Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 20 1 2 13 14 15 16 17 19 20
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Nie zmieniaj, chcialem tylko sie upewnic czy tak wolno...wyglada na to, że tak. Ta kwestje zamykam i obu was pozdrawiam. Nie ma sprawy:)

Dołączył: Jun 2004
Posty: 149
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 149
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2004
Posty: 220
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 220
hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
Twist nie rozumiem czemu wstawiłeś mi walkowera. Podałem typy przed rozpoczęciem na "10" stronie na samej górze "#1535419 - 16/03/2005 08:56 " (4 liga)

jest:
baca02 - timek 13-*

powinno być:
baca02 - timek 14-15

Pozdrawiam

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Twist ja mam ten sam problem. Podałem typy po rozpoczęciu dwóch spotkań, które pominąłem, ale resztę powienienem mieć chyba zaliczoną. Co prawda przegram i tak 14-15, ale zawsze to inaczej wygląda, więc proszę o odpowiedź w tej kwestii.
Pozdrawiam

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
faktycznie wcielo trzy osoby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />- sorki. Juz poprawilem

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
II:
Jakubosiu skserowal typy od kolejarz83 AS Roma-AC Milan 0:1 = 0:1
muchi skserowal typy od Bolek177 Deportivo La Coruna-FC Barcelona 0:1 = 0:1
III:
macgumis wyslal po czasie typ spotkania: Wisla Plock-Lech Poznan
macgumis wyslal po czasie typ spotkania: Bayer Leverkusen-1. FC Kaiserslautern
macgumis wyslal po czasie typ spotkania: Tottenham Hotspur-Manchester City
macgumis wyslal po czasie typ spotkania: Besiktas-Trabzonspor
IV:
baca02 skserowal typy od FanKolejorza Deportivo La Coruna-FC Barcelona 1:2 = 1:2
baca02 skserowal typy od FanKolejorza AS Monaco-Olympique de Marseille 1:0 = 1:0
Bolek_14 skserowal typy od kurczak123 Bayer Leverkusen-1. FC Kaiserslautern 3:1 = 3:1
Bolek_14 skserowal typy od kurczak123 Tottenham Hotspur-Manchester City 2:1 = 2:1
Bolek_14 skserowal typy od kurczak123 Besiktas-Trabzonspor 1:1 = 1:1
Bolek_14 skserowal typy od kurczak123 AS Roma-AC Milan 1:1 = 1:1
Bolek_14 skserowal typy od kurczak123 AS Monaco-Olympique de Marseille 2:1 = 2:1
Bolek_14 skserowal typy od kurczak123 Ajax Amsterdam-PSV Eindhoven 1:1 = 1:1

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
takie pytanko mam...... beda mecz na srode? bo kurcze wyjezdzam rano , a nie chce oddac 1 ligi bez walki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w razie czego Terror napisalem Ci na gg i priv moja prosbe o podanie typow:) z gory dzieki:)

pozdrawiam

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
bedą, dzisiaj podam, Terror wyjechal ;]

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
PANIE KOLEGO TWIST -KURCZAK MA 2 PUNKTY WIECEJ W 3 LIDZE POWINIEN MIEC 18 A DLACZEGO -TLUMACZE po 9 kolejce w 4 lidze mialem 21 w 10 wygralem pojedynek a wiec 21+3 =24 -6 wychodzi 18 .mysle ze to przeoczenie i blad zostanie poprawiony POZDRAWIAM

Dołączył: May 2004
Posty: 167
W
member
member
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 167
2 liga:) powinienem mieć 19 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 627
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 627
4 liga

zdaje się że pomimo wygranej nie doliczono mi 3 punktów
pozdrawiam

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Właściciel Choinki i avi7: obaj przegraliście swoje mecze, WCh do 11 avi do 10.
Od tego sezonu nie ma już typowych walkowerów, tzn nie dostaje się automatycznie 3pkt za walkower, tylko grasz w tym momencie ze średnią. Średnie w waszych grupach były wyższe niż wasz dorobek punktowy, na skutek czego przegraliście.

Zmina ta miała i ma na celu wyeliminowanie zbierania "darmowych" punktów.

pzdr)

Dołączył: May 2004
Posty: 167
W
member
member
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 167
spoko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zapomniałem o tym :/ sorki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 167
W
member
member
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 167
mam tyko jeszcze jedno pytanie: jezeli srendnia wyjdize powiedzmy 6,5 to liczymy ją jako 7 czy jako 6?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Jako 6 ... średnia liczona jest w dół ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 167
W
member
member
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 167
w 2 lidze w tej kolejce wszyscy użytkownicy zgromadzili 210 pkt.

210/20 = 10,5 czyli średnia wynosi 10, ja zdobyłem 10 pktów czyli powinien być remis?

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Do średniej nie liczy sie wynik zdobyty przez Gracza grającego ze średnią oraz osób nie typujących w danej kolejce
cyt. za Regulaminem
takze poprawna srednia dla Wlasciciela Choinki wynosi:
200 / 17 = 11, 76
tym nie mniej ja narazie w programie nie jestem wstanie dynamicznie wykluczyc punktacji kolesia grajacego ze srednia, takze biore go pod uwage, co i tak daje ten sam wynik w zaokragleniiu:
210/18 = 11, 66
pracuje nad tym by soft byl na biezaco zgodny z najnowszym regulaminem ale to ni ejeste latwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 167
W
member
member
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 167
spoko, rozumiem;) ale powalczyc o swoje zawzze warto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
W formie dla spotkan XIII kolejki wessało Gienka, aczkolwiek podalem w ofercie wyraznie :
Germinal Beerschot Antwerp # KRC Genk 13.04.05/20.30 Cup, Belgium
zabraklo KRC Genk w "Forma":
Germinal Beerschot Antwerp - 0 - 0

Pytanie brzmi - ile osob typowalo Germinal Beerschot - Antwerp ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> I czy sa wstanie jeszcze poprawic.
sorki za zamieszanie

Strona 15 z 20 1 2 13 14 15 16 17 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, rymoholik, rafal08, latajaca_holenderka, alfa, burbon, betowiec, Lukasz111, Akhu, $-man, 11kera11, aker), 2,774 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,670
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1