|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Nie zmieniaj, chcialem tylko sie upewnic czy tak wolno...wyglada na to, że tak. Ta kwestje zamykam i obu was pozdrawiam. Nie ma sprawy:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 149
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2004
Posty: 149 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 220
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2004
Posty: 220 |
hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369 |
Twist nie rozumiem czemu wstawiłeś mi walkowera. Podałem typy przed rozpoczęciem na "10" stronie na samej górze "#1535419 - 16/03/2005 08:56 " (4 liga)
jest: baca02 - timek 13-*
powinno być: baca02 - timek 14-15
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865 |
Twist ja mam ten sam problem. Podałem typy po rozpoczęciu dwóch spotkań, które pominąłem, ale resztę powienienem mieć chyba zaliczoną. Co prawda przegram i tak 14-15, ale zawsze to inaczej wygląda, więc proszę o odpowiedź w tej kwestii. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
faktycznie wcielo trzy osoby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />- sorki. Juz poprawilem
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
II: Jakubosiu skserowal typy od kolejarz83 AS Roma-AC Milan 0:1 = 0:1 muchi skserowal typy od Bolek177 Deportivo La Coruna-FC Barcelona 0:1 = 0:1 III: macgumis wyslal po czasie typ spotkania: Wisla Plock-Lech Poznan macgumis wyslal po czasie typ spotkania: Bayer Leverkusen-1. FC Kaiserslautern macgumis wyslal po czasie typ spotkania: Tottenham Hotspur-Manchester City macgumis wyslal po czasie typ spotkania: Besiktas-Trabzonspor IV: baca02 skserowal typy od FanKolejorza Deportivo La Coruna-FC Barcelona 1:2 = 1:2 baca02 skserowal typy od FanKolejorza AS Monaco-Olympique de Marseille 1:0 = 1:0 Bolek_14 skserowal typy od kurczak123 Bayer Leverkusen-1. FC Kaiserslautern 3:1 = 3:1 Bolek_14 skserowal typy od kurczak123 Tottenham Hotspur-Manchester City 2:1 = 2:1 Bolek_14 skserowal typy od kurczak123 Besiktas-Trabzonspor 1:1 = 1:1 Bolek_14 skserowal typy od kurczak123 AS Roma-AC Milan 1:1 = 1:1 Bolek_14 skserowal typy od kurczak123 AS Monaco-Olympique de Marseille 2:1 = 2:1 Bolek_14 skserowal typy od kurczak123 Ajax Amsterdam-PSV Eindhoven 1:1 = 1:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127 |
takie pytanko mam...... beda mecz na srode? bo kurcze wyjezdzam rano , a nie chce oddac 1 ligi bez walki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w razie czego Terror napisalem Ci na gg i priv moja prosbe o podanie typow:) z gory dzieki:)
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
bedą, dzisiaj podam, Terror wyjechal ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
PANIE KOLEGO TWIST -KURCZAK MA 2 PUNKTY WIECEJ W 3 LIDZE POWINIEN MIEC 18 A DLACZEGO -TLUMACZE po 9 kolejce w 4 lidze mialem 21 w 10 wygralem pojedynek a wiec 21+3 =24 -6 wychodzi 18 .mysle ze to przeoczenie i blad zostanie poprawiony POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 167 |
2 liga:) powinienem mieć 19 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 627 |
4 liga
zdaje się że pomimo wygranej nie doliczono mi 3 punktów pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Właściciel Choinki i avi7: obaj przegraliście swoje mecze, WCh do 11 avi do 10. Od tego sezonu nie ma już typowych walkowerów, tzn nie dostaje się automatycznie 3pkt za walkower, tylko grasz w tym momencie ze średnią. Średnie w waszych grupach były wyższe niż wasz dorobek punktowy, na skutek czego przegraliście.
Zmina ta miała i ma na celu wyeliminowanie zbierania "darmowych" punktów.
pzdr)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 167 |
spoko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zapomniałem o tym :/ sorki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 167 |
mam tyko jeszcze jedno pytanie: jezeli srendnia wyjdize powiedzmy 6,5 to liczymy ją jako 7 czy jako 6?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Jako 6 ... średnia liczona jest w dół ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 167 |
w 2 lidze w tej kolejce wszyscy użytkownicy zgromadzili 210 pkt.
210/20 = 10,5 czyli średnia wynosi 10, ja zdobyłem 10 pktów czyli powinien być remis?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
Do średniej nie liczy sie wynik zdobyty przez Gracza grającego ze średnią oraz osób nie typujących w danej kolejce cyt. za Regulaminem takze poprawna srednia dla Wlasciciela Choinki wynosi: 200 / 17 = 11, 76 tym nie mniej ja narazie w programie nie jestem wstanie dynamicznie wykluczyc punktacji kolesia grajacego ze srednia, takze biore go pod uwage, co i tak daje ten sam wynik w zaokragleniiu: 210/18 = 11, 66 pracuje nad tym by soft byl na biezaco zgodny z najnowszym regulaminem ale to ni ejeste latwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 167 |
spoko, rozumiem;) ale powalczyc o swoje zawzze warto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
W formie dla spotkan XIII kolejki wessało Gienka, aczkolwiek podalem w ofercie wyraznie : Germinal Beerschot Antwerp # KRC Genk 13.04.05/20.30 Cup, Belgium zabraklo KRC Genk w "Forma": Germinal Beerschot Antwerp - 0 - 0
Pytanie brzmi - ile osob typowalo Germinal Beerschot - Antwerp ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> I czy sa wstanie jeszcze poprawic. sorki za zamieszanie
|
|
|
Link skopiowany do schowka