"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 20 1 2 6 7 8 9 10 19 20
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
ja wiem ze gram BEZNADZIEJNIE, ale dlaczego zdegradowano mnie az o dwie ligii ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
spoko, zaraz naniose poprawki, jak tylko upewnie sie gdzie dokladnie popelnilem blad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Ostatni pojedynek wtopiłem, ale nie walkowerem,3 liga

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
chyba juz wszystko oki...

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
male sprostowanie
Real Madryt - Real Sociedad mają tylko dograć 8 minut meczu przerwanego,
z tego co Terror mi powiedzial, dwa czy trzy tygodnie temu, takze obstawianie go np 4:1 czy 1:4 jest wysoce nieodpowiedzialne
a stawianie na 0:1, 0:0 lub 1:0 to juz czyste szalenstwo
Zaliczamy w ten sposob, iz aktualny wynik 1:1 do 83 minuty jest wiazacy

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
PO 1. dzieki twist, o cos cie prosilem na gg, moglbys chociaz odpowiedziec

Po 2. fantastyczny pomysl z tym realem, wprost genialny, teraz moj przeciwnik podal szybko typy i mam 5 pktow w plecy, brawo dla twista! wspaniale! ciekawe czy sam tez jzu podales typy przed przeciwnikiem...

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Zgodze sie tu z Da Bartkiem dlatego oddałem juz typy pozdro jak dla mozna by było ten mecz uniewarznic

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Mecz Realów zostaje unioeważniony i nie będzie brany pod uwagę przy liczeniu wyników.
Ajm sory ol plajer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 167
W
member
member
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 167
ostatni mecz przegrałem, ale nie walkowerem! prosze o poprawienie - 3 liga. pozdrawiam

Dołączył: May 2004
Posty: 85
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 85
witam

niestety z braku czasu jestem zmuszony do rezygnacji z udziału w dalszych rozgrywkach, robie to teraz zeby za darmo punktow nie rozdawac a moze ktos z 4 ligi wskoczy na moje miejsce. w kazdym razie dzieki za zabawe i mam nadzieje ze w nastepnych edycjach bede mogl juz zagrac od poczatku do konca. do uslyszenia

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
primo - nic ostatnio na gg od ciebie nie mialem, wiec jak mozesz wyslij ponownie; secundo spokojnie, najpierw napisalem potem pomyslalem, kazdemu moze sie zdarzyc

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
na te wiadomosc juz za pozno. przepraszam, moze rzeczywiscie za bardzo gwaltownie zareagowalem, ale wczuj sie w moja sytuacje, obudzili mnie rano, bulek w sklepie nie ma, jajecznica spalona, trening niewyszedl, koniec ferii, duzo nauki, wchodze a tu taka niespodzianka ;]

pokoj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Bartek a wiec tak na poczatek zamknij sobie drzwi na klucz jak nie masz zamka to dorób , przezuc sie na chleb ,jajka zostaw masz swoje ,przestan trenowac, nie martw sie juz za 6 miesiecy wakacje , nie ucz sie i badz gotowy zawsze na cos a tak w ogole to pozdro

Last edited by Jakubosiu; 02/01/2005 22:12.
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
sirlukas - timek 8:2

powinno być 8-6, prosze o dopisanie 4 pkt tongue

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
romanokey wyslal po czasie typ spotkania: FK Austria Vienna-SK Rapid Wien
romanokey skserowal typy od muchi Chievo-Siena 2:1 = 2:1
romanokey skserowal typy od muchi AC Parma-Juventus 0:2 = 0:2
romanokey skserowal typy od muchi Sampdoria-Udinese 1:1 = 1:1

Dołączył: Mar 2004
Posty: 191
L
member
member
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 191
4 liga 23 kolejka
macgumis -lysy75 12:7 ???
wydaje mi sie ze powinno byc 10:9 duzo to nie zmienia ale tak dla formalności mozesz poprawic

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
nooo mi ciagle wychodzi 12:7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />


Code
 
macgumis
Fiaes - Maritimo -0-1		1
Bologna - Inter Mediolan -0-2	3
Sampdoria - AC Torino -2-1 	0
Rennes - Auxerre -0-2	0
St.Ettienne - Lens -2-2 	3
Chelsea - Man.Utd -1-2 	0
Lanzarote - Athletic Bilbao -0-2    0 
Lorca - Atletico Madryt -1-3 	5


lysy75
Fiaes - Maritimo -1-3 	0
Bologna - Inter Mediolan -1-2 	3
Sampdoria - AC Torino -2-0 	0
Rennes - Auxerre -1-1	1
St.Ettienne - Lens -2-1 	0
Chelsea - Man.Utd -2-1 	0
Lanzarote - Athletic Bilbao -1-3 	0
Lorca - Atletico Madryt -0-2 	3
 

Dołączył: Mar 2004
Posty: 191
L
member
member
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 191
ok zgadza sie pomylilem mecze atletico i athletic
sorki za zamieszanie

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,756
dydek - Lechu44 7-10 ( Liga Mistrzów)

Powinien być remis 10-10. Proszę o poprawienie wyniku.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
juz poprawione sory za pomyłke

Strona 8 z 20 1 2 6 7 8 9 10 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, kamel, burbon, Lukasz111, ANZELMO, latajaca_holenderka, forty, 11kera11, rafal08, betowiec), 2,742 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,524
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1