|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
ja wiem ze gram BEZNADZIEJNIE, ale dlaczego zdegradowano mnie az o dwie ligii ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
spoko, zaraz naniose poprawki, jak tylko upewnie sie gdzie dokladnie popelnilem blad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Ostatni pojedynek wtopiłem, ale nie walkowerem,3 liga
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
chyba juz wszystko oki...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
male sprostowanie Real Madryt - Real Sociedad mają tylko dograć 8 minut meczu przerwanego, z tego co Terror mi powiedzial, dwa czy trzy tygodnie temu, takze obstawianie go np 4:1 czy 1:4 jest wysoce nieodpowiedzialne  a stawianie na 0:1, 0:0 lub 1:0 to juz czyste szalenstwo  Zaliczamy w ten sposob, iz aktualny wynik 1:1 do 83 minuty jest wiazacy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
PO 1. dzieki twist, o cos cie prosilem na gg, moglbys chociaz odpowiedziec
Po 2. fantastyczny pomysl z tym realem, wprost genialny, teraz moj przeciwnik podal szybko typy i mam 5 pktow w plecy, brawo dla twista! wspaniale! ciekawe czy sam tez jzu podales typy przed przeciwnikiem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Zgodze sie tu z Da Bartkiem dlatego oddałem juz typy pozdro jak dla mozna by było ten mecz uniewarznic
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Mecz Realów zostaje unioeważniony i nie będzie brany pod uwagę przy liczeniu wyników. Ajm sory ol plajer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 167 |
ostatni mecz przegrałem, ale nie walkowerem! prosze o poprawienie - 3 liga. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 85
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 85 |
witam
niestety z braku czasu jestem zmuszony do rezygnacji z udziału w dalszych rozgrywkach, robie to teraz zeby za darmo punktow nie rozdawac a moze ktos z 4 ligi wskoczy na moje miejsce. w kazdym razie dzieki za zabawe i mam nadzieje ze w nastepnych edycjach bede mogl juz zagrac od poczatku do konca. do uslyszenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
primo - nic ostatnio na gg od ciebie nie mialem, wiec jak mozesz wyslij ponownie; secundo spokojnie, najpierw napisalem potem pomyslalem, kazdemu moze sie zdarzyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
na te wiadomosc juz za pozno. przepraszam, moze rzeczywiscie za bardzo gwaltownie zareagowalem, ale wczuj sie w moja sytuacje, obudzili mnie rano, bulek w sklepie nie ma, jajecznica spalona, trening niewyszedl, koniec ferii, duzo nauki, wchodze a tu taka niespodzianka ;]
pokoj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Bartek a wiec tak na poczatek zamknij sobie drzwi na klucz jak nie masz zamka to dorób , przezuc sie na chleb ,jajka zostaw masz swoje ,przestan trenowac, nie martw sie juz za 6 miesiecy wakacje , nie ucz sie i badz gotowy zawsze na cos a tak w ogole to pozdro
Last edited by Jakubosiu; 02/01/2005 22:12.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369 |
sirlukas - timek 8:2 powinno być 8-6, prosze o dopisanie 4 pkt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
romanokey wyslal po czasie typ spotkania: FK Austria Vienna-SK Rapid Wien romanokey skserowal typy od muchi Chievo-Siena 2:1 = 2:1 romanokey skserowal typy od muchi AC Parma-Juventus 0:2 = 0:2 romanokey skserowal typy od muchi Sampdoria-Udinese 1:1 = 1:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 191
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 191 |
4 liga 23 kolejka macgumis -lysy75 12:7 ??? wydaje mi sie ze powinno byc 10:9 duzo to nie zmienia ale tak dla formalności mozesz poprawic
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
nooo mi ciagle wychodzi 12:7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
macgumis
Fiaes - Maritimo -0-1 1
Bologna - Inter Mediolan -0-2 3
Sampdoria - AC Torino -2-1 0
Rennes - Auxerre -0-2 0
St.Ettienne - Lens -2-2 3
Chelsea - Man.Utd -1-2 0
Lanzarote - Athletic Bilbao -0-2 0
Lorca - Atletico Madryt -1-3 5
lysy75
Fiaes - Maritimo -1-3 0
Bologna - Inter Mediolan -1-2 3
Sampdoria - AC Torino -2-0 0
Rennes - Auxerre -1-1 1
St.Ettienne - Lens -2-1 0
Chelsea - Man.Utd -2-1 0
Lanzarote - Athletic Bilbao -1-3 0
Lorca - Atletico Madryt -0-2 3
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 191
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 191 |
ok zgadza sie pomylilem mecze atletico i athletic sorki za zamieszanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,756 |
dydek - Lechu44 7-10 ( Liga Mistrzów)
Powinien być remis 10-10. Proszę o poprawienie wyniku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639 |
juz poprawione sory za pomyłke
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|