Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 20 1 2 4 5 6 7 8 19 20
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Quote
wedlug moich obliczen wygralem 19-17,chyba ze sie myle.

Meister - 22

Armenia - Rumunia -0-2 [0]
Macedonia - Czechy -0-2 [5]
Gruzja - Dania -0-2 [1]
Liechtenstein - Łotwa -0-1 [2]
Malta - Węgry -0-2 [5]
Luksemburg - Portugalia -0-4 [3]
San Marino - Litwa -0-3 [3]
Andora - Holandia -0-4 [3]

Andrei - 22

Armenia - Rumunia -1-2 [1]
Macedonia - Czechy -1-2 [3]
Gruzja - Dania -1-2 [1]
Liechtenstein - Łotwa -1-2 [3]
Malta - Węgry -1-3 [3]
Luksemburg - Portugalia -0-3 [3]
San Marino - Litwa -0-2 [3]
Andora - Holandia -0-3 [5]

---------------------------------------

No chyba, że ja czegoś nie widzę :0

pzdr)

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Quote
Dotyczy 2 ligi
mialem 6 punktow
wygralem teraz 22 do 20
i nadal mam 6 punktow
prosze o aktualizacje

Proszę. Przepraszam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pzdr)

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
moja stronka prezstala istniec, tak samo jak hosting sik.pl ktory jako jedyny wspieral xslt za grosze - moze dlatego splajtowal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Cos chyba za tanio bylo. Nie wiem, kiedy znajde alternatywe, narazie albo nie ma xstl a jest tanio, albo jest xslt i jest za drogo. Zresszta i tak presji nie ma, jak PLK takze plajta zajrzy w oczy, to sie ew. zintesyfikuje dzialania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
Chciałem zgłosić rezygnacje z gry bombla31. To tyle z mojej strony pisze za niego ponieważ to mój kumpel tak jak zreszta prawie wszyscy z Sanoka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
D
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,372
wczoraj przez całą sobote miałem problem z wejściem na forum czy ktoś tez miał taki problem i przez to wszystko przegrałem mecz walkowerem to mi się zdarzyło pierwszy raz

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
u mnie chulalo jak ta lala, nie wiem jak u innych. Terror tez pisal ze mu smigalo. Na przyszlosc delfiedor (dot kazdego) wyslij mi albo Terrorowi na gg typy, jesli forum padnie.
Wyniki III i IV ligi zrobie z wiecozra jak sie uporam z softem, chyba ze ktos mnie wyreczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

no i nie dalem rady, za kare zrobie wszystkie ligi w nastepnej kolejce, tymczasem troche spoznione plagiaty w VIII kolejce:
romanokey skserowal typy od muchi Armenia-Rumunia 0:2 = 0:2
romanokey skserowal typy od muchi Luksemburg-Portugalia 0:4 = 0:4


Last edited by twist; 21/11/2004 21:22.
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Cukier skserowal typy od dydek GlRangers-Celtic 1:1 = 1:1
Cukier skserowal typy od dydek Midtjyl-Esbjerg 2:0 = 2:0
macgumis skserowal typy od Jano1983 Oldham-Barnsley 2:1 = 2:1

Właściciel Choinki wyslal po czasie typ spotkania: Barcelona-RealM
Haz$ wyslal po czasie typ spotkania: GlRangers-Celtic
qlman wyslal po czasie typ spotkania: GlRangers-Celtic

Jak ktos ma sile, niech sprawdzi czy faktycznie jak powyzej

Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
Quote
Timek: jako że twierdzisz iż chciałeś podać mecze 30.09 - proponuję:

- anuluje się walkowera
- sobie zaliczam punkty ze spotkań rozegranych wcześniej przed 30.09 - [9pkt.]
- dogramy razem 4 spotkania z pucharu UEFA 4.11 - by ostatecznie ustalić wynik naszego pojedynku

Czekam tu na odpowiedź.

Sorry Terror że się nie potwierdziłem wcześniej Twojej propozycji, chciałbym to teraz nadrobić jeśli się zgodzisz

pzdr

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Paweł wyslal po czasie typ spotkania: CSKAMoskwa-Porto
qlman skserowal typy od zupan StLiege-Parma 1:1 = 1:1

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Quote
Quote
Timek: jako że twierdzisz iż chciałeś podać mecze 30.09 - proponuję:

- anuluje się walkowera
- sobie zaliczam punkty ze spotkań rozegranych wcześniej przed 30.09 - [9pkt.]
- dogramy razem 4 spotkania z pucharu UEFA 4.11 - by ostatecznie ustalić wynik naszego pojedynku

Czekam tu na odpowiedź.

Sorry Terror że się nie potwierdziłem wcześniej Twojej propozycji, chciałbym to teraz nadrobić jeśli się zgodzisz

pzdr

OK. Podaj cztery mecze [może z niedzieli?]
Choć to mało prawdopodobne byś wygrał ten pojedynek - to zawsze pozbędziesz się 1 walkowera i zarobisz kilka punktów.

pzdr)

Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
Quote
OK. Podaj cztery mecze [może z niedzieli?]
Choć to mało prawdopodobne byś wygrał ten pojedynek - to zawsze pozbędziesz się 1 walkowera i zarobisz kilka punktów.

pzdr)

Palmeiras - Flamengo 15:00 [1 liga Brazylia]
Herfolge - Brondby 15:00 [1 liga Dania]
Dundee - Celtic 15:00 [1 liga Szkocja]
Zagłębie L. - Amica 14:00 [Puchar Polski]

Palmeiras - Flamengo -0-0
Herfolge - Brondby -0-0
Dundee - Celtic -0-0
Zagłębie L. - Amica -0-0

Moje typy:

Palmeiras - Flamengo -4-1
Herfolge - Brondby -0-2
Dundee - Celtic -0-3
Zagłębie L. - Amica -1-0

pzdr

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Palmeiras - Flamengo -2-1
Herfolge - Brondby -1-2
Dundee - Celtic -0-1
Zagłębie L. - Amica -1-1

pzdr)

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
troche poprzeszkadzam w rywalizacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

OYama skserowal typy od Blancorn Athletic Bilbao-Racing Santander 2:1 = 2:1
OYama skserowal typy od Blancorn FC Metz-AS Saint Etienne 1:1 = 1:1
OYama skserowal typy od Blancorn Athletic Bilbao-Racing Santander 2:1 = 2:1
OYama skserowal typy od Blancorn FC Metz-AS Saint Etienne 1:1 = 1:1
OYama skserowal typy od Blancorn NEC Nijmegen-Roda Kerkrade 1:1 = 1:1

takizwykły skserowal typy od Szarakan Borussia Mönchengladbach-Hamburger SV 2:1 = 2:1
takizwykły skserowal typy od Szarakan Athletic Bilbao-Racing Santander 1:0 = 1:0

Haz$ skserowal typy od muchi Reading-Wigan Athletic 1:1 = 1:1

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Dograne spotkanie 7 kolejki:

Palmeiras - Flamengo -1-2
Herfolge - Brondby -1-2
Dundee - Celtic -2-2
Zagłębie L. - Amica -1-2

timek 4
[T]-error 6 + 9 = 15

Było 14-0, jest 15-4
Zaraz naniosę poprawkę w tabeli. [walkowera już odjąłem przy ostatnim podliczeniu]

pzdr)

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
romanokey skserowal typy od żyła Athletic Bilbao-Steaua Bukareszt 2:1 = 2:1
romanokey skserowal typy od żyła Dynamo Zagrzeb-Heerenveen 2:1 = 2:1
romanokey skserowal typy od żyła Alemannia Aachen-Zenit St.Petersburg 1:1 = 1:1
Chilavert skserowal typy od Aslan Athletic Bilbao-Steaua Bukareszt 2:0 = 2:0
Chilavert skserowal typy od Aslan Partizan Belgrade-Villarreal FC 1:1 = 1:1
McBoss skserowal typy od zupan Feyenoord Rotterdam-FC Schalke 2:2 = 2:2
McBoss skserowal typy od zupan Partizan Belgrade-Villarreal FC 1:1 = 1:1
ooo nowe buzki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 34
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 34
Wyniki XII kolejki:

4 Liga

Bobek_23 - Maniek13 13:*

Jakim prawem?? spoznilem sie ale podalem 4 typy?? Kiedys tak mozna bylo. Czy cos si ezmienilo??
I do tego to moj 3 walkower(poprzednie niechcacy , nie widzialem forum :|)

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
upss przeoczenie, oczywiscie poprawki juz nanioslem, zagrasz w tej kolejce ze srednia - ja spadam w tej sprawie do Terrora na dywanik, szykuje sie reprymenda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 34
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 34
w sumie to nie ma sp[rawy bo zawsze sie spozniam :| a dzis tak sie spoznilem ze mam wlasni e3 walkowera wiec juz mnie tu nie ma pozdrawiam

Dołączył: Sep 2004
Posty: 220
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 220
siemasz wedlug moich obliczen w ostatniej kolejce IV ligi zdobylem 20 punktow a Chilavert 18 czyli powinnienem wygrac a nie byl remis jakbys mogl to przelicz jeszcze raz z gory dzieki:)

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Witai. Sory, Chilavert powtórzył jeden mecz - nie zauważyłem. Oczywiście wygrałeś 20-17.

pzdr)

Strona 6 z 20 1 2 4 5 6 7 8 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, burbon, Sensei, forty, ElNinho[mmdea], betowiec, kamel), 2,795 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,484
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1