysłał żyła: Nie dam rady wysłać typów na najbliższą kolejke chyba że dostane mecze w ciągu 1h,i teraz ktoś poda za mnie typy czy dostane do 0 10. Jesli ktorys z graczy z jakichs powodow nie moze podac typow, moze zrobic to za pośrednictwem organizatorów (twist, [T]-error, via priv, gg) podając typy osobiście odpowiednio wcześniej. Tylko, ze biezaca kolejka sie jeszcze nie zakonczyla i nie ma jeszcze meczy na kolejke weekendowa. Wyslij priva do [T]-error-a i niech zatypuje za Ciebie albo ewentualnie podaj mu wyniki meczow w kolejnosci a on wpisze je w dokladnie takiej samej kolejnosci w jakiej Ty podales. Choc tutaj oczywiscie nie wiadmo jaki wynik na jaki mecz trafi. <small>[ 30-09-2004, 11:04: Wiadomość edytowana przez: [g]um[p] ]</small>
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Oryginalnie wysłał żyła: [qb]Nie dam rady wysłać typów na najbliższą kolejke chyba że dostane mecze w ciągu 1h,i teraz ktoś poda za mnie typy czy dostane do 0[/qb] Wyslij same typy 1:0, bankowo coś zapunktujesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
No to żeby nie było to 2:1 wsystkie,dzięki za szybką odpowiedź
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369 |
PROTESTUJE CO DO OSTATNIEJ KOLEJKI, POWINNA BYC ONA ODWOŁANA, DOSTAŁEM WALKOWERA ZA TO ZE NIE MOGŁEM WEJŚĆ NA FORUM mecz.pl, fakt ze wchodziłem tam 30.09 ale wtedy tez byly mecze do obstawiania ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Forum działało dn. 30.09 do ok. godziny 14 - zapis z quasi czata [być może i dłużej - nie sprwdzałem dalej] Niezręcznie mi to pisać, bo walkowera dostałeś za pojedynek ze mną. Kolejki z tego powodu na pewno nie odwołamy. I tak mamy 8 w plecy i musimy to nadrobić.
pzdr)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369 |
ehhh to widze ze bardzo przestrzegasz regulaminu który stworzyłeś
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369 |
ehhh to widze ze bardzo przestrzegasz regulaminu który stworzyłeś (...)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Napisałem, że kolejki nie odwołamy, a nie że nic z tym fantem nie zrobimy - różnica jest. Na razie zastanawiamy się ...
pzdr)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Timek: jako że twierdzisz iż chciałeś podać mecze 30.09 - proponuję:
- anuluje się walkowera - sobie zaliczam punkty ze spotkań rozegranych wcześniej przed 30.09 - [9pkt.] - dogramy razem 4 spotkania z pucharu UEFA 4.11 - by ostatecznie ustalić wynik naszego pojedynku
Czekam tu na odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
Timek. Nie spodziewaj sie, ze po miesiecznej obsuwie bedziemy teraz anulowac kazda kolejke, w ktorej 1% typujacych nie zdazylo obstawic - w calym sezonie nie rozegralibysmy 10 kolejek. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Wlasnie ze wzgledu na miesieczna obsuwę zapis anulowania kolejki z powodu awarii bedzie stosowany tylko w drastycznych przypadkach. Narazie jedynie co mozna zrobic/doradzić: "typowac tak szybko, jak sie to da"
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382 |
Z powodu pomyłki organizatora konkursu w tej kolejce będą brane pod uwagę tylko wyniki 7 spotkań (bez spotkania Monaco - Liverpool)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Z powodu pomyłki organizatora konkursu w tej kolejce będą brane pod uwagę tylko wyniki 7 spotkań (bez spotkania Monaco - Liverpool) Oczywiście, pisałem o tym w dziale info [http://www.sharm.pl/ubbthreads/showflat.php?Cat=0&Number=1325504&an=0&page=0#1325504] ... pzdr)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127 |
Teraz kiedy forum znow nie dzialalo jakis czas chyba bedziemy musieli rozgrywac 4 kolejki w tygodniu:/ No w kazdym razie kiedy zaczynamy?? No i jeszcze pozostaje kwestia ostatniej kolejki, powtarzamy ja czy wyniki sa wazne? Grzesiek2 anulowal kolejke LM i napisal ze to samo bedize z liga, w woli scislosci prosze o potwierdzenie:) Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Ostatnia kolejka [8] PLK - zostaje również anulowana. Nie będziemy teraz na pewno rozgrywać 4 kolejek tygodniowo. Nie będziemy grać też 3 kolejek. Zostaniemy przy 2 tak jak to było do tej pory. Jedyną zmianą może być to, że obecny sezon PLK wydłuży się, lub zostanie skrócony. Po rozmowach ze sponsorem napiszę wszystko co i jak. Póki co następna kolejka 17 listopada.
pzdr)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2004
Posty: 33 |
wedlug moich obliczen wygralem moj ostatni mecz w 4 lidze 21-20, a nie tak jak jest w wynikach ze przegralem 19-20. prosze o poprawienie. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 781
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 781 |
...chyba jestem 18 nie 19 ale mogę się mylić (2 liga)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
wedlug moich obliczen wygralem moj ostatni mecz w 4 lidze 21-20, a nie tak jak jest w wynikach ze przegralem 19-20. prosze o poprawienie. pozdrawiam Poprawione. pzdr)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761 |
wedlug moich obliczen wygralem 19-17,chyba ze sie myle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7 |
Dotyczy 2 ligi mialem 6 punktow wygralem teraz 22 do 20 i nadal mam 6 punktow prosze o aktualizacje
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|