|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Zgłaszam reklamacje. Terror podał typy za Da Bartka, a nie można podawać typów za nikogo.(tak pisze w REGULAMINIE). Nie miał bym pretensji za to, ale nie zauważyłem, że typy za Bartka zostały podane (mogłeś chociaż grubszą czcionką) i nieswiadomie powtózylem kilka typów. W regulaminie pisze jasno...Prosze cos z tym zrobic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Okej, mysle ze udało mi sie zastapic te 3 typy, które powtórzyłem...na szczescie mecze się jeszcze nie zaczęły, gdyż Celtic i Groclin grają o 16 a CKSA jutro. W spisie meczów u was są podane złe godziny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127 |
I podobne pytanie a propos Mistrzostw Forum Mecz.pl:
" Wszystkim serdecznie gratuluje i zapraszam do kolejnej edycji która rozpocznie się w lutym:)" Blancorn
wiec ja sie zapytowywuję, gramy czy nie gramy?
Pi Chyba to wygranie ligi zamąciło mi trochę w głowie i przez to sesja mi się ciągnie w nieskończoność, ale teraz czekam tylko na wyniki jednego egzaminu i będę mógł się zająć mistrzostwami:) Jeśli ktoś chicałby pomóc w organizacji zapraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mysle ze w nastepna srode zastartujemy;) ale musze to skonsultowac z adminami czy nie koliduje to z innymi konkursami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127 |
[color:"blue"]Narazie wstrzymujemy się z rozpoczęciem mistrzostw, czkeamy jakieś 2 tygodnie aż Da Bartek wroci z jakiegoś wyjazdu i wtedy ustalimy co zagrać najpierw - Turniej drużynowy czy mistrzostwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Dobrym rozwiązaniem może być, rozegranie turnieju drużynowego w trakcie trwania ligi. A mistrzostw dopiero po zakończeniu ligi - w przerwie letniej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Myślę Blancorn dogadacie się jakoś z Bartkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pzdr)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127 |
szczerze mówiąc turniej drużynowy jest nieco ciekawszy od mistrzostw wiec pewnie zagramy tak jak mówisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
A drużyny nowe czy stare <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Myślę, że nowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
JA bym raczej przystał za starymi składami (te które się da powinny zostac) np. składy, które zajęły czołowe miejsca w poprzedniej edycji...szkoda by było to psuć. Kieruje te słowa przede wszystkim do mojej drużyny, czyli obrońców tytułu "Winners" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127 |
JA bym raczej przystał za starymi składami (te które się da powinny zostac) np. składy, które zajęły czołowe miejsca w poprzedniej edycji...szkoda by było to psuć. Kieruje te słowa przede wszystkim do mojej drużyny, czyli obrońców tytułu "Winners" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jeśli chodzi o mnie to jestem w małym dylemacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Bo przecież zwycięskiego składu się nie zmienia, jednak z drugiej strony pozostaje ciekawość jakby to było gdybyśmy zagrali w innym składzie.... no ale póki co cisza...... poczekajmy aż wróci Bartek (bo to on jest organizatorem) wtedy będziemy myśleć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
I: DANI1927 skserowal typy od RAMBO33 CSKA Moscow-Terek Groznyi 2:0 = 2:0
II: Paweł wyslal po czasie typ spotkania: Bolton Wanderers-Arsenal FC Szarakan wyslal po czasie typ spotkania: Bolton Wanderers-Arsenal FC Szarakan wyslal po czasie typ spotkania: Hansa Rostock-VfL Bochum Szarakan wyslal po czasie typ spotkania: Celtic Glasgow-Dunfermline Szarakan wyslal po czasie typ spotkania: Panathinaikos-Iraklis FC Szarakan wyslal po czasie typ spotkania: FC Barcelona-Athletic Bilbao
III: A.S.Romek skserowal typy od tomczak7 CSKA Moscow-Terek Groznyi 1:0 = 1:0 A.S.Romek skserowal typy od tomczak7 Celtic Glasgow-Dunfermline 3:0 = 3:0 A.S.Romek skserowal typy od tomczak7 FC Dundee-Glasgow Rangers 1:2 = 1:2 Jano1983 wyslal po czasie typ spotkania: Bolton Wanderers-Arsenal FC Jano1983 wyslal po czasie typ spotkania: Hansa Rostock-VfL Bochum Jano1983 wyslal po czasie typ spotkania: Celtic Glasgow-Dunfermline Jano1983 skserowal typy od Batman02 FC Barcelona-Athletic Bilbao 2:0 = 2:0
IV: wolly04 skserowal typy od zupan Celtic Glasgow-Dunfermline 3:0 = 3:0 wolly04 skserowal typy od zupan Panathinaikos-Iraklis FC 2:0 = 2:0 wolly04 skserowal typy od zupan FC Dundee-Glasgow Rangers 0:2 = 0:2 darosanok wyslal po czasie typ spotkania: Bolton Wanderers-Arsenal FC darosanok wyslal po czasie typ spotkania: Hansa Rostock-VfL Bochum darosanok wyslal po czasie typ spotkania: Celtic Glasgow-Dunfermline kazik wyslal po czasie typ spotkania: Bolton Wanderers-Arsenal FC kazik wyslal po czasie typ spotkania: Hansa Rostock-VfL Bochum kazik wyslal po czasie typ spotkania: Celtic Glasgow-Dunfermline kazik wyslal po czasie typ spotkania: Panathinaikos-Iraklis FC
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Poruszę kwestię podawania takich samych typów jak ktoś inny, ale grający w innej parze. Otóż teraz gram z Miszelkiem (2-ga liga), on podał typy idealne jak "Kolejarz", który jest liderem ligi...czy to aby w porządku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963 |
"może to zbieg okoliczności" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> "a może czasami ktoś myśli że wpadł na genialny pomysł" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
życie dokona wyboru <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Myślę, że nie zbieg okoliczności ponieważ post Szarakana jest tuż pod postem Kolejarza...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Zgłaszam reklamacje. Terror podał typy za Da Bartka, a nie można podawać typów za nikogo.(tak pisze w REGULAMINIE). Nie miał bym pretensji za to, ale nie zauważyłem, że typy za Bartka zostały podane (mogłeś chociaż grubszą czcionką) i nieswiadomie powtózylem kilka typów. W regulaminie pisze jasno...Prosze cos z tym zrobic. KONKURS PLK - PILKARSKA LIGA KIBICA Regulamin 6 Edycji.
II TYPOWANIE
9. Typy podaje się osobiście! 10. Jesli ktorys z graczy z jakichs powodow nie moze podac typow, moze zrobic to za pośrednictwem organizatorów (twist, [T]-error, via priv, gg) podając typy osobiście odpowiednio wcześniej. pzdr)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127 |
Poruszę kwestię podawania takich samych typów jak ktoś inny, ale grający w innej parze. Otóż teraz gram z Miszelkiem (2-ga liga), on podał typy idealne jak "Kolejarz", który jest liderem ligi...czy to aby w porządku? a czemu nie?? może kolejarzowi się teraz powinie noga??a może poprostu zbieg okoliczności <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 781
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 781 |
Po pierwsze miszelek nie kseruje typów od innych graczy gdybym to robil to od lidera 1 ligi - bez urazy kolejarz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Po drugie takizwykły gra z Szarakanem a nie ze mna -> cos rozkojarzony ten takizwykły
Po trzecie z uwagi na powyższe oczekuje takiego zwykłego słowa PRZEPRASZAM od takizwykły za radosne pomówienia pod moim adresem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Przepraszam Miszelek, miałem na myśli Szarakana i z roztargnienia napisałem Twój nick. Przepraszam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 781
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 781 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 149
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2004
Posty: 149 |
takizwykly nie wiem o co Ci chodzi... przeciez co nie jest zakazane to jest dozwolone !!!! poza tym to ze mam identyczne typy jak kolejarz to zupelny przypadek... poprostu nie mam czasu na analize i podalem takie same typy jak pierwsza osoba z brzegu.....jeśli Ci ulży to moge zmienic typy....
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|