Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 26 1 2 16 17 18 19 20 25 26
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
juz przyjezdzali lepsi zuzlowcy wychowani w brytjskiej lidze i na taczkach wyjezdzali. A jakich to oni nie mieli spasowanych maszyn...huhu.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by Capone
Originally Posted by beny_
Co do obstawiania dzisiejszego spotkania to zagram na 1 ale sadzilem ze kurs bedzie wyzszy wiec raczej zagram lekko,
Rosjanie w druzynie ZKZ to mlodzi zawodnicy w druzynie Unii mozna ich porownac np. z dunczykiem Larsenem ktory ma 17 lat i w sparingach radzil sobie calkiem przyzwoicie ale na jazde w ekstralidze jeszcze jest czas.

4,10 to malo ?


laugh laugh

smiechu warte...

Dołączył: Mar 2008
Posty: 12
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 12
I z czego sie cieszysz snowboardzisto ?

Dołączył: Mar 2008
Posty: 12
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 12
Originally Posted by polskignom
juz przyjezdzali lepsi zuzlowcy wychowani w brytjskiej lidze i na taczkach wyjezdzali. A jakich to oni nie mieli spasowanych maszyn...huhu.

Pogadamy po meczu , bo rozumiem ze Twoim zdaniem Doolan
zakonczy mecz z wynikiem 1,0,0,1 ?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by Capone
Originally Posted by polskignom
juz przyjezdzali lepsi zuzlowcy wychowani w brytjskiej lidze i na taczkach wyjezdzali. A jakich to oni nie mieli spasowanych maszyn...huhu.

Pogadamy po meczu , bo rozumiem ze Twoim zdaniem Doolan
zakonczy mecz z wynikiem 1,0,0,1 ?

pozyjemy, zobaczymy. Pogadamy po meczu, i owszem. Zobacz co w Polsce robi Lee, a ile klas to lepszy zuzlowiec? 2-3? W Polsce nie ma lekko dla przecietniakow.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by Capone
I z czego sie cieszysz snowboardzisto ?


z Twojego beznadziejnego postu

4.1 malo?

ten kurs juz od wczoraj jest nie aktualny wiec Twoj post o kant dupy rozbic
obecnie poki co jest 2.2 najwiecej na rynku i do tego odnosimy sie, kazdy laik wie, ze 4.1 to spore value

Dołączył: Mar 2008
Posty: 12
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 12
Nie rozumiesz o co mi chodzi , Rico to jest zupelnie inny temat
niz Doolan ktory od miesiaca ma dwa silniki na polska lige ktore
stoja w klubowym warsztacie, tor juz zna dobrze i zalezy mu zeby
sie pokazac w Polsce ,i nie pisalem ze bedzie lekko ale dzisiaj Doolan jest w stanie zdobyc 8-10
punktow i mysle ze tak wlasnie bedzie.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 12
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 12
Originally Posted by HAGIi
Originally Posted by Capone
I z czego sie cieszysz snowboardzisto ?


z Twojego beznadziejnego postu

4.1 malo?

ten kurs juz od wczoraj jest nie aktualny wiec Twoj post o kant dupy rozbic
obecnie poki co jest 2.2 najwiecej na rynku i do tego odnosimy sie, kazdy laik wie, ze 4.1 to spore value

Nie zagrales biedactwo to masz problem.
O kant dupy to mozna rozbic zazwyczaj twoje wpisy , bo wiedza
zerowa i jedynie co umiesz to bezesnowanie krytykowac.
Zagralem po 4,1 ty nie ale to nie moj problem.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
powodzenia Al...z ta predykcja punktowa Doolana bedzie Ci potrzebne.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Zeby nie bylo...uwazam, ze srednia biegowa ~1.0 bez bonusow bedzie niezlym wynikiem Kevina.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 12
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 12
Gnom ile razy widziales Doolana na zywo ?
Wiele osob wlasnie go niedocenia ale to jest naprawde dobry
chlopak ktory trzyma gaz przez cztery okrazenia i jezeli Unia
ma wygrac ten mecz to Kevin musi pojechac na minimum 8 punktow.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
zabawny jestes, nie bede z Toba polemizowal bo szkoda klawiatury

Jedno dodam, posty typu 4.1 malo powinny byc od razu kasowane, nic nie wnosza, tylko Ty starasz sie ukazac jaki super jestes grajac taki kurs
A co do kursu zagrac, nie zagralem, sprawy zawodowe mnie zatrzymaly, a dobrze wiedzialem jaki kurs jest (buszmen mi pisal)

Co do wiedzy mojej - no comment, jakis czas temu jakby nie patrzec oskarka za speedway dostalem, poki co betow podawac tutaj nie bede z roznych powodow, mam nadzieje, ze za jakis czas to sie zmieni.

Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2008
Posty: 12
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 12
Oskarka to super tak sie sklada ze ja tez ale nie pisze o tym
bo po co ? a jak nie podajesz typow to sie nie osmieszaj i nie
krytykuj bo to jedyne co robisz w tym temacie.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
powiedzmy sobie szczerze,z kim ta unia wygra jesli nie dzis z oslabiona zielona gora.1 mecz w tarnowie wielka niewiadoma ale chyba na 2,25 sie skusze

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Szczerze to jak patrze na wyniki Unii w sparingach, jezdzacej pierwszym skladem z oslabionym Rzeszowem czy Wlokniarzem, to...

Gapa przywiozl Doolana, Ulamek i Pedersen, same 3-ki, Stachyra 10 w 4, ja wiem, ze to startowiec, ale on takich wynikow w I lidze nie osiagal, przywiozl min. Koldiego, Piszcz przywiozl Ljunga. Pierwsze lepsze przyklady. Ja naprawde nie widze podstaw, dla ktorych upatrujecie zwyciezcy w Jaskolkach. O ile 4.10 jakby nie patrzec swietny kurs, dzis dograc Zielonke po ~1.7 i spokojnie czekac na rozliczenie. O tyle po 2.25 ja zadnego value nie widze.

Ten Ljung przywieziony przez Piszcza ma dzis wygrac z Pepe, Dobruckim czy Walaskiem? Bez jaj chlopaki.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
daj juz spokoj Capone,to 4,1 bylo niepotrzebne wiadomo nigdzie tego niema juz a tu sie toczy rozmowa o tym co jest "na teraz"

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
nikogo nie krytykuje, Ciebie rowniez, napisalem tylko, ze pisanie postu 4.1 malo? jest nie na miejscu bo nigdzie obecnie nie ma takiego kursu na rynku, a co bylo wczoraj, przedwczoraj, tydzien, miesiac temu malo kogo interesuje.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
jesli bedziemy patrzec na nazwiska to unia niema prawa z nikim wygrac.Nazwiska niezawsze:)niejada,do tego tarnowski tor.Ja licze na rempalow i to bardzo.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Nie no swoją drogą to Unia nie ma serio prawda z nikim wygrać. Poza właśnie osłabionym ZKŻ(osobiście daje 60% z zastrzeżeniem, że nie zaskoczy mnie tu 51-39 ani 40-50), MOŻE Rzeszowem(ale odpowiedź na to pytanie wymaga weryfikacji siły Stali ze Scottem i Zagarem) i innymi zdziesiątkowanymi drużynami.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Jesli Unia ma ten mecz wygrac, to bardziej przez jednego z liderow Zielonki, a nie przez swoja rewelacyjna jazde. Jasne, nazwiska nie zawsze jada, ale Ljung juz zdazyl potwierdzic "dobra forme". Zobaczymy co z tych Rempalow wyjdzie dzis. Costam przywioza, ja jestem strasznie ciekaw Artioma, jesli on "zaskoczy" i przywiezie 5-6 punktow nie na swoich, to ZKZ wtedy bankowo wygra mecz.


Strona 18 z 26 1 2 16 17 18 19 20 25 26

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, alfa, Sensei, bukma, forty, rymoholik, aker, $-man, kamel), 2,509 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,302
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1